Genshin Impact komunitní shromáždění, aby buff nejnovější 5hvězdičkový flop, Genshin Impact hráči volají po Dehya Buffy nad „krutými“ poškozeními – Dexerto

Hráči dopadu Genshin vyžadují Dehya Buffy nad „krutými“ čísly poškození

Fanoušci dopadu Genshin nejsou vůbec šťastní, pokud jde o soupravu Dehya, takže jejich hlasy slyší na Twitteru s hashtagem #FixDehya.

Dopad Genshin Komunita se shromáždí na nejnovější 5hvězdičkové flop

Dehya se usmívá s kalichem v ruce

Už jsme věděli, že Dehya je špatná, ale fanoušci měli dost po týdnu zklamáním zjevení o její soupravě. Celkově Dopad Genshin 3.5 Aktualizace jsou okouzlující hráči s jeho interakcemi charakteru na squee na festivalu Windblume. Přesto na pozadí se pohyb #FixDehya sestavuje k varu.

The Dopad Genshin 3.5 Aktualizace poklesla pozdě 28. února 2023. Dehya, již vysoce očekávaná postava založená na jejím vzhledu a osobnosti, byla konečně na její debutové banner. Nebylo to dlouho poté, co hráči zjistili, že je v nejlepším případě ohromující a v nejhorším.

Dlouhý seznam stížností zahrnuje její neefektivní elementární dovednost, její elementární výbuch, který ruší při zasažení stacionárních předmětů a skutečnost, že její poškození multiplikátory bledé ve srovnání některých čtyřhvězdičkových postav hry. Prostě se nezdá spravedlivé, pokud jste utratili své těžce vydělané primogemy (nebo studené, tvrdé hotovosti) na 5hvězdičkové postavě.

O několik dní později začal #FixDehya Hashtag na Twitteru trendovat. V této době psaní je to ještě pořád trendy. Mnoho příznivců hnutí sdílí stejnou grafiku #FixDehya, která obsahuje čtyři klíčové opravy, které od Hoyoverse chtějí:

  1. Zvýšit míru zásahu do dovedností na jednou za sekundu (podobně jako Raiden)
  2. Zvýšit zmírnění poškození na 75 procent a snížit cooldown jejího samoléčení na 10 sekund, takže se stane mnohem lepší „poškození houby“ a nikdy nezemře mimo pole
  3. Nechte její prasknout útoky Normální útok spouštěče, takže její prasknutí pracuje s Yelanem, Xingqiu, C6 Fischl atd.
  4. Zvyšte její multiplikátory, aby byly více v souladu s jinými pětihvězdičkovými znaky

Jak jsem zmínil v předchozím článku, mnoho z těchto kritik pramení z Dehyiny nevýrazné elementární dovednosti a prasknutí a její boj o vyvolání elementárních reakcí. Mezi další hlavní stížnosti patří knockback o jejích normálních útocích, které nepohodlně vytlačují nepřátele z dosahu, a skutečnost, že její útoky mohou automaticky zamknout na keř místo nepřítele.

Saveyourprimos, a Dopad Genshin Účet sdílení informací, také na podporu této příčiny s grafikou toho, jak používat možnost „Zpětná vazba“ ve hře pro Dehya. V samostatném vlákně psali o tom, jak si zvykli připojit se k „Mains Discords“, servery Discord věnované konkrétním Dopad Genshin postavy, sledovat, jak se hráči myšlenky na postavu vyvinuly z beta beta k debutu. Obvykle je čas na shromáždění za novou postavou. Mezitím se zdálo, že Dehya Mains zoufal jen s každým novým kouskem informací o jejich kočce Claymore Wielder.

“Je to poprvé, kdy jsme kdy viděli, že se specializovaná komunita sítě společně vzdává pokusu o práci postavy,” řekl Syp o komunitě Dehya Mains Community.

Není to jen o číslech. Jistě, Dehya neudělá tolik škod jako typický 5-hvězdič. (Ve skutečnosti normální útok Dehya 10 způsobí sotva více poškození než normální útok Doriho úrovně 1.) Je to všechno ostatní za nízkými čísly, jako je Mains Dehya, který se snaží najít žádný Konkurenční tým, kde by pracovala lépe než jiná 5 hvězdiček nebo dokonce 4 hvězdičky. Elementární reakce jsou stěží optimalizovány s jejím pomalým stylem boje a její výbuch nepracuje s schopnostmi naplněných prvků mnoha spoluhráčů.

Alespoň Qiqi, další 5hvězdičková, na kterou hráči mají tendenci se potýkat s zábavou, funguje jako podpůrná jednotka. Dehya sotva plní její roli jako prodejce škod a tanku. Není to jen nízké poškození, ale celkově nízká použitelnost.

Organizátoři hnutí #FixDehya povzbudili kolegy, aby poslali respektující, konkrétní zpětnou vazbu o postavě do Hoyoverse. Můžete vám zdůraznit, jaké body vás nejvíce obtěžují, jako jsou čtyři body obíhající v hnutí #FixDehya a vložte je do stížnosti. Někteří fanoušci dokonce doporučili, aby dodali, že špatná zkušenost vás ovlivnila a myšlenky vašich přátel na utrácení dalších peněz na hru nebo hraní nadcházejícího HONKAI: Hvězda.

Doufejme, že stejně jako v případě u Zhongliho, Hoyoverse reaguje. Inverzní oslovil se k vyjádření, ale nedostal odpověď v době zveřejnění.

Hráči dopadu Genshin vyžadují Dehya Buffy nad „krutými“ čísly poškození

Dehya Genshin dopad

Hoyoverse

V současné době je k dispozici hrstka dopadových kódů Genshin.

Po měsících čekání je nárazový banner Impact Impact Dehya konečně tady, ale cestovatelé nejsou spokojeni s jejím poškozením a nevýrazným soupravou.

Dehya byla původně odhalena v Genshin Impact 3.0 Aktualizace a od té doby hráči dychtivě čekají na její vydání. Bohužel, její 3.5 debut nebylo zdaleka hladký, mnoho hráčů a streamerů vyjadřuje své zklamání z nejnovějšího charakteru Pyro.

Ve skutečnosti se ti, kteří strávili Primogémy, kteří se valili na banneru Dehya. Ať už to ovlivní její celkovou popularitu nebo místo v meta hry, zbývá vidět, ale mnoho hráčů bude doufat, že ohnivý žoldák dostane nějaké tolik potřebné pufry.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Fanoušci dopadu Genshin volají po Dehya Buffs

Dehya v dopadu Genshin

Dehya je nejnovější 5-hvězdička, která vydává v Genshin Impact.

Nyní, když Genshin Impact 3.5 je v plném proudu, řada cestovatelů byla zaneprázdněna tím, že se vyrovnávají s Dehya. Nová pětihvězdičková postava přikazuje prvku pyro.

Bohužel se zdá, že Dehyaovy schopnosti spíše chybí jejich poškození a podání. Renomovaný Genshin Impact Twitch Streamer, Zy0xxx, poznamenal, jak malé poškození dělá nové 5-hvězdičky ve srovnání s jinými nedávnými vydáními.

Článek pokračuje po reklamě

“Moje oblíbená část Dehya je prochází celou rotací a není schopna porazit jednu strážce zříceniny,” řekl Streamer. Tento sentiment byl také podporován dalšími hráči, kteří se také snaží přimět ji, aby se vypořádala s jakýmkoli slušným DPS.

Dehya Genshin Impact je tak špatný

Fanoušci dopadu Genshin nejsou vůbec šťastní, pokud jde o soupravu Dehya, takže jejich hlasy slyší na Twitteru s hashtagem #FixDehya.

Genshin Impact Players prosí o Dehya Buffy s novým hashtagem: Anime Girl With Brown Hair and Blue Eyes v poušti

Publikováno: 9. března 2023

Mnoho hráčů dopadu Genshin je naštvané, jak se ukázala nejnovější pětihvězdičková postava Dehya, a oni se vydali na Twitter, aby vyjádřili své nelibosti. Komunita používá hashtag „#fixdehya“, aby se podělil o své preferované buffy spolu s klipy a obrázky, které ukazují současnou zbytečnost postavy. To se může zdát extrémní, ale na jejich obranu je Dehya považována za nejhorší pětihvězdičkový charakter ve hře anime-a z dobrého důvodu.

Je to opravdu trochu nepochopitelné, jak se Hoyoverse podařilo zmařit uvolnění jedné z nejoblíbenějších postav v Sumeru. Jeden z přívěsů Dehya’s Tempion Inspiroval hráče, aby darovali tisíce dětské charitativní organizaci v Číně. V tuto chvíli však přiměje hráče, aby za ni stáhli ze síly svých herních akcí a designu samostatně.

Hraní-moudrý, jedním z hlavních problémů je, že Dehya je tank ve hře, kde již téměř neporazitelné štíty jako Zhongli již existují vedle meta-měnících léčitelé jako Kokomi a Bennett. Týmy obvykle chtějí použít pouze jeden slot pro znaky pro léčitele nebo štít, aby se zvýšila přežití.

Pokud se to stane, pokud se rozhodnete spustit Dehya, pravděpodobně budete také potřebovat léčitele, aby ji udržel naživu v tvrdých bojích. Může zmírnit pouze určité množství poškození týmu a její sebereál má 20sekundové cooldown, což je příliš dlouhé, pokud chce pokračovat v tanku. Ztráta dvou týmových slotů o přežití bude jíst do potenciálu DPS vašeho týmu, s nímž Dehya také nepomáhá.

Hráči sdílejí následující obrázek, kdekoli mohou spolu s hashtagem #FixDehya, aby jejich hlasy slyšely.

Genshin Impact Players prosí o Dehya Buffy s novým hashtagem: Anime Giel stojící vedle textu seznamu Genshin Impact Changes

Nelze říci, zda Hoyoverse přijde i s jediným Dehya Buffem, ale hráči mají v úmyslu být slyšet bez ohledu na to.

Pokud jste jedním z fanoušků, kteří za ni mají v úmyslu vytáhnout ji bez ohledu na to, můžete tak učinit v první polovině Genshin Impact verze 3.5, dokud Ayaka a Shenhe dorazí ve druhé polovině.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.