Final Fantasy XIV Dancer Job Guide (Patch 6.4), Dancer (Final Fantasy XIV) | Final Fantasy Wiki | Fandom

Dancer (Final Fantasy XIV)

Lze provést pouze v účinku vzkvétajícího tance Sabre.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

FFXIV PUDIC TANANCE (PATCH 6.4)

v Final Fantasy XIV, Existuje mnoho možností, které mají hráči, pokud jde o výběr stylu hry. Z fyzických pracovních míst jsou tři; Strojník, bard a tanečník.

Taneční práce je jednou z nejjednodušších ve hře, ale stejně jako kterákoli z ostatních pracovních míst může být obtížné zvládnout a hrát na nejvyšší úrovni. Existuje určitá složitost v načasování, správě zdrojů a prioritu dovedností, které mohou oddělit dobrého tanečnice od velkého.

Tanečníci jsou fyzickým útočníky, kteří mají v pohybu malé omezení, jsou schopni budovat členy své strany a mohou poskytnout určitou podporu. Pokud se tanečnice jeví jako zajímavá práce, tato příručka vás naučí vše, co potřebujete vědět o jeho vyrovnání a zvládnutí jeho.

Jak odemknout práci tanečnice v Final Fantasy XIV

Aby se odemkli práci tanečnice, musí hráči vlastnit Shadowbringers na svém účtu a dosáhnout úrovně 60 v jakémkoli jiném učedníkovi nebo magické práci. Jakmile je tento předpoklad splněn, mohou hráči zamířit na dolní paluby Limsa Lominsa na x: 9.8 Y: 12. Jakmile tam, promluvte si s dychtivým Lominsanem a zahájíme úkol, budeme tančit.

Úvod do tanečnice

Aby hráči uspěli v tanečníkovi. Zde jsou samotné základy třídních hráčů, kteří musí vědět:

 • Uzavřená pozice (taneční partner): Toto je dovednost úrovně 60, která umožňuje hráčům zvolit si partnera. Tento partner získá účinky standardního kroku, vytvrzování Watlz, Devilment a Tillana.
 • Standardní krok: Tato dovednost vyžaduje, aby hráči zasáhli dvě další dovednosti proc’d, pak uzavírá standardní povrch. Hráči se pak dostanou zvednuté esprit rozchod, když oni nebo jejich partner použijí dovednost a zvýšené poškození pro ně a jejich taneční partner.
 • Technický krok: Stejný proces jako standardní krok, který se naučí na úrovni 70, ale se čtyřmi dovednostmi proc’d zasáhnout místo pouhých dvou. Na celou stranu se používá poškození.
 • Ďábel: Tato dovednost úrovně 62 je buffem, který byste měli vždy zasáhnout těsně před provedením standardního kroku. Poskytne vám a vašeho tanečního partnera zvýšení kritické míry zásahu o 20 procent.

To jsou primární dovednosti, které byste měli vždy hledat na Cooldown. Kaskáda a fontána jsou jedno-dva kombo pro s jedním cílem a Bladeshower a Windmill jsou AOE jedno-dva kombo pro tanečníky. Nejprve zasáhněte Cascade/Bladeshower a poté zasáhněte dovednost proc’d pro optimální DPS.

Všechny ostatní dovednosti budou použity případ od případu. Chcete -li vidět, co všechny dovednosti dělají, přejděte k průvodci práce.

Otočení a otvírák tanečnice úrovně 90

Otvírák tanečnice úrovně 90 vyžaduje odpočítávání 15-16 sekund, aby byl účinný.

Ikony rotace tanečnice

Obrázek přes fanbyte

 1. Standardní krok (-15 sekund)
 2. Peloton
 3. Hrnec
 4. Standardní povrch
 5. Technický krok
 6. Technický povrch
 7. Ďábel
 8. Starfall Dance
 9. Vzkvétat
 10. Fan Dance III
 11. Tillana
 12. Fan Dance IV
 13. Sabre Dance (Fountainfall, pokud Saber Dance ještě nebyl proc)
 14. Rozptýlit jakékoli další peří/fan tanec III
 15. Standardní krok
 16. Standardní povrch

