Genshin Impact Kuki Shinobu Build Guide: Nejlepší zbraně, artefakty a týmy – Genshin Impact Guide – IGN, Kuki Shinobu | Genshin Impact Wiki | Fandom

Kuki Shinobu

Shinobu se obvykle nemusí soustředit na své energetické dobití, pokud se hraje v Quicken Teams se zaměřením na poškození zhoršení. Její prasknutí mimo tyto týmy není příliš užitečné a lze jej zcela zanedbávat v obou hyperbloom. V týmech Quicken se zaměřte na přibližně 160% energetického dobití z submatů, pokud nemáte baterii jako FISCHL, která by pak měla být kolem 130-140%.

Impact Genshin Impact Kuki Shinobu Build Guide: Nejlepší zbraně, artefakty a týmy

Dopad Genshin

Kuki Shinobu je čtyřhvězdičkový elektro mečový charakter zavedený ve druhé polovině 2 Genshin Impact’s 2.7 Aktualizace, spolu s opakováním Arataki. Zatímco byla zesměšňována pro svůj potenciál s nízkým poškozením a užitečnost při počátečním vydání, díky prvku Dendro, který byl do hry představen ve 3.0, Shinobu je jednou z nejsilnějších postav ve hře díky její mistrovské schopnosti vylepšit konzistentní hyperbloomové reakce. To jí umožňuje decitovat boje s jedním cílem a týmy Hyperbloom jsou považovány za jednu z nejsilnějších strategií pro řešení spirálové propasti; Je to také jeden z nejdostupnějších typů týmů pro hráče zdarma.

Tento Build Kuki Shinobu Průvodce vysvětlí nejlepší týmový tým Kuki Shinobu, zbraně a artefakty, včetně Průvodce Kuki Shinobu F2P.

Genshin-Shinobu-Splash.png
Kuki Shinobu
Rarita: ★★★★
Živel: Elektro
Zbraň: meč

Obsah:

 • Jak získat Kuki Shinobu
 • Přehled hry Kuki Shinobu
  • Kuki Shinobu Talents and Attack Combas
  • Analýza konstelace Kuki Shinobu
  • Nejlepší zbraně Kuki Shinobu
  • Nejlepší artefakty Kuki Shinobu
  • Nejlepší týmy Kuki Shinobu

  Jak získat Kuki Shinobu v dopadu Genshin

  Kuki Shinobu poprvé debutoval na praporu s omezeným časem v Patch 2.7, ale od té doby byl přidán do standardního banneru. Všechny bannery nabízejí malou šanci získat ve hře Shinobu.

  Přehled hry Genshin Kuki Shinobu

  Kuki Shinobu je podpora léčení i DPS, kteří se mohli naklonit do jednoho nebo druhého. Když se Shinobu poprvé uvolnila, byla použita jako průměrný léčitelka v týmech, které konkrétně potřebovaly elektroelerátor. Jak je uvedeno výše, nyní je pro většinu hráčů nejrozumnější Hyperbloom DPS. Jedinou jinou postavou, která může konkurovat nebo překročit poškození Shinobu Hyperbloom, je Raiden Shogun, který vyžaduje, aby se stavěla zcela jinak od typického sestavení Shogunů.

  Realisticky však existují tři samostatné sestavy, které budou hrát Shinobu, které budou revidovány v sekci zbraní i sekci artefaktu.

  1. Hyperbloom DPS + Healer: Obvykle nejlepší role pro charakter se stropem nejvyššího poškození. Investujte do čistého elementárního mistrovství. Její uzdravení je dost, protože nevyžaduje investice pro zkušené hráče. Pravděpodobně způsobí většinu poškození týmu.
  2. Quicken/Aggrutate DPS + Healer: Díky mnoha hitům ​​ze Shinobuho elementárního výbuchu a konzistentních zásahů z její dovednosti může Shinobu vyvolat několik zhoršených reakcí. Zaměřte se na DMG%, Crit a Elemental Mastery.
  3. Oddaný léčitel: Doporučujeme pouze pro hráče, kterým chybí artefakty elementárního mistrovství nebo ve velmi specifických situacích, protože obětujete obrovské množství poškození, abyste splnili tuto roli.

  Doporučuje se zkontrolovat komplexní průvodce elementárními reakcemi, pokud máte v úmyslu použít Shinobu ve svých týmech, abyste nejlépe porozuměli jejímu potenciálu elementární aplikace a poškození potenciálu poškození.

