Genshin Impact Ningguang Build | Kapesní taktika, Ningguang Guide – Nejlepší sestavy a tipy – Genshin Impact Guide – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Řekl, aby předsedala práva, pořadí, vtipu a štěstí, její mnoho rolí by obvykle požadovalo, aby udržovala nízký profil. Ačkoliv téměř kdokoli bude mít jiný popis jejího chování a osobnosti, není to pravidlo, které přísně dodržuje. Lidé z Liyue s ní natolik interagují, aby si vyměnili nespočet příběhů o jejím talentku za nápadní obchody, starali se o místní děti a byli životem jeho událostí vyšší třídy.

Genshin Impact Ningguang Build

Tianquan z liyue qixing, Genshin Impact’s Ningguang je elegantní čtyřhvězdičkový uživatel geo katalyzátoru. Zjistěte se o jejím nejlepším sestavení, zbraních a dalších právě zde.

Genshin Impact's Ningguang s rukou na její tvář

Publikováno: 22. září 2023

Ningguang Genshin Impact je uživatel čtyřhvězdičkového geo katalyzátoru, nejlépe vhodné pro role sub-DPS. Je to sofistikovaná, elegantní a naprosto zadek, která se zasáhla Tianquan z Liyue Qixing, známá po celé zemi jako nebojácný, vyrovnaný a mrtvý mrtvý nádherný vůdce. A rozhodně nebude na bojišti podceňovat-zejména v týmu Mono-Geo. Pojďme se tedy podívat na to nejlepší Genshin Impact Ningguang Build, včetně dovedností, artefaktů, zbraní, týmových kompasů a dalších.

Pokud vás zajímá, jak se Ningguang velikost proti ostatním postavám, přejděte na náš seznam úrovně Genshin Impact. Máme také super šikovný seznam všech nejnovějších kódů dopadu Genshin, spolu s průvodcem dalším bannerem dopadu Genshin Impact, Genshin Impact Events a Genshin Impact Aktualizace, takže si můžete udržet nad všemi aktuálními odchody zapnuto.

Nyní pojďte s námi na návštěvu paláce Jade, protože prozkoumáme to nejlepší Genshin Impact Ningguang stavět.

Thumbnail YouTube

Jaký je nejlepší stav Genshin Ningguang?

Ningguang je jedinečná postava, která se nejlépe používá v týmech Mono-Geo nebo Geo Flex, ale může být velmi univerzální a na spoustu týmů jako sub-dps. Vyvolává vysoké poškození s jedním cílem a má velký rozsah a může se plynule přizpůsobit rotacím na základě vašich požadavků.

Na druhou stranu je docela omezena svou soupravou pouze zaměřením na poškození s jedním cílem. Rovněž se spoléhá na to, jak porozumět tomu, jak správně používat geo konstrukty, a vyžaduje investice do její i její nejlepší geo podpory, aby skutečně zářila. Navíc, zatímco její souhvězdí nejsou nutností, mají velký dopad na její poškození.

Ningguang funguje dobře, když je spárován s dalšími geo postavami, jako je Genshin Impact’s Zhongli nebo Genshin Impact’s Albedo, protože jejich geo elementární rezonance zvyšuje poškození geo geo.

Jaký je nejlepší Genshin Impact Ningguang zbraň?

Vzpomínka na prach je Ningguang’s Best in Slot Weapon, protože to dobře synergizuje s jejími křišťálovými schopnostmi a zvyšuje její útok. Ztracená modlitba s posvátným větrem je také skvělou volbou, zvyšuje bonus za rychlost pohybu a elementární poškození-ačkoli její dovednost není tak užitečná, pokud používáte Ningguang v rotaci rychlého swapu, nezůstane na poli dlouho na pole dost na to, aby těžilo výhody.

Pokud hledáte cenově dostupnější možnost, jak zavěšený prototyp Amber, tak i bojová průsmyk odměny Solar Pearl jsou životaschopné, s prototypem Amber zvyšuje její schopnost baterizovat svůj tým a solární perla zvyšuje její osobní útok.