Jakmile bude váš otvírák dokončen, budou muset tanečníci věnovat pozornost zářícím dovednostem na jejich baru. Na rozdíl od vašeho kombo 1-2 vždy zasáhněte zářící dovednosti, ale existuje priorita, ve které budete chtít využít dovednosti, pokud bude k dispozici více než jeden najednou. Zde je ta priorita:

 1. Saber Dance
 2. Tillana
 3. Reverzní kaskáda/Fountainfall a krveprolití/rostoucí větrný mlýn
 4. Fan Dance III/IV
 5. Kaskáda/fontána a Bladeshower/Windmill

Co dělat s tanečnicí a měřič esprit

Peří a espirit měřič

ScreenGrab od Fanbyte přes Square Enix

Hráči by měli spojit své peří, uvedené v rozchodu čtyřmi zelenými a modrými peří vyčnívajícími z vrcholu a udržujte na nich alespoň tři vždy, s výjimkou toho, že prasknou. Začátek výbuchu je spuštěn Devillementem, což je, když by mělo být vynaloženo všechny vaše peří.

Nejlepší praxí je udržet čtyři peří uložená za všech okolností, ale utratit jedno těsně před použitím reverzní kaskády/krveprolití nebo fontána/rostoucího větrného mlýna. To zajišťuje, že budete mít vždy čtyři peří, až se vaše ďábel vrátí.

ESPRIT je vám a vašeho tanečního partnera udělen po standardním dokončení, což je označeno číslem a náplní baru těsně pod peřím a všem blízkým členům týmu po technické dokončení. Hráči v tomto smyslu pomohou naplnit váš rozchod Esprit, který pak lze spotřebovat pomocí tance Sabre Dance. Ujistěte se, že používáte tuto dovednost, jakmile se objeví, aby se váš měřidlo esprit nikdy upevnilo, nebo to bude mít za následek masivní ztrátu pro DPS.

Dovednosti tanečnice a kdy je použít

Nejlepší část o tanečnících je jejich schopnost pomáhat večírku. Na několik dovedností lze použít ke zmírnění poškození nebo pomoci s uzdravením. Ten, který pravděpodobně použijete nejvíce, je Sheild Samba, která poskytuje 10 % snížení poškození pro celou stranu po dobu 15 sekund.

Improvizace je dovednost, pro kterou hráči musí stát stále, ale je dobré, když jsou velké strany na párty používány ve spojení s šéfem, se kterým bojujete, aby byl necítný, nebo jako poslední úsilí o příkop, aby získal zdraví strany

Vyléčení valčíku a druhého větru jsou léčivé dovednosti tanečnice. Vyléčení Waltz vás uzdraví, váš taneční partner a všichni kolem vás dva, zatímco druhý vítr vás ovlivňuje pouze. Použijte je pouze tehdy, když jste udělali chybu, nebo byli jediný, kdo způsobil poškození, protože váš léčitel by vás měl uzdravit za každou stranu facku.

Taneční jídlo, hrnce a zařízení – aktuální pro náplast 6.4

Ti, kteří dělají obsah koncových her. V současné době v náplasti 6.4 Nejlepší jídlo je vysoce kvalitní pečený lilek. U hrnců je to, co budete potřebovat, pokud používáte obsah, který vyžaduje, aby se statistika statistik vyžadovala, to je to, co budete potřebovat. Konkrétní boj, který děláte, naleznete v průvodci, abyste zjistili, kdy byste měli používat hrnce.

Pro vybavení se hráči budou chtít podívat na to, co bude jejich nejlepší ve slotu (bis). Pro tanečníky právě začínají, vytvořené vybavení bude bis. Vysoce kvalitní výstroj Diadochos zaměřuje většinu slotů, s výjimkou je Credendum Shoes of zaměření, které se získá pomocí 495 komediálních tomatonů Allegan Tomastones. Pomocí kombinace odhodlání, kritického zásahu a přímého zásahu Materia vám pentamelding Vaše převodovka poskytne nejlepší možné poškození, dokud nebudete moci obhospodařovat celou sadu Savage Gear.

Pro Savage Gearset se podívejte na Etro pro doporučené vybavení a Melds.

