Final Fantasy XIV: Endwalker oznamuje nové datum vydání spolu s debutem pro startovní trailer – Square Enix North America Press Hub, Final Fantasy XIV Endwalker Datum vydání: Nové úlohy, závody a nájezdy | PCGamesn

Final Fantasy XIV Endwalker Datum vydání: nová pracovní místa, závody a nájezdy

Je čas vzít si ruce a připravit se na velkou novou výzvu – připojte se k nám, když vás provedeme všemi, co potřebujete vědět o Final Fantasy XIV Endwalker, včetně datum vydání Endwalker, o tom, co víme o pracích Sage a Reaper a Každá další nová funkce přichází k nejnovější expanzi.

Final Fantasy XIV: Endwalker
Oznamuje nové datum vydání spolu s
Spuštění debutu Trailer

Hudební video upoutávka se také zobrazuje vedle aktualizací PVP a připravovaného plánu záplaty během posledního dopisu producenta Live

Los Angeles (Nov. 8, 2021) Square Enix® dnes oznámil vysoce očekávaný čtvrtý expanzní balíček pro jeho kriticky uznávaný MMO, FINAL FANTASY® XIV: Endwalker ™, bude nyní vydáno 7. prosince 2021, s časným přístupem k zahájení 3. prosince.

Final Fantasy XIV online Producent a ředitel Naoki Yoshida diskutoval o novém datu vydání během posledního dopisu od producenta Live Broadcast a poskytl níže uvedené prohlášení týkající se důvodů změny:

“Upřímně se omlouváme za odložení vydání na poslední chvíli při této příležitosti.”. Final Fantasy XIV: Endwalker je nejnovější expanzní balíček pro hru a ten, který uzavře Hydaelyn a Zodiark Saga trvající 11 let od spuštění původního FFXIV.

“Ve FFXIV samozřejmě poskytneme nové dobrodružství, které bude následovat od Endwalkera, ale s různými boji, které jsme zažili z selhání původního FFXIV, což vedlo k místu, kde jsme nyní, nemohl jsem omezit svou touhu zdokonalit endwalker podle mých nejlepších schopností. Výsledkem je, že čas, který jsme strávili na zlepšení kvality. Na druhou stranu, protože stabilita je pro online hru zásadní, rozhodl jsem se odložit vydání expanzního balíčku po dobu dvou týdnů, abych obnovil čas na ladění, který by vznikl při zabalení vývoje.

“Ještě jednou bych rád vyjádřil své nejhlubší omluvy všem našim válečníkům světla a partnerům za nepříjemnosti, které to způsobilo.”. Budeme i nadále dělat maximum, abychom vám přinesli nejlepší dobrodružství v Endwalkeru a rozšířili herní zážitek prostřednictvím dalších aktualizací, které budou následovat, abychom krok za krokem obnovili vaši důvěru.“

Další zprávu od Yoshidy přímo do komunity FFXIV si můžete přečíst zde: https: // sqex.to/ckvlm

Během vysílání debutovala Yoshida také Endwalker Launch Trailer a upoutávku na Endwalker Tematické hudební video.

The Endwalker Spuštění přívěsu si můžete prohlédnout zde: https: // youtu.BE/FWSNH5SGZA8

The Endwalker Teatie Song Music Video Teaser si můžete prohlédnout zde: https: // youtu.BE/75JIEC3WU9I

S množstvím nového obsahu je nastaveno Endwalker, A Yoshida poskytla aktualizace o tématech níže:

 • Aktualizace crafter a sběratele – budou přidány nové tvorby a shromažďovací akce spolu s úpravami pro stávající akce. Kromě toho budou přidány dodávky studia, které jsou podobné krystalickým dodávkám.
 • Nové úkoly role – Hráči se mohou těšit na novou řadu rolí úkolů pro tank, léčitel, melee DPS, DPS s fyzickým rozsahem a magické DPS na dálku. Hráči, kteří dokončí všech pět rolí Questlines, se mohou těšit na další úkoly v budoucí aktualizaci záplaty.
 • Nové nájezdy – Yoshida nabídla první pohled na nálet Pandæmonium během vysílání. Normální a divoké potíže budou pro hráče k dispozici na výzvu v nadcházejícím 6.01 a 6.05 Aktualizace opravy.
 • Nový pokladní lov dungeon – Nový poklad Hunt Dungeon, Excitatron 6000, dorazí s náplastí 6.05 a nabízejí nové šance na vzácné poklad a kazí.
 • Nová bytová oblast – Ishgardian Housing Area, Empyreum, bude k dispozici k návštěvě od zahájení spuštění Endwalker, S pozemky, které jsou k dispozici ke koupi s vydáním Patch 6.1.
 • Rozsáhlé aktualizace systému – Nové ALLAGAN TOMESTONES, CRAFTER A SBLIVER SCRIPS, Aktualizace uživatelského rozhraní Achievement a další budou také přidány s nadcházejícími aktualizacemi záplaty.

Během vysílání byly podrobně popsány hlavní aktualizace přicházející na obsah PVP v Patch 6.1, včetně nového obsahu PVP s názvem „Krystal konflikt“. Tento nový obsah poskytne zcela nový zážitek z pravidel a herní zážitky na nových mapách a také různé nové systémy, které si mohou užívat neformální i konkurenční hráči.

 • Konkurence 5V5 – „Křišťácký konflikt“ představí hraní týmu 5v5 a aktualizovaný systém porovnávání, který bude spárovat hráče podobných úrovní dovedností dohromady.
 • Vzrušující hraní PVP – Hráči budou bojovat za kontrolu nad krystalem uprostřed arény, protože se snaží udržet kontrolu nad ní dostatečně dlouho, aby byl tlačen do cíle nepřátelského týmu. Krystalický konflikt bude obsahovat tři hratelné typy zápasů v závislosti na preferenci hry: Casual Match, Ranked Match a Custom Match.
 • Hodnocená roční období – Roční období PvP bude k dispozici prostřednictvím krystalových konfliktů a nabídne odměny těm, kteří se účastní a vyšplhají na žebříčku. Nová funkce „Série“ navíc umožňuje hráčům získat odměny, jako jsou hory a vybavení, jednoduše účastí na zápasech PvP a výjimkou odměn zvýšením jejich série EXP.
 • 3. prosince 2021 – Brzký přístup
 • 7. prosince 2021 – 6.0 Spuštění
 • 21. prosince 2021 – Patch 6.01
 • 4. ledna 2022 – Patch 6.05

Dvojjazyčný dopis od producenta Live Broadcast lze sledovat v plném rozsahu: https: // www.škubnutí.TV/videa/1197271471

S více než 24 miliony registrovaných hráčů celkem nikdy nebylo lepší čas, aby nováčci zahájili své dobrodružství v kriticky uznávaném Final Fantasy XIV online sága. Rozšířená bezplatná zkušební verze nyní zahrnuje veškerý obsah z Realm Reborn ™ a Heavensward ™ expanze (a aktualizace prostřednictvím Patch 3.56), stejně jako další hratelný závod (au ra) a tři další hratelná práce (Dark Knight, Astrology a Machinist). Hráči bezplatných zkušebních zkušeností si mohou užít stovky hodin oceněných herních a příběhových zážitků ekvivalentních dvou úplných titulů Final Fantasy, bez omezení hry. Více informací je k dispozici zde: http: // sqex.do/ffxivfreetrial

Final Fantasy XIV: Endwalker 7. prosince 2021 bude k dispozici pro PC, Mac, PlayStation®4 a PlayStation®5 a je hodnocen T (Teen). Navštivte prosím webovou stránku ratingové desky Entertainment Software (ESRB) na www.ESRB.org pro více informací o hodnocení.

Další informace o Final Fantasy XIV: Endwalker, Navštivte oficiální web na adrese: https: // na.finalfantasyxiv.com/endwalker/.

Související odkazy:
Endwalker Teaser web: https: // na.finalfantasyxiv.com/endwalker/
Square Enix® Press Web: https: // stiskněte.na.Square-Enix.com/
LODESTONE®: https: // na.finalfantasyxiv.com/lodestone/
Oficiální Facebook®: https: // www.Facebook.com/finalfantasyxiv
Oficiální Twitter®: @Ff_xiv_en
Oficiální Instagram®: @ffxiv
#Ffxiv

O Square Enix, Inc.
Square Enix, Inc. Vyvíjí, publikuje, distribuuje a licenční Square Enix®, Eidos® a Taito® Brand Entertainment Content v celé Americe v rámci skupiny Square Enix skupiny společností. Square Enix, Inc. je spojena s globální sítí předních vývojových studií, jako jsou Crystal Dynamics® a Eidos Montréal ™. Skupina společností Square Enix společností se může pochlubit cenným portfoliem duševního vlastnictví včetně: Final Fantasy®, který prodal přes 163 milionů jednotek po celém světě; Dragon Quest®, který po celém světě prodal přes 83 milionů jednotek; Tomb Raider®, který po celém světě prodal přes 84 milionů jednotek; a legendární Space Invaders®. Square Enix, Inc. je u.S.-založená, zcela vlastněná dceřiná společnost Square Enix Holdings Co., Ltd.

Více informací o Square Enix, Inc. najdete na https: // Square-Enix-Games.com

Final Fantasy XIV © 2010 – 2021 Square Enix Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.
Final Fantasy XIV: Endwalker © 2021 Square Enix Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.
Ilustrace loga a obrazu: © 2021 Yoshitaka Amano
Endwalker, Shadowbringers, Logo Final Fantasy XIV, Crystal Dynamics, Dragon Quest, Eidos, Eidos Montreal, Eorzea, Final Fantasy, Final Fantasy Logo, Lodestone, Space Invaders, Square Enix, Square Enix Logo, Taito a Tomb Raider Registrované ochranné známky nebo ochranné známky skupiny Square Enix skupiny společností. „PlayStation“ a rodinné logo „PS“ jsou registrované ochranné známky a „PS4“ a „PS5“ jsou ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou vlastnosti svých příslušných majitelů.

Final Fantasy XIV Endwalker Datum vydání: nová pracovní místa, závody a nájezdy

Rytíř stojící na Měsíci s planetou na pozadí v Final Fantasy XIV Endwalker

Hledáte datum vydání Final Fantasy XIV Endwalker? Endwalker je čtvrtá expanze do hry za osm let, kdy byla její říše znovuzrozena z tohoto katastrofálního prvního výletu – a jaký rozdíl v té době dělá. Nyní je to snadno jeden z nejlepších MMO na PC a z dobrého důvodu.

Díky přílivu informací nyní víme více o této expanzi. Slibuje to, že bude ještě epičtější než ostatní, protože příspěvek z Square Enix to účtuje jako vyvrcholení příběhu, který začal zpět, když byla poprvé vydána reborn. Mezi další nové funkce patří dvě nová pracovní místa, aby zvládl, nový hratelný závod, několik nových míst a dungeonů, které je třeba prozkoumat, a aktualizace na úrovni čepice. V nedávném dopise od producenta nyní víme, že různé úpravy práce přicházejí k Endwalkeru, přidávají nové akce, ale hlavně vyladění stávajících tříd.

Je čas vzít si ruce a připravit se na velkou novou výzvu – připojte se k nám, když vás provedeme všemi, co potřebujete vědět o Final Fantasy XIV Endwalker, včetně datum vydání Endwalker, o tom, co víme o pracích Sage a Reaper a Každá další nová funkce přichází k nejnovější expanzi.

Datum vydání Final Fantasy XIV Endwalker

Final Fantasy XIV Endwalker bude vydán 7. prosince 2021. Během nedávného dopisu Final Fantasy XIV od producenta Stream, Naoki Yoshida potvrdil zpoždění FFXIV Endwalker. Rozšíření byla původně nastavena na uvolnění 23. listopadu, ale byla zpožděna, aby se zajistilo, že je vše stabilní pro spuštění. Hráči, kteří si předobjednávají endwalker, získají přístup k expanzi brzy, 3. prosince.

Pokud chcete zkontrolovat, jak se váš počítač měří, pokud jde o manipulaci s expanzí Endwalker, je nyní k dispozici oficiální nástroj FFXIV Endwalker Benchmark.

Thumbnail YouTube

Final Fantasy XIV Endwalker Story

Tato expanze obsahuje vyvrcholení příběhu Hydaelyn a Zodiark, přičemž vaši hrdinové čelí „ještě větší kalamitě než kdy předtím – druhý příchod posledních dnů“. Přívěs má různé postavy si uvědomují, že mír byl vše kromě prchavého, zdánlivě připraven bojovat s tím, co pochází z hvězd.

Příbuzný: Zde je vše, co potřebujete vědět o bydlení v FFXIV

Endwalker bude v podstatě konec všeho, co se ve hře stalo od začátku hry. Nyní je tedy pravděpodobně čas, abyste se dohnali na události v příběhu, takže víte včas na vydání Endwalkera, co se stalo, což vedlo k této nové expanzi.

Thumbnail YouTube

Final Fantasy XIV Endwalker Místa

Během festivalu Final Fantasy XIV byly odhaleny dvě oblasti. První je ‘Mare Lamentorum‘, Neúrodná lunární krajina, přičemž jediným známkou toho, že se vnímající život je jediná observatoř, se tyčí nad krajinou. Tato věž je jako futuristické Bradavice, s velkou halou, obrovskými schodištěmi a spoustou ozdob podobných hodinám visících na místě.

Mimo věž je do povrchu měsíce zapuštěná spousta struktur jako vpichová rána, hnízda pro nějaký druh měsíčních chyb a podložící jeskyně plné krystalů a zářících řeky.

Není ukázáno, jestli tam někdo žije, je to jen opuštěné nebo ne, ale máme podezření, že jeden z nových kmenů by mohl žít na Měsíci. LOPORRity jsou malý bipedální králičí lid založený na závodě kolibříků z podsesů Final Fantasy IV, které se objevují na různých lunárních místech ve všech třech hrách. Design LoPorrits je založen na přepracování kolibříku z verze Nintendo DS Final Fantasy IV.

Thumbnail YouTube

Během festivalu fanoušků bylo také předvedeno nové město. ‘Old Sharlayan‘Má na to aténskou atmosféru, protože je to kopcovité město učení, kamenné sochy a velká knihovna, která je viditelná bez ohledu na to, kde jste ve městě. Kamenné sloupy obklopují magickou sadu rotujících majáků a jeho doky mu umožňují přístup k životně důležitým obchodním trasám.

Uvnitř knihovny je podlaha na podlaze plná knih, a to vše, zatímco matně osvětlená světla visí z neuvěřitelně vysokého stropu. Přívěs hlavního příběhu nám dává pohled na nějaký druh zakázané sekce, kde jsou udržovány nejvzácnější tomes, stejně jako rada lidového záměru jen existující, zatímco koncové časy se přibližují.

Thumbnail YouTube

Final Fantasy XIV Endwalker Reaper Job

Endwalker nám nedává jen nová místa k prozkoumání, ale také nová pracovní místa. Nejnovějším odhaleným prací je Reaper, práce na melee DPS, která je oblečená v černém oděvu, která je přímo z něčeho jako Bloodborne, která předvolává spektrální stvoření, aby jim pomohla v boji útokem na nepřátele nebo nasměrováním jejich síly v nějakém režimu vzteku v režimu vzteku. Také ovládají obouruční kosy a seká se s étericky vypadajícími účinky, které se v kombinaci s jejich známými poněkud roztržily.

Zatímco Reaper sám o sobě je zbrusu novou prací, Scythe, kterou používá Zbraň výběru. Reaper bude k dispozici na úrovni 70, Takže budete muset získat další třídu na tuto úroveň, než je budete moci použít.

Thumbnail YouTube

Final Fantasy XIV Endwalker Sage Job

Sage je nová třída zaměstnání léčitelů, která používá plovoucí dýky k pomoci spoluhráčům uzdravením jejich zdraví nebo nadšením jejich útoků. Toto je docela odchyl od obou instancí ve Final Fantasy III, kde je to v podstatě červený mág s ultra-mocnou bílou a černou magií a finální fantasy taktiky ruční hry, kde způsobují stavové onemocnění.

Z toho, co jsme dosud viděli, mudrci se nezdá být tak univerzální jako bílý mág, protože nemá přístup k omráčení Aoe, který přichází s Holy. To znamená, že ve srovnání se zbytkem léčitelů by to mohlo mít šanci být lepší než učenec a téměř jistě bude lepší než astrolog.

Thumbnail YouTube

Final Fantasy XIV Male Viera

Endwalker nám také přináší nový hratelný závod: mužský Viera. Tyto humanoidy s masivními ušima zajíci byly většinou zastoupeny ženou Viera, která se poprvé objevila v expanzi Shadowbringers. Vždy však bylo řečeno, že muži druhu existují a brzy se stanou hratelnými ve Final Fantasy XIV.

Final Fantasy XIV Endwalker Mýty o říši

Ve výše uvedeném tweetu je „Mýty o říši“ novým aliančním nájezdem, který se objeví v Endwalkeru. Jediný náznak, který máme dosud, je to, že se zaměřuje na „dvanáct, kteří byli dosud zahaleni tajemstvím“. Pro ty z smyčky jsou dvanáct Eorzean Pantheon, kteří se pokusili utěsnit Bahamuta v původním Final Fantasy XIV. Když vytvoříte postavu, vaše postava je v souladu s jedním z dvanácti. V současné době není známo, zda má vaše zarovnání nějaký dopad na nadcházející Aliance Raid.

Kouzelný uživatel ve Final Fantasy XIV Endwalker se snaží vyhnout spálení

Final Fantasy XIV endwalker funkce

Zde jsou některé další funkce přicházející do expanze Final Fantasy XIV Endwalker:

 • Bude přidáno druhé nové město: Radz-at-han
 • Více nových oblastí, včetně Labyrinthos, Garlemald a Thavnair
 • Bude přidáno několik nových dungeonů, které mohou zahrnovat setkání s novými hrozbami jako Anima a The Magus Sisters
 • Přidá se rozšířená verze systému důvěry a přinese do dungeonů více NPC, včetně Estinien Wyrmblood
 • Omezení úrovně se zvýší na úroveň 90
 • Přidá se nová alianční nájezd
 • Přidá se nálet s vysokým rozlišením s názvem „Pandæmonium“
 • Můžete si koupit dům v Ishgardu
 • Přidá se druhý nový kmen s názvem „Arkasodara“. Jsou to v podstatě bipedální pachydermy (většinou jako sloni)
 • Přidá se nové vybavení a řemeslné předměty
 • Rozšířená kapacita hrudní zbrojnice
 • Nové funkce přicházející do zlatého talíře
 • Nový cestovní systém datového centra

A to je všechno, co víme zatím o Final Fantasy XIV Endwalker. Jakmile se dozvíme více o nových funkcích přicházejících do hry, budeme vás informovat. Pokud vás zajímá, co má FFXIV na skladě v příštích měsících před expanzí, byl odhalen plán Endwalker.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.