Forza Motorsport: Funkce, herní stroj a vše, co víme – Dexerto, Forza Motorsport 8 Datum vydání | Včasný přístup, herní průsmyk a předobjednávka | Rozhlasové časy

Forza Motorsport 8 Datum vydání: Včasný přístup, Game Pass a další

Schopnost vybavit díly je nyní odemčena vyrovnáváním auta, přičemž každé auto dosáhne až do úrovně 50. Vyděláváte XP na auto pokaždé, když se účastníte v praxi nebo v něm dokončíte závod. Další XP se vydělává za čisté a rychlé závody. To Forza přidává aspekt podobný RPG způsobem, který je v závodních hrách jen zřídka vidět.

Forza Motorsport: Funkce, herní stroj a vše, co víme

Xbox Game Studios

Osmá splátka franšízy Forza Motorsport je vysoce očekávané vydání, které je na zadní straně vynikající recepce horizontu 5. To je vše, co víme o dosud nadcházejícím závodním titulu, včetně nejnovějších oznámení.

Jako běžní hráči populární závodní hry již to budou vědět, existují dvě hlavní franšízy Forza: Horizon a Motorsport. Forza Horizon je dobrodružství s otevřeným světem s arkádovým zvratem, zatímco Motorsport je simulací pro fanoušky Hardcore Racing.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco hry Playground vyvíjejí hry Horizon, Studios Turn 10 vedou poplatek na frontě motoristického sportu. Nejnovější splátka franšízy, Forza Motorsport, je restartem druhů, hra není nazvána „Forza Motorsport 8“, jak mnozí očekávají, a označuje debut stránky založené na franšíze na Xbox Series X a Xbox Series S.

Článek pokračuje po reklamě

Díky aktualizaci na Summer Game Fest a hloubkovém měsíčním Forza, která následovala, víme hodně o restartu Forza Motorsport a vypadá to, že to bude docela vstup.

Článek pokračuje po reklamě

Forza Motorsport Gameplay

Předchozí hry Forza Motorsport vzaly řidiče po celém světě.

Existuje datum vydání Forza Motorsport?

Během přehlídky Xbox 11. června to potvrdilo 10 Studios Forza Motorsport bude vydán 10. října 2023.

Zpočátku studio potvrdilo, že Motorsport bude spuštěn na jaře 2023. Během vývojáře společnosti Xbox však 25. ledna Microsoft potvrdil, že titul místo toho bude spuštěn později v roce.

Hra bude údajně vyžadovat 132.1 GB prostoru pevného disku pro hráče Xbox, takže se ujistěte, že máte k dispozici dostatek prostoru pro předem.

Článek pokračuje po reklamě

Předinstalace Forza založila lidi

132.10 GB ��

Nemůžu se dočkat 10. října #Forzamotorsport #xSoxSeriesx pic.cvrlikání.com/jhydx29jhs

– Kapitán Villz z souhvězdí (@ajvillz) 19. září 2023

Forza Motorsport Trailer

Od svého počátečního oznámení v červenci 2021 bylo zveřejněno několik přívěsů pro nadcházející titul Motorsport. Nejnovější vystoupení na Summer Game Fest 2023 představovalo záběry ve hře, což hráčům představují představu o tom, jak neuvěřitelné budou vizuální prvky hry.

Článek pokračuje po reklamě

Forza Motorsport využije plné paprskové trasování a dynamický čas, který má za následek nějakou neuvěřitelnou grafiku. Obě tyto funkce byly předvedeny během staršího odhalení na Summer Game Fest 2022.

Níže uvedené přívěsy si můžete prohlédnout:

Forza Motorsport platformy

Forza Motorsport bude k dispozici na Xbox Series X, Series S a PC. Jako obvykle u Forza nebude nový restart k dispozici na PlayStation nebo Nintendo.

Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem k tomu, že závodní série je titul Xbox první strany, je velmi nepravděpodobné, že se na konkurenčních konzolách objeví.

Článek pokračuje po reklamě

Forza Motorsport: Nové funkce

Během měsíčního nahrávání Forza 13. června byla vyhlášena řada nových funkcí a generálních ředitelů kariéry. Tento vývojářský stream odhalil, že tým upřednostňoval, aby se každé jednotlivé auto cítí smysluplnější a nabízely velký posun od modelu sběru automobilů Forza Motorsport 7.

