Genshin Impact Araumi Long Puzzle Guide | Genshinlab, jak vyřešit hádanky Araumi v Genshin Impact | PCGamesn

Jak vyřešit hádanky Araumi v dopadu Genshin

14. Otevře se doména.

Genshin Impact Araumi Long Puzzle Guide

Genshin Impact’s 2.0 Verze má dlouhou hádanku v Araumi. Náš průvodce dopadem Genshin podrobně popisuje, jak vyřešit tuto dlouhou hádanku.

1. Umístění výchozího bodu

2. Spusťte poblíž 4 elektrické totemy.

3. Po dokončení 4 totemů spusťte tlačítko a skočte tímto způsobem

4. Pomocí objektivu momento interagujte se 3 pozemskými kitsunes uvnitř. Stiskněte nad nimi tlačítka.

5. Po sestupu poblíž použijte objektiv momento na Zemi Kitsune, získejte elektrogram a projděte bariérou

6. Použijte elektro dovednosti na soše Fox a získejte oddělení.

7. Vraťte se na pozici, kterou sestoupíte, a použijte oddělení k očištění. Vezměte prosím na vědomí, že po použití čočky na obou kitsunes se objeví dvě lampy. Upravte lampy tak, jak je znázorněno a čistěte, objeví se zabijte monstrum.(Toto je jeden z kořenů v posvátném questline Sakura Cleansing questline)

8. Na pravé straně posvátného kořene Sakura jsou dveře, jsou povinny otevřít dveře dvě záhadné seelie.

9. Je nutná hádanka těsně pod seelie, vyřešte ji, než se vrátí ke dveřím.

10. Vraťte se ke dveřím a zjistili jste, že je odemknuté. Jděte dovnitř a plavat do směru, který přijdete, jak je uvedeno níže.

11. Jít nahoru.

12. Otevřete dveře jako označené, prohledejte uvnitř a konečně najdete trasový bod Teleport.

13. Pokračujte v procházce a existují dva konečné hádanky, které mohou otevřít novou doménu.

14. Otevře se doména.

To je celá Araumi dlouhá hádanka.

Nezapomeňte to sdílet, pokud je to pro vás užitečné!

Jak vyřešit hádanky Araumi v dopadu Genshin

Venti zamířil na luk na hádanku Araumi v dopadu Genshin

Chcete vědět, jak vyřešit hádanky Araumi v Genshin Impact? Komunita Genshin Impact byla poháněna obětní nabídkou nabídky v Inazumě, která vede hráče na cestu přes region. Po dokončení „podivného příběhu v Kondě byste měli odemknout objektiv Mementos. Bez této položky nemůžete získat přístup k ruinám Araumi, kde se nacházejí hádanky.

Impact Genshin Impact 2.0 Aktualizace představila Inazuma, japonskou inspirovanou oblast, kterou ovládá Baal, Electro Archon. Hlavní linie úkolu se zaměřuje na lov vize Raiden Shogun a Kujou Sara, když loví kohokoli, kdo obdržel sílu bohů. Nové postavy dopadu Genshin Impact, jako jsou Yoimiya, Sayu a Ayaka, jsou nejen hratelné postavy, ale také klíčové pomáhají dethrone Baala jako vůdce Inazumy.

Ujistěte se, že máte na své večírku elektrickou postavu, protože potřebujete, abyste mohli dokončit hádanky Araumi. Je to skvělá příležitost vyzkoušet elektroletního cestovatele, ke kterému lze získat zdarma interakcí se sochou sedmi na Inazumě. Pokud byl tento úkol při spuštění obtěžován, stojí za to zkusit znovu, protože tam byla hotfix, která se konkrétně zabývala touto hádankou.

Umístění a řešení Araumi

Je důležité si uvědomit, že se všemi těmito hádankami, Lze je resetovat do svého původního stavu přihlášením. Přihlaste se zpět do hry a měl by se vrátit zpět do výchozí formuláře.

První hádanka najdete v Araumi – musíte dokončit tuto hádanku, abyste mohli přístup k ruinám Araumi. Hádanka má pět bloků, tři z nich mají zářící fialové listy V vzorci semifikačního kruhu. Udeř Levý blok nahoře jednou, The střední blok jednou, The Opět levý horní blok, a střední blok jednou více. Měla by se objevit vynikající hrudník, což naznačuje, že se můžete přesunout do další oblasti.

Jakmile jsou zapnuty všechny čtyři sochy, vydejte se do velké studny a podívejte se na Tři sochy Kitsune Použití objektivu mementos k odhalení některých desek. Aktivujte desky na zdi a získejte přístup k ruinám Araumi.

Xiao stojící před Araumi puzzle uvnitř ruin Araumi v Genshin Impact

Druhá hádanka je vedle díry v zemi s vodou pod ní. K dispozici je poblíž zvýšená platforma, která vám poskytuje skvělý režijní pohled na bloky – tři z bloků zářící fialové listy na nich v diagonálním vzoru. S tímto pohledem na hádanku narazte Dvakrát dole levý blok, pak stiskněte Pravý horní blok dvakrát. Tím se vypouští vodu v díře a okamžitě odemkne drahocennou hruď.

Poslední hádanka se nachází ve vodojenské oblasti, ke které jste právě získali přístup. Pokračujte v plavání, dokud nenajdete schodiště. Vydejte se na vrchol schodiště a podívejte se za vás, abyste objevili poslední hádanku. Bloky by měly být v přímé linii Tři zářící fialové listy na blocích jeden, tři a pět. Vše, co musíte udělat, je dvakrát zasáhněte prostřední blok Aby se objevila vzácná hrudník.

A to je vše, co potřebujete k vyřešení hádanek Araumi v Genshin Impact. S vypuštěnou vodou můžete plavat přes další oblast, abyste odemkli šéfa věčného mechanického pole. Porážení tohoto velkého pyro stroje kapky vyrovnávací materiály Ayaka, které potřebujete kromě Blooms Sakura, aby byla neuvěřitelně silná. Podívejte se na náš seznam úrovně dopadu Genshin a zjistěte, kde Ayaka skončil přistáním.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.