Genshin Impact Chasm – Datum vydání, šéfové a další | Kapesní taktika, jak se dostat k propasti v Genshin Impact | Shotkul skalního papíru

Jak se dostat k propasti v Genshin Impact

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. .

Genshin Impact Chasm – Datum vydání, šéfové a další

Genshin Impact Spasm je krásný, tmavý a hluboký, Mihoyo má sliby udržet, a je tu hromady baddies, aby bojovaly a odměnily, aby sklízeli, než usnete!

Publikováno: 30. března 2022

. Stejně jako Dragonspine je Mondstadt, a Enkanomiya je do Inazumy, propast rozšiřuje území liyue a potenciálně přemojí mezeru do nové oblasti Sumeru Genshin Impact’s Sumeru.

Ale co přesně je ? A kdy to dorazí? Zatímco zvěsti se šířily ještě před věkovými dny aktualizace 1.4, propast je konečně tady a přináší hromadu nových oblastí k prozkoumání a spoustu čerstvých baddies, aby vyzkoušeli vaše dovednosti. .

Pokud chcete udržovat krok se vším, co se děje v Teyvat. Máme také super praktický průvodce znakem Genshin Impact a seznam kódů dopadů Genshin, který vám pomůže po cestě.

.

Genshin Impact Chasm Concept Art

?

Genshin Impact Spasm je nyní k dispozici, jako součást 2.6 Aktualizace. . ! Možná jen uvidíte známou tvář (nápověda, je to stále populární a věčně tajemný dýchací dopad Genshin Impact) podél cesty.

Když jste u toho, nezapomeňte si vyzvednout chatk Delvers World Quest z LAN vedle cechu dobrodruha Liyue. Muning jí dluží nějaké peníze za nápoje, a propast nebo ne, nemůžete utéct z dluhu.

Thumbnail YouTube

Co jsou nepřátelé v Genshin Impact propast?

Vzhledem k tomu, že propast je nová oblast s vazbami na propast, můžete zaručit, že jsou pro vás několik tvrdých nových bojů, do kterých si můžete potopit zuby.

Genshin Impact Moldbeast vznášející se skrz propast

.

Je tu také nový nepřítel s názvem Serpent Knight: Windcutter, který vypadá podobně jako drsné a tvrdé temné slupky a lektory, se kterými jsme se chodili na špičce, může se chlubit docela zastrašujícím brněním. Herpent Knight: WinderCutter byl kdysi důvěryhodným strážcem, zřejmě na vysokém postavení. Ovládají sílu větrů, způsobují poškození anemo a když jejich útoky zasáhly chráněné postavy, stávají se silnějšími a rychlejšími – takže nás dopad na nás Genshin dopad Zhongliho!

Zřícenina hada v dopadu Genshin

Samozřejmě, abychom to všechno doplnili, máme zbrusu nového šéfa, zřícenina hada. První nahlédnutí jsme dostali na tento velký baddie ve 2.5 Aktualizovat živý proud. Zříhnutý had je popsán jako „bizarně ve tvaru ve tvaru ve tvaru písmene, který prochází pod zemí“ jako by to bylo máslo ‘.

Podle beta testerů, jako je Golden Wolflord, zřícenina had způsobuje fyzické i korozivní poškození a může vytvořit písečnou bouři, která vás zatáhne. Vystřelí také fialové goo, o kterém se domníváme, že je podobné temnému bahně, které se nachází kolem propasti, a vytváří vytékající gulches, ze kterých čerpá moc, aby uvolnil ničivé útoky. Můžete vidět, jak velká je toto zvíře ve srovnání s našimi postavami zde.

A největší, nejdůležitější šéf ze všech je rozhodně Blue Thundermarten. Dobře, to je trochu bílá lež – rozhodně nejsou šéfové v doslovném smyslu. Ale už jsou to šéfové mého srdce a nemůžu se dočkat, až s nimi naplníme konvici.

Co je to Genshin Impact Chasm?

Propast je oblast vyznačená na mapě, na západ od Lisha v Liyue. Říká se, že je to oblast bohatá na rudu a dříve byla primárním zdrojem těchto materiálů v liyue. Řada záhadných nehod však vedla k tomu, že horníci opustili oblast, která se nyní stala překročením příšerami a hromaděním pokladů.