Oprava režimu kariéry

Forza Motorsport uvidí kariérní režim přivedený zpět ke svým kořenům. Hráči začnou v pomalých autech a postupně se postupem času postupovat k rychlejším vozidům. Je to podobné tomu, jak postup franšízy pracoval ve starších příspěvcích.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Samotná kariéra bude rozdělena na prohlídky, které omezují, jaké automobily můžete zadat. Omezení zahrnují disciplínu, typu, národnost a třídu indexu výkonu.

Každá prohlídka se skládá z pěti různých šálků a každý pohár se skládá z pěti různých závodů. To znamená asi 25 závodů pro každé turné, což hráčům dává spoustu práce. Studios Developer Turn 10 potvrdila, že po spuštění bude přidáno více zájezdů s přidáním nových vozů a skladb.

Článek pokračuje po reklamě

Úrovně automobilu a odemknutí upgradů

Forza Motorsport zcela změní, jak funguje postup franšízy a ikonického přizpůsobení automobilu. Pryč jsou dny nákupu automobilu a jeho upgradu pomocí kreditů s úrovními automobilů zaujmou jeho místo.

Článek pokračuje po reklamě

Schopnost vybavit díly je nyní odemčena vyrovnáváním auta, přičemž každé auto dosáhne až do úrovně 50. Vyděláváte XP na auto pokaždé, když se účastníte v praxi nebo v něm dokončíte závod. Další XP se vydělává za čisté a rychlé závody. To Forza přidává aspekt podobný RPG způsobem, který je v závodních hrách jen zřídka vidět.

Článek pokračuje po reklamě

Části však nejsou zakoupeny s autem XP. Za to budete potřebovat body automobilů, které jsou získány vedle XP za dokončení různých cílů a závodů. Body automobilu jsou specifické pro každé auto a jsou jediným způsobem, jak zakoupit odemknutí a nové díly.

Článek pokračuje po reklamě

Účinnější upgrady budou zablokovány za vyššími úrovními. Například změna hnacího ústrojí nebo provedení výměny motoru bude vyžadovat, aby vaše auto bylo vyšší než instalace nového vzduchového výfukového plynu. Plně vyrovnávání automobilu se předpokládá, že trvá pár hodin.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Forza měsíční ukázka mechaniky na úrovni nového vozu

Hladiny automobilu přinášejí prvky podobné RPG do Forza Motorsport.

Vlastní počáteční mřížka

Klíčová změna v Forza Motorsport se točí kolem nastavení obtížnosti a jak jsou stanoveny výplaty. V předchozích splátkách bylo výplaty události rozhodnuto o tom, co pomáhá, že jste měli deaktivovaný. To však již neplatí.

Místo toho jsou hráči nyní dáni příležitost zvolit si, kde začínají na mřížce. Čím dále si vyberete, tím lepší je výplata, za předpokladu, že jste dostatečně rychlý, abyste dosáhli svého cíle. Na základě toho, co víme, se zdá, že se zdá, jako by se přidávala kvalifikace.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Grafika příští generace

Bylo potvrzeno, že Forza Motorsport představí Ray Tracing, jak potvrdil kreativní režisér Chris Esaki. Uvedl také, že hráči si budou moci užívat působivých vizuálních prvků ve všech skladbách, hrách a prostředích v nadcházející hře Forza Motorsport Game.

Kromě toho nám architekt turn 10 Studio Chris Tector poskytl nahlédnutí do toho, jak Forza Motorsport využije hardware Xbox Series X během rozhovoru s Engadgetem:

U kol již nemusíme s těmito aproximacemi kompromitovat, protože by vždy skončili s tímto opravdu plochou osvětlení. Je to velký, komplikovaný, těsný prostor tam a teď jsme schopni získat velmi realistický vzhled na to kolo.“

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Před začleněním sledování palubních paprsků do konzolí příštího generace Tector uvedl, že vývojáři namísto jejich implementace napodobovali světelné efekty a využívali nástroje, jako jsou mapy krychů a statické textury.

Hraní obrazovky

Oprava AI

Forza Motorsport bude obsahovat vyvíjený systém „drivatar“, který využívá strojové učení k zvládnutí každé možné kombinace automobilů a sledování.

