Genshin Impact Alhaitham Banner a schopnosti | PCGamesn, Genshin Impact Alhaitham Build | Taktika kapes

Genshin Impact Alhaitham Build

To je vše, co máme na datum a schopnosti vydání banneru Alhaithamů. Vypadá to, že Alhaitham bude hlavní postavou DPS, ale budete muset počkat a uvidíte, kam se hodí na náš seznam úrovně Genshin Impact. Mezitím jsou zde nejnovější kódy dopadu Genshin pro bezplatné primogemy a další bezplatné PC hry, které si můžete vyzkoušet.

Genshin Impact Alhaitham Banner a schopnosti

Genshin Impact Alhaitham Banner a schopnosti

The Genshin Impact Alhaitham Banner Datum vydání je nastaven na shodu s 3.4 Aktualizace později v tomto měsíci. Tento vysoce očekávaný pětihvězdičkový uživatel meče Dendro vypadá, že bude silným doplňkem seznamu postav, tady je vše, co víme o jeho schopnostech.

Pokud doufáte, že dostanete Alhaitham na příštím banneru Impact Genshin, zde jsou Alhaithamovy vzestupné materiály na farmě předem, stejně jako zprávy o všech nadcházejících a nových postavách Genshin Impact.

Genshin Impact Alhaitham Banner Datum vydání Spekulace

Alhaithamův banner je nastavit naživo s Genshin Impact 3.4 Aktualizace 17. ledna.

Genshin Impact Alhaitham schopnosti

Normální útok – únosné uvažování

 • Normální útok: Provádí až pět rychlých úderů
 • Nabitý útok: Spotřebuje výdrž k uvolnění dvou rychlých úderů mečů
 • Ponoření útoku: Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem, poškodil nepřátele a způsoboval poškození AOE

Elementární dovednost – univerzálnost: zpracování na formuláři

Spěchá vpřed a způsobuje Dendro poškození nedalekých nepřátel.

Držet: Vstupuje do režimu zaměření na úpravu směru Alhaithamův útok

Zrcadlo sekáře: Když je tato dovednost uvolněna, Alhatiham generuje jedno zrcadlo sekáče, pokud nejsou k dispozici žádná zrcadla, generuje zrcadlo. Zrcadla převádějí Alhaithamovy normální, nabité a vrhací útoky na poškození Dendro. Když útoky zasáhly nepřátele, zrcadla uvolní útok projekce, který způsobí poškození Aoe Dendro na základě počtu zrcadel. Zrcadla zmizí, když Alhaitham opustí bojiště.

Elemental Burst – konkrétní pole: Fetters of Fenomena

Vytváří konkrétní vazebné pole a způsobuje poškození Aoe Dendro. Pokud jsou na poli zrcátka, pak jsou všechna zrcadla spotřebována, aby se zvýšil počet poškození.

Alhaitham pasivní talenty

 • Zákon reduktivní nadměrné provedení: Když Alhaitham Crafts zbraně vzestupné materiály, má 10% šanci získat dvojnásobek produktu.
 • Čtyř-nehotová korekce: Když Alhaithamovy obviněné nebo vrhací útoky zasáhly nepřátele, vytvoří zrcadlo sekáče sekáře. Lze spustit jednou za 12 sekund.
 • Záhady položené holé: Každý bod Alhaithamova elementárního mistrovství zvyšuje poškození způsobené projekčními útoky a Elemental Burn o 0.09%. Maximální zvýšení poškození těchto schopností je 90%.