  . Její prasknutí mimo tyto týmy není příliš užitečné a lze jej zcela zanedbávat v obou hyperbloom. V týmech Quicken se zaměřte na přibližně 160% energetického dobití z submatů, pokud nemáte baterii jako FISCHL, která by pak měla být kolem 130-140%.

  Hra je velmi jednoduchá: vůbec nepoužíváte normální útoky Shinobu. Místo toho se do ní vyměňujete, použijte její dovednosti (a v případě potřeby praskněte) a poté si vyměňte svou další postavu. Je překvapivé, kolik může Shinobu udělat pro váš tým s tak malým polním časem.

  Kuki Shinobu Artifacts.jpg

  Talenty a útočné komba Genshin Kuki Shinobu

  Vaše priorita úrovně talentu by měla být: dovednost> prasknutí> normální útok

  Shinobuovy normální útoky jsou slabé a neexistuje žádný skutečný důvod je používat v boji. Mohou být zcela zanedbávány bez následků.

  Shinobuovy dovednosti obětují 30% jejího současného HP, aby způsobila elektronickou poškození a vytvořila prsten kolem vašeho aktivního charakteru. Každý 1.5 sekund, prsten se rozšíří a rozdá malé množství elektro poškození na základě Shinobu’s ATK, Electro DMG%a Crit Hodnoty, a zároveň hojí aktivní charakter. To je Nejcennější část soupravy Shinobu, kvůli pomalé aplikaci a uzdravení. Pomalá aplikace je důležitá pro spouštěče hyperbloomů, aby umožnily spoluhráčům vytvářet jádra Dendro mezi klíšťaty dovedností. Bez ohledu na to, k čemu stavíte shinobu, bude její dovednost cenná. Vyrovnat to pro léčivou účinnost.

  Shinobu’s Burst nabízí mnoho případů elektronického poškození, což umožňuje až 7 instancí elektrické aplikace (pro spuštění přetížení, zhoršení, hyperbloomu a dalších reakcí). Poškození způsobilo měřítko s Max HP Shinobu, DMG%a Crit. Trvá to déle, když je zdraví Shinobu pod 50%, což synergizuje s její dovedností, která stojí 30% současného HP. Opět, s výjimkou týmů Quicken, to není příliš cenné, ale není to úplně bezcenné. Každý výbuch má animaci, která trvá mezi 1-3 sekundy, ve kterých je postava nezranitelná. Používání jejího prasknutí ihned poté, co její dovednost nabízí jen tolik času na nezranitelnost, aby se uzdravila část HP, kterou ztratila pomocí své dovednosti.

  Poté přijďte Shinobuovy pasivy. Její první Pasivní vzestupná vzestup zvyšuje její účinnost hojení o 15%, když je její HP pod polovinou. Její čtvrtý pasivní Ascension umožňuje, aby její dovednost způsobila bonusové poškození rovnající se 75% jejího elementárního mistrovství (1000 EM = 750 dodatečných škod; není ovlivněno obvyklou poškození matematiky) a uzdravení bonusu na základě 25% jejího elementárního mistrovství. Tento objeví se silné, protože lidé předpokládají, že to přidává víc, než ve skutečnosti dělá, ale pokud je to něco, je to cennější pro bonus s menším uzdravením než cokoli jiného.

  Konečně, Shinobu’s Exploration Passive jí umožňuje získat o 25% více položek z expedic v Inazumě. Bohužel, expedice Inazumy nenabízejí dobré předměty na farmě a obvykle je efektivnější chodit na expedice, které nabízejí křišťálové kousky; V Inazumě nejsou žádné.

  Analýza souhvězdí Genshin Kuki Shinobu

  Shinobuovy souhvězdí jsou hit-nebo-miss, přičemž dokonce konstelace fungují docela dobře a liché souhvězdí. Naštěstí je mnohem snazší získat 4hvězdičkové souhvězdí vs 5-hvězdičkové souhvězdí.