Na oficiálním webu „Počítač řídí každou skladbu 26 000krát, aby se dosáhlo nejrychlejšího řádku prostřednictvím každého rozvržení! Stejně jako skuteční hráči, AI také používá mnohem více stopy – tlačí na limity trati a dokonce na obrubníky.“

Článek pokračuje po reklamě

A tyto nové AI budou dělat chyby, podobné tomu, jak to dělají lidští řidiči. Nyní bude možné vidět brzdu ovladačů AI příliš pozdě, rozšířit se nebo dokonce nasměrovat. Obtížnost AI lze upravovat mezi 1-8, přičemž 8 je považováno za „bezkonkurenční.“

Článek pokračuje po reklamě

Obvod Laguna Seca byl pro nadcházející hru potvrzen

Chriz Ezaki v lednu potvrdil, že pro Forza Motorsport bude přidán nový online režim. Ale jak jsme již zmínili, podrobnosti jsou v tomto bodě vzácné.

To je zatím vše, co víme o osmé hře Forza Motorsport! Nezapomeňte se podívat na naše další rozbočovače vydání, kde najdete další nadcházející hry níže:

Forza Motorsport 8 Datum vydání: Včasný přístup, Game Pass a další

Modré auto v Forza Motorsport 8

Forza Motorsport 8-jednoduše pojmenovaný Forza Motorsport-Datum vydání se rychle blíží a nyní ho můžeme vidět v našem zrcadle zadního pohledu, jak se staví.

Připravte ten volant, protože tato zbrusu nová Forza vypadá, jako by to přineslo zboží. Nikdy předtím nemá závodní simulátor z ateliérů Turn 10 vypadal tak nádherně.

Vizuálně jsme na léčbě a podle vzhledu nejnovějších přívěsů můžeme brzy očekávat kousek digitálního hnacího nebi.

Nejlepší ze všeho je, že hru můžete hrát o několik dní dříve díky ranému přístupu!

Přečtěte si dále a zjistěte vše, co je třeba vědět o datu vydání Forza Motorsport 8, kdy je jeho časný přístup a kde předobjednat, a objevit více o jeho přepracované a rafinované hře.

Rychlost až do konce stránky a sledovat nejnovější přívěs!

Kdy je datum vydání Forza Motorsport 8?

Datum vydání Forza Motorsport 8 je 10. října 2023. Toto bylo odhaleno během nejnovějších přehlídek Xbox Games a poté, co dříve měl pouze vágní okno vydání roku 2023, je skvělé konečně mít solidní datum uzamčené v.

Soutěž o Forza Motorsport však bude těžká, protože říjen je plné okraje s nadcházejícími vydáními, jako je Assassin’s Creed Mirage, Alan Wake 2, Spider-Man 2 a sám ve tmě.

Milostně pro vývojáře nevycházejí žádné závodní hry, takže vezměte 10 bude mít plnou pozornost hráčů Xbox a PC, kteří touží po novém závodním simu.

Jak získat Forza Motorsport 8 Early Access

Chcete-li získat Forza Motorsport 8 Early Access, musíte si předobjednat prémiové vydání hry nebo alternativně, prémiový doplněk, a to vám bude činit 5 dní včasného přístupu počínaje 5. říjnem 2023.

To má další výhodu, že hra dostanete ve čtvrtek, znamená to, že budete mít celý víkend dopředu, abyste mohli hrát hru a zdokonalovat se ve svých časech kola před úplným spuštěním, které v úterý klesne v úterý.

Stejně jako včasný přístup získáte všechny další bonusy s prémiovým vydáním, kterých se dotkneme dále dolů, takže si přečtěte, abyste zjistili, jaké dobroty jsou pro vás připravené.

Je Forza Motorsport 8 přichází do Xbox Game Pass?

Forza Motorsport 8 bude na Xbox Game Pass jedná, takže pokud již jste předplatitelem, nebudete za privilegium vystřelit žádné další hotovost. Vydání bude stejné pro hráče PC i Xbox, takže se nebojte o chybějící zmeškání (pokud samozřejmě nehrajete pouze na PlayStation 5).

Existuje však několik vydání hry, která nejsou zahrnuty do Game Pass, takže si je budete muset zakoupit samostatně.

Mohu si předobjednat Forza Motorsport 8?

Nyní si můžete předobjednat Forza Motorsport z Cdkeys se standardním vydáním ceny 49 GBP.99, The Deluxe Edition za 55 GBP.99 a prémiové vydání přicházející za 61 GBP.99.

