Geforce na CES 2023: RTX 40 řady notebooků, RTX 4070 Ti grafické karty, dlss dynamika pokračuje, RTX 4080-výkon streamování na GeForce Now & více | Zprávy Geforce | NVIDIA, NVIDIA RTX 50 SERIES RELEACE SEPULACE, SPECTOVÉ ZVÁSKY A PREDIKCE NAŠECH PRACE

Spekulace okna série NVIDIA RTX 50, Specifikační zvěsti a naše predikce ceny

Ceny nadcházejícího GPU řady RTX 50 série zůstávají nejisté, ale můžeme spekulovat na základě několika vzdělaných odhadů. Mnoho hráčů vyjádřilo frustraci z vysokých nákladů na GPU 40 série NVIDIA, přičemž někteří věřili, že NVIDIA využila situaci Covid, aby zvýšila ceny a spoléhala se na ochotu hráčů platit. Je však ještě vidět, zda hráči budou i nadále přijímat tyto vysoké ceny.

Geforce na CES 2023: notebooky řady RTX 40, grafické karty RTX 4070 Ti, dlss Momentum pokračuje, RTX 4080-výkon streamování na GeForce a další

2022 byl pro hráče Geforce úžasný rok se spuštěním grafických karet řady Geforce RTX 40 a neustálým inovacím, díky nimž byla Nvidia DLSS, Nvidia Reflex a Rayová sledování ještě lepších. Momentum DLSS je silná s více než 250 hrami DLSS a kreativními aplikacemi, které jsou nyní k dispozici, a 50 dalších vydáno dalších 3 her DLSS nebo brzy vydáno. Trasování Raye vstoupilo do nové éry se spuštěním Portál s RTX, Plně paprsková reimaginace klasické hry Valve, která ukazuje plný potenciál remixu NVIDIA RTX a sledování paprsků v reálném čase na grafických kartách Geforce RTX. A adopce Nvidia Reflex se rychle zrychlila, přičemž hráči GeForce si nyní užívají responzivnější hraní ve více než 50 titulech, přičemž nové integrace spustí každý měsíc. 2023 slibuje, že bude stejně vzrušující, a zařadí věci Nvidia zamířené na CES 2023, aby učinila řadu oznámení pro hráče a tvůrce, která využívají sílu RTX k urychlení pracovního zatížení a umožňují nové možnosti a umožňují nové možnosti a umožňují nové možnosti. V tomto shrnutí upozorníme na všechna naše oznámení GeForce, která zahrnují odhalení notebooků Geforce RTX 40, vydání února, odhalení Geforce RTX 4070 Ti, vydání 5. ledna, oznámení nových her DLSS 3, novinky, novinky O Geforce Now’s Ultimate Upgrade streaming RTX 4080 výkon a další. Pro všechny podrobnosti a vše, co jsme oznámili, sledujte naši úplnou prezentaci a přečtěte si níže.

Notebooky řady Geforce RTX 40 série spuštění 8. února

Od 8. února přichází naše kriticky uznávaná architektura Nvidia Ada Lovelace na notebooky s uvedením notebooků GeForce RTX 4090 a 4080, následované GeForce RTX 4070, 4060 a 4050 notebooků 22. února. Ceny začínají na 999 $.

Nejrychlejší notebooky na světě, poháněné GPU GeForce RTX 4090 a 4080, běží až 3x efektivněji než naše vlajkové lodi předchozí generace, což uživatelům umožňuje hru na dříve nemožné úrovně a rychlosti detailů a napájení kreativním pracovním zátěží ve zlomku a zlomkem času, vše v tenkých a lehkých faktorech.

Hrát si Plague Tale: Requiem, Microsoft Flight Simulator, F1 ⓡ 22, Loopmancer, F.I.S.T.: Kované ve stínové hořáku, a více v ultra nastavení při více než 100 fps. Spolupracujte ve 3D scénách s Omniverse na hladkém 4K60 s DLSS 3. Exportujte videa za polovinu času s kodéry ADA duálních AV1. A připojte tři 4K displeje pro dokonalý pohlcující zážitek v profesionálním stupni simulátorů.