Constellations Alhaitham

 • Intuice: Když útok projekce zasáhne nepřítele, Alhaithamova elementární dovednost se sníží o jednu sekundu a může být spuštěna jednou každou sekundu.
 • Rozprava: Když Alhaitham vygeneruje zrcadlo, jeho elementární mistrovství se zvyšuje o 50 po dobu osmi sekund, s maximálním čtyřmi hromádkami.
 • Negace: Zvyšuje elementární dovednost o tři. Maximální úroveň upgradu v 15.
 • Objasnění: Když je Alhaithamův elementární výbuch uvolněn, každé spotřebované zrcadlo zvyšuje elementární mistrovství všech ostatních členů blízké strany o 30 sekund. Každé zrcadlo generované granty Alhaitham A 10% Bonus za poškození Dendro po dobu 15 sekund.
 • Prozíravost: Zvyšuje elementární prasknutí o tři. Maximální úroveň upgradu v 15.
 • Struktura: Alhaitham generuje tři zrcadla po použití elementárního výbuchu, bez ohledu na počet spotřebovaných zrcadel. Pokud se zrcadla maximalizovala, jeho kritická sazba a kritická poškození se po dobu pěti sekund zvýšila o 10% a 70. Pokud je účinek znovu spuštěn, zbývající doba trvání se zvýší o pět sekund.

To je vše, co máme na datum a schopnosti vydání banneru Alhaithamů. Vypadá to, že Alhaitham bude hlavní postavou DPS, ale budete muset počkat a uvidíte, kam se hodí na náš seznam úrovně Genshin Impact. Mezitím jsou zde nejnovější kódy dopadu Genshin pro bezplatné primogemy a další bezplatné PC hry, které si můžete vyzkoušet.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Genshin Impact Alhaitham Build

Zjistěte vše o Alhaithamu Genshin Impact, hezký pětihvězdičkový meč Dendro, včetně jeho dovedností, zbraní, artefaktů a dalších.

Genshin Impact Alhaitham, jak je vidět v novém přívěsu, drží knihu

Publikováno: 22. září 2023

Hledáte páskovací, inteligentní, hlavní DPS v Dendro Elementu? Nehledejte nic jiného než Alhaitham Genshin Impact. Je to současný písař Akademiya v Sumeru, ačkoli převzal roli jednání Grand Sage během bouře v regionu. Zatímco obecně bezstarostný člověk, s nímž má spolubydlící. Kaveh Genshin Impact vám o tom může říct více … Alhaitham má meč a může vydat spoustu velkých zelených čísel, když je postavena na dobrý standard, takže pokračujte ve čtení, abyste přesně zjistili, co přesně to znamená.

Pro více informací o Teyvat’s Goings-On, zde je další a současný nárazový banner Genshin Impact, stejně jako seznam dopadu Genshin Impact, který se může pochlubit tím nejlepším z nejlepších a všechny nejnovější kódy dopadu Genshin pro hromadu volných Primogemů.

Pojďme se podívat na nejlepší sestavení pro písař Akademiya, Genshin Impact Alhaitham.

Thumbnail YouTube

Jaký je nejlepší Genshin Impact Alhaitham Build?

Alhaitham nejlépe vyhovuje hlavní roli DPS, a vyžaduje docela dost času na pole-ale v případě potřeby se může také zařadit do role sub-DPS. Jeho jedinečná souprava, která se poněkud podobá směsici mezi Genshin Impact Childe a Genshin Impact Keqing ‘má spoustu všestrannosti. Je to prodejce poškození na poli, protože jeho lehká zrcátka zmizí, když opustí pole, a chcete vydělávat na svých nadšencích. Alhaithamovy Dendro dovednosti vynikají při spuštění elementárních reakcí a jako takový je nejlépe vhodný pro tým, který může aplikovat nebo vířit více prvků.

Jaké jsou nejlepší Genshin Impact Alhaitham zbraně?

Alhaithamova podpisová zbraň, světlo listového řezu, je snadno jeho nejlepší v řeči, protože je perfektně přizpůsobena jeho soupravě. Další nejlepší možností je Haran Geppaku Futsu, který nabízí zdravou podporu jeho kritické sazbě a osobním poškození.

Pokud jde o čtyřhvězdičkové možnosti, černý meč je dobře zaoblený výběr bez skutečných námitek. Čepel R5 Sapwood je dobrá, pokud neustále chytíte list, který se po použití Alhaithamovy dovednosti vynoří, a Toukabou Shigure je také životaschopná, ale ve skutečnosti pouze činí řez v jednotných situacích-významně zaostává, pokud čelíte skupinám nepřátel.