Pokud byste dávali přednost fyzické kopii, můžete získat hru za 69 GBP.99 ze hry.

Bohužel by se zdálo, že si nemůžete koupit fyzickou kopii prémiových nebo luxusních vydání, ale můžete si vyzvednout prémiový balíček doplňků z Microsoft Store za 29 liber.99. Můžete to také použít, pokud jste právě plánovali hrát hru přes Game Pass.

Možná vás zajímá, co je pro vás pro každou verzi hry, takže jsme uvedli, co je zahrnuto ve standardu, deluxe a prémiových vydáních těsně níže.

Standardní Edice

luxusní edice

  • Základní hra
  • Auto Pass (30 aut doručených do vaší hry každý týden, jeden za týden)

Prémiové vydání a prémiové doplňky

  • Základní hra
  • 5 dní včasného přístupu
  • Balíček automobilů závodů
  • Auto Pass (30 aut doručených do vaší hry každý týden, jeden za týden)
  • VIP Členství (Permanent 2x Credits Boost, 5 Custom Forza Edition Cars pro shromažďování, stavbu a závod, VIP Driver Gear, VIP přehrávače, VIP Crown Flair a VIP-exkluzivní soupeři.)
  • Uvítací balíček (pět bezprostředních odemknutí automobilu a bonusové kredity)

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Které konzole a platformy mohou hrát Forza Motorsport 8?

Forza Motorsport 8 přijde výhradně do Xbox Series X/S a PC. Jak se Sony drží Gran Turismo, Microsoft chce také své vlastní Triple-A Racing Sim.

Na rozdíl od Forza Horizon 5 nebude na konzolách posledního generace vystupovat verze s Pared-Back, protože hra je rozhodně aktuálním a záležitostí s ohromujícími vizuálními a složitými simulacemi fyziky, které AMD Jaguar Apus PS4 a Xbox One prostě nemohl zvládnout.

I když je škoda, že někteří budou chybět-bude vzrušující vidět, jak se série X/S a špičkové počítače tlačí na jejich limity.

Forza Motorsport 8 Gameplay Details

Forza Motorsport 8 Datum vydání hry

Nový Forza Motorsport vám přinese více vzrušení a úniku závodů Forza, které znáte a milujete, ale s hloupě detailním životem a barevnou grafikou. Je ohromující, jak hezká tato hra vypadá, a můžete to všechno zkontrolovat v The Developer přímo od ledna dolů.

Nadšenci automobilů budou rádi vědět, že od spuštění bude více než 500 aut, které budou shromažďovat, závodit a přizpůsobit. Více než 100 z těchto vozů je zcela nové pro nejnovější Forza.

Tyto možnosti přizpůsobení? Existuje více než 800 upgradů, které vybaví vaše auta, aby se zlepšil výkon velkým počtem způsobů. Možnosti jsou téměř nekonečné.

Hra také slibuje nejrealističtější barvy, detaily odrazu a poškození a špíny v průběhu závodů. Alespoň je to pravděpodobně nejlepší a nejpodrobnější, jaké jsme kdy viděli. Tloušťka barvy, štípání a směrovost byla simulována v každém modelu vozu, kvůli dobrotě!

Pokud jde o skutečné závody, bylo odhaleno, že hra bude spuštěna s 20 prostředími postavenými od základů. To zahrnuje směs umístění fanoušků oblíbených a pět zbrusu nových sérií, s jmenovanou Kyalami v Jižní Africe.

Spíš takhle

Jedním z hlavních upgradů na závody je plně dynamická doba denní doby a povětrnostní efekty. Toto je první pro sérii. Vzhledem k tomu, jak zábavné mohou být tyto dynamické efekty, podobně jako Dirt 5, je hezké vidět funkci přidanou k Forza. Dalším upgradem jsou změny provedené v simulaci fyziky. Auta by měla jezdit lépe než kdy předtím v sérii.

Existuje přívěs Forza Motorsport 8?

Ano! Existuje několik přívěsů Forza Motorsport 8 a poslední velký pohled na hru byl oficiální hraní počátečních závodů, které jsme zahrnuli těsně níže pro vás, abyste se mohli zabývat:

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a Sledujte nás na Twitteru pro všechny nejnovější aktualizace.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 10 čísel za pouhých 10 GBP, plus 10 GBP John Lewis a Voucher Partners doručené do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.