Geforce RTX 4070, 4060 a 4050 notebook GPU doručí až do výkonu třídy třídy RTX 3080 při jedné třetině síly, zlepšuje tenkost, akustiku a termály. Hrajte až 80 fps při 1440p v Cyberpunk 2077 Při nastavení Ultra, vykreslit složité scény mixéru za pouhé minuty a využijte kodér ADA AV1 pro lepší úpravu videa a živé streamování. A nyní jsou vysoce výkonné GPU GeForce RTX k dispozici v super přenosných 14 ”zařízeních.

Všechny notebooky řady Geforce RTX 40 mají naše nové technologie 5. gen max-Q, které dále zvyšují efektivitu a výkon, což uživatelům dává ještě lepší zážitek a ještě delší výdrž baterie. Získejte zde úplné přehled a zjistěte, jak Max-Q vylepšil účinnost notebooku o 22x za posledních 6 let.

Více než třetina majitelů notebooků GeForce používá kreativní a kmenové aplikace. Uživatelé Geforce RTX mohou využít všech zrychlení aplikací ve Studio Nvidia-110+ RTX zrychlené aplikace a exkluzivní software Nvidia: Omniverse, plátno, vysílání a brzy vydané RTX Remix. A NVIDIA Studio ověřené notebooky poskytují vestavěné notebooky pro tvůrce, které jsou předem načteny exkluzivním softwarem Studio NVIDIA a optimalizovány tak, aby využily výhod studiových výhod. Je tu hodně Více se říci o schopnostech a vlastnostech nových notebooků řady Geforce RTX 40, takže se ujistěte, že další informace přejdete na náš článek o oznámení notebooku.

Geforce RTX 4070 Ti k dispozici 5. ledna

Geforce RTX 4070 Ti je rychlejší a efektivnější než Geforce RTX 3090 Ti díky NVIDIA ADA Lovelace Architecture Innovations a Nvidia DLSS 3. Vytvoří váš herní monitor 1440p a doručí více než 120 fps v moderních hrách jako Morová příběh: Requiem, Warhammer 40 000: Darktide, a F1 ⓡ 22, a umožnit vám zažít nadcházející tituly 2023 v jejich nejlepším.

Spekulace okna série NVIDIA RTX 50, Specifikační zvěsti a naše predikce ceny

Spekulace okna série NVIDIA RTX 50, Specifikační zvěsti a naše predikce ceny

GPU řady RTX 50 ještě nejsou nic a my ani nevíme, zda bude další implementace grafických karet NVIDIA nazývána série 50. Zvěsti, detaily a spekulace však již obíhají, pokud jde o GPU Team Green, z nichž některé zahrnují RTX 5080. Zde je vše, co víme o GPU řady NVIDIA RTX 50.

Vysoce očekávané GPU řady NVIDIA RTX 50 mají potenciál předefinovat standardy pro výkon GPU, jakmile budou uvolněny. Zatímco rozsah zlepšení nabízených těmito GPU zůstává nejistá, jedna věc je jasná: Nvidia je odhodlána udržet si vedení nad AMD. Spekulace obíhají, že příští generace GPU NVIDIA by mohla být založena na spotřebitelské verzi architektury „Blackwell“, což dále podporuje vzrušení a očekávání

Predikce okna vydání série NVIDIA RTX 50

Oficiální datum vydání pro GPU RTX 5000 NVIDIA zůstává nezveřejněno, zatímco nedávno vydaná RTX 4000 je stále nová. Společnost však přihlásila připomínky týkající se potenciálního nástupce společnosti ADA a poznamenal si, že jejich záměr představit novou architekturu zpracování grafiky každé dva roky, jak uvádí hledání Alpha. To znamená, že sestava může debutovat někdy v roce 2024, ačkoli plány Nvidia se často mohou změnit.

A to je již nějakou dobu. Při pohledu zpět na předchozí data vydání architektury existuje zřejmý vzorec.

  • Série RTX 40 – říjen 2022
  • Série RTX 30 – září 2020
  • Série RTX 20 – září 2018
  • Série GTX 10 – červen 2016

Takže i když se měsíc může změnit, rok pokračuje stejně. Měli bychom tedy očekávat, že ve druhé polovině roku 2024 spustí série RTX 50. Podle Hardwareluxxu by však uniklý plán architektury NVIDIA mohl později přinést možnost příští generace. .

