Fortnite S Season 5 Shifty Shafts Mapa Treasure Map: Kde najít poklad, Fortnite Shifty Shafts Treasure Map Location odhaleno | PCGamesn

Umístění mapy pokladů Fortnite Shifty

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Fortnite’s ‘Season 5’ Shifty Shafts Mapa Treasure Map: kde najít poklad

Je čas na poslední mapu pokladů Fortnite Sezóna 5, ještě jedna bitevní hvězda lovit, když se pokusíte vyšplhat co nejvíce úrovní před koncem sezóny, a úroveň 100 je navždy mimo dosah.

Mapa je nalezena v Shifty Shafts, ale pokud byste tam raději nenavštívili, abyste si ji prohlédli, dobře, to je to, pro co je tento průvodce. Mapa skutečně unikla asi před dvěma týdny, takže umístění bylo již nějakou dobu známo, ale pokud to nebudete následovat Fortnite Úniky tak těsně jako já, neobviňuji vás.

Poklad pokladu tohoto týdne je ve skutečnosti poněkud složité. Zde je to, co mapa vypadá, že najdete v Shifty Shafts, pokud tam půjdete:

Pravděpodobně si uvědomíte tuto formaci půdy, i když si možná nepamatujete přesně tam, kde to je. Je to vlastně prostě Jihozápadně od Dusty Divot a severozápadně od Salty Springs. Zde je to na mapě:

A tady je to, jak to vypadá, když sestoupíte ze vzduchu:

Jakmile se tam dostanete, bylo vlastně trochu komplikované najít přesně to, kde je místo pokladu. Mapa ukazuje, jaký úhel byste měli prohlížet formaci Mesa, abyste pochopili, kde „kopat“. Chcete se přiblížit k Mesa z východu a tady je úhel, který hledáte, abyste viděli Mesa přesně to, jak je stanovena v mapě pokladů. Zamířím svou zbraň na místo, kde se poklad vynoří:

Pak se tam jednoduše rozběhnete a získáte svůj poklad, i když se můžete setkat s rojem lidí, kteří se snaží udělat to samé.

Pokud je vaše autobusová cesta dostatečně užitečná, můžete přistát přímo na místě, i když s tolika potenciálními platformami můžete být zmateni a skončit na špatném. To se mi doslova stalo, a pak jste nuceni navigovat kolem Mesa pomocí omezených zdrojů (tam je jen několik stromů a skal na farmě). Nejbezpečnější sázkou je pravděpodobně to udělat v 50v50, kde se členové vašeho týmu mohou ve skutečnosti snažit dostat ke stejné věci, a to znamená, že můžete mít snadnější přístup a dokonce potenciálně použít rampy spoluhráče.

Vlastně se mi tato mapa moc líbila, protože to vyžadovalo trochu více přemýšlení než ostatní, vzhledem k tomu, jak relativně je tato orientační bod relativně matoucí. Doufám, že uvidíme více „pokročilých“ map, jako je příští sezóna, i když bych to neuvedl kolem epického, abych změnil celý koncept, když jsem viděl, jak pomalu mění výzvy ze sezóny na sezónu. Místo pouhé mapy pokladů, možná je to lov vychytávání s více místy a stopami, ale uvidíme.

Bez ohledu na to, doufám, že to pro vás bylo užitečné a že jste se dokázali chovat trochu méně než já a hned najít poklad. Uvidíme se příště.

Následujte mě na Twitteru, Facebooku a Instagramu. Přečtěte si můj nový sci-fi román Herokiller, který kombinuje mou lásku k bojovým hrám a akčním filmům. Také jsem napsal Trilogii Země.

Umístění mapy pokladů Fortnite Shifty

Umístění mapy pokladů Fortnite

Fortnite Shifty Shafts Treasure Map Challenge je klíčovou součástí vašich týdenních úkolů v Epic’s Battle Royale Game a to vám sítí skvělých deset bitevních hvězd, nebo ekvivalent celé úrovně bitevního průchodu úroveň. Můžete je také vydělat v záblesku, takže jsme tady, abychom vám pomohli sledovat mapu pokladů nalezenou v Shifty Shafters.

Lovci veteránů budou nyní znát vrták: Mapa pokladů Shifty Shafts se objeví v místě jižně od nakloněných věží, které vám poskytnou vodítko, kde je skrytá bitevní hvězda. Pak můžete postupovat prostřednictvím prémiového průchodu Epic, který vám může vychladnout Fortnite Skins and Cosmetics, na které byste normálně museli utratit Fortnite V-Bucks.