Typicky budou tanečníci chtít nejprve chtít stanovit priority, poté kritický zásah, poté přímý zásah při pohledu na jejich statistiky, ale pro většinu obsahu ve hře bude dokonce i vybavení, které není pentamelded, vést k úspěšným šéfům, jako je nejnovější extrémní pokus A dokonce i některé z divokých bojů mají tak nízké kontroly DPS, že hráči nepotřebují absolutně nejlepší vybavení ve hře, aby to vyčistili.

o autorovi

Jessica začíná jako novinář Esports v roce 2018. Je to velký final Fantasy XIV blbeček, který hraje od roku 2021 a od té doby do ní vložil více než normální množství hodin. Vyučuje také žurnalistiku na Rowan University.

Tanečnice (Final Fantasy XIV)

Tanečník

踊り 子 (odoriko ? )
Zkratka: DNC (踊, Odori ? , Lit. Tanec)

Klasifikace

Typ

Role

Fyzické rozsah DPS

Počáteční město

Job Master (S)

Schopnosti

Primární atribut

Zbraně

Více informací

The Tanečník je práce v Final Fantasy XIV, představeno v Shadowbringers expanze. Nemá žádnou základní třídu, počínaje na úrovni 60 a může být odemčeno dokončením úkolu „Budou tančit“, nabízený dychtivým Lominsanem v dolních palubách Limsy Lominsa (x: 9.8, Y: 12.0).

Obsah

Profil []

Z blízkého východního národa Thavnair přichází skupina okouzlujících půvabných umělců. Ačkoli určitě elegantní a krásné, jejich pohyby také hovoří o bojové disciplíně pro pulzující, přetrvávající energii, jejíž rytmus může inspirovat duše a uklidnit problémová srdce. Tito tanečníci se naučili, že se na útrapové silnici naučili přistát s házením zbraní se stejnou náročnou přesností jako jejich nohy a odstranili všechny, kdo by bránil nekonečnému rytmu tance.

Tanečníci jsou třída DPS na dálku, ovládané čakery, které hodí na své soupeře. Síla tanečnice svítí při používání jejich různých tanců, což výrazně zvyšuje jejich rychlost a sílu, když je správně provedena v pořadí sekvenčního pořadí. Počínaje na úrovni 60 mohou tanečníci použít uzavřenou pozici ke sdílení svých různých buffů s jiným členem strany, kterou si mohou vybrat jako „taneční partner“. Jako námitka k nim, tanečníci mají tendenci mít nejnižší poškození mezi svými vrstevníky DPS.

Recenze expertů GameSpot

6. prosince 2022

Příběh []

Shadowbringers []

Warrior of Light slyší, že v Limsa Lominsa se koná představení slavného souboru Falsiama. Přicházejí na jeviště, jsou svědky výkonu tanečníků vedených Ranaa Mhigo. Poté se vůdce souboru Nashmeira přiblíží k válečníkovi. Cítí, že válečník je dokonalý bojovník, a vysvětluje, že být tanečnicí, člověk potřebuje vysoké fyzické schopnosti, jako má válečník. Vyzývá tedy válečníka, aby se naučil způsoby Kriegstanze, starověkého válečného tance. Válečník souhlasí a přijímá tanečnicovou duši Crystal. Nashmeira poté navrhuje, aby válečník doprovázel její soubor vystupující ve velkých městech Eorzea.

Troupe Falsiam poprvé cestuje do Costa del Sol, kde válečník světla a Ranaa Mihgo zapůsobí na Gegeruju svým tancem. Po jejich soukromém výkonu cestuje soubor do Ul’dah za jejich další výkon. Po příjezdu do Ul’dah jsou však mosazné čepele informováni, že nedávné nepokoje v centrálním Thanalanu zastavily městské aktivity. Soubor nabízí prozkoumat. Válečník světla a Ranaa, proti přání Nashmeiry, nezávisle zpochybňují uprchlíky Ala Mhigan. Válečník světla musí zachránit Ranau před některými vzbouřenci, které Ranaa popsala jako tancování podivně krátce předtím, než na ni zaútočila. Warrior of Light hlásí Nashmeira, zatímco Ranaa a mosazné čepele vezmou nepokoj do vazby. Nashmeira pokárá Ranaa za to, že šla proti jejímu slovu a jako trest Ranaa bude nějakou dobu tančit sám.

