Fortnite – All Waterside Goose Nest – Prima Games, Fortnite Goose Eggs: kde hledat vodní husa hnízda | PCGamesn

Fortnite Goose Eggs: Kde hledat vodní husa hnízda

. Tato výzva se teprve stala naživo, takže jsme v současné době ve hře, abychom viděli, jak funguje výzva, a dvakrát zkontrolujte náš seznam míst husích vajec, je správný a kompletní.

Fortnite – Všechna místa husího hnízda Waterside

Zde je místo, kde najít vodní husa hnízda pro 14 dní Fortnite Challenge.

Bylo prodlouženo 14 dní Fortnite. . Vysvětlíme, kde najít husí hnízda vody a co hledat, abyste tuto výzvu mohli dokončit a být na cestě.

Všechna místa pro husí hnízdo vody

Fortnite husí hnízda

Jak název napovídá, hnízda husích vody se obvykle vyskytují vedle vodního útvaru, jako je rybník, jezero nebo řeka. Abyste dokončili výzvu, budete muset prohledat šest vodních hnízd. .

Místa lokality hnízda Fortnite Waterside

Nejúčinnějším způsobem, jak tuto výzvu dokončit, je zamířit do vodního útvaru a hledat po obvodu pro hnízda husí vody. Dusty Divot je skvělé místo, kde začít, protože najdete alespoň tři vodní husí hnízda relativně blízko k sobě vedle malých rybníků v kráteru.

Západní strana pouště je také dobrým místem pro hledání husích hnízd ve Fortnite. Jeden je v Oasis, který se spojuje s vodopádem, a druhý na malém rybníku dále na sever. Sledujte potok z vodopádu na jih a najděte další husí hnízdo vody v údolí.

. Pravděpodobně byste měli prohledat tato další místa, pokud jste v této oblasti náhodou.

Jakmile jste prohledali šest vodních husích hnízd ve Fortnite, můžete se přesunout k některým z dalších 14 dní Fortnite výzvy, které jste možná zmeškali, například návštěva obřích bonbónů, ničení dekorací sněhové vločky nebo poděkování řidiči autobusu nebo poděkování řidiči autobusu nebo poděkování řidiči autobusu nebo poděkování.

Larryn je tvůrcem obsahu na YouTube a spisovatelem na plný úvazek, který napsal průvodce a redakční funkce pro různé herní webové stránky. Často se nachází na malých shromážděních, která káže evangelium Zaklínače 3.

Snaží se lovit některá nepolapitelná husí vejce Fortnite? Vánoce jsou všeobecně známé jako čas pro obžerství a nadměrná konzumace a epické hry jsou jasně ve slavnostním duchu a během 14 dní po výzvách Fortnite obsluhují neuvěřitelných 14 denních výzev. Dnešní sezónní výzva žádá hry, aby prohledali hnízda husích vodáků, aby shromažďovali husí vejce.

Podaří se sledovat všechna vejce Fortnite Goose Down a vyděláte si odměnu, i když v současné době není známo, co bude tato odměna – už jsme z této události viděli nějaké dobré odměny, jako jsou házené sněhové koule, nakládací obrazovky a slavnostní spreje.

Tuto výzvu poprvé objevil plodný Fortnite Dataminer SR Drabx, který spatřil soubory pro každou z výzev dříve, než byly plně odhaleny.

Kvůli tomuto úniku se nám již podařilo spatřit několik vodních husích hnízd, abyste mohli hledat sami sebe. Tato výzva se teprve stala naživo, takže jsme v současné době ve hře, abychom viděli, jak funguje výzva, a dvakrát zkontrolujte náš seznam míst husích vajec, je správný a kompletní.

Místa Fortnite husí vejce

Většina z těchto hnízd lze nalézt v jižní části mapy a všechny jsou blízko vody, takže tato husí vejce je relativně snadné najít. . Níže najdete naši vlastní mapu Fortnite Goose Eggs, jen Klikni pro zvětšení to.

Fortnite-Goose-Eggs-Map

Jakmile najdete jednu z husích hnízd, musíte na to jednoduše zaměřit a držet klíč E, abyste jej prohledali. Hodně štěstí s tou omeletou!

Tady je místo, kde najít Fortnite Giant Candy Canes

Chcete -li zaškrtnout některé z dalších nedávných výzev, můžete se podívat na náš seznam všech 14 dní Fortnite výzvy nebo získat snadnou úroveň bitevního průchodu, pak vše, co musíte udělat, je prohledat mezi třemi lyžařskými chaty. .

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.