Existuje spousta důvodů, proč by to mohlo být zpožděno. Nejprve s AI Boom, Nvidia je ve skutečnosti v nedostatku podnikových GPU. Může to tedy být zaměření na výrobu křemíku na toto odvětví, protože má pro společnost mnohem vyšší ziskový rozpětí a mnohem větší objemy. Herní trh je jako takový méně působivý a s řadou RTX 40 se neprodává stejně dobře.

Nebo to může být vždy více času na vývoj. Umožnění předchozí generaci pokračovat v prodeji, ale zlepšování toho, co nabízí, dokonce i potenciálně obnovení řady ADA. Možná super sestava současných karet je potenciál a může ospravedlnit odložení od dvouletého okna, na které se po mnoho let uvízl.

Predikce ceny řady NVIDIA RTX 50

Ceny nadcházejícího GPU řady RTX 50 série zůstávají nejisté, ale můžeme spekulovat na základě několika vzdělaných odhadů. Mnoho hráčů vyjádřilo frustraci z vysokých nákladů na GPU 40 série NVIDIA, přičemž někteří věřili, že NVIDIA využila situaci Covid, aby zvýšila ceny a spoléhala se na ochotu hráčů platit. Je však ještě vidět, zda hráči budou i nadále přijímat tyto vysoké ceny.

Vzhledem k tomu, že vůli Nvidia čelí vydání GPU řady RTX 40, existuje naděje, že společnost učiní 50 dostupnější a dostupnější pro širší škálu uživatelů.

Mezi RTX 3090 a RTX 4090 byl rozdíl ve výši 100 $, přicházející za 1 499 $ a 1 599 $. Pokud předpokládáme, že tento vzestupný trend je normou, mohli bychom vidět vlajkovou loď NVIDIA RTX 50 Série GPU začínají na 1 699 $. S rostoucími náklady na materiály by se to zdálo být nejznámějším odhadem v této fázi. Opět je to naše spekulace, nic se nepotvrzuje.

Asus TUF RTX 4070 Ti Side View

Očekávání specifikace řady NVIDIA RTX 50 – přináší největší výkonový skok v historii GPU

Pro GPU řady NVIDIA RTX 5000 opět není vydáno mnoho specifikací. Takže vše, co můžeme udělat, je říci, že NVIDIA se pravděpodobně pokusí zvýšit počet jádra CUDA a dále rozvíjet jejich RT jádra pro lepší výkon paprsků. Říká se, že nové GPU jsou založeny na nějaké formě architektury Blackwell – s řadou SKU, které jsou v současné době připraveny na hodnocení. Jsme si jisti, že NVIDIA bude chtít udržet svůj náskok nad AMD, zejména s jejich rumorovou RDNA 4 v pracích.

Předpokládáme, že v DLSS dojde k pokroku, takže možná NVIDIA bude aktualizovat tenzorová jádra uvnitř GPU řady 5000 pro lepší zpracování AI. Stejně jako způsob světa právě teď. RGT také zvěsti, že generace bude mít novou strukturu SM a Hyperspeed Interlinks. Stejně jako případně odhlášení RT potrubí.

Jinde očekávejte masivní vylepšení výkonu Ray Tracing – s obrovským zálivem mezi 30 sérií a znatelným ziskem nad 40 sérií (více na tomto níže). Opět platí, že čistá spekulace, ale obvykle jsme to viděli v předchozím spuštění. Může se dokonce více pohybovat směrem k hraní 8 000 her, nyní, když se zdá, že modely Top-end 40 řady se zdá, že přibíhaly 4K ultra jak na nativní 4K a/nebo s DLSS. Zveřejníme jakékoli zvěsti nebo úniky specifikace, které najdeme níže.

Co je MCM (multi-čipový modul)?

Další částí specifikací, které by mohly být hlavním upgradem pro řadu RTX 50, je zahrnutí technologie více čipů modulu. Jedná se o pokročilejší design polovodičů, který jako název by znamenal, začleňuje více malých čipů (známých jako Chiplets) do jednoho balíčku nebo čipu. První zprávy ukazují na NVIDIA zkoumající tuto technologii a možnost využít ji pro jejich GPU RTX 50 Series.

