Final Fantasy XIV Support Center, FFXIV Report System je stále hrozné, říkají hráči | PCGamesn

Systém FFXIV Report je stále hrozný, říkají hráči

Stojí za zmínku, že FFXIV má pověst pro to, aby se toxické hráče vážně berou toxické hráče, a lidé jsou často pozastaveni nebo zakázáni na zármutek a obtěžování. Avšak i vlákna diskutující o tom často mají komentáře od hráčů, kteří si nejsou jisti, kde najít možnosti zprávy na prvním místě.

Hráč FFXIV Zpráva

Vyberte možnost „Zpráva o chybách“, abyste nahlásili všechny chyby ve hře, se kterými jste se mohli setkat při hraní Final Fantasy XIV.

Pokud používáte prohlížeč PC, použijte tlačítko níže.
Pokud jste na mobilním zařízení, použijte výše uvedený odkaz.

Zprávy o chybách ve hře lze také předložit prostřednictvím fór Final Fantasy XIV.

Poznámka:
Před odesláním zprávy o chybách se podívejte na průvodce Play, pokyny a dotazy.
Přestože aktivně kontrolujeme každý formulář, který dostáváme, bohužel nemůžeme poskytnout individuální odpovědi.

Zpráva o chybách (mobilní aplikace „Final Fantasy XIV Companion“)

Použijte prosím níže uvedené tlačítko pro nahlášení jakýchkoli chyb, se kterými jste se mohli setkat při používání mobilní aplikace „Final Fantasy XIV Companion.”

Pokud používáte prohlížeč PC, použijte tlačítko níže.
Pokud jste na mobilním zařízení, použijte výše uvedený odkaz.

Uvědomte si, že nemůžeme odpovědět na jednotlivé zprávy o chybách.
Pokud požadujete podporu pro následující problémy, odešlete prosím dotaz pomocí tlačítka „Kontaktujte nás“ místo toho.
– Problémy s nákupem/používáním ořechů Kupo nebo mince Mog.
– Problémy s přihlášením nebo spuštění aplikace.

Před odesláním zprávy o chybách se podívejte na průvodce Play, pokyny a dotazy.

Pokud potřebujete nahlásit obtěžování (nebo jakoukoli formu nevhodného chování), můžete tak učinit kontaktováním GM ve hře.
Podrobnosti o tom, co představuje obtěžování, naleznete v tomto článku.

Jak poslat zprávu ve hře :
1) Vyberte Systém, poté podpěru stůl> FAQ> GM Service Hlavní nabídka
2) Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Final Fantasy XIV materiály Použití Zpráva o porušení licence

Použijte prosím tento formulář k nahlášení jakéhokoli obsahu, který neodpovídá licenci pro využití materiálu Final Fantasy XIV.

Pokud používáte prohlížeč PC, použijte tlačítko níže.
Pokud jste na mobilním zařízení, použijte výše uvedený odkaz.

Poznámka:
Uvědomte si prosím, že nemůžeme odpovědět na individuální podání „Zpráva o porušení licence na licenci XIV“. Rovněž nemůžeme zveřejnit kritéria výsledku nebo hodnocení.

Nahlásit případ zvláštní pracovní skupině

Můžete kontaktovat Special Task Force (STF) a nahlásit nelegální aktivitu v rámci Final Fantasy XIV (jako je použití softwaru třetích stran nebo použití RMT* k prodeji herních dat).
Speciální pracovní skupina existuje za účelem řešení nezákonné činnosti ve Final Fantasy XIV a zároveň vytváří čestné a příjemné herní prostředí.

(*RMT = Real Money Trading)

Poznámka:
Účelem těchto formulářů je předkládat informace týmu STF a ne prostředky k získání pomoci s jinými problémy.
Přestože aktivně kontrolujeme každý formulář, který dostáváme, bohužel nemůžeme poskytnout individuální odpovědi.
Vezměte prosím na vědomí, že tým STF nemůže poskytnout pomoc s kompromitovanými účty.
Pokud požadujete jinou podporu, kontaktujte prosím tým podpory Square Enix z odkazu obsaženého v příslušných FAQ.

Chcete -li otevřít poštovní formulář, vyberte prosím z níže uvedeného seznamu.

Poskytování informací o ztrátě paketů a zpoždění

Pokud při hraní Final Fantasy XIV zažijete časté otučení nebo významné latence a myslíte si, že je to kvůli ztrátě paketů, odešlete své informace pomocí tohoto formuláře.

Další informace o ztrátě latence/paketů a o tom, jak zpracováváme poskytnuté informace.

Tento formulář je pro jediný účel předložení informací. Bohužel nemůžeme poskytnout individuální odpovědi na žádné dotazy předložené prostřednictvím tohoto formuláře.
Vezměte prosím na vědomí, že příčina jakékoli ztráty latence nebo paketů může spočívat v komunikační cestě vašeho připojení k internetu.
Zvažte prosím kontaktování svého poskytovatele internetových služeb kromě poskytování informací prostřednictvím tohoto formuláře.

Systém FFXIV Report je stále hrozný, říkají hráči

Final Fantasy XIV - Systém Report Report FFXIV je stále strašný - rozzlobený Raubahn

Je to už téměř deset let od (znovu) zahájení kriticky uznávaného MMORPG Final Fantasy XIV: Realm Reborn, přesto mnoho hráčů věří, že systém FFXIV Report je stále stejně omezený a neohrabaný, jak to bylo, když byla hra propuštěna. V současné době je jedinou rychlou zprávou, kterou mohou hráči vzít z okna chatu, pro hráče, kteří se účastní aktivity RMT, a hlášení jakýchkoli dalších problémů, jako je obtěžování nebo podvádění, vyžaduje kopání řadou matoucích a často zbytečných nabídek.

“V této hře jsem hrál více než 10 000 hodin,” říká populární FFXIV Streamer a Youtuber Zepla, “a přísahám, že jsem netušil, jak hluboko je Jank.„V novém videu, které mluví o systémech sestav, Zepla předvádí proces pokusu o podat zprávu a prokáže prostřednictvím nabídek ve snaze prokázat, jak spletité je. Přestože hrála FFXIV „téměř každý den po dobu sedmi let“, Zepla připouští, že si ani neuvědomovala, že některé nabídky existovaly, dokud se do nich propadla pro toto video.

Jedinou přímou možností je hlášení hráčů pro aktivitu RMT (Real Money Transaction) – používané pro hráče, kteří prodávají podobné služby GIL nebo podporují služby, obvykle prostřednictvím stránek třetích stran. V tomto případě je podání zprávy stejně jednoduché jako klepnutí pravým tlačítkem myši na název uživatele, výběr „Report“ a kliknutím na možnost „Nahlásit aktivitu RMT.„Toto je však jediné porušení TOS, o kterém se zdá, že Square Enix považuje za dostatečně naléhavé, aby se v tomto rychlém nabídce představilo.

Pokud máte nějaké jiné uchopení se svými kolegy Eorzeans, proces je dramaticky nejasnější. Možná psají vulgární zprávy v chatu, podvádějí v režimech PvP hry, brání ostatním uživatelům hrát normálním způsobem, pořádat skutečnou politickou rally nebo se vydávat za dalšího hráče nebo organizace-to vše padne faul na hru Podmínky služby. Možnost „Kontaktujte nás“ na podpůrném stole ve hře nabízí pouze dvě tlačítka, jedno pro podvádění a druhou na hlášení obtěžování.

Ve skutečnosti se nepokoušet tyto formuláře není snadné-vychovávání neohrabané menu, které žádá hráče, aby napsali do pole, která je již plná napsaného vývojářem, ale text-emitable text popisující požadované údaje o podání zprávy. Pokud vaše stížnost spadá mimo tyto kategorie, kruhová řada nabídek hluboko v podpůrném stole ve hře vám umožní kliknout na několik možných kategorií, ale nabízí pouze odkaz na web Square Enix Support (na který nelze kliknout ani zkopírovat pro ni kliknutím ani kopírovat jednoduchý přístup).

Jakmile zadáte tento odkaz ručně, pak se musíte kopat přímo na dolní část stránky, abyste našli tlačítko „Bugs nebo urážlivé hráče“ (které ZEPLA najde pouze pomocí funkce vyhledávání textu prohlížeče). Zde můžete „nahlásit případ speciální pracovní skupině“ – což zahrnuje vágní možnost „nahlásit další porušení“ a vyžaduje, aby hráči zadali mnohem více podrobností, než by měli být vyžadováni k podání jednoduché zprávy.

Thumbnail YouTube

“Není to ani o modernizaci hry,” říká Zepla na závěr, “to by bylo špatné v každé éře. Opravte to prosím – jedná se o zcela nepřijatelný stav pro část uživatelského rozhraní.„Ostatní hráči ve videu komentářů, na Zepla’s Twitch Stream, na Twitteru a na subredditu hry, se nedávno také zazvonili, hovořili o svých zkušenostech s roboty a hlásili obecný konsenzus, že hráči po použití jen zřídka, pokud vůbec, slyšeli zpětnou vazbu Formulář zprávy o speciální pracovní skupině hry.

Stojí za zmínku, že FFXIV má pověst pro to, aby se toxické hráče vážně berou toxické hráče, a lidé jsou často pozastaveni nebo zakázáni na zármutek a obtěžování. Avšak i vlákna diskutující o tom často mají komentáře od hráčů, kteří si nejsou jisti, kde najít možnosti zprávy na prvním místě.

V nedávném rozhovoru s PCGamesn hovoří ředitel FFXIV Yoshi-P o dostupnosti a o tom, jak hra za cíl zlepšit zážitek hráče. Nyní také známe záplatu FFXIV 6.18 Datum vydání, které v červenci přináší nové světy do hry pro více hráčů.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.