Po představení v Ul’dah plánuje soubor vystoupit v Gridania Next. Nashmeira má však podezření, že něco je v pořádku a mluví s Twin Adders o informace o neobvyklých událostech. Poručík Twin Addiders je informuje, že normálně izolovaný Duskwight Elezen začal shromažďovat a vykreslit dohromady. Nashmeira vezme soubor na East Shroud, aby prozkoumal, kde objevují Elezen tanec podobným způsobem jako to, co Ranaa viděla v centrálním Thanalan. Nashmeira najednou provádí podivný tanec, který způsobuje Elezen a předvolává prázdnotu z tmavé energie, která z nich vychází. Válečník světla porazí tohoto sprite. Po zatčení Elezen, Nashmeira vysvětluje vše. Tanec The Elezen in the Shroud a uprchlíci v Thanalanu dělali, je známý jako Totentanz, tanec zatracených. Když lidé nechali hněv nahromadit a v nich se hýřit, začnou tančit tento tanec a v nich je vytvořen éterický projev jejich hněvu. Postižení začnou dopouštět stále násilnější činy v důsledku. Nashmeira vysvětluje, že zbavení lidí z této éterické hrozby je účelem souboru Falsiama. S usazenými záležitostmi v Gridania plánuje soubor cestovat do Ishgardu na další představení.

Zařízení [ ]

Ffxiv tanečnice Render 2

Tanečníci ovládají čakry a další házející zbraně. Jejich brnění je primárně tvořeno „zaměřením“, lehké brnění s průměrnou obranou, kterou sdílejí s jinými třídami fyzických DPS na dálku.

Primárním atributem pro tanečníky je obratnost, která zvyšuje jejich útok a měl by být vždy upřednostňován před jinými atributy. Jako disciplína DPS čerpají nejvíce výhody z kritického zásahu, přímého zásahu, rychlosti dovedností a odhodlání sekundárních atributů, které vše nějakým způsobem zlepšují své schopnosti poškození.

Rozchod práce []

Na úrovni 15 mají tanečníci přístup ke standardní schopnosti kroku. Když tanečnice začne standardní krok, jejich zbraně se změní na odpovídající kroky a dvě ikony se objeví v krokovém rozchodu a blesk v pořadí zleva doprava, ve kterém musí hráč zadat sekvenční příkaz tanečních kroků k úspěšnému provedení dvojitého Standardní povrch, což způsobuje obrovský výbuch poškození AOE a zároveň oblékání svých spojenců. Použití technického kroku, které se naučilo na úrovni 70, to rozšiřuje na čtyři, což umožňuje provést technický povrch.

FFXIV Tech Step Gauge

Na úrovni 30, po výuce tance fanoušků, rozchod se rozšiřuje o ventilátor pro čtyřnásobnou fantasy rys. Reverzní kaskáda a zbraně Bladeshower mají 50% šanci vyplnit rozchod a udělit čtyřnásobné peří pro použití ve schopnostech fanoušků. Na úrovni 76 se rozchod rozšiřuje po získání esprit vlastnosti a přidává měřidlo přes měřidlo ventilátoru. Když členové strany přistávají zbraně a kouzla poté, co tanečník provedl standardní nebo dvojitý standardní povrch, rozchod se vyplní, což umožní využití schopnosti Sabre Dance.

Schopnosti []

Pracovní akce []

Schopnost Úroveň Typ Obsazení Přepracování Náklady na poslanec Rozsah Poloměr
Kaskáda 1 Zbraně Okamžitý 2.5s 25y
Poskytuje útok s účinností 220. Další účinek: 50% šance na udělení hedvábné symetrie Trvání: 30s

※ Akce se mění na emboite během tance.

※ Akce se mění v Entrechatu při tanci.

※ Akce se mění na emboite během tance.

Akce se změní na standardní dokončení při tanci.
Během tance lze provést pouze standardní povrch, en avant, vytvrzení valčíku, štíty Samba, krokové akce, akce role, sprintu a limitní přestávka.
Tento zbraň nesdílí přepracovaný časovač s jinými akcemi. Po provedení bude časovač přepracování této akce aplikován na všechny ostatní zbraně a magické akce.

Poškození bonus za standardní povrch se liší s počtem úspěšných kroků.

