Fortnite BioScanner: Kam umístit BioScanner do mimozemského biomu | GGRECON, kam umístit BioScanner do mimozemského biome ve Fortnite Kapitola 2 sezóna 7. týdne 9 – Gamepur

Kam umístit BioScanner do mimozemského biomu do Fortnite Kapitoly 2 sezóna 7 týdne 9

Během 10. týdne z Fortnite Kapitoly 2. sezóna 7 budou muset hráči umístit BiosCanner do mimozemského biomu. Zní to komplikovanější, než je, a v této příručce vám ukážeme, kam máte jít a co dělat.

The Fortnite . Tentokrát však musíme umístit bioscanery do mimozemských biomů . Postarali jsme se o mole imaginárního řádu (IO) s Fortnite Odposlechy v 8. týdnu, nyní je čas se s některými pohrávat Fortnite . Teď už dlouho nechodí Fortnite sezóna 8, ale ujistěte se, že tuto výzvu rychle provedete.

Místa, kde mohou hráči umístit Fortnite . Zahájit tuto legendární výzvu, Fortnite Hráči budou chtít cestovat do holly Hatchery. Mimozemšťané předstihli zájmový bod (POI), který byl kdysi známý jako Holly Hedges. V tomto procesu tyto mimozemské útočníci vytvořili čtyři odlišné zóny mimozemských biomů. Uvnitř každé zóny je místo k umístění a Fortnite Bioscanner.

Fortnite BiosCanners: Kam se umístit

Fortnite-Where-to-place-a-bioscanner-in-an-alien-biome

První plán Bioscanner najdete na předním dvoře domu na severozápadním rohu Hatchery Holly Hatchery. Hologram připomínající elektronické zařízení na vrcholu stativu označuje místo.

Fortnite-Where-to-place-a-bioscanner-in-an-alien-biome

Druhý bioscanner může být umístěn do zadního venkovního prostoru primárního mateřských obchodů Smack Dab uprostřed města.

Fortnite-Where-to-place-a-bioscanner-in-an-alien-biome

Lovci úkolů mohou umístit BioScanner #3 do garáže domu v severovýchodním rohu Hatchery Holly Hatchery. Tato jedinečná garáž je definována podezřelým množstvím krmiv pro kočky, které se v ní nachází.

Fortnite-Where-to-place-a-bioscanner-in-an-alien-biome

Hráči mohou zřídit čtvrtý a poslední bioscanner na bočním dvoře nejjižnějšího domu Holly Hatchery.

Fortnite-Where-to-place-a-bioscanner-in-an-alien-biome

 • Získejte objednávky Slone z telefonního telefonu
 • Vybavte detektor a poté deaktivujte mimozemský billboard v jednom zápase
 • Sbírejte zdroje v holly líhně
 • Eliminovat narušení
 • Umístěte Bioscannera do mimozemského biomu
 • Umístěte špionážní sondy

Hodně štěstí a podívejte se na více našich Fortnite Průvodci níže:

Kam umístit BioScanner do mimozemského biomu do Fortnite Kapitoly 2 sezóna 7 týdne 9

. Zní to komplikovanější, než je, a v této příručce vám ukážeme, kam máte jít a co dělat.

Nejjednodušší místo pro nalezení mimozemského biomu na ostrově je v holly líhně. Zde najdou hráči výběr domů, které převzali mimozemšťané a proměnili se v podivnou školku pro své mladé. Uvnitř každého z menších biomů najdete bioscanery, které můžete nastavit.

BioScanner #1

Lze nalézt v garáži domu se všemi kočičími na severovýchodě města.

BioScanner #2

Lze nalézt ve venkovním prostoru hlavního obchodu s mateřským obchodem v centru města.

BioScanner #3

Lze nalézt v biome na severozápad od města.

BioScanner #4

Poslední Bioscanner je v zahradě biomu na jihu města.

Legendární výzvy 9. týdne

 • Sbírejte zdroje v holly líhně – 30000 XP
 • Eliminujte narušení – 30000 XP
 • Umístěte špionážní sondy – 30000 XP

O autorovi

Aidan O’Brien

. Když se nedostává na výtvory Hidetaka Miyazaki, ráda tráví příliš mnoho času ve válečném rámu, Destiny 2 a jakémkoli jiném ARPG s pevným grindem. Když nepíšelo, dělá nevysvětlitelné zákulisní magii pro skupinu Gamurs Group.

Mimozemská invaze se vymkne z rukou. Nyní je čas umístit BioScanner do mimozemského biome ve Fortnite.

Umístěte Bioscannera do mimozemského biomu Fortnite kapitola 2 sezóna 7.

Například za posledních několik týdnů je první úkol v této sadě použití jednoho z platebních telefonů napříč mapou Fortnite a následuje úkol vybavit detektor a poté zakázat mimozemský billboard v jednom zápase a také shromažďovat zdroje v Holly líhně a eliminujte narušení.

Toto je poněkud jednoduchá výzva, ale pouze pokud víte, kde přesně hledat předem. Musíte umístit pouze jednoho bioscannera, naštěstí, takže to nebude trvat příliš dlouho, než se budete řídit tím, že sledujete náš průvodce.

Dokončení této výzvy vás odmění 30K XP, což vám pomůže odemknout více bitevních hvězd pro bitvu v sezóně 7. Budete také moci zahájit šestý legendární úkol pro 9. týden – Umístěte špionážní sondy.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

První se nachází na západní straně. Na okraji silnice je osamělý dům – uvidíte vedle stromu na jeho dvoře místo BiosCannera vedle stromu.

. Najdete to blízko východní strany velkého mimozemského místa uprostřed, s výhledem na fontánu těsně před masivním stromem.

A konečně, v jižním domě oblasti je třetí místo. Můžete umístit bioscanner na druhou stranu dvorního plotu na pravé straně domu.

! I když existuje spousta možností, nezapomeňte, že musíte umístit pouze jednoho bioscannera, takže jen hlava k tomu, co je nejblíže k dokončení okamžitě.

Po dokončení této výzvy můžete pokračovat a umístit špionážní sondy, abyste dokončili šestý a konečný úkol pro tento týden.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o Fortnite Season 7, podívejte se na naše průvodce na bitevním průsmyku, legendárních úkolech, mimozemských artefaktech, io zbraních, kosmickém hrudi a Ferrari 296 GBT umístění.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • iOS následujte
 • MAC následovat
 • MMO následovat
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

.

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Diego je spisovatel na volné noze z Argentiny, který se naučil angličtinu díky videohrám. . Pravděpodobně na Twitteru právě teď.