Genshin Impact Fishing Locations – Jak chytit ryby | PCGamesn, jak lovit v dopadu Genshin | Shotkul skalního papíru

Jak lovit v dopadu Genshin

Další místo s výhledem na Mondstadt je přímo na okraji Springvale, kde najdete Medakas, Aizen Medakas, Venomspine Fish, Akai Maou, čajově zbarvené Shiradokai, Pufferfish a Bitter Pufferfish.

Genshin Impact Rybářské místa – Jak chytit ryby

Cestovatel Genshin Impact vytáhne Paimona z vody při rybolovu

Impact Genshin Impact 2.1 Aktualizace je zde a jako obvykle je v okouzlující anime hry spousta nového obsahu. Ve 2.1 Aktualizace, můžeme prozkoumat více Inazumy, setkat se s novými postavami Genshin Impact a užít si několik nových akcí a aktivit – a rybolov je konečně součástí hry.

V každém regionu je k dispozici široká škála ryb, které je možné chytit, a různé ryby jsou k dispozici. Můžete lovit pouze na konkrétních místech, kde se voda vlny v kruhu a objeví se interakce „rybolov“. Pak je čas se potýkat se samotnou rybou a pokusit se udržet ryby na lince.

Jakmile se úspěšně navíjíte v rybách, máte několik možností: Vařte ji do šťavnatého jídla, vyměňte si ho na rybářském sdružení, nebo – pokud se jedná o ozdobnou rybu – vložte ji do rybníka ve vašem hrnci Serenitea. Zde je vše, co víme o rybolovu dopadu Genshin, včetně toho, jak získat rybářský prut, a nejlepší místa pro rybolov v Teyvat.

Jak získat rybářský prut Genshin Impact

Chcete -li získat rybářský prut Genshin Impact, musíte být Adventure Rank 30 nebo vyšší a dokončit Ritou Escape Plan a odemknout Pot Serenitea.

Úkol Explodující populace povede vás k Nantucku na pobřeží Cider Lake, který vás naučí, jak lovit.

Existuje také specializovaný rybářský prut pro každý region, který je v této konkrétní oblasti účinnější. Tyto specializované pruty můžete získat v rybářském asociaci v každém regionu.

  Windtangler – Mondstadt

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Jak chytit ryby v dopadu Genshin

Můžete lovit interakcí s rybářskými body, které jsou označeny vlnky ve vodě. Pak si musíte vybrat svůj prut a návnadu.

Příbuzný: Zde je návod, jak získat úlovek v Genshin Impact

Výběr různých návnad přitahuje různé druhy ryb a některé ryby se objevují pouze v konkrétních oblastech. Existuje 20 typů ryb a každá ryba se může objevit jako okrasná nebo normální ryba. Okrasné ryby je obtížnější chytit a jsou odesílány do vašeho inventáře Pot Serenitea Pot Místo vašeho „materiálového“ inventáře.

 • Podržte tlačítko obsazení a zamíchejte a nechte jej jít do obsazení. Zkuste zamířit háček poblíž ryby, ale ne tak blízko, že ho vyděsíte.
 • Jakmile ryba vezme návnadu, stiskněte tlačítko „Zvedněte háček“ – Nahoře se objeví tyč, který ukazuje napětí vaší linky.
 • Navinout ryby, Udržujte liniové napětí ve žluté zvýrazněné zóně.
 • Můžeš Upravte své napětí přidržením a uvolnění tlačítka.
 • Kruh pod barem ukazuje vaše Pokrok na rybolov – bude automaticky dokončit Zatímco máte napětí ve žluté zóně a vyčerpat Když je vaše napětí mimo zónu.
 • Když to úplně vyčerpá, Napínací lišta zčervenává. Ryby jsou nebezpečně blízko k útěku, takže upravte napětí, aby se tomu zabránilo.
 • Když se lišta otočí oranžový, To znamená, že ryby intenzivně bojují a napětí linie se bude měnit rychleji.

Rybářské místo v dopadu Genshin

Genshin dopad na lokality rybolovu

Můžete lovit všude, kde vidíte vlnící se vodu. Každé rybářské místo má jinou škálu ryb, které tam mohou být chyceny, takže pokud hledáte konkrétní ryby, měli byste se poradit s oficiální interaktivní mapou, přesouvat dolů na „rybolov“, vybrat „skrýt vše“ a poté a poté „skrýt vše“ a poté a poté Vyberte konkrétní ryby, které hledáte.

Existuje několik ryb, které lze chytit pouze na jednom místě. Tyto jsou:

 • Snowstrider: V jezeře severně od jeskyně Starglow v draka
 • Dodržovat angelfish: v jezeře na MT. Aocang
 • Raimei angelfish: poblíž lodi na východ od Tatarasuna v Inazumě, od 18:00 do 6:00

To je vše, co potřebujete vědět, abyste chytili ryby v dopadu Genshin – bohužel nemáme žádné tipy, jak chytit Raiden Shogun nebo Kujou Sara během jejich banneru; Budete muset mít štěstí.

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak lovit v dopadu Genshin

Hledat se naučit, jak lovit v dopadu Genshin? Genshin Impact’s 2.1 Aktualizace je konečně tady a představuje zcela nový mechanik, který vám dá něco jiného, ​​co odkládá hledání vašeho pohřešovaného sourozence s: rybařením! Než se však můžete stát nejuznávanějším rybářem Teyvata, budete muset dokončit krátký úkol a seznámit se s rybářským mechanikem. Zde je vše, co budete muset vědět o rybolovu v dopadu Genshin.

 • Jak odemknout rybolov v dopadu Genshin
 • Jak lovit v dopadu Genshin
 • Jak odemknout různé rybářské pruty v dopadu Genshin
 • Místa rybolovu v dopadu Genshin

Jak odemknout různé rybářské pruty v dopadu Genshin

Dokončení explodujícího populačního úkolu vám získá váš první prut: jednoduchý rod Wilderness Rod. Pokud jste něco jako já, budete chtít, aby nějaké zářivější tyče vybavily postavy, do kterých jste nalili své drahé primáty. A vedle vypadající skvěle, regionální rybářské pruty společnosti Genshin Impact také nabízejí několik užitečných výhod – použití tyče z rybářské asociace ve stejné oblasti usnadní udržení kurzoru v napětí při rybolovu při rybolovu. Zde je seznam všech prutů v současné době v dopadu Genshin a jak je získat:

 • Wilderness Rod: Dokončení explodujícího populace
 • Windtangler: Výměna 20 Medakas, 20 Aizen Medakas, 20 Venomspine Fish a 20 čajových zbarvených Shiradokai v Mondstadt Fishing Association
 • Wishmaker: Výměna 20 Medakas, 20 medakasů, 20 bettas a 20 hnědých Shiradokai v Liyue Fishing Association
 • Narukawa ukai: Výměna 20 medakasů, 20 glazurních medakasů, 20 náklonných sticklebacků a 20 fialových Shiradokai v Asociaci Inazuma Fishing Association
 • Moonsterringer: Dokončení události Lunar Realm

Místa rybolovu v dopadu Genshin

Dopad Genshin má v současné době 27 míst rybolovu rozptýlených po Teyvatových jezerech, oceánech a řekách. I když můžete také zvednout ryby ve svém potu serenetiea zakoupením bazénu safírové milosti z Asociace Liyue Fishing Association pro 10 medakasů, nejlepší je lovit místo toho po celém Teyvat, protože existuje více míst, protože existuje více míst. Zde jsou všechna místa a to, jaké ryby musí nabídnout:

Místa v rybolovu v Mondstadtu

Ačkoli v Mondstadtu není tolik rybářských míst, jako v Liyue a Inazumě, rybářské spoty Mondstadtu hostí širokou škálu ryb, což z něj činí perfektní oblast, kde se chcete lovit, pokud chcete sbírat všechny mořské stvoření Genshin.

Stormbearer Mountains

Trekking k jezeru v horách Stormbearer vám může činit několik medakasů, Aizen Medakas, Dawncatchers, Crystalfish, Venomspine Fish, Golden Koi a čajově zbarvené Shiradokai.

Šeptající lesy

Rybaření poblíž okraje šeptajících lesů s výhledem na Mondstadt na jezeře Cider nabízí Aizen Medakas, Crystalfish, Venomspine Fish, Rusty Koi a čajově zbarvené Shiradokai.

Springvale

Další místo s výhledem na Mondstadt je přímo na okraji Springvale, kde najdete Medakas, Aizen Medakas, Venomspine Fish, Akai Maou, čajově zbarvené Shiradokai, Pufferfish a Bitter Pufferfish.

Stormterror’s Lair: North

První ze dvou míst v Stormterrorově doupěti je ve velkém rybníku na sever, ve kterém jsou umístěny některé medakas, Aizen Medakas, Dawncatchers a Crystalfish.

Stormterror’s Lair: Jih

V blízkosti vchodu do Stormerorova doupěte budete moci najít medakas, Aizen Medakas, Dawncatchers a čajový Shiradokai.

Windrise

Jižně od sochy Seven in Windrise je rybářské místo, které je domovem Medakas, Aizen Medakas, Venomspine Fish a čajově zbarvené Shiradokai.

Dawn Winery

Míří na západ od Dawn Winery (poblíž malého ostrova) vám může vydělat nějaké Aizen Medakas, Dawncatchers, Venomspine Fish, Akai Maou, čajově zbarvené Shiradokai, Pufferfish a Bitter Pufferfish.

Místa rybolovu v dragonspine

Dragonspine má Mondstadt Beat pro nejmenší rybolov. Pouze s jedním rybářským umístěním není Dragonspine vaše nejlepší sázka na rybolov, i když pokud hledáte Snowstriders, je to vaše možnost. Hodně štěstí!

Starglow Cavern

Severozápadně od Starglow Cavern leží jediné rybářské místo Dragonspine (chladno!), kde najdete Medakas, Venomspine Fish, Snowstriders a čajový shiradokai. Toto je jediné místo v Teyvat, který chytí Snowstriders, takže pokud se snažíte zachránit tyto záludné lidi, budete muset hodně zamířit k Dragonspine.

Místa rybolovu v liyue

Liyue nabízí působivou řadu ryb, včetně dodržujících angelfish, které lze nalézt pouze na vrcholu MT. Aocang. Nezapomeňte se také zastavit u Asociace Liyue Fishing Association, kde najdete skupinu Sapphire Grace používané k výchově ryb ve vašem hrnci Serenitea.

Vesnice Qingce

Na východ od vesnice Qingce najdete velký bazén, který nabízí medakas, Dawncatchers, Crystalfish, Bettas, Brown Shiradokai a Bitter Pufferfish.

Wuwang Hill

Létání na jih od kopce Wuwang do oblasti, která přehlíží Dihua Marsh, vám může činit některé medakas, medakas sladkých květů, Dawncatchers a Brown Shiradokai.

Bishui Plain: Sever

Míří do neznačených vodních oblastí v Bishui Plain západně od vesnice Qingce a na severovýchod od MT. Aocang vás povede k další sadě dvou rybářských míst. Vaše první místo je západně od Teleport Waypoint v této oblasti a bude mít Medakas, Bettas a Brown Shiradokai.

Bishui Plain: Jih

K dispozici je také rybářské místo mimo okraj tří malých ostrovů východně od domény Clear a Mountain Cavern domény. Tam najdete medakas, Dawncatchers, Crystalfish a Brown Shiradokai.

Mt. Aocang

Když už mluvíme o Mt. Aocang, rybaření na vrcholu poblíž ostrova ve středu vám může přinést nějaké medakas, medakas sladkých květů, Dawncatchers, Crystalfish a dodržující angelfish. Toto je jediné místo, kde se chytit dodržující angelfish, takže buďte připraveni strávit spoustu času na vrcholu MT. Aocang Pokud hledáte tyto lidi!

Mt. Hulao

Létání dolů na východ od MT. Hulao a rybaření vám vydělá medakas, medakas sladkých květů, Dawncatchers, Crystalfish, Bettas a Brown Shiradokai.

Údolí Tianqiu

Rybaření poblíž ruin v údolí Tianqiu (ano, kde se odehrávají obávané zkoušky v Tianqiu Quest).

Wangshu Inn

Obsazení linie z pláže západně od Wangshu Inn odhalí Sweet-Flower Medakas, Bettas, Akai Maou, Golden Koi, Rusty Koi a Brown Shiradokai.

Vesnice Mingyun

Rybaření z mostu, který spojuje vesnici Mingyun a Guili Plains, vás může čistit sladké květ Medakas, Bettas, Akai Maou, Golden Koi, Rusty Koi a Brown Shiradokai.

Luhua Pool

V blízkosti skryté domény Guizang Formula najdete medakas, Bettas, Akai Maou, Golden Koi, Rusty Koi a Brown Shiradokai.

Liyue Harbor

Poslední rybářské místo Liyue je východně od Zlatého domu na okraji poloostrova s ​​výhledem na přístav Liyue. Tam budete moci chytit medakas, Dawncatchers, Crystalfish, Bettas a Pufferfish.

Místa rybolovu v Inazumě

Ostrovy Inazumy, obklopené vodou, jsou povinny mít několik dobrých rybářských míst, včetně Kannazuka, kde najdete nepolapitelné raimei angelfish. Pokud jste se ještě nedostali do Inazumy, dostali jsme vás za pokrytí našeho průvodce při cestování do nejnovějšího regionu Genshin.

Svatyně Sangonomiya

Ve vodě severně od svatyně Sangonomiya najdete medakas, glazura medakas, tawncatchers, křišťálové rybky, lungged sticklebacks a fialový Shiradokai.

Suigetsu Pool

Na východní straně bazénu Suigetsu jsou medakas, glazura medakas, tawncatchers, křišťálové rybky, lungged sticklebacks a fialový Shiradokai.

Nazuichi pláž

Severně od lodi na pláži Nazuichi, uvidíte medakas, lundged sticklebacks, fialové Shiradokai a hořké pufferfish.

Kannazuka

Létáním na lodní šípky východně od sochy Seven Kannazuka najdete jediné místo v Teyvat, který má raimei angelfish.

Vesnice Koseki

Na východ od vesnice Koseki najdete medakas glazury, lendged sticklebacks, Akai Maou, Golden Koi, Rusty Koi a Purple Shiradokai.

Fort Hiraumi

Západně od Fort Hiraumi (a přes vodu z posledního místa) jsou medakas, Dawncatchers, Crystalfish, Purple Shiradokai a Pufferfish pro vaše rybářské snahy.

Kujou tábora

Na jižním pobřeží velkého ostrova východně od tábora Kujou budete moci chytit medakas glazury, zkrácené sticklebacky a fialové Shiradokai.

Ritou

Poslední místo! V Ritou, poblíž místa, kde jste poprvé dorazili do Inazumy, budete mít přístup k bazénu glazury medakas, snižovaných sticklebacků, Akai Maou, Pufferfish a Bitter Pufferfish.

To jsou všechny informace, které máme na rybolov v dopadu Genshin! Pokud hledáte nějaké bezplatné primogemy (kdo není?), podívejte se na náš aktualizovaný seznam kódů. Nebo pokud hledáte více způsobů, jak prozkoumat Teyvat, proč nezačněte zemědělství neobvyklé Hilichurls v Genshin Impact?

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Následuje dopad Genshin
 • Mihoyo Limited Follow
 • RPG následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.