Zbraň Účinek Jak získat
Světlo incize listů (pět hvězdiček) Bonusový efekt: Kritická poškození
Dovednost: Zvyšuje kritickou míru o 4%. Když Alhaithamovy normální útoky způsobí poškození elementárních škod, získá efekt řezu listů, což zvyšuje poškození způsobené normálními útoky a elementárními dovednostmi o 120% jeho elementárního mistrovství. Jednou z příkladů listového řezu můžete získat každých 12 sekund
Zbraň Banner (vedle Alhaithamu)
Primordial Jade Cutter (pětihvězdičková) Bonusový efekt: Kritická sazba
Dovednost:
Zvyšuje Alhaithamův HP o 20%. Navíc tento meč poskytuje bonus za útok založený na 1.2% jeho maximálního HP.
Zbraňový banner
Haran Geppaku Futsu (pětihvězdičková) Bonusový efekt: Kritická sazba
Dovednost: Poskytuje 12% bonus ke všem elementárním poškození. Když ostatní členové blízké strany využívají elementární dovednosti, Alhaitham získá jeden zásobník Wavespike za maximálně dva hromádky (můžete získat jeden hromada v Wavespike každé 0.3 sekundy). Když Wielder používá elementární dovednost, konzumují všechny hromádky Wavespike a získají trhání otřes
Zbraňový banner (vedle Ayato)
Černý meč (čtyřhvězdičkový) Bonusový efekt: Kritická sazba
Dovednost: Zvyšuje poškození způsobené normálními a nabitými útoky o 20%. Také regeneruje 60% útoku jako HP, když Alhaithamovy normální a nabité útoky skórovali kritik. Může dojít jednou za pět sekund
Odměna bitvy
SAPWOOD BLADE (čtyřhvězdičková) Bonusový efekt: Energetické dobití
Dovednost: Po spuštění pálení, zrychlení, zhoršení, rozprostření, květu, hyperbloom nebo burgeonu, list vědomí, který trvá maximálně deset sekund. Když postava zvedne list nahoru, získají 60 elementárních mistrovství po dobu 12 sekund. Tímto způsobem mohou generovat pouze jeden list každých 20 sekund. Tento efekt může stále spustit, pokud Alhaitham není na poli
Forge přes kovář
Toukabou Shigure (čtyřhvězdičková) Bonusový efekt: Elementární mistrovství
Dovednost: Poté, co útok zasáhne soupeře, na ně deset sekund způsobíte příklad prokletého parasolu. Tento efekt můžete spustit jednou za 15 sekund. Pokud tento soupeř zemře během prokletého doba trvání Parasola, prokletl se Parasolovo cooldown okamžitě osvěží. Wielder způsobí o 16% více poškození soupeře zasaženému prokletým parasolem
Akitsu Kimodameshi Event Reward

Jaký je nejlepší artefakty alhaithamu dopadu Genshin?

V klasickém psaní znaků Dendro, Alhaitham potřebuje elementární mistrovství. Čím více toho, tím lépe. Chce také deepwoodovou paměť ve svém týmu – pokud je jedinou postavou Dendra a není tu další kandidát, který by pro něj držel DM, je nejlepší ho vybavit touto sadou. Pokud je však Alhaitham v týmu Dvojitá Dendro, je nejlepší volbou plná sada zlacených snů-zejména pokud si můžete udržovat provoz na své čtyř setové dovednosti.

Alternativně můžete smíchat a porovnat dvě sady dvou různých sad elementárních mistrovství (E.G. dva zlacené sny a dva květiny z ráje ztraceny), aby se z brány dostala 160 dalších elementárních mistrovství. Můžete také kombinovat dva kusy EM sady se dvěma kusy vzpomínek Deepwood nebo dokonce znakem odříznutého osudu, abyste zlepšili jeho osobní poškození.