Ale vaše práce se tam nedělá, pokud jde o vaše výzvy Fortnite 9. týdne. Pokud chcete získat ještě více dobrot z výzvy Fortnite Road Trip Týden 9, budete muset mít Fortnite tanec s jiným hráčem poblíž Loot Lake,. A co víc, můžete také vyzkoušet nový The Getaway LTM a dokončit své bonusové výzvy Fortnite High Stakes. Ale zpět do podnikání: Zde je vše, co víme o umístění mapy pokladů Fortnite Shifty Shafts.

Umístění mapy pokladů Fortnite

Umístění mapy pokladů Fortnite Shifty Shafts bylo poprvé objeveno společností Shufflegamer na YouTube, takže veškerý kredit jim. Dotyčná poloha je na vrcholu zvednuté skalnaté oblasti jihozápadně od Dusty Divot. Poloha jsme označili na mapě níže a my jsme s videem, které vám přesně ukazuje, kam jít.

Thumbnail YouTube

Umístění mapy pokladů Fortnite

Poklad není na nejvyšší části hory, ale je na jeho vyvýšené části na jih od kempu. Okamžitě tam přistání bude nejjednodušší způsob, jak to udělat, protože pokud tak neučiníte, bude to frustrovaně chaotický škrában. .

Harry Shepherd Bývalý spisovatel PCGN a dodavatel hříček. Protože ten druhý může být samostatně jmenovanou rolí, stojí za to dodat, že má také rád RPG hry, Red Dead Redemption 2 a Indie Games.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.

Fortnite: Shifty Shafts Umístění mapy pokladů

Pokud potřebujete bitevní hvězdy, pak máte štěstí – dostanete z nich deset za dokončení tohoto týdne Challenge na Location Challenge Sledování mapy pokladů nalezených v Shifty Shafts. Jak se konec sezóny pět přibližuje, budete potřebovat každou poslední bitevní hvězdu, pokud se chcete dostat na úroveň 100, takže zde je přesné umístění mapy pokladů Shifty Shafts.

V posledních několika letech se objevily, mapy byly ve skutečnosti docela blízko jmenovaným místům v pokladu, které slibují. Tentokrát musíte jít o něco dále, ale oblast je stále snadné spadnout.

Umístění mapy pokladů Salty Springs:

Nemusíte hledat skutečnou mapu pokladů, abyste se objevily bojové hvězdy, ale ukážeme vám ji zde, abyste mohli získat své ložiska. Ukazuje to ohromenou horu s špičatým vrcholem.

.

Najdete tu horu severně od Salty Springs. Chcete -li najít bitevní hvězdu, musíte se vydat na jižní stranu, která přehlíží slanou se stromem a skálou.

Pokud vám chybí platforma, zkuste rozbít jednu z velkých hornin rozptýlených kolem, cihly, které shromáždíte.

Tady je to, jak to vypadá:

Ještě jedna věc: Buďte opatrní, že kolem hory je spousta podlahových tření, takže na vás budou pravděpodobně střílet další hráči, zatímco budete chodit na poklad. Být rychlý.

Pro další akci Fortnite, proč ne skočit do nových výzev High Stakes?

Podívejte se na našeho úplného průvodce, kde najdete pomoc se zbytkem výzev 9. týdne v sezóně 5.

Možná jste si všimli, že kostka padla do jezera a voda je nyní fialová a skákací. Je někdo hádat, co se stane, ale můžete udržovat krok s jakýmikoli změnami zde. Můžete si také prohlédnout nejnovější Bundle Xbox One S Fortnite Daft Punk DJ Llama a Bandita Skins které byly zatím unikny.

Společnost Sony oznámila, že konečně změnila svou politiku na multiplayeru napříč platformami. Hráči Fortnite nyní budou moci používat své účty PS4 na PC, Xbox One, Switch, stejně jako Android a iOS. K dispozici je otevřená beta spuštění pro tuto funkci dostupné všem hráčům a přichází na jednoroční výročí spuštění Battle Royale Režim.

Zde jsou dosud všechny výzvy Fortnite

    1. týden
  • Sledujte mapu pokladů nalezenou v rizikových cívkách
  • Hledat plovoucí blesky