Fortnite Reality Augments Seznam: Všechny nové výhody a jak je aktivovat – Dexerto, jak aktivovat rozšíření ve Fortnite | Načtení

Jak aktivovat rozšíření ve Fortnite

To je vše, co potřebujete vědět, abyste aktivovali rozšíření ve Fortnite. Než zamíříte a otestujete tento zbrusu nový mechanik, proč nepoužívat našeho průvodce k porozumění novému systému Fortnite Hot Spots, když jste zde.

Seznam Augmenty Reality Fortnite Reality: Všechny nové výhody a jak je aktivovat

Realita rozšiřuje a výhody ve Fortnite

Epické hry

Rozšíření reality jsou zvláštní výhody Fortnite které mohou poskytnout zbraně, klíčové předměty nebo zvýšení pohybu, aby pomohly obrátit příliv bitvy. Zde jsou všechny rozšíření v kapitole 4: sezóna 4.

Existuje spousta způsobů, jak zvýšit své šance na vítězství ve Fortnite, ať už se jedná o nejlepší zbraně, přistání na nejlepších místech nebo jednoduše skrývat až do posledních okamžiků zápasu.

Ale teď existuje další způsob, jak zvýšit vaše šance na vítězství: Realita rozšiřuje. Tyto nové výhody byly představeny na začátku kapitoly 4 a poskytly vám posílení, které vám pomohou eliminovat vaše soupeře.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud si nejste jisti, jaké rozložení reality je ve hře, nebo chcete jen seznam každého pohledu, který můžete získat ve Fortnite Kapitola 4: Sezóna 4, dostali jsme vás níže.

Reality rozšíření ve Fortnite

Co jsou reality rozšiřují ve Fortnite?

Rozšíření reality je v podstatě Fortniteova vlastní verze výhod. Dávají vám malé zvýšení hraní, které vám mohou pomoci v zápase lépe fungovat, ale obvykle se to nezmění v výhodách, které mění hru.

V pravidelných intervalech v každém zápase Battle Royale vám bude nabídnuta výběr augmenty reality. Tyto výhody se hromadí, jak je shromažďujete, takže čím déle zůstanete v zápase, tím více výhod budete mít.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Existují V současné době 27 reality rozšiřuje že můžete být nabídnut během každého zápasu, takže je dobré vědět, co každý z nich dělá, aby vám pomohl udělat správné rozhodnutí.

Všechny reality rozšiřují výhody ve Fortnite a co dělají

Zde jsou všechny rozšíření reality, které můžete získat právě teď ve Fortnite:

Reality rozšířit Vyzdobit
Kapka munice Nejen uděluje munici, ale také to dělá, aby nepřátelé klesli více munice než obvykle.
Bloodhound (nový) Nepřátelé zasaženi vašimi výstřely DMR budou po krátkou dobu označeny.
Výbušný přebytek Poskytuje vám více raketového munice
Rychlý rybář Plavejte rychleji a okamžitě kořistí místa rybolovu, když je plavíte.
První útok První kulka v časopise vaší útočné pušky dohodne bonusové poškození.
První brokovnice Vaše brokovnice způsobí zvýšené poškození při prvním výstřelu.
Čas na hraní Obdržíte pizzu a šplouchání
Vysokého napětí Poskytuje vám obchodní věži a break Emps
Jump Balloon (nový) Když skočíte, získejte automaticky balón, dokud nedosáhnete maximálního počtu balónků.
Keymaster Poskytuje dvě klíče k otevření holo-chestů.
Lehké prsty Zbraně pomocí lehké munice se rychleji načtěte.
Střední munice získaná Okamžitě získáte střední munici a poté získáte více, když otevřete kontejnery.
Více parkouru Vaše energie se krátce regeneruje po plášti nebo překážce.
Mud Warrior Regenerujte zdraví a štít v bahně nebo v něm zakryté.
Na tašku Jakýkoli kontejner, který otevřete, bude mít položku, která by byla v pytli na loupež.
Pistole Salvo Vaše pistole budou mít sníženou rychlost požáru, ale zvýšené poškození.
Kontrola vzácnosti Získáte sifony na eliminaci s běžnými nebo neobvyklými zbraněmi.
Bezohledný opětovný načtení SMG SMG se znovu načtěte, kdykoli se znovu načtěte prázdný klip.
Roaming Redeploy Získejte přemístění kluzáku, kdykoli získáte imunitu k poškození pádu.
Rozsah Salvo Zvyšování zbraní s rozsahem zvýšilo poškození, ale snížily se míru ohně.
Shell Slide (nový) Během klouzání získáte brokovnice.
Odhlášení SMG Poslední 3 kulky vašich SMG časopisů zabývají bonusové poškození.
Sniper Striker Snipers dávají sifonu po poškození nepřátel.
Sprint Lines Získejte účinek plácnutí na použití grind vinic, grind kolejnic, ziplínů nebo výstupů.
Stabilní ruce Marksman Rifles mají snížený zpětný ráz.
Lovec bouří Při sprintingu méně energetického odtoku, zejména v bouři.
Přeplňovaný Vaše vozidla nebudou konzumovat palivo a budou mít zvýšené zdraví.

