Fortnite x Naruto: Nindo, vše o události a její odměny – Millenium, Nindo Fortnite x Naruto Challenge Guide: Jak odemknout manda kluzák – kliknutí

Průvodce Nindo Fortnite x Naruto Challenge: Jak odemknout kluzák Manda

Dokončení jednoho odznaku pro každou výzvu odblokuje emoce postavy Naruto, která má být použita ve hře. Podívejte se na všechny emotikony níže.

Fortnite x Naruto: Nindo, vše o události a jejích odměnách

Na Fornite se blíží událost: Nindo. Spolu s Naruto Shippuden budou hráči schopni dokončit výzvy, aby získali spoustu odměn. V této příručce vám řekneme, jak se zúčastnit a všechny odměny v sázce.

Fortnite Nindo je událost s omezeným časem, která bude vyžadovat, aby hráči dokončili cesty postav, aby vydělali emoce a konečné předměty, jako je Akatsuki Wrap a Manda kluzák . Ale pozor, tato událost je na omezenou dobu!

Jak dlouho vydrží událost Le Nindo?

Tento nový Nindo začíná dál 21. června a bude pokračovat až do 8. července 2022 v 05:59 . Po tomto datu se již nebudete moci účastnit, abyste získali různé ceny, které nabízí Fortnite.

Jak se účastnit Nindo?

Chcete -li se zúčastnit slavností, musíte se přihlásit na svůj účet Epic Games na webu Le Nindo a poté se vydejte na stránku „Výzvy“. Dokončením výzev každé cesty Nindo ve Fortnite můžete získat mnoho odměn.

Budete moci sledovat svůj pokrok prostřednictvím výzev přímo na stránce Le Nindo, ale všimněte si, že bude trvat až 90 minut, než se váš pokrok aktualizuje na webu.

Jaké jsou výzvy a odměny Le Nindo?

Budete mít celkem 4 výzvy, abyste získali omezené odměny za omezený čas zdarma. Níže najdete všechny výzvy k dokončení a dary, které jsou klíčové:

Pokaždé, když skončíte v top 6 5krát, obdržíte 1 odznak a emotu Itachi.

Pokaždé, když přežijete 24 bouřkových kruhů, obdržíte 1 odznak a emote Gaara.

Pokaždé, když chytíte 20 ryb, obdržíte 1 odznak a emotu Hinata.

Za každých 18 zabití obdržíte 1 odznak a emote Orochimaru.

Fortnite

Fortnite

Fortnite

Fortnite

Každá výzva může být znovu a znovu přepracována a to je obecně cíl hry. Ve skutečnosti dokončením cest je určitý počet časů a shromažďováním konkrétního množství odznaků získáte bezplatné odměny. Zde jsou podmínky k získání bezplatných odměn události Le Nindo:

 • Vydělávání pěti odznaků na stejném pruhu vás vydělává 20 000 exp .
 • Získáním deset odznaků napříč všemi pruhy odemknete Akatsuki povlak .
 • Dokončení všech čtyř cest odemkne konečnou odměnu, Manda kluzák . Takže můžete vydělat 80 000 exp Celkem získáním všech pěti odznaků ze všech pruhů.

Fortnite

Výzvy mohou být vyplněny ve Fortnite Battle Royale a Zero Build Game režimy. Na druhou stranu, pokud jste se nemohli zúčastnit této akce, vězte, že tyto odměny budou k dispozici ke koupi později.

Objev neviditelných sazeb a čepic po celé MMO Blizzard F2P MMO přiměl hráče opatrný a mnozí věří, že nemůžete najít více než určitý počet legendárních položek a sad denně nebo dokonce za týden. Herní ředitel se snaží věci vyčistit.

Průvodce Nindo Fortnite x Naruto Challenge: Jak odemknout kluzák Manda

Fortnite-X-Naruto-soupeři-Skins-Art

Fortnite a Naruto se znovu spojují, aby do hry přinesli čtyři nové postavy, Itachi, Gaara, Hinata a Orochimaru. Na oslavu nové spolupráce, která zasáhne obchod s položkami 23. června, vydali oba Nindo jako součást 21.10 Aktualizace, nová sada výzev, které po dokončení odemknou nový kluzák Manda a řadu dalších kosmetik také. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste dokončili všechny výzvy Nindo, aby se odemkla Manda kluzák.

Jak se zúčastnit výzev Nindo

Epic Games hostily mnoho výzev, které je třeba dokončit účastí online, přičemž nejnovější je Nindo. Hráči mají přístup na web Nindo kliknutím na odkaz zde.

Jakmile se přihlásíte na web, budete moci dokončit výzvy a automaticky to bude sledovat váš postup, i když možná budete muset čekat, až se aktualizuje, protože se nezobrazí pokrok v reálném čase. Dokončením výzvy odemknete jeden odznak, který se počítá k vašemu postupu. Odemkněte jeden odznak z každé výzvy, abyste získali exkluzivní kosmetiku týkající se jedné z postav. Získejte pět odznaků, abyste odemkli bonus XP. A konečně odemkněte osm odznaků od jediné výzvy, abyste se mohli spočítat na odemknutí Manda kluzák. Dokončete osm odznaků o všech čtyřech výzvách, abyste získali Manda kluzák.

