Genshin Impact 3.8 Odpočítávání banneru Wanderer, datum vydání a 4 -hvězdičky, banner Genshin Wanderer, dovednosti, talenty a souhvězdí – průvodce dopadem Genshin – IGN

Zkomprimuje atmosféru do singulárního vakua, které rozdrtí všechny problémy pryč a zabývá více instancí Aoe Anemo DMG.

Genshin Impact 3.8 Odpočítávání banneru Wanderer, datum vydání a 4-hvězdy

Genshin Impact 3.Druhá polovina aktualizace se rychle blíží. Uvidí návrat dvou milovaných pětihvězdičkových postav, Wanderer a Kokomi. Tyto bannery budou označit Wandererovo druhé vystoupení a Kokomiho čtvrté. Tajemný poutník, aka Scaramouche, byl poprvé představen ve hře zpět v Patch 1.0. Postava byla od té doby jednou z nejvíce medializovaných postav.

S tragickým příběhem a přidružením k Fatui byl tento zavrčený uživatel Anemo konečně propuštěn v 3 Genshin Impact’s 3.3 Aktualizace, v podstatě dva roky poté, co byl škádlen.

Wandererův opakovací banner bude vydán 25. července 2023 jako součást dvou bannerů s omezeným časem spolu s Kokomi. Hráči si mohou během tohoto období přát šanci ho získat. Během tohoto období bude k dispozici také jeho podpisová zbraň Tulaytullah.

Odpočítávání pro Genshin Impact verze 3.8 Banner Wanderer Phase II pro všechny servery

Pro Asia Server

Výše uvedené odpočítávání odráží čas zbývající pro vydání Wanderera na Asijském serveru Genshin Impact. Wanderer bude propuštěn v 18:00 (GMT +8) 25. července 2023 a jeho banner bude k dispozici do 15:00 (GMT +8) 15. srpna 2023.

Pro evropský server

Výše uvedené odpočítávání odráží čas, který zbývá pro vydání Wanderera na evropském serveru. Wanderer bude propuštěn v 18:00 (GMT +1) 25. července 2023 a jeho banner bude k dispozici do 15:00 (GMT +1) 15. srpna 2023.

Pro America Server

Výše uvedené odpočítávání odráží čas, který zbývá pro vydání Wanderera na serveru America. Wanderer bude propuštěn v 18:00 (GMT -5) 25. července 2023 a jeho banner bude k dispozici do 15:00 (GMT -5) 15. srpna 2023.

Očekávané 4hvězdičkové znaky pro Genshin Impact 3.8 druhá polovina

(3.8) Bannery Scaramouche & Kokomi

Scaramouche
Kokomi
★ Faruzan
★ Yanfei
★ Rosaria

Nedávné úniky dopadu Genshin naznačují, že bannery fáze II verze 3.8 představí Faruzan, Yanfei a Rosaria jako omezené čtyřhvězdičkové znaky. Díky dobré elementární synergii s Wandererem i Kokomim mohou být tyto 4-hvězdy dobrým doplňkem jakéhokoli týmu.

Zatímco Yanfei je slušný DPS, který už nevidí mnoho hry, Faruzan a Rosaria jsou ve svých příslušných týmech nádherní. Ačkoli se nedoporučuje tahat za 4hvězdičkové souhvězdí, hráči, kteří obdrží další kopie Faruzana a Rosaria na cestě k získání Wanderera, jsou jistě potěšeni. Obě tyto postavy se mohou pochlubit solidní schopností C6.

Očekávané čtyřhvězdičkové zbraně pro Genshin Impact 3.8 druhá polovina

Hráči široce očekávali, že 5hvězdičkové zbraně na banneru zbraně s omezeným časem budou vzpomínkou na Tullaytullah a věčné Moonglow a nedávné úniky naznačují. Nový únik HXG také vrhá světlo na možné čtyřhvězdičkové zbraně pro tento banner. Čtyřhvězdičkové zbraně se očekávají, že se objeví víno a píseň, Favonius Bow, Bell, Dragon’s Bane a Lion’s Roar.