1 krok: 2% 2 kroky: 5% doba trvání: 60s

Tento zbraň nesdílí přepracovaný časovač s jinými akcemi. Po provedení bude časovač přepracování této akce aplikován na všechny ostatní zbraně a magické akce.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Lze provést pouze na účinku hedvábné symetrie nebo vzkvétající symetrie.
※ Akce se změní na Jete při tanci.

※ Akce se mění v Entrechatu při tanci.

Lze provést pouze při držení čtyřnásobného peří.

Lze provést pouze na účinku hedvábné symetrie nebo vzkvétající symetrie.
※ Akce se změní na Jete při tanci.

Lze provést pouze při účinku hedvábného toku nebo vzkvétajícího toku.
※ Akce se změní na piruette při tanci.

Lze provést pouze při účinku hedvábného toku nebo vzkvétajícího toku.
※ Akce se změní na piruette při tanci.

Lze provést pouze při držení čtyřnásobného peří.

Nelze provést, když je vázán.

Účinek nelze naskládat Bardovým taktikem Troubadour nebo strojníka.

Akce se změní v technické dokončení během tance.
Během tance lze provést pouze technický povrch, en avant, vytvrzování valčíku, štíty Samba, krokové akce a roli.
Tento zbraň nesdílí přepracovaný časovač s jinými akcemi. Po provedení bude časovač přepracování této akce aplikován na všechny ostatní zbraně a magické akce.

Poškození bonus za technický povrch se liší s počtem úspěšných kroků.

1 Krok: 1% 2 kroky: 2% 3 Kroky: 3% 4 Kroky: 5% Délka: 20 S

Tento zbraň nesdílí přepracovaný časovač s jinými akcemi. Po provedení bude časovač přepracování této akce aplikován na všechny ostatní zbraně a magické akce.
※ Akce se změní v Tillaně po provedení.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Lze provést pouze v boji.

Efekt končí při použití jiné akce nebo pohybu (včetně čelení jiného směru).
Zruší automatické útoky po provedení.
※ Akce změny na improvizované dokončení po provedení.

Lze provést pouze během aktivní improvizace.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Lze provést pouze při účinku vzkvétajícího povrchu.
Spouští cooldown of zbraně, krok akce a dokončení akcí po provedení. Nelze provést během cooldownu zbraní, krokových akcí nebo dokončení akcí.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Krokové akce []

Krokové akce jsou všechny zbraně s okamžitým obsazením a 1 sekundovou přepracování.

název Úroveň Popis
Emboite 15 Provést emboite.
Při provádění společně s dalšími krokovými akcemi se zvyšuje účinnost standardního povrchu a technického provedení.
Spustí cooldown o jiných krocích a dokončí akce po provedení. Nelze provést během cooldownu zbraní, krokových akcí nebo dokončení akcí.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.
Entechat 15 Provést entrechat.
Při provádění společně s dalšími krokovými akcemi se zvyšuje účinnost standardního povrchu a technického provedení.
Spustí cooldown o jiných krocích a dokončí akce po provedení. Nelze provést během cooldownu zbraní, krokových akcí nebo dokončení akcí.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.
Jete 15 Provést Jete.
Při provádění společně s dalšími krokovými akcemi se zvyšuje účinnost standardního povrchu a technického provedení.
Spustí cooldown o jiných krocích a dokončí akce po provedení. Nelze provést během cooldownu zbraní, krokových akcí nebo dokončení akcí.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.
Pirueta 15 Proveďte piruetu.
Při provádění společně s dalšími krokovými akcemi se zvyšuje účinnost standardního povrchu a technického provedení.
Spustí cooldown o jiných krocích a dokončí akce po provedení. Nelze provést během cooldownu zbraní, krokových akcí nebo dokončení akcí.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Akce role []

Schopnost Úroveň Typ Obsazení Přepracování Náklady na poslanec Rozsah Plocha
Pasy nohou 6 Schopnost Okamžitý 30s 25y
Způsobuje cíl těžkými +40%. Trvání: 10s
Druhý dech 8 Schopnost Okamžitý 120s
Okamžitě obnovuje vlastní HP. Po účinnost: 500
Pasy nohou 10 Schopnost Okamžitý 30s 25y
Váže cíl. Trvání: 10s

Zruší automatické útoky po provedení.
Pokud je způsobena poškozením.