 • Path of Itachi-Každých 5 top-6 povrchů = 1 odznak
 • Path of Gaara – Každých 24 bouřkových kruhů přežilo = 1 odznak
 • Cesta Hinata – každých 20 ryb ulovených = 1 odznak
 • Cesta Orochimaru – každých 18 eliminací = 1 odznak

Stojí za zmínku, že každá výzva má své vlastní požadavky na to, jaké režimy lze hrát.

 • Cesta Itachi musí být dokončena buď v Battle Royale Squads, nebo nulové sestavit jednotky.
 • Path of Gaara musí být dokončena v sólech, duosu nebo triích.
 • Cesta Hinata může být dokončena buď v bitvě Royale nebo Zero Builds Solase, Duos, Trios a Squad.
 • A konečně, cesta Orochimaru musí být dokončena v Battle Royale Solas, Duos nebo Trios.

Dokončení jednoho odznaku pro každou výzvu odblokuje emoce postavy Naruto, která má být použita ve hře. Podívejte se na všechny emotikony níže.

Dokončení všech osmi odznaků na jedné z cest vám poskytne wrap Akatsuki, který si můžete prohlédnout níže.

A dokončení osmi odznaků na všech čtyřech cestách odemkne kluzák Manda.

Výzvy Nindo budou k dispozici na dokončení do 12:00 EST/5:00 BST ve čtvrtek 7. července.

Příbuzný

Související příspěvky:

 1. Fortnite: Nový únik ukazuje na koncert a kůži Ariana Grande
 2. Fortnite Týden 8: Navštivte Coral Cove, Base Camp Golf a Unremargoble Shack Challenge Guide
 3. Fortnite Season 7: Superman Výzvy průvodce
 4. Fortnite Toona Fish: Kde najít lahve barevného písku pouštního písku

Jak dokončit výzvy Nindo a získat bezplatné odměny Naruto ve Fortnite

Nindo 2022 Fortnite výzvy a odměny

Fortnite nepřetržitě spolupracuje s ostatními na doručení jiné zkušenosti do své hráčské základny. Viděli jsme Fornitovu spolupráci mezi námi, Street Fighter, Marvel, Marshmello a nespočet dalších forem médií. Hra vždy přináší něco nového a překvapí svou obrovskou fanouškovskou základnu spoluprací s novou entitou.

Tentokrát se Fortnite spojil s Naruto, populární anime, o kterém většina nadšenců anime ví. Tato výzva Fortnite X Naruto nebo Nindo 2022 představí svým hráčům vzrušující odměny a kosmetiku po omezenou dobu. Takže předtím, než dojde, pojďme zjistit, co je Nindo 2022 a co to nabízí.

Co je Nindo 2022

Nindo je zvláštní výzvou pro způsobilé hráče Fortnite ve spolupráci Fortnite X Naruto. Hráči se mohou přihlásit na web Fortnite a vybrat si ze čtyř různých cest, aby se zúčastnili výzvy Nindo 2022.

Výzvy Nindo 2022

Nindo 2022 se skládá ze souboru výzev pro hráče ve Fortnite během akce Fortnite x Naruto. Hráči mají za úkol odemknout nové cesty postav Naruto hraním Fortnite Battle Royale a Zero Build Playlists.

V výzvě Nindo 2022 jsou čtyři jedinečné cesty pro čtyři postavy Naruto. Hráči mohou podniknout různé cesty a dosáhnout různých sad výzev.

Níže budete moci vidět cestu každé postavy a úkoly potřebné k jejich dokončení.

Cesta Itachi

Cesta Gaara

Cesta Hinaty

Cesta Orochimaru

Nindo odměny

Během Nindo 2022 budete moci získat následující odměny:

 • Jeden odznak na cestě Itachi odemkne Šokované Itachi emotikon.
 • Jeden odznak na cestě Gaara odemkne Zaměřený Gaara emotikon.
 • Jeden odznak na cestě Hinata odemkne Byakugan Hinata emotikon.
 • Jeden odznak na cestě Orochimaru odemkne Orochimaruův úsměv emotikon.
 • Pět odznaků jedné cesty odemkne 20 000 xp. Odemknutím všech pěti odznaků všech cest můžete vydělat až 80 000 xp celkem.
 • Deset odznaků kterékoli z cest odemkne Akatsuki Wrap.
 • Dokončete všechny čtyři cesty a požadujte konečnou odměnu Manda kluzák.

Jak se účastnit Nindo 2022

Přihlaste se do svého účtu Epic Games na webu Nindo a přejděte na stránku „Výzvy“. Poté splňte výzvy Path při hraní Fortnite a sledujte svůj pokrok na webu. Pokrok může trvat až 90 minut, než se objeví na webových stránkách.

Kdy začne a končí Nindo 2022?

Nindo 2022 začne 21. června 2022 a bude trvat 16 dní. Nindo 2022 skončí dál 7. července 2022, ve 23:59 ET. Pospěšte si tedy a chyťte odměny, než dojde čas.