Zbraň Účinek Jak získat
Paměť prachu Základní stat: Záchvat
Dovednost: zvyšuje sílu štítů o 20%. Hity, které přistávají na nepřátelství, zvyšují útok o 4% po dobu osmi sekund. Maximálně pět hromádek. K tomu může dojít pouze jednou každý 0.3 sekundy. Zatímco je postava vybavení chráněna, jejich útok se zvyšuje o 100%
Gacha
Ztracená modlitba s posvátným větrem Základní stat: kritická sazba
Dovednost: Zvyšuje rychlost pohybu o 10%. Když je v bitvě, vybavení postavy získává 8% bonus za elementární poškození každé čtyři sekundy. Max Four Stacks. Trvá, dokud postava nespadne nebo neopustí boj
Gacha
Prototyp Amber Základní stat: HP
Dovednost: Použití elementárního prasknutí regeneruje čtyři energii každé dvě sekundy po dobu šesti sekund. Navíc všichni členové strany regenerují 4% HP každou sekundu za tuto dobu
Forge přes kovář
Solar Pearl Základní stat: kritická sazba
Dovednost: Normální útoky zvyšují elementární dovednosti a roztržení poškození o 20% po dobu šesti sekund. Elementární dovednosti nebo prasknutí také zvyšují normální poškození útoku o 20% po dobu šesti sekund
Odměna bitvy

Jaké jsou nejlepší artefakty Genshin Ningguang?

Nejlepší artefakt pro Ningguang je Archaic Petra, protože zvyšuje její poškození geo a nabízí celostátní buff. Alternativně je Noblesse povinnost také silnou volbou pro buffy v celém týmu, ale mějte na paměti, že její účinky se nestaví, takže byste měli mít na svůj tým vybavenou pouze jednu postavu s Noblesse Counge.

Retaceing Bolide je další zajímavou možností, s dovednostmi zaměřenou na štít, které zvyšují osobní poškození Ningguangu a nakreslují paralelu s pamětí prachového katalyzátoru.

Sada artefaktů Účinek Jak získat
Archaic Petra Dva vybavené: Bonus za poškození geo -poškození +15%
Čtyři vybavené: Když získáte elementární střep pomocí krystalizované reakce, členové strany získají 35% bonus za poškození za tento prvek po dobu deseti sekund. Pouze jeden bonus může být aktivní najednou
Doména Guyunu v moři mraků, Guyun Stone Forest
Noblesse COMBE Dva vybavené: Poškození výbuchu Elemental +20%
Čtyři vybavené: Použití elementárního výbuchu zvyšuje útok celé strany o 20% po dobu 12 sekund. To nemůže naskládat
Clear Pool a Mountain Cavern Domain v Minlin, MT. Aozang
Retaces bolide Dva vybavené: Síla štítu +35%
Čtyři vybavené: Při chráněné štíty získejte další 40% normální a nabité poškození útoku
Doména Guyunu v moři mraků, Guyun Stone Forest

Ningguang artefakt stat doporučení

Hlavní statistiky na artefaktech vašeho Ningguanga by měly být vždy útokem %, poškození geo a kritiky. Pokud jde o submats, vaše nejvyšší priorita by měla být splnění požadavku na dobití energie pro váš tým.

Její požadavky na dobití energie se velmi liší, ale obecně spadají do 100% až 140% v závislosti na vašem týmu. Chcete -li získat přesnější přehled o vašich osobních požadavcích na energii Ningguang, použijte tuto kalkulačku Energy dobití energetiky.

Hlavní statistiky

 • Písky – Záchvat%
 • Pohár – Geo poškození%
 • Kroužek – Buď kritická sazba nebo poškození kritiky (zkuste udržovat poměr sazby 1: 2 k poškození)

Sub-staty

 • Energetické dobíjení (dokud nebudou splněny požadavky)
 • Critic poškození/kritická sazba
 • Záchvat%
 • Doplňování energie navíc

Genshin Impact Ningguang s fanouškem v ruce

Co jsou dovednosti Genshin Ningguang?

Zde jsou všechny dovednosti a talenty Ningguangu. Její normální útoky jsou docela nevýrazné, zatímco její nabité útoky způsobují nějaké slušné poškození, zejména když shromáždila hvězdu Jades.

Jako takový byste se měli snažit propojit nabité útoky do jejích normálních komba. Můžete buď propojit čtyři nabité útoky v řadě, nebo začít s jedním, dvěma nebo třemi normálními útoky vedoucími k nabitému útoku. Obecně platí, že jeden normální útok, jeden nabitý útok, poté je její nejlepší kombo v situacích na blízko, zatímco dva normální útoky, jeden nabitý útok a pomlčka je spolehlivější, obecný účelový kombo pro všechny ostatní situace.

Pokud jde o její dovednost a prasknutí, měli byste se obecně zaměřit na smyčku dovedností -> Burst -> šest sekund -> Skill -> šest sekund -> Burst -> Dovednosti -> 12 sekund, pak opakovat. Také nejjednodušší způsob, jak co nejlépe využít její obrazