Final Fantasy XIV Endwalker Patch Schedule – Patch 6.5 Datum vydání – Průvodce pro hry, FFXIV 6.2 Datum vydání a úplné podrobnosti z živého dopisu 72 | PCGamesn

FFXIV 6.2 Datum vydání a úplné podrobnosti z živého dopisu 72

Jednou z předtím škádlených změn velké rovnováhy byla změna kritických a přímých hitů a Yoshida stanoví, jak to bude fungovat. Dříve třídy, které využívaly dovednosti, které zaručovaly kritické hity nebo přímé zásahy. Z náplasti 6.2 Akce, které zaručují kritické nebo přímé zásahy.

Final Fantasy XIV Endwalker Patch Schedule – Patch 6.5 Datum vydání

Naučte se Final Fantasy XIV: Plán vydání endwalker.

Obrázek přes Square Enix

Vzhledem k tomu, že mnoho hráčů dokončilo hlavní scénáře questy Final Fantasy XIV: Endwalker (některé méně než týden po spuštění hlavní hry), jejich zaměření se přesunulo na nadcházející záplaty. Naštěstí máme dobrou představu o aktuální časové ose záplaty pro Final Fantasy XIV. Pokračujte ve čtení a zjistěte celý rozvrh.

Kdy to dělá 6.5 Patch Release pro Final Fantasy XIV?

Final Fantasy XIV Patch 6.5 je další hlavní záplata a uvolní se ve dvou částech. První část se uvolní Začátkem října 2023, A druhá část se uvolní Polovina ledna 2024.

Final Fantasy XIV Patch 6.45 byla mezipalovanou náplastí a vydané 18. července 2023. To bylo potvrzeno v sociálním postu 13. července.

Celkově je Endwalker nastaven na zabalené prvních několik let naplněných událostmi, záplatami, novým obsahem a aktualizací. I když Endwalker vstupuje do středu své životnosti, je naplněn rozvrh náplastí dostatečně, aby vás udržoval po dlouhou dobu. Final Fantasy XIV udržovala poměrně přísný rozvrh expanze každé dva roky od spuštění Realm Reborn v roce 2013 a určitě bude spousta obsahu pro zbytek expanze.

Více Final Fantasy XIV: Informace o endwalkeru, podívejte se na to, kdy do Do Final Fantasy XIV Endwalker’s RAIDS Release? Na průvodci pro hry.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Michael žije ve Velké Británii, ale přeje si, aby žil v Eorzea. Celoživotní hráč, před čtyřmi lety, vykopal „skutečnou“ práci, aby psal o videohrách pro život, a neohlédl se zpět. Když nevede hráče, jak získat nejnovější úchyty, recepty na tvorbě a dobroty ve hře, tráví svůj čas péčí o nezdravou závislost na hrách MMOS a Gacha.

FFXIV 6.2 Datum vydání a úplné podrobnosti z živého dopisu 72

FFXIV Patch 6.2 Podrobnosti - Loporrit se dívá, ohromen, protože výbuch jde za nimi

FFXIV 6.2 Datum vydání a úplné podrobnosti pro nadcházející final Fantasy XIV Patch 6.2 Aktualizace byla podrobně popsána v živém dopise 72. Livestream podrobně kope do další velké expanze pro kriticky uznávanou MMORPG s názvem Buried Memory. Mezi hlavní body patří nový obsah příběhu, který se točí kolem prázdnoty, další fáze série Pandaemonium: Abyssos RAID a neuvěřitelná ostrovní svatyně ve stylu zvířete, která mění MMO v tvorbu a zemědělskou hru.

Final Fantasy XIV Patch 6.2 spuštění 23. srpna. Generál Gist nové záplaty byl dříve nastíněn v živém dopise 71, ale tento nejnovější živý proud vidí herní režisér Naoki Yoshida a komunitní producent Toshio Murouchi, který hraje některé z nových 6 6.2 a 6.25 obsah žije a zkoumá část jeho nejočekávanějšího obsahu v ještě větší hloubce. Naštěstí jsme tu, abychom pro vás rozebrali všechny klíčové informace.

Nejprve se adresovány jsou nové hlavní scénáře a zkoušky, které se zdají být odehrány ve třináctém středu (také známé jako prázdnota). Soud je tentokrát také svázán s hlavním příběhem, ačkoli Yoshi-P trvá na tom, že jeho přesná povaha bude udržována v tajnosti až do Den Patch, aby si zachoval záhadu. Podívali jsme se na stvoření, které je téměř jistě Scarmiglione z Final Fantasy IV, které se spojuje s předchozími očekáváními.

Yoshida také hovoří o nadcházející úrovni Raid pro Pandaemonium: Abyssos Raid. S vydáváním Savage Tier poprvé poprvé než obvykle v historii Final Fantasy XIV žádá hráče o jejich zpětnou vazbu o tom, jak se to vydává. Doufá, že to umožní hráčům, kteří chtějí nejprve závodit s světem, příležitost si skutečně užít příběh nájezdů, než se cítit nuceni spěchat skrz obsah při startu.

FFXIV Patch 6.2 - Scarmiglione z Final Fantasy 4

Yoshida také říká, že si myslí, že Savage obtížnost pro tuto záplatu je docela náročné a že „i když jdete s 900 tomes, mám pocit, že je na vysoké úrovni s mnoha novou mechanikou.„Když se pokoušel udělat první dvě patra úrovně Savage Raid během dvouhodinového testovacího období, Yoshida řekl, že se snaží zapamatovat si všechny mechaniky i poté, co mu byly vysvětleny.

Yoshida se ponořil do samotné hry a ukázal krátký pohled na bitvu proti „proto-karbuncle“-řekl, že „původně by mohl být takový druh stvoření, ale protože to bylo příliš děsivé, skončilo to v Pandaemonium.„Po krátkém škádlení mechaniky boje (a vyvrácení hráčů, kteří žádají o svolání proto-carbuncle samy, jako„ nemůžete je ovládat “), Yoshida předvedla některé z nájezdových brnění.

Sady nájezdů zahrnují několik velmi nápadných vzorů, které obsahují některé velmi ozdobené brnění, které mísí klasickou Final Fantasy s nějakou tradiční vysokou fantazií a dokonce i nějaké vybavení s ohnivými vizuálními efekty, které jsou zapáleny v pomerancích, červených a purpucích. Důležité je, že směnný kurz pro Abyssos Mythos Tomes bude nižší v nové úrovni RAID – vyžaduje pouze čtyři kopie pro vybavení, které je vybaveno hlavě, rukama a nohám (spíše než obvyklé šest).

Diskutovali také nové questy Hildbrand, nějak dále Hildibrand Adventures, které přicházejí v Patch 6.25. Yoshida vtipkuje, že když se ohlédne zpět na nové úkoly, řekl: „Co jsme udělali s těmito cutscenes“. Nezapomeňte, že také uvidíme, že do těchto úkolů obsahujeme Endwalker Relic zbraně, takže si tentokrát budete muset získat služby Godberta.

FFXIV Patch 6.2 - Několik postav HildBridrand zabudovaných do Měsíce

Desky dobrodruhy a jejich přidružené portréty vycházejí z beta spuštění 6.2. Dříve se předpokládalo, že by se ztratily jakékoli portréty vytvořené během beta fáze, ale Yoshida potvrzuje, že pokud jste svázali portrét na svůj dobrodružný talíř nebo sadu ozubeného ozubeného kola, přenese se na úplné vydání funkce. Glamour Dresser také má kapacitu zdvojnásobit na 800 slotů. “Jen proto, že se kapacita zdvojnásobila, jen tam všechno nevložte, dobře.”?”Yoshida se zasmívá:” Vím, že kluci budete žádat o další!“

V rámci vedení na FFXIV 7.Plánovaná grafická aktualizace 0, některé funkce jsou implementovány krok za krokem k tomu, aby byl proces implementace a ladění plynulý. Přichází s náplastí 6.2 je implementace optimalizovaného zpracování grafiky a dynamického rozlišení, což je možnost, kterou si hráči mohou zvolit povolit, což automaticky sníží zobrazené rozlišení, když je vaše zatížení GPU těžké zajistit konzistentní snímkovou frekvenci.

Jednou z předtím škádlených změn velké rovnováhy byla změna kritických a přímých hitů a Yoshida stanoví, jak to bude fungovat. Dříve třídy, které využívaly dovednosti, které zaručovaly kritické hity nebo přímé zásahy. Z náplasti 6.2 Akce, které zaručují kritické nebo přímé zásahy.

Série PVP dva je nastavena na začátek novým zápletím, spolu s čerstvou sadou odměn. Odměny za předchozí sérii lze požadovat až do konce série. Důležité je, že Yoshida říká, že od třetí sezóny mohou být hráči na vyšších úrovních degradováni při ztrátě zápasů. Tito hráči v horním konci diamantové a křišťálové úrovně mohou být upuštěni do předchozí hodnosti, pokud ztratí, zatímco na nejnižší fázi hodnosti. Vaše odměny za sezónu však budou stále počítat vaše nejvyšší hodnocení, i když jste z toho degradováni.

V nové expanzi jsme se museli podívat na několik poměrně nádherných hor, včetně kosmické medúzy, která přichází jako odměna za nové kmenové úkoly Omicron, které mají být přidány do Patch 6.25. Zobrazeno je také odměnu Mount od variantních dungeonů přicházejících v záplatě 6.25 – což vypadá jako obří, rozkošný hlodavec s velmi nafouknutým míčem na ocasu, který se také jeví jako šéf.

FFXIV Patch 6.2 - Space Jelly Mount, obří plovoucí medúza, kterou hráč sedí uvnitř. Je to tmavě modrá a zdá se, že je naplněna hvězdami

Variant a kritérium Dungeons, nelineární dobrodružství Final Fantasy XIV, které lze řešit s 1-4 hráči, také získaly vlastní hluboký ponor. Yoshida předvádí dříve ohlášené „The Sil’dihn Subterrane“ a „další podřízené“ dungeony Sil’dihn – to je pravda, FFXIV Patch 6.25 uvidí hráče seskupování do řešení zadku (Savage).“

Yoshida se připojuje k fanoušku oblíbené nanamo na cestě podtrhnutím a ukazuje, jak si hráči mohou vybrat mezi několika různými cestami k postupu-zobrazení kontrolního seznamu, který znamená až 12 možných výsledků, lze dosáhnout v průběhu několika běhů dungeonů. V závislosti na nanesené trase se hráči setká s odlišnými bojovými boje. Při hraní ve skupině mohou hráči hlasovat o tom, jakou cestou se při každém otoči – a NPC mohou dokonce navrhnout trasy samy.

Zatímco v těchto variantských dungeonech budou mít hráči přístup k výběru pěti variantských akcí – variantní léčba, varianta ultimátum, varianty, varianta ducha Dart a varianta Rampart. Jsou navrženy tak, aby zajistily, že hráči budou mít přístup k řadě akcí ze všech tří bojových rolí, i když ve frontě ve frontě nebo se skupinou, která neodpovídá tradičnímu formátu role strany.

FFXIV Patch 6.2 - Yoshida a Murouchi se dívají na tři možné cesty, aby se vydali do kamenného dungeonu, z nichž každá je zvýrazněna velkým modrým kruhem na zemi

Kritérium Dungeon, což je těžší zvrat na variantě, je „mnohem silnější“ než jejich ekvivalenty ve variantě Dungeon. Yoshida poznamenává, že šéfové v běžném kritériu Dungeon „se cítí jako divoká podlaha 1.5, podlaha 3 a podlaha 4 ”nepřátelé. Režim divokého režimu pro dungeon Criterion vyžaduje premade stranu čtyř a odstraňuje ukazatele pozemního útoku pro nepřátele – včetně obecných davů. Yoshida říká, že tato úroveň extrémních obtíží je „určitě zaměřena na hráče, kteří budou brzy vyčistit další Savage Raid Tier, aby ji mohli vyzvat svým dobrým vybavením.„Ujišťuje však hráče, že je to„ opravdu, opravdu zábavné.“

Velký centrální kus živého dopisu je věnován zkoumání funkce New Island Sanctuary, který vypadá, jako by to mohl být ffxiv rotací na zvířecím přechodu. Segment je ve skutečnosti tak důkladně, že jsme mu dali svůj vlastní článek s vysvětlení.

Zde je spouštěcí přívěs pro FFXIV Patch 6.2 pohřbená paměť:

Thumbnail YouTube

Úplné poznámky o záplatě pro FFXIV 6.2 Aktualizace se blíží k jeho vydání, včetně podrobností o úpravách úloh pro PVE a PVP, takže sledujte PCGamesn pro všechny důležité aktualizace. Mezitím máme vše, co potřebujete vědět o probíhajících úkolech a odměnách Moonfire Faire 2022, jakož i vše, co je k dispozici v rámci události Moogle Treasure Trove 2022.

Díky Miuně a Iluně Minori na FFXIV Discord za jejich překlady.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Patch 6.2

PatchTitleCard-6-2.png

Obsah endwalker

Patch 6.2: Pohřbená paměť je druhá hlavní aktualizace obsahu zavedená pro Endwalker.

Pozoruhodné funkce, doplňky a změny

Nový obsah

 • Hlavní příběh: pohřbená paměť (9 úkolů)
 • Vedlejší příběh: nějak dále HildBribrand Adventures (2 úkoly) (6.25)
 • Vedlejší příběh: Tataru’s Grand Endeavor (1 Quest)
 • Vedlejší příběh: Příběhy nově objeveného dobrodružství (1 Quest)
 • Série RAID: Abyssos, Abyssos (Savage) Druhá část příběhu Pandæmonium a RAID série
 • Dungeon: Fell Court of Troia
 • Zkouška: Storm’s Crown, Storm’s Crown (Extreme)
 • Faux Hollows: Contenment Bay S1T7 (Unreal)
 • Tribal Quests and Reputation: Omicrons – pro učedníky země (sběratelé) (6.25)
 • Ostrovní svatyně
 • Manvenville zbraně (6.25)
  • Vyžaduje dokončení dalších dobrodružství HildBrand
 • PVP Series 2 začíná
 • Varianta Dungeons, Variant, variabilní obtížnost, Úroveň 90 Casual Play for 1-4 hráče, bez omezení rolí, povolená změna práce, postupu větvení na základě činností hráče. (6.25)
  • Sil’dihn podtrhovan
 • Kritérium Dungeons – Vysoké potíže, pro 4 hráčské večírky (6.25)
  • Další Sil’dihn Subterrane, další Sil’dihn podtrhovarský (Savage)

Změny a doplňky systému

 • Rival Wings se vrací z hiatus s aktualizacemi rovnováhy.
 • Vylepšení hlavního scénáře
  • Podpora povinností pro Snowcloak, strážce jezera, Sohm Al, The Aery a Vault.
  • Kroky víry přeměněné na sólový instance.
  • Přepracovaná povinnost: Thornmarch (tvrdý). Extreme zůstane nezměněn.
 • Vylepšení portrétů a dobrodruhů, nyní opouštějící beta beta.
 • Přípravy na budoucí aktualizace budoucích grafik, které mají být zveřejněny, což vede až k Patch 7.0.
 • Severoamerický datový centrum Dynamis dodal, světy jsou: Halicarnassus, Maduin, Marilith, Seraph (6.28)

Smíšený

Poznámka: Ne všechny zde uvedené obsah bude spuštěn ve stejný den. Tento článek je o 6.2x sezóna jako celek.

Shrnutí hlavního příběhu (spoilery)

Tato klíčová část článku je neúplná. Final Fantasy XIV wiki můžete pomoci rozšířením jeho .