  Zkrácený popis ve hře Poznámky
  C1. Kloaterový soucit Poloměr efektů burstů se rozšíří o 50% Žádné poškození podporuje a pouze cenné v extrémně specifických scénářích.
  C2. Opustit štěstí Dovednost trvá 3 sekundy déle. Mnohem silnější, než to vypadá. Shinobuovy dovednosti je 15 sekund a bez C2 je doba dovedností 12s. Tato souhvězdí dává Shinobu nekonečnou dohodu na její dovednosti, pokud to bude správně čas. Vynikající také pro hyperbloom.
  C3. Sekvestrovat smutek Zvýšit úroveň talentů dovedností o 3. Je to dobré pro další uzdravení, ale poškození hyperbloomu (a transformační reakce) nezávisí na úrovni talentu.
  C4. Serující těsnění Když aktivní charakter poškodí nepřátele normálními, nabitými a vrhacími útoky, Shinobu začne jednu instanci elektronického poškození na základě 9.7% její HP Další klamná souhvězdí. Tento příklad elektronického poškození aplikuje Electro, což umožňuje další hyperbloom pro každý z rotací vašeho týmu.
  C5. Zastavit zdvořilost Zvyšuje se úroveň talentu s roztržením o 3. Pouze cenné v Quicken týmech a Shinobu není známá pro její pravidelné poškození.
  C6. Na stránku slabosti Jednou za minutu, smrtící poškození nesnižuje Shonibu dolů, ale místo toho ji nechte s 1 HP. Když je HP Shinobu pod 25%, získá 150 elementárních mistrovství po dobu 15 sekund Shinobu má vážný problém s umíráním příliš brzy, když nevytváří oddanou roli léčitele. To vymaže většinu těchto problémů a také zvyšuje její poškození uzdravení a reakce.

  Nejlepší zbraně Genshin Kuki Shinobu

  Shinobu se zajímá hlavně o elementární mistrovství, HP a příležitostně energetickou dobíjení a kritických statistik. To ztěžuje hodnocení zbraní lineárně. Věnujte zvláštní pozornost sloupci pravé ruky, protože poznámky vám řeknou, jaké sestavení je každá zbraň nejvhodnější.

  Kuki Shinobu

  Kartu

  Kuki Shinobu [Poznámka 1] ( japonský: 久 く 岐 き 忍 しのぶ Kuki Shinobu ) je hratelný Elektro postava v Dopad Genshin.

  Bývalá svatyně svatyně svatyně Grand Narukami, ona je pomocníkem Arataki Itto a zástupce vůdce gangu Arataki. Kvůli její profesionalitě a certifikacím pomohl Kuki Shinobu Gang Arataki z mnoha problémů a dokonce rozšířil obchodní rozsah gangu mimo pravidelnou neštěstí a delikvenci.

  Obsah

  • 1 informace o hraní
   • 1.1 vzestupy a statistiky
   • 1.2 talenty
    • 1.2.1 upgrade talentů
    • 2.1 událost si přeje

    Informace o hře

    Ascenze a statistiky

    Přepínajte vzestupné materiály

    20 000

    40 000

    60 000

    80 000

    100 000

    120 000

    1. ↑ nezahrnuje hodnotu zbraně ATK.
    2. ↑ znaky získávají speciální statistiky počínaje 2✦.

    (0✦ → 6✦)

    420 000 mora

    Recenze expertů GameSpot

    13. října 2020

    Talenty

    Ikona název
    Shanobu’s Shadowsword Normální útok
    Normální útok
    Provádí až 4 rychlé údery.

    Nabitý útok
    Spotřebuje určité množství výdrže k uvolnění 2 rychlých úderů meče.

    Ponoření útoku
    Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem níže, poškodil soupeře podél cesty a zabýval Aoe DMG po dopadu.

    Rozchod
    Jednotky
    Interní cooldown Viset
    Poškození
    Impuls Otupit
    Štítek
    Normální útok 1-hit 1U Normální útok .5s/3 zásahy 51.03 3
    Normální útok 2-hit 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 46. 3
    Normální útok 3-hit 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 62.1 3
    Normální útok 4-hit 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 79.65 5
    Nabitý útok 1-hit 1U Normální útok 2.5s/3 zásahy 60 2
    Nabitý útok 2-hit 1U Normální útok .5s/3 zásahy 60 6
    Ponoření kolize útoku 0U Žádný ICD 25 2
    Nízký pokles 1U Žádný ICD 100 4
    Vysoký pokles 1U Žádný ICD 150 7

    .