Výhody MCM zahrnují lepší energetickou účinnost, výnosy energie a tepelný design. Těšíme se na to, co může nová architektura Blackwell NVIDIA doručit, pokud je v kombinaci s touto technologií MCM. Je to jako to, co jsme viděli na špičkových GPU RDNA 3, s RX 7900 XTX nebo XT rozdělením Die UP. To odděluje grafiku Compute Die s 5nm procesem a poté mezipaměť paměti 6nm, která umožňuje AMD také ušetřit náklady na nejnovější procesy TSMC, které mohou stát více za celý čip. Nvidia možná bude chtít dosáhnout toho samého.

Série NVIDIA GeForce RTX 50 může použít paměť GDDR7

Na základě zprávy o Mydrivers, čínský technický web. Příspěvek uvádí, že GPU řady RTX 5000 mohou používat paměť GDDR7 k získání obrovské zvýšení šířky pásma oproti GPU předchozí generace. Pokud je to pravda, bude posunout 50 GPU řady 50 do nových výšin, pokud se řada 5000 zlepší na jádrech, architektuře procesu a standardu paměti GDDR7, pak jsme v jedné impozantní rodině řady RTX 50 řady RTX 50. Pravděpodobně bude tlačit 50 GPU řady série blíže k 70% ziskům výkonu na vrcholu spektra spektra.

Od nynějška nebyl pro GDDR7 zveřejněn žádný standard Jedec, který je stále v oficiální fázi rozvoje. Společnost Samsung však na konci roku 2022 odhalila své úsilí vůči GDDR7, přičemž společnost nyní předvádí své nové moduly VRAM. Ty by mohly být zahrnuty do nové generace hardwaru.

Ada-next obsahuje 512bitovou paměťovou sběrnici

Pokud by NVIDIA měla využít nový standard paměti, pravděpodobně by muselo zvýšit paměťovou sběrnici, aby z toho vytěžila maximum. Jak se zvěsti Kopite7kimi, vlajková loď očekávaná od řady RTX 50, s největší pravděpodobností RTX 5090, bude obsahovat 512-bitovou paměťovou sběrnici. To znamená, že pokud používá s tímto sběrkem 32 Gbps GDDR7, bude mít šířku pásma pásma 2 048 GB/S. Přes dvojnásobek toho, co RTX 4090 dokonce nabízí, a opravdu ji upevňuje jako špičkový GPU.

ADA vedle funkce 512 bitové paměťové sběrnice Kopite7kimi

Spekulace řady NVIDIA RTX 50

V současné době chybí zveřejněná referenční hodnota pro RTX 5000 NVIDIA a je nepravděpodobné, že by se brzy objevilo. Přesto je rozumné předvídat zlepšený výkon při rasterizaci i paprskových paprscích ve srovnání s GPU současné generace.

Podle zdrojů spojených s RedgamingTech Nvidia je * velmi * odhodlaný udržet si vedení nad AMD. což je o tom, co byste očekávali, že konkurenční společnost řekne. Podle naší předchozí sekce můžeme očekávat, že dojde k vzestupu 50 – 75% stejně jako divoký odhad.

Časté dotazy řady NVIDIA RTX 50

Bude tam GPU řady RTX 50?

Pravděpodobně bude existovat GPU série RTX 50, která bude pokračovat v úspěchu svých grafických karet, NVIDIA je pravděpodobně bude pokračovat v produkci a produkovat je. Série bude pravděpodobně pokračovat ve zvyšování výkonu a potenciálního zvýšení cen ke zlepšení zkušeností a příjmů společnosti. Je tedy velmi pravděpodobné, že bude série, i když je přejmenována na něco jiného s jiným vynálezem nebo změnou.

Kdy vyšla série RTX 50?

Série RTX 50 ještě nevyšla, NVIDIA je v současné době uprostřed výroby řady RTX 40. Což je samo o sobě velké zlepšení oproti předchozí nabídce, a tak bude i nadále vydávat tyto karty dva roky po počátečním oznámení. Toto je obvyklý cyklus, takže očekáváme, že série RTX 50 bude vidět někde na konci roku 2024.