Sada artefaktů Účinek Jak získat
Zlacené sny Dva vybavené: Zvyšuje elementární mistrovství
Čtyři vybavené: Do osmi sekund od spuštění elementární reakce získá Alhaitham buffy založené na elementárním typu ostatních členů strany. Útok se zvyšuje o 14% pro každého spojence, jehož elementární typ je stejný jako postava vybavení a elementární mistrovství se zvyšuje o 50 pro každého spojence s jiným typem elementárního. Každý z buffů počítá až tři znaky. Tento efekt může spustit jednou za osm sekund, i když není na poli
Věží osamělé domény osvícení
Deepwood Memories Dva vybavené: Bonus za poškození Dendro
Čtyři vybavené:
Když Elementární dovednosti nebo výbuchy zasáhly soupeře, odpor Dendro cíle se sníží o 30% po dobu osmi sekund. Tento efekt můžete spustit, i když Alhaitham není na poli
Věží osamělé domény osvícení
Znak přerušeného osudu Dva vybavené: Energetické dobití
Čtyři vybavené: Zvyšuje poškození výbuchu o 25% alhaithamova energie. Tímto způsobem lze dosáhnout maximálně 75% poškození bonusu
Momiji-barvená soudní doména

Doporučení artefaktu statistiky

Obecně by se mělo zabývat se hlavním zaměřením na to, že ho načte se spoustou elementárních mistrovských a kritických sazby/poškození, aby mohl co nejvíce poškodit. Měli byste být schopni získat dostatek energetického dobití na Alhaitham pouze prostřednictvím substatistů, zvláště pokud máte v týmu dva uživatele Dendra v týmu.

Hlavní statistiky:

 • Sands – elementární mistrovství
 • Pohár – bonus za poškození Dendro
 • Circlet – Crit Crit nebo Critic poškození (podle toho, co vás přiblíží k poměru 1: 2)

Sub-staty

 • Elementární mistrovství (zaměřit se na nejméně 500 celkem EM)
 • Energetické dobití
 • Kritická sazba/kritické poškození
 • Záchvat%

Genshin Impact Alhaitham usínání při čtení knihy

Co jsou Genshin Impact Alhaithamovy schopnosti?

Nejlepší je upřednostňovat Alhaithamovu elementární dovednost, poté jeho normální útok a poté jeho výbuch.

Aktivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Normální útok: Únosné zdůvodnění Normální: Provést až pět rychlých úderů.
Nabíjeno: Konzumujte stanovené množství výdrže k provedení dvou rychlých úderů mečů.
Ponoření: Ponořte se ze středního vzduchu, aby zasáhl zem dole, poškodil soupeře podél své cesty a způsobil poškození AOE při nárazu
Elementární dovednost: University: Vypracování na formuláři Alhaitham spěchá dopředu a způsobuje poškození Dendra na nedaleké soupeře, když spěch končí. Držení této dovednosti vstupuje do režimu zaměření na úpravu směru tohoto útoku. Po uvolnění této dovednosti Alhaitham generuje jedno zrcadlo sekáče, a pokud v tuto chvíli neexistují žádná již existující zrcadla, generuje jedno další zrcadlo. Když Alhaitham zasáhne soupeře po svolání zrcadel, uvolní útok projekce, který způsobí poškození Aoe Dendro na základě počtu zrcadel na poli. Okamžitě mohou existovat celkem tři zrcadla sekáče. Zrcadla zmizí jeden po druhém v průběhu času nebo zoufalství současně, když Alhaitham vede pole
Elemental Burst: Konkrétní pole: Fetters of Fenomena Vytvořte konkrétní vazebné pole, které způsobuje více případů poškození AOE Dendro. Pokud při uvolnění této schopnosti existují zrcátka sekáče, pole absorbuje všechna zrcátka a zvyšuje počet případů poškození, které se zabývá. Dvě sekundy po uvolnění této schopnosti, pokud spotřebovává zrcadla 1./1/2/3, Alhaitham zase generuje 3/2/1/0 nová zrcadla

Pasivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Čtyřnnárodnotová korekce (odemčená na Ascension One) Když Alhaithamovy obviněné nebo vrhací útoky zasáhly soupeře, vytvoří jedno zrcadlo sekáče. To může spustit jednou za 12 sekund
Záhada položená holá (odemčená na Ascension Four) Každý bod Alhaithamova elementárního mistrovství zvyšuje škody, které se zabývá svými útoky na projekci a konkrétním poli: fettery jevů o 0.1%, až do maximálně 100%
Zákon o redukční nadměrné provádění (odemčeno automaticky) Když Alhaitham Crafts zbraně vzestupné materiály, má 10% šanci získat dvojnásobek produktu

Co jsou Genshin Impact Alhaithamovy souhvězdí?

Pokud máte to štěstí, že můžete vytáhnout více než jednu kopii Alhaithamu, můžete odemknout jednu z jeho souhvězdí. Stejně jako jiné postavy, má pro vás celkem šest souhvězdí, každý s mocným bonusem, který ho ještě silnější.

Souhvězdí Účinek
C1: Intuice Když Alhaithinův útok projekce zasáhne soupeře, cooldown of University: Vypracování na formuláři se snižuje o 1.2 sekundy. Tento efekt může spustit jednou za sekundu
C2: Rozprava Když Alhaitham generuje zrcadlo sekáče, jeho elementární mistrovství se zvyšuje o 50 po dobu osmi sekund. Maximální čtyři komíny a doba trvání každého zásobníku se počítá nezávisle. Tento efekt může vyvolat, i když jste dosáhli maximálního počtu zrcadel sekátora
C3: Negace Zvyšuje úroveň univerzálnosti: zpracování na formě o tři. Maximální úroveň upgradu 15
C4: Objasnění Když Alhaitham uvolní konkrétní pole: Fetters of Fenomena, každá zrcadlová pole spotřebovává, zvyšuje elementární zvládnutí všech ostatních členů blízké strany o 30 sekund a každé zrcadlo generuje granty Alhaitham Bonus o poškození Dendro po dobu 15 sekund po dobu 15 sekund. První existující doba trvání výše uvedených efektů je vyčištěna, pokud používáte konkrétní pole: opětovné fettery fenonema, zatímco oni jsou ve skutečnosti
C5: Prozíravost Zvyšuje úroveň konkrétního pole: otřesy jevů o tři. Maximální úroveň upgradu 15
C6: Struktura Dvě sekundy po Alhaitham uvolní konkrétní pole: Fetters of Fenomena, generuje tři zrcadla sekáče bez ohledu na počet zrcadel, které spotřebovává. Navíc, pokud Alhaitham generuje zrcadla sekáče, když jsou jejich počet již maximální, jeho kritická sazba se zvýší o 10% a jeho kritické poškození se zvýší o 70% po dobu šesti sekund. Pokud tento účinek znovu spustí během počátečního trvání, zbývající doba zbývá o šest sekund

Co jsou Genshin Impact Alhaithamsův vzestupné materiály?

Zde je vše, co potřebujete, abyste vystoupili na Alhaitham na úroveň 90. Pseudo-hvězdy pocházejí z šéfa Setekh Wenet přidány ve verzi 3.4, a můžete lovit pískové tunecké tunely pouště Hadramaveth. Mějte na paměti, že musíte dokončit linii Quest Golden Slumber, než budete moci získat přístup k části pouště, kde můžete tyto materiály obhospodařovat.