Na začátku kapitoly 4: 4. srpna 2023 bylo do Fortnite přidáno šest zbrusu nové reality.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nicméně, s narozeninovým hotfixem 19. září, do hry byly přidány tři nová rozšíření. Všechny jsme je označili jako nové na výše uvedeném stole, abyste si je mohli prohlédnout.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Pamatujte, že rozložení reality se během zápasů rozdává, takže nemůžete zaručit, že vždy dostanete ty, které chcete.

Článek pokračuje po reklamě

Vždy však budete mít na výběr mezi dvěma rozšířeními reality a můžete utratit zlaté bary, abyste se znovu vyvinuli za různé, pokud chcete, takže byste mohli skončit s některými docela silnými kombinacemi pohledu!

Jak aktivovat rozšiřování reality ve Fortnite

Když si můžete vybrat rozšíření reality, a Symbol se objeví pod minimapem. Tento symbol by měl také Uveďte, které tlačítko musíte stisknout Aktivace rozšiřování reality ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Na PS4 a PS5 je tlačítko, které potřebujete stisknout. Toto tlačítko se může lišit v závislosti na konzole, kterou používáte, ale mělo by to být něco podobného.

Článek pokračuje po reklamě

To je vše, co potřebujete vědět o rozložení a výhodách reality! Podívejte se na další průvodce Fortnite níže:

Jak aktivovat rozšíření ve Fortnite

Fortnite Active Agments: Postavy skákají z kopců s koly ve Fortnite

Vypadá to, že právě včera jsme byli na začátku kapitoly 3 Fortnite, ale nyní jsme na Fortnite kapitole 4 se zbrusu novou mapou a nějakým novým obsahem, který můžeme zažít. Jedním z těchto nových přírůstků pro Fortnite je systém Augment System, mechanik podobný pohledu, který vám dává lepší šance na vítězství, ale ale ale ale Jak aktivujete rozšíření ve Fortnite?

Zatímco hledáte nové hrudi o přísahě ve Fortnite, které můžete najít tím, že se dostanete do některých z nejlepších přistávacích míst Fortnite, získáte přístup k některým z těchto vzrušujících augmentů. Potahují se od nabídky zvýšeného poškození s první střelou časopisu Assault Rifle, až po vidění dalšího kruhu bouře pokaždé, když se zavře. Ale budete je muset být schopni nejprve použít.

Jak aktivovat rozšíření ve Fortnite

Aktivovat rozšíření stisknutím přímo na D-pad na ovladači nebo 7 na klávesnici. Rozšíření se stanou k dispozici, čím více hrajete v každém zápase, kde uvidíte vyskakovací okno v pravém dolním právu na obrazovce, abyste věděli, že jeden je k dispozici.

Pokaždé, když obdržíte možnost používat rozšíření, získáte výběr dvou. První re-roll na zápas je zdarma, přičemž každá budoucnost nastaví během zápasu, která stojí 100 zlata k opětovnému roli.

Přístup je poměrně málo rozšíření, přičemž některé jsou k dispozici v pozdějších aktualizacích nebo budoucích obdobích během kapitoly 4. Prozatím je zde úplný seznam Fortnite Agments.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste aktivovali rozšíření ve Fortnite. Než zamíříte a otestujete tento zbrusu nový mechanik, proč nepoužívat našeho průvodce k porozumění novému systému Fortnite Hot Spots, když jste zde.

Více z načtení

Callum Self, pokud se nepírá o Marvel’s Spider-Man 2, spadne do nejlepších bitvy, jako je Fortnite, nebo sledování přívěsu Mortal Kombat 1 znovu a znovu, Callum lze najít téměř jakýkoli žánr hry na PS5, Xbox nebo Nintendo Switch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Fortnite Augments: Co jsou a jak je aktivovat

Fortnite rozšiřuje a jak je aktivovat

Augmenty Fortnite mají potenciál poskytnout vám obrovskou taktickou výhodu, protože mohou odemknout zvláštní schopnosti v bitvě Royale nebo poskytnout přístup k užitečným zdrojům a položkám, aby vám poskytli konkurenční výhodu. To může zahrnovat sifonování zdraví od soupeřů, které jste zasáhli, což způsobí, že vaše první kulky v časopise způsobí další škody, nebo dokonce přesunout kluzák v určitých situacích, takže můžete rychle uniknout do nové oblasti. Celý tento proces však existuje prvek štěstí, protože vám budou náhodně nabídnuty dvě rozložení najednou s možností znovuzrodit, pokud se vám volby nejprve nelíbí.

