Fortnite Kapitola 4 Mapa sezóny 4 a jak najít horká místa | PCGamesn, takhle vypadá nová mapa sezóny 4 Fortnite Kapitola 4: Všechna nová pojmenovaná místa – Meristation

Takto vypadá nová mapa sezóny 4 Fortnite Kapitola 4: Všechna nová pojmenovaná místa

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 je zde a do hry přinesla novou mapu. Na této stránce našeho průvodce Fortnite vám ukážeme, jak vypadá nová mapa, jaká nová pojmenovaná místa jsou a mnohem více o nových Mapa poslední možnosti, The Nová sezóna Fortnite Battle Royale:

Fortnite kapitola 4 Mapa sezóny 4 a jak najít horká místa

Poslední sezóna Fortnite je tady, a s ní přichází zbrusu nová mapa, takže tady je vše, co potřebujete vědět o nových regionech a památkách.

Publikováno: 11. září 2023

11. září 2023: Zkontrolováno, zda existují nějaké nové POI od začátku kapitoly 4 sezóny 4.

Jak vypadá mapa Fortnite v sezóně 4 kapitoly 4? S Vampire Kado Thorne nyní dělá ostrov svůj domov, kdysi prosperující země je nyní vyčerpána jeho bohatstvím a poklady, nyní uložena v jednom z Thorneových statků. Tyto tři oblasti se konečně zbaví některých zastaralých míst z celé kapitoly zpět v kapitole 4 sezóny 1 a plně osvěžují ostrova do futurističtějšího stavu.

Hra Battle Royale je neustále v toku, takže všechno v této příručce se může během sezóny změnit. Jako věci jako umístění Fortnite NPC Fortnite, Fortnite zbraně a další změny po celou sezónu vás aktualizujeme zde. Vytáhněte tedy židli a popadněte své nejlepší brýle čtení mapy; Zde je váš praktický průvodce novou mapou Fortnite pro poslední sezónu.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 Pois

S touto revizí zůstává některé pois sezóny 3, zatímco jiné kolem okrajů mapy – jsou zcela nové. Mnoho z těch, kteří zůstávají, se stále změnilo vzhled pro sezónu 4. Níže jsou uvedeny všechny Fortnite Pois, staré a nové:

 • Zatmění majetek – Jeden ze tří silně střežených statků ve vlastnictví Thorne. Tato oblast je plná vysoce cenného kořisti, ale budete muset vypuknout, pokud ji přejedete přejetím.
 • Nepřirozené ústup – Další ze tří stejných statků, které vlastní Thorne, doplněný tunami kořisti, pokud můžete uniknout.
 • Sanguine Suites – Třetí ze tří majetků naplněných kořistí a Thorneovi muži čekají, aby vás zničili, pokud se tolik dotknete pokladu jejich pána.
 • Vrcholová směs – je malá základna uprostřed džungle, ale kdo ji nastavil? Zdá se však, že má slušné vybavení.
 • Rumble Ruins – Masivní sada ruin uprostřed džungle. . Broušená vinná réva je všude.
 • Shady Stilts – rybářská kolonie džungle složená z bambusových budov. Jsou na chůdách, aby zabránili odplacení kořisti, kdykoli povodně řeky povodně.
 • Kenjutsu Crossing – Kenjutsu Crossing, představený během sezóny 2, je klidnější a venkovskou oblastí inspirovanou japonskou architekturou s palácovým vrcholem.
 • Knotty sítě – Knotty Nets je rybářská zóna se spoustou menších budov kolem vody pro další kořist.
 • Mega City -je město inspirované neo-toky plněné budovami posetými kořistí, novými grind kolejnicemi a masivními holografickými obrázky.
 • Zapařené prameny -Steamy Springs je více obytné oblasti nového japonského rohu mapy Fortnite s stromy Sakura, bambusem a zónou zachycení vlajky.
 • Breakwater Bay – Středověké město na severozápadním pobřeží zůstává, ale od prvního se objevilo přepracované. Je to domov pro několik domů plné kořisti.
 • Frenzy Fields – Obrovská zemědělská půda, která má stodoly plné kořisti.
 • Slappy Shores je moderní Dockland s továrnou, kde se vyrábí šťáva z Fortnite.
 • Brutální bašta – hrad vysoko na hoře plné kořisti.

To je vše, co víme o nových změnách mapy Fortnite. Pro více dobra Fortnite se podívejte na to, jak získat zdarma Fortnite V-Bucks. Zatímco se v této sezoně změnilo mnoho věcí, stále můžete použít klávesy Fortnite k odemknutí speciálních hrudníků.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Takto vypadá nová mapa sezóny 4 Fortnite Kapitola 4: Všechna nová pojmenovaná místa

Ukazujeme vám, jak nová mapa Fortnite Kapitola 4 sezóna 4: Poslední možnost vypadá jako nová sezóna Fortnite, která přináší nová pojmenovaná místa.

Aktualizace: 25. srpna 2023 13:37 EDT

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 je zde a do hry přinesla novou mapu. Na této stránce našeho průvodce Fortnite vám ukážeme, jak vypadá nová mapa, jaká nová pojmenovaná místa jsou a mnohem více o nových Mapa poslední možnosti, The Nová sezóna Fortnite Battle Royale:

Takto vypadá nový ostrov Fortnite Kapitola 4 sezóna 4: Poslední možnost vypadá

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 přinesla novou mapu, což je jedna z hlavních novinek hry. Nové oblasti dorazí na ostrov a další z předchozí sezóny byly smazány nebo upraveny. Níže vás necháme Mapa nové sezóny Fortnite:

Fortnite Capitulo 4 Temporada 4 A Toda Costa Nuevo Mapa Nuevas Zonas

Jak můžeme vidět, Všechny nové oblasti představené s džungli v sezóně 3 Kapitola 4 zůstávají, Citadela a osamělé laboratoře však byly odstraněny do dvou ze tří nových základen Kado Thorne, zlý upír, který přišel na ostrov, aby ukradl všechny své poklady.

Tyto jsou Všechna pojmenovaná místa ostrova ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4:

Fortnite Capitulo 4 Temporada 4 A Toda Costa Nuevo Mapa Nuevas Zonas

Fortnite Capitulo 4 Temporada 4 A Toda Costa Nuevo Mapa Nuevas Zonas

Fortnite Capitulo 4 Temporada 4 A Toda Costa Nuevo Mapa Nuevas Zonas

V těchto třech nových pojmenovaných místech mapy najdeme laserový obvod Bezpečnostní systémy, stráže a dohledové kamery. Pokud se nám podaří proniknout do trezorů uvnitř, Budeme moci získat exotické zbraně ten návrat z předchozích ročních období. Najdeme také nové Prognózy věží;; Odstraněním šéfa stráží budeme moci shromáždit jeho přístupovou kartu, abychom získali informace o dalších kruzích bouře.

Kado Thorne převzal také mrakodrap ve městě Mega, továrna na plácnutí ve Slappy Shores, a ruiny rachotu, takže se setkáme s odporem i v těchto bodech na mapě.

Abyste mohli komentovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni. zapomenuté heslo?