Požadovaná úroveň Mora Materiály
20 20 000 Jeden Nagadus Emerald Sliver, Tři pískové tuky, tři vybledlé červené satén
40 40 000 Tři fragmenty Nagadus Emerald, deset pískových tuků, 15 vybledlých červených saténů, dva pseudo-hvězdy
50 60 000 Šest Nagadus Emerald Fragments, 20 pískových tuků, 12 oříznutých červených hedvábí, čtyři pseudo-hvězdy
60 80 000 Tři Nagadus Emerald Chunks, 30 pískových tuků, 18 oříznutých červených hedvábí, osm pseudo-hvězdy
70 100 000 Šest Nagadus Emerald Chunks, 45 pískových tuků, 12 bohatých červených brokátů, 12 pseudo-chvění
80 120 000 Šest Nagadus Emerald Gemstones, 60 pískových tuků, 24 bohatých červených brokátů, 20 pseudo-chvění

Genshin Impact Alhaitham v Akademiya, s dovedností meče a Dendro

Co jsou Genshin Impact Alhaithamovy talentové materiály?

Můžete vyrovnat Alhaithamův normální útok, dovednost a prasknout na úroveň deset. Zde jsou všechny materiály, které potřebujete k vyrovnání jednoho z jeho talentů až do deseti. Alhaitham používá učení sady knih o vynalézavosti, které můžete získat z domény Chatrakam Cave v úterý, pátek a neděli. Vyžaduje také zrcadlo kapky Mushin z týdenního boje šéfa Balladeer.

Úroveň talentu Mora Materiály
Dva 12 500 Šest vybledlých červených saténů, tři učení vynalézavosti
Tři 17 500 Tři oříznuté červené hedvábí, dva průvodce k vynalézavosti
Čtyři 25 000 Čtyři oříznuté červené hedvábí, čtyři průvodce k vynalézavosti
Pět 30 000 Šest oříznutých červených hedvábí, šest průvodců k vynalézavosti
Šest 37 500 Devět oříznutých červených hedvábí, devět průvodců do vynalézavosti
Sedm 120 000 Čtyři bohaté červené brokát, čtyři filozofie vynalézavosti, jedno zrcadlo mushin
Osm 260 000 Šest bohatých červených brokátů, šest filozofií vynalézavosti, jedno zrcadlo mushin
Devět 450 000 Devět bohatých červených brokátů, 12 filozofií vynalézavosti, dvě zrcadla mushin
Deset 700 000 12 Rich Red Brocade, 16 filozofií vynalézavosti, dvě zrcadla mushin, jedna koruna vhledu

Jaký je nejlepší genshin dopad Alhaitham Team Comps?

Vzhledem k tomu, že Alhaitham je jednotka DPS DPS, je relativně flexibilní. Použití ho pro škodlivé reakce je stále nejlepší volbou pro velká čísla, zejména v týmu květu nebo hyperbloomu. Zde je to, co doporučujeme:

První slot pro znaky Slot druhé postavy Slot třetí postavy Čtvrtý slot pro znaky
Alhaitham Kuki Shinobu Ayato Nahida
Alhaitham Kuki Shinobu Raiden Shogun Nahida
Alhaitham Xingqiu Nilou Yaoyao
Alhaitham YAE MIKO Yelan Kokomi

To je všechno, co vám musíme říct o perfektním dopadu Genshin Impact Alhaitham. Pokud potřebujete přestávku od Scouring Sumeru pro Sand Pupas, přejděte na náš seznam nejlepších her, jako je Genshin Impact, a najděte něco čerstvého na hraní. Pak se podívejte na náš seznam úrovní HONKAI Star Rail a Honkai Star Rail Codes.

Více z kapesní taktiky

Tilly Lawton Tilly má titul v oblasti anglické literatury a zkušeností s prací v nakladatelství a jako spisovatel na volné noze. V roce 2021 se připojila k kapesním taktice jako spisovatelka štábu a v roce 2023 získala odznak lesklých průvodců editorem. Tráví svůj volný čas zkoumáním Genshin Impact a Honkai Star Rail, Fawning nad nezávislými hrami nebo teoreticí o hororových hrách, jako je FNAF, Resident Evil a Poppy Playtime. Je to hrdá maminka pro kočku pojmenovanou po Xiao Genshin Impact, myslí si, že Axel Kingdom Hearts je nejlepší fiktivní charakter všech dob a ví více o Robloxu, než si ráda přiznává.