Bude podporovat GPUS RTX 50 série GDDR7?

Zatímco v této fázi neznámé, zvěsti naznačují, že řada RTX 50 představí GDDR7 VRAM, což by se výrazně zlepšilo na GDDR6.

Bude série RTX 50 dražší než 40 série?

Když se série 40 odstartovala, statná cena 4090 rozhodně způsobila rozruch. NVIDIA pracuje na základě karet na základní úrovni, aby poskytovala karty lepší hodnoty.

Očekáváme to samé od 50 série. Vůle z předražených GPU by mohla přesvědčit Nvidii, aby však něco snížila. Zejména s AMD (a dokonce i Intel), který se snaží zajistit silnou konkurenci.

NVIDIA RTX 50 Série Datum vydání: Poslední slovo

To zabalí vše, co zatím víme! The Datum vydání série NVIDIA RTX 50 určitě bude velmi očekávaný. I když stále pracujeme přes řadu 40, lidé se dívají na budoucnost GPU, zejména pokud se cítí trochu zklamán současnou generací.

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více

Série NVIDIA RTX 4000: Datum vydání, cena a specifikace

Ceny RTX 4080

Vlajková loď, RTX 4090, bude zřejmě 4x silnější než její předchůdce, což z ní činí nejsilnější grafickou kartu pro spotřebitele.

Pokračujte ve čtení všeho, co potřebujete vědět o nových grafických kartách řady NVIDIA RTX 4000.

Datum vydání

NVIDIA potvrdila, že RTX 4090 bude první grafickou kartou v řadě a bude k dispozici ke koupi od 12. října 2022.

Společnost také představila RTX 4080, který bude spuštěn v listopadu. Zatím neexistuje přesné datum vydání, ale tento článek aktualizujeme, jakmile uslyšíme více.

Cena

Nová grafická karta NVIDIA RTX 4090 má počáteční cenu 1599 $/1679 £. Díky tomu je 100 USD dražší než RTX 3090 při spuštění.

NVIDIA RTX 4080 16 GB a 12 GB mají počáteční ceny 1199 $/1269 GBP a 899 $/949 GBP, v tomto pořadí. To je obrovské zvýšení ceny na jejich předchůdcích, přičemž modely 12 GB a 10 GB stojí 699 $ a 649 $ při spuštění.

brejle

Série NVIDIA RTX 4000 je postavena na nové architektuře Lovelace, která používá vlastní procesní uzel TSMC 4nm. To sbaluje neuvěřitelných 76 miliard tranzistorů, což je obrovský upgrade na 28 miliard tranzistorech nalezených na předchozí architektuře amplere.

Vyšší počet tranzistorů obecně vede k rychlejšímu výkonu, takže je jasné vidět, že řada RTX 4000 poskytne významnou zvýšení výkonu.

Architektura Lovelace bude také obsahovat černé jádra 3. Gen RT pro zvýšení výkonu sledování potkanů ​​a jádra tenzorových tenzorií 4. genu, která umožňuje Lovelace GPU používat nový DLSS 3.0 Software.

Lovelace Chip pro série NVIDIA RTX 4000

NVIDIA tvrdí, že RTX 4090 je mezi 2x a 4x rychlejší než RTX 3090 Ti, v závislosti na hře. Společnost také tvrdí, že RTX 4080 je mezi 2x a 4x rychlejší než RTX 3080 Ti.

NVIDIA RTX 4090 bude mít paměť 24 GB GDDR6X, zatímco RTX 4080 bude k dispozici ve dvou různých příchutích: 16 GB GDDR6X a 12 GB GDDR6X.

NVIDIA zvýšila počet jádra CUDA pro každou kartu a zároveň zvýšila zvýšenou rychlost hodin. Nvidia RTX 4090 má bohužel větší spotřebu energie než její předchůdce na neuvěřitelných 450 W, a tak může vyžadovat výkonnější PSU. Nvidia se však ve skutečnosti podařilo snížit spotřebu energie pro RTX 4080 ve srovnání s předchozími modely, což je velký úspěch.

Níže si můžete prohlédnout níže uvedené specifikace a porovnat všechny nově odhalené grafické karty NVIDIA.