Esther z Dragonspine tvrdí, že propast má odlišné klima od zbytku liyue, ale dále se nezpracovává. To nás vede k přesvědčení, že trávení času uvnitř pravděpodobně způsobí stavové účinky, jako je naprostá zima Dragonspine, nebo Balethunder v Inazumě. .

Pokud skautujete a čtete texty poseté kolem liyue, najdete legendy, které uvádějí, že propast je výsledkem padlé hvězdy, která sestoupila před 6 000 lety. Bylo to tak rozrušené neustálým sporem způsobeným válkou Archon, že se vrátil do nebe a nechal propast za sebou – s jeho fragmentem také vytvořil ruiny dunyu.

Propast je svázán s Genshin Impact Zhongliho příběhové úkoly, když sledujete horníky na základnu hory. Odtud zjistíte, že Azhdaha, Geo Dragon, bydlel na hoře, ale byl rozhněván, když horníci narušili elementární tok ley linií uvnitř. Zhongli spolu s dalšími adepti ho musel bojovat hluboko do jeskyně, aby ho zapečetil uvnitř. .

V novější době však propast ukázal odkazy na propast a kvůli lichému řetězci nehod, ke kterým došlo uvnitř, byli horníci nuceni evakuovat. To nechal propast otevřený mnoha nepřátelským nepřátelům, což z něj činí nebezpečné místo k prozkoumání.

To je vše, co víme o propasti Genshin Impact prozatím – určitě tuto příručku aktualizujeme, protože získáme více informací. Mezitím se podívejte na náš seznam nejlepších her, jako je Genshin Impact, abyste našli něco nového.

Více z kapesní taktiky

Tilly Lawton Tilly má titul v oblasti anglické literatury a zkušeností s prací v nakladatelství a jako spisovatel na volné noze. V roce 2021 se připojila k kapesním taktice jako spisovatelka štábu a v roce 2023 získala odznak lesklých průvodců editorem. Tráví svůj volný čas zkoumáním Genshin Impact a Honkai Star Rail, Fawning nad nezávislými hrami nebo teoreticí o hororových hrách, jako je FNAF, Resident Evil a Poppy Playtime. Je to hrdá maminka pro kočku pojmenovanou po Xiao Genshin Impact, myslí si, že Axel Kingdom Hearts je nejlepší fiktivní charakter všech dob a ví více o Robloxu, než si ráda přiznává.

Jak se dostat k propasti v Genshin Impact

Lumine a Paimon se dívají na propast, novou oblast v Genshin Impact

Chcete vědět, jak se dostat k propasti v Genshin Impact? .6 dopadu Genshin. Nyní, když je konečně otevřený, konečně budete moci prozkoumat záhadnou oblast se silnými vazbami na tradici hry (já cítím budoucí umístění Archon Quest Location?).

Než se vydáte na propast, budete muset dokončit několik předpokladu, ale my vás zakrývají – zde je vše, co budete muset vědět o dosažení propasti v dopadu Genshin.

.

Kolem každého klíče na podloží najdete několik zářivých hornin. Rozbít je a malá hvězda se začne otáčet kolem vás. S touto hvězdou v závěsu, krok poblíž malých skalnatých klec ve tvaru klec kolem kláves s podložím. Jakmile hvězda vstoupí do klece, Zasáhněte do klece zbraní, zatímco směřujete k klíči. Pokud to uděláte se všemi objekty ve tvaru klece kolem každého klíče na podloží, způsobí, že se klíč zlomí. .

Rozbijte požadované klávesy na podloží, vydejte se zpět do Zhiqiongu a poté Rozbijte finální klíč na podloží, nalezeno v podzemní oblasti poblíž sochy sedmi. Poté se pečeť zlomí a dostanete úspěch „Když je pečeť rozbitá…“. Gratulujeme – zbytek propasti je na vás!

To jsou všechny informace, které máme na propasti! Proč ne oslavit svůj nový přírůstek do mapy s některými bezplatnými primáty? Nebo, pokud jste na misi rozsvítit mapu Teyvat, podívejte se na naše průvodce pro odemknutí dalších regionů, jako je Inazuma a Enkanomiya.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Následuje dopad Genshin
  • RPG následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.