Fortnite: Odvádějte na přítele a získejte zdarma Xander Skin! Úřad pro statistiku hry., Fortnite odkazovat na přítele 3.0 Volná kůže unikla

Fortnite odkazovat na přítele 3.0 Volná kůže unikla

Nové úniky naznačují, že Fortnite odkazuje přítele 3.0 přichází do Battle Royale s bezplatnou pokožkou a odpovídající kosmetikou pro hráče, aby vydělali po celou dobu akce.

Fortnite: Odvádějte na přítele a získejte zdarma Xander Skin!

Pokud jste hráli Fortnite, pravděpodobně jste slyšeli o Xander Skin plus jeho příslušenství. I když to není jeden z Nejvzácnější kůže k dispozici, ale je zdarma! Je k dispozici pouze zdarma, pokud někoho odkazujete na hraní!

Skvělá část je, že si tuto pokožku můžete získat pro sebe, i když váš přítel nehraje tím, že je jednoduše odkazujete na hru. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je použít odkaz Pomocí svého přítele, který hrajete hru pomocí speciálního odkazu.

Skins jsou jedním z nejlepších způsobů, ne -li nejlepší způsob, přizpůsobit svou postavu a učinit vaše hry trochu zajímavější. Většina hráčů nemá prostředky k nákupu každé kůže, která upouští jejich oko, někteří si neradi nebo si nemohou dovolit utrácet peníze za kůže úplně. Z tohoto důvodu, když způsob, jak si v tomto případě chytit příslušenství nebo oblečení, je důležité tuto příležitost využít.

. To slouží jako způsob, jak představit své přátele do hry a zároveň si vydělat nějaké dobroty pro sebe i pro přítele, z nichž jeden je nový Xander Outfit. Jak tedy můžete dostat ruce na volnou kůži Xander ve Fortnite? Nejprve si zjistíme, jak funguje celá věc „odkazovat na přítele“.

Podívejte se na úniku Fortnite Ponořjte se s přítelem 3.0 Free Skin

Podívejte se na úniku Fortnite Ponořené od přítele 3.0 Skin Free. / Epické hry

Nové úniky naznačují, že Fortnite odkazuje přítele 3.0 přichází do Battle Royale s bezplatnou pokožkou a odpovídající kosmetikou pro hráče, aby vydělali po celou dobu akce.

Fortnite odkazuje přítele poprvé spuštěného v roce 2021 jako jedinečný způsob, jak přimět více lidí hrát Fortnite. Každá iterace akce přichází se specifickými výzvami a odměnami pro nové i veteránské hráče, v rozmezí obtížnosti.

Nyní, podle spolehlivého úniku Fortnite, ifiremonkey, vypadá to, že odkazuje přítele 3.0 bude spuštěno v blízké budoucnosti s alternativním stylem populární kůže.

Fortnite odkazovat na přítele 3.0 | Hrajte společně a získejte odměny ve hře

Odměny:

– Backbling

– Emoce
– Krumpáč
– Sprej

Výzvy:
– Přidejte přítele a vytvořte pár
– Hrajte 1 hru se svým přítelem
– Hrajte 60 minut v duu se svým přítelem
– Oba … Obrázek.cvrlikání.com/4pgcn9jtqm

– ifiremonkey (@ifiremonkey) 16. září 2023

.0 Volná kůže unikla

.0 Free Skin unikla před jakýmkoli oficiálním oznámením z epických her. Uživatel X/Twitter, IFIREMONKEY, odhalil, že „Rogue“ Madcap Skin bude jednou z volných odměn dostupných v nadcházející akci.

Skin Madcap se poprvé objevila v kapitole 3 sezóny 1 a během minulého roku se v obchodě s položkou Fortnite uskutečnila četné návraty. Ačkoli únik neobsahoval fotografii nového stylu kůže, můžeme očekávat nové barevné schéma pro kabát a houby Madcap.

Jak získat madcap pokožku zdarma ve Fortnite

Chcete -li získat novou kůži Madcap zdarma ve Fortnite, musí hráči dokončit odkaz na přítele 3.0 Výzvy. .

  • .
  • Hrajte jednu hru se svým přítelem.
  • .
  • Vy i váš přítel musíte zabít 50 dalších hráčů.
  • Vy i váš přítel musíte získat plus 60 úrovní.

.

Fortnite odkazovat na přítele 3.0: Všechny odměny

.0 nabízí následující bezplatné odměny:

  • Prapor
  • Emoce
  • Krumpáč
  • Sprej

Kdy Fortnite odkazuje na přítele 3.0 Jděte naživo?

Není jasné, kdy Fortnite odkazuje na přítele 3.0 jde naživo. .