Účinek končí, když je generována nepřátelství. Nelze použít v bitvě.

Rysy []

název Úroveň Popis
Čtyřnásobná fantazie 30 Poskytuje čtyřnásobné peří při přistání určitých akcí. Maximální hromádky: 4
Zvýšené poškození akcí 50 Zvyšuje poškození základní akce o 10%.
Zvýšené poškození akce II 60 Zvyšuje poškození základní akce o 20%.
Enhanced en avant 68 Umožňuje hromadění poplatků za po sobě jdoucí použití en avant. Maximální poplatky: 2
Esprit 76 Poskytuje esprit pro členy sebe a nedalekých stran při úspěšném provedení standardního povrchu nebo technického provedení. Esprit efekt: Zvyšuje měřidlo ESPRIT o 5 při úspěšném přistání kaskády, reverzní kaskáda, fontána, fontán, větrný mlýn, stoupající větrný mlýn, bladeshower nebo krveprolití. Když členové strany provedou zbraň nebo obsazení kouzla, má šanci zvýšit měřidlo ESPRIT o 10.

Šance na spuštění efektu člena strany se liší podle práce.

Technický povrch se stává Tillanou, zatímco je to v tomto smyslu.

Akce PVP []

Schopnost Typ Obsazení Přepracování Náklady na poslanec Rozsah Poloměr
Kaskáda Zbraně Okamžitý 2.2s 15y
Poskytuje útok na dálku s účinností 3 000.
※ Akce se mění na reverzní kaskádu, zatímco pod účinkem en avant.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.
Kašna Zbraně Okamžitý 2.2s 15y
Poskytuje útok na dálku s účinností 5 000. Akce combo: kaskáda nebo reverzní kaskáda

※ Akce se změní na fontánfall, zatímco pod účinkem en avant.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Tento zbraň nesdílí přepracovaný časovač s jinými akcemi.

Provádí honocení ovace, pokud doba trvání účinku vyprší.

Další účinek: Granty hromadu uznání, až do maximálně 4 uznání efektu: zvyšuje poškození a účinnost doba trvání ovace: 5s

Lze provést při pohybu.
Tento zbraň nesdílí přepracovaný časovač s jinými akcemi.
※ Akce se změní při honění ovace po provedení.

Nelze provést, když je vázán.

Pokud již jsou pod účinkem BladeCatcher, změny efektů na vzkvétání tance Sabre.

Lze provést pouze na účinku en avant.
※ Combo Fountain se mění na tanec Sabre, zatímco pod účinkem vzkvétajícího tance Sabre.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Pokud již jsou pod účinkem BladeCatcher, změny efektů na vzkvétání tance Sabre.

Lze provést pouze na účinku en avant.
※ Combo Fountain se mění na tanec Sabre, zatímco pod účinkem vzkvétajícího tance Sabre.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Lze provést pouze v účinku vzkvétajícího tance Sabre.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Honovací taneční efekt vyprší po provedení.
※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.

Poškození, které způsobujete okouzleným nepřátelům, prodlouží doba trvání efektu o 2S. Tento efekt lze prodloužit pouze jednou.
Lze provést pouze tehdy, když je limitní rozchod plný.
Čas nabití měřidla: 90. let

Lze použít, i když je v účinku určitého utrpení stavu.

Rychlost pohybu se po dobu tohoto účinku sníží o 50%.
Účinek končí při opětovném použití, s použitím jiné akce nebo když vyprší doba trvání účinku.

Limit Break []

Tancers ‘Limit Breaks se zaměřuje na to, aby způsobil mocné poškození nepřátel v přímé linii před hráčem. Sdílejí stejné úrovně úrovně 1 a úrovně 2 jako bardi a strojníci.

Schopnost Úroveň Popis obraz
Velký výstřel 1 Přináší útok na všechny nepřátele v řádku a jedná 0.54x poškození statečně. Velký výstřel XIV
Zoufalec 2 Přináší útok na všechny nepřátele v linii a jedná 1.17x Poškození statečně. Desperado XIV
Crimson Lotus 3 Přináší útok na všechny nepřátele v linii a jedná 1.89x Poškození statečnějšího. FFXIV DNC Crimson Lotus