Celkový fond rozšíření byl rozložen na Fortnite sezónu 4, aby v době psaní zahrnoval 24 různých možností, i když jsme měli předchozí přístup k 30+ z nich až donedávna, je pravděpodobné, že v nadcházejících měsících bude provedeno čerstvé doplňky v příštích měsících, zatímco Postupujeme v poslední sezóně. Více se dozvíte, zde je zhroucení všech rozšíření ve Fortnite a vysvětlení, jak je aktivovat.

Více průvodců Fortnite

Některé z těchto finitských rozšíření jsou neuvěřitelně užitečné, například vám umožňují obnovení zdraví a štítů za určitých okolností nebo zvýšení míry, jakou najdete konkrétní položky nebo munici. Ve Fortnite můžete dokonce použít k přijetí mocných zbraní, i když v současné době tato možnost získat taktickou výhodu oproti protivníkům v nedostupných. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak tento systém funguje, pak jsme dostali snížení všech dostupných Fortnite Agments a jak je aktivovat.

Nové rozložení ve Fortnite

Od V26.10 Aktualizace zveřejněná 12. září během sezóny poslední střediska byly přidány následující nové rozložení ve Fortnite:

 • Combat – Reckless SMG Reload
 • Rabování – herní čas

Na rozdíl od některých předchozích ročních období již nemusíte hrát hru a aktivovat rozšíření pro šanci odemknout tyto nové nadšence, protože jsou okamžitě k dispozici všem hráčům – i když musíte začít alespoň jeden zápas pro jakékoli nově přidané Augmenty objevit se v nabídce.

Jak aktivovat rozšíření ve Fortnite

Vaše první volba rozšíření Fortnite se objeví asi dvě a půl minuty do zápasu, pak bude přidán nový pár každý další dvě a půl minuty, dokud nebudou k dispozici všechny čtyři sloty. To je reprezentováno „připravenými“!„Oznámení na straně obrazovky, v tomto okamžiku můžete stisknout přímo na D-Pad, abyste otevřeli nabídku a aktivovali rozšíření ve Fortnite. Než se to objeví, již není krátké odpočítávání, ale můžete otevřít svůj inventář a poté přejít na kartu Augment, abyste zjistili, jak dlouho zůstane, dokud nebude k dispozici vaše další volba.

Pro každý ze čtyř dostupných slotů vám budou představeny dvěma rozšířením Fortnite, které si můžete vybrat, z výběru, který máte v současné době k dispozici. Můžete také znovu opětovně sledovat výzvu ve spodní části, abyste získali dvě nové volby – to je poprvé zdarma v zápase, ale následné ozvěny vás budou stát 100 barů. Chcete -li aktivovat rozšíření ve Fortnite, jednoduše zvýrazněte ten, který chcete použít, a poté stiskněte pravý spoušť a začněte sklízet výhody.

Co je k dispozici

Nyní začnete s úplným výběrem dostupných zvětšení Fortnite, takže již nemusíte pokračovat v hraní zápasů a aktivovat stávající výhody, abyste do své sbírky přidali více. Zde je všech 24 možností rozšíření (navzdory zobrazením 27 objevených rozšířených rozšíření), spolu s podrobnostmi o buffy, které poskytují, pokud jsou vybrány. Některá z těchto rozšíření vám poskytne efekt Fortnite Siphon při spuštění, o kterém si můžete přečíst na odkazu poskytovaném.

Fortnite Augments: Combat

 1. Lehké prsty
  Zbraně pomocí lehké munice se rychleji načtěte.

Fortnite Augments: Game Changer

 1. Kontrola vzácnosti
  Získáte sifony na eliminaci s běžnými nebo neobvyklými zbraněmi.

Fortnite Augments: Mobility & Scouting

 1. Přeplňovaný
  Vozidla, která jste uvnitř, mají zvýšené zdraví a konzumují pouze palivo při zvyšování.

Fortnite Augments: rabování

 1. Keymaster
  Poskytuje dva klíče k otevření holo-chestů Fortnite.

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Iain Wilson

Iain se původně připojil k budoucnosti v roce 2012 a napsal průvodce pro CVG, PSM3 a Xbox World, než se v roce 2013 přesunul a připojil se k Gamesradar jako Editor Guides. Jeho slova se také objevila v OPM, OXM, PC Gamer, Gamesmaster a SFX. Mnoho z nich je lépe známo jako „pan Trophy“, díky své mírně nezdravé posedlosti shromážděním nehmotného stříbra PlayStation a nyní má přes 500 platinových hrnců vážících police jeho virtuálního kabinetu. Nestará se o úspěchy Xbox.

Dragon’s Dogma 2 upgraduje zametací smysl pro dobrodružství originálu

Herec Marvel’s Spider-Man 2 říká fanouškům, aby „překonali“ změněnou tvář hrdiny: „Je mi jedno, jestli vypadá jako goblin“

54 hodin, Baldurova brána 3 přináší dva z mých oblíbených šéfů RPG vůbec tím, že je nechává paladin tak tvrdě, že explodují