Fortnite X Spider-Man: přes Spider-Verse-New Miles Morales a Spider-Man 2099 Outfits-Meristation, Spider Man Fortnite | Všechna umístění v kapitole 3 – blog Brightchamps

Spider Man Fortnite | Všechna místa v kapitole 3

Daily Bugle stojí jako nastavení přímo ze světa Marvel a vynoří se do hlavní budovy nebo v jeho blízkosti v kapitole 3 sezóny 1. Spider-Man visí na tomto místě, které je na východ od Coney Crossroads a je obklopen kráterem.

Fortnite X Spider-Man: přes Spider-Verse-New Miles Morales a Spider-Man 2099 oblečení

Miles Morales a Miguel O’Hara přicházejí do Fortnite, a takto dva nové oblečení od Spider-Man: přes vzhled pavouka.

Aktualizace: 17. května 2023 16:30 EDT

Pověsti, které jsme slyšeli tyto předchozí týdny, se konečně splnily: Miles Morales přichází do Fortnite jako nový outfit Spider-Man. A není sám; Miguel O’Hara, Spider-Man 2099, také jezdí na Battlebus, oba od Spider-Man: přes Verse Spider-Verse. Podívejte se na to, jak vypadají nové skiny Spider-Man těsně níže.

Miles Morales a Miguel O’Hara dorazí houpačka do Fortnite: Toto jsou dva nové Spider-Man: přes oděvy Spider-Verse

Mezi soubory patch 24.40 hry, vydané ve středu 17. května 2023, jsou dvě nové Spider-Man Skins ve Fortnite. Není to nic víc a nic menšího než Miles Morales (Spider-Man 1610) a Miguel O’Hara (Spider-Man 2099), oba ve svých verzích Spider-Man: napříč filmem Spider-Verse, který se otevírá v divadlech 2. června. . To jsou všechny jeho objekty:

Jeden z obrázků ukazuje, že bude existovat pavouk: přes balíček Spider-Verse Store, který bude zahrnovat veškerý obsah kůží a jejich příslušenství.

Fortnite Capitulo 4 Temporada 2 Mega Parche 24.40 17 Mayo 2023 Cambios Novedades

Nádherná obrazovka načítání, kterou vidíte výše, je exkluzivní pro svazek a nelze ji zakoupit samostatně.

K herním souborům je také přidán webový střelec Spider-Vverse, varianta webového střelce Spider-Man, kterou jsme poprvé viděli ve Fortnite v kapitole 3 sezóny 1. Ještě to není aktivní ve hře; Chápeme, že to bude povoleno, až bude tato spolupráce začne.

Stále nevíme, kdy kosmetické předměty dorazí do obchodu, i když úkoly 11. týdne, které dorazí v úterý 24. května, naznačují, že úkoly budou zaměřeny na Spider-Verse, aby byly kůže k dispozici v Uložte ten den. Až k tomu dojde, tento článek aktualizujeme s informacemi o zájmu, jako je cena každé položky. . .

Fortnite X Spider-Man: přes Spider-Verse-New Miles Morales a Spider-Man 2099 oblečení

Spider Man Fortnite

Ve Fortnite je Spider Man nyní oficiálně součástí vesmíru Fortnite a je k dispozici jako NPC pro hráče, s nimiž lze komunikovat na mapě.

Aby hráči našli Spider Man, musí cestovat na jedno z míst, jako je v severovýchodní části mapy. .

Mýtické webové střelby Spider-Man jsou jednou z nejvíce fascinujících položek ve Fortnite. Hráč to může použít k připojení ke konkrétním objektům na ostrově a snadno je otáčet.

Takže umístění mýtických webových střelců Spider Man v kapitole 3 sezóny 1 jsou následující:

Místa Spider Man Fortnite

Fortnite palec

 • Poblíž Seven Outpost II
 • Poblíž Post Lonesome Watch
 • Poblíž vraku
 • Na mostě
 • Denní bugle poi
 • Poblíž paradoxních ruin
 • Severovýchodně od mastného háje
 • Severozápadně od mostu odtahování
 • Severně od větrných turbín
 • Poblíž úkrytu Horseshoe
 • Poblíž Chateau Rock

Daily Bugle stojí jako nastavení přímo ze světa Marvel a vynoří se do hlavní budovy nebo v jeho blízkosti v kapitole 3 sezóny 1. .

Denní bugle jsou noviny, které jsou často na křížové výpravě proti Spider-Man, a má smysl, aby epické hry zahrnovaly toto místo pro mapu kapitoly 3.

. Ale musí jít nahoru k Spider-Man kolem denní bugle a komunikovat mezi sebou.

.

Spider Man Fortnite Skin

Můžeme si koupit nový bitevní průsmyk, abychom odemkli původní Spider-Man Fortnite Skin ve hře Battle Royale, která debutovala ve Fortnite Kapitole 3. Webové střelby Spider-Man budou přístupné všem hráčům po celou sezónu.

Spider Man Web Shooter Locations

Web-shooters Spider-Man jsou mytologické zboží ve Fortnite a abychom je chytili, najdeme je v kořisti hrudníku nebo zamíříme na místa a poté hledáte webové střelby uvězněné v popruhu poblíž skákacích pavoučích webů.

Jak je znázorněno na níže uvedeném obrázku oranžových kolíků lokalit webového střelbu Spider-Man ve Fortnite, můžeme zjistit, kolik jich je v každé oblasti.

Nyní můžeme dokončit co nejvíce výzev pro webové střelby vytvořením vysoké rampy na kopci a houpání z pod jeho nejvyšším bodem pomocí webového střelbu.

Spider Man Fortnite

Umístění webových střelců Spider-Man může být občas nepředvídatelné, takže musíme dávat pozor, když jdeme přes mapu.

Budou existovat trampolíny, které se podobají webům, pokud hledáme batoh s pavoukem, který je webový webbed na zeď.

Pokračujte v interakci s batohem, jak je znázorněn na obrázku; Bude to hrudník a bude velká šance, že uvnitř bude pár webových střelců.

Spider Man Fortnite

Jak používat webové střelce ve Fortnite?

. Spoušť můžeme vytáhnout směrem na náš cíl, prvek, na místě, které je blízko objektu.

.

Zde máme cooldown asi 6 sekund, nebo je to také založeno na tom, jak dlouho dokážeme spouštět, a sada webových střel má omezený počet použití, když si vybereme nebo popadneme.

Spider Man Fortnite

Závěr

Spidermanův přírůstek do Fortnite je velká zpráva pro všechny fanoušky Spider Man a Fortnite. S některými faktory připomínajícími ty ve filmu, tento přírůstek nabízí hráčům vzrušující zážitek.

. Brightchamps také vyučuje celou řadu dalších programů, které pomáhají dětem při vývoji nadace v počítačovém programování prostřednictvím kódování pro děti, aktivity, interaktivní lekce a další prostředky.

Často kladené otázky (FAQ)

Jsou tam pavoučí weby v kapitole 3 Fortnite?

.

?

Jak je uvedeno výše, webové střelce Spider-Man najdete v mapě 1. sezóny Fortnite Kapitola 3 v batohu, které jsou webbedové na různé stěny.

Kde můžeme získat rukavice Spider-Man Fortnite?

V režimu arény Fortnite Spider-Man Gloves Mýtické web-shooters umístění ve velké mexické restauraci Greasy Grove.

Je „webový střelec“ odstraněn ve Fortnite?

Webový střelec Fortnite byl odstraněn na konci sezóny 1 kapitoly 3.