Dopad Genshin

.3. Wanderer, výkonný uživatel anemo katalyzátoru Anemo Catalyst, je silným doplňkem jakéhokoli týmu. Níže najdete informace o jeho banneru, dovednostech, talentů a souhvězdí!

Genshin Impact Wanderer Banner

Wanderer (Scaramouche) Guide.jpg

.3.

RERUN WANDERER je v současné době živý, od 25. července do 8. srpna 2023.

Genshin Impact Wanderer dovednosti

Normální útok: Yuuban Meigen

Provádí až 3 útoky pomocí větrných lopatek, což způsobuje poškození Anemo.

Nabitý útok: Spotřebovává určité množství výdrže, shromažďuje nahromadění vysokého tlaku větru a po krátké době obsazení způsobuje poškození AOE aemo.

Ponoření útoku: . .

Elementární dovednost: Hanega: Song of the Wind

Koncentruje sílu větru, aby se osvobodily od pouty Země, jednali Aoe Anemo DMG, než vyskočí do vzduchu a vstoupí do větrného stavu.

Větrné:

Wanderer nemůže v tomto stavu provádět útoky. Když použije normální a nabité útoky, budou přeměněny na Kuugo: Fushoudan a Kuugo: Toufukai; Poškození, které způsobují a jejich AOE, se zvýší a jejich DMG bude považován za normální a nabitý útok. Kuugo: Toufukai nebude konzumovat výdrž.

.

  • .
  • .

Docházející body Kuugoryoku ukončí stav vinného stavu.
Druhé obsazení po dobu trvání větru to také ukončí.

Zkomprimuje atmosféru do singulárního vakua, které rozdrtí všechny problémy pryč a zabývá více instancí Aoe Anemo DMG.

Pokud je Wanderer ve stavu větrné kvůli dovednosti Hanega: Song of the Wind, stát po obsazení skončí větrné.

  • Hydro: Bodový čepice Kuugoryoku se zvyšuje o 20.
  • Pyro: ATK se zvyšuje o 30%.
  • .
  • Electro: Když normální a nabité útoky zasáhly soupeře, 0.8 energie bude obnovena. Energii lze tímto způsobem obnovit každý 0..

Můžete mít 2 různé druhy těchto buffů současně.

Genshin Impact Wanderer Constellations

Název souhvězdí Popis
Shoban: Ostentatious peří (C1) Když je ve státě větrné, útok SPD Wanderer’s Kuugo: Fushoudan a Kuugo: Toufukai se zvyšuje o 10%.Navíc, větrný šipky vystřelené pasivním talentem „Gales of Reverie“ se budou zabývat dalších 25% jeho ATK jako DMG. Nejprve musíte odemknout pasivní talent “Gales of Reverie”.
Niban: Isle uprostřed bílých vln (C2) .Prostřednictvím této metody můžete zvýšit Kyougen: DMG pět ceremoniálních her maximálně 200%.
Sanban: Moonflower Kusemai (C3) Zvyšuje úroveň Kyougen: pět slavnostních her o 3.Maximální úroveň upgradu je 15.
Yonban: Nastavte Adrift na jaro (C4) Při obsazení Hanega: Song of the Wind, pokud by se spustil pasivní talent „Jade-Curmed Flower“, postava získá buffy v korespondenci s kontaktním typem (typy) a také získá náhodný neléčený buff. Maximálně 3 takové odpovídající elementární buffy mohou existovat současně.Nejprve musíte odemknout pasivní talent “Jade-Persaimed Flower”.
Matsuban: Starověký iluminátor ze zahraničí (C5) Zvyšuje úroveň Hanegy: Song of the Wind o 3.Maximální úroveň upgradu je 15.
Shugen: Melancholické houpání záclon (C6) Když Wanderer aktivně zasáhne soupeře s Kuugo: Fushoudan, zatímco je ve stavu větrné, dojde k následující efektům:

· Zabývá se další příkladem Kuugo: Fushoudan na pozici, zadává 40% původního útoku DMG. Tento DMG bude považován za normální útok DMG.

· Když Wanderer klesne pod 40 kugoryoku, obnovuje na něj 4 body. Body Kuugoryoku lze tímto způsobem obnovit jednou za 0.2s. K této obnově může dojít až 5krát během jedné doba trvání větru.