Fortnite 1 000 V-Bucks | Universal | GameStop, Fortnite – 1 000 V -Bucks

.

V Ceny Bucks

Ujistěte se, že máte vše, co potřebujete hrát na Fortnite naplno s kartou Fornite V-Bucks, měnou ve hře, kterou lze utratit ve Fortnite Battle Royale, kreativní a zachránit světové režimy. ! . Koupit a uplatněte svou kartu V-bucks, abyste mohli začít.

  1. .Fortnite.com/vbuckscard a přihlaste se k účtu Epic Games.
  2. Klikněte na Začněte zahájit proces vykoupení.
  3. .
  4. .)
  5. .
  6. . Poznámka: Pokud nevidíte platformu, kterou chcete svou kartu uplatnit, ujistěte se, že jste přihlášeni do správného účtu Epic Games.
  7. .

  1. Pokud odkupujete své V-bucks na PlayStation nebo Xbox, po kliknutí na potvrzení dostanete kód 25-charakteru, který budete muset zadat na webové stránce vybrané konzolové platformy. .
  2. . Poznámka: Nezapomeňte se přihlásit k účtu, který je propojen s vaším epickým účtem.
  3. Zadejte kód a vaše V-Bucks budou přidány na váš účet. Pokud máte potíže s uplatněním vašeho kódu V-bucks na Xbox nebo PlayStation, přejděte do Fortnite.com/podpora

Fortnite – 1 000 V -Bucks

ESRB Teen

Fortnite - 1 000 V -Bucks

Kupte si 1 000 Fortnite V-Bucks, měnu ve hře, kterou lze utratit ve Fortnite Battle Royale a kreativních režimech. Můžete si zakoupit nové položky přizpůsobení, jako jsou oblečení, kluzáky, pickaxes, emoce, zábaly a nejnovější bitva sezóny! Kluzáky a kontrails nemusí být použity v režimu Save the World.

V-Bucks zakoupené z obchodu PlayStation ™ lze použít pouze na zařízeních, která podporují sdílenou peněženku Fortnite. Viz FN.GG/VBUCKS pro podrobnosti o zúčastněných platformách.

Vydání: 11/10/2020 Vydavatel: Epic Games Žánr: Akce, Akce, Adventure

Funkce online vyžadují účet a podléhají podmínkám služeb a příslušných zásad ochrany osobních údajů (PlayStationNetwork.com/podmínky služby a PlayStationNetwork.com/-politika soukromí).

Software podléhá licenci (USA.Play Station.com/softwarelicense).

Tento obsah si můžete stáhnout a přehrávat na hlavní konzole PS5 spojené s vaším účtem (prostřednictvím nastavení „Sdílení konzoly a offline play“) a na jakékoli jiné konzole PS5, když se přihlašujete se stejným účtem.

© 2023 Epic Games, Inc. Všechna práva vyhrazena. Epické, epické hry, logo Epic Games, Unreal, Unreal Engine, Unreal Engine Logo, Fortnite a Fortnite logo jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Epic Games, Inc. V USA a jinde. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.