    2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
    1-hit DMG (%) 48.76 52.73 56.7 62.37 66.34 70.88 77.11 83. 89.59 96.39 103.19
    2-hit DMG (%) 44.55 48.17 51.8 56.98 .61 64.75 70.45 76.15 81.84 88.06 94.28
    3-hit DMG (%) 59.34 64.17 69 75.9 80.73 86.25 93.84 101.43 109.02 .3 125.58
    4-hit DMG (%) 76.11 82.3 88.5 97.35 103.55 110.63 120.36 130.09 139.83 .45 161.07
    Nabitý útok
    Nabitý útok DMG (%) 55.63
    +
    66.
    60.16
    +
    72.2
    64.69
    +
    77.
    71.16
    +
    85.4
    75.69
    +
    .83
    .86
    +
    97.04
    87.98
    +
    105.58
    95.09
    +
    114.12
    102.21
    +
    .66
    .97
    +
    131.98
    117.74
    +
    .29
    Náklady na nabitý útok
    Ponoření útoku
    Ponořit DMG (%) 63.93 69.14 74.34 81.77 86.98 92.92 101.1 109.28 117.46 126.38 135.3
    127.84 138.24 148.65 163.51 173.92 185.81 202.16 218.51 234.86 252.7 270.54
    159.68 .67 185.67 204.24 . 232.09 .51 272.93 293.36 315.64 337.92

    .

    Shinobu

    Shinobu

    Shinobu

    Travní prsten posvěcení
    Sleduje vaši současnou aktivní postavu kolem. Nabídky Elektro DMG .5s a obnovuje HP pro aktivní postavy v rámci prstenu Aoe na základě Max HP Kuki Shinobu.

    Spotřeba HP z používání této dovednosti ji může přivést pouze na 20% HP.

    • Travní prsten posvěcení se bude zabývat dmg časy.
    • Když travní prsten posvěcení DMG nebo 4. souhvězdí Kuki Shinobu zasáhne alespoň jednoho nepřítele, generuje to 0.45Elementární částice.
     • .2 sekundy.
     • Při souhvězdí 0–1 tato dovednost generuje průměr 3.6 částice.
     • 4.5 částice.
     • Na souhvězdí 4 a více, tato dovednost generuje průměr 5.85 částice.
    • Schopnost DMG ano neSnímek a bude ovlivněn změnami ve statistikách Kuki Shinobu po obsazení schopnosti.

    Pasivní účinky

    • Pasivní talent 2, Repose Heart’s Repose: Zvyšuje množství hojení a poškození s posvěcením na základě elementárního mistrovství Kuki Shinobu. Množství hojení se zvýší o 75% jejího elementárního mistrovství a poškození se zvýší o 25% jejího elementárního mistrovství.
    Rozchod
    Jednotky
    Interní cooldown Viset
    Poškození
    Impuls
    Typ
    Otupit
    Štítek Typ
    Dovednost DMG 1U Elementární dovednost 2.5s/3 zásahy 30 4
    Travní prsten posvěcení DMG 1U 2.5s/3 zásahy 10 3
    Thundergrass Mark (C4) Žádný ICD 20 2

    Účinky souhvězdí

    • Úroveň konstelace 2, o opuštění štěstí: „Travní prsten posvěcení se zvyšuje o 3 s.”
     • S touto souhvězdí se travní prsten posvěcení rozdává DMG 10 časy.
    • Úroveň konstelace 3, Sekvester zármutku: Zvyšuje úroveň tohoto talentu o 3, až na maximum 15.
    • Úroveň konstelace 4, k přerušení těsnění: „Když normální, nabité nebo ponoření útoků charakteru postiženého Shinobuovým travním prstenem posvěcení zasáhly soupeře, přistane na pozici soupeře a dohodne se AOE Electro Dmg na základě 9.7% Shinobu’s Max HP. K tomuto efektu může dojít jednou za 5s.”

    Úrovně talentů minulých 10 vyžaduje metody zvýšení úrovně elementárních dovedností, jako jsou souhvězdí a bonusy událostí.

    1 4 5 6 7 8 9 10 12 13
    75. 81.39% 87.07% 94.64% 100.32% 106% 113.57% 121.14% 128. 136.28% 143.85% 151.42% 160.89%
    Travní prsten uzdravení posvěcení 3% maximální HP
    +
    288.89
    3.23% maximální HP
    +
    .78
    3.45% maximální HP
    +
    .08
    3.75% maximální HP
    +
    382.79
    3.98% maximální HP
    +
    418.91
    4.2% maximální HP
    +
    457.43
    4.5% maximální HP
    +
    498.37
    4.8% maximální HP
    +
    541.71
    .1% maximální HP
    +
    .45
    5.4% maximální HP
    +
    635.61
    5.7% maximální HP
    +
    .17
    6% maximální HP
    +
    739.14
    6.
    +
    794.
    25.24% 27.13% 29. 31.55% 33. 35.34% 37.86% 40.38% 42.91% .43% 47. .48% 53.63%
    30% aktuální HP
    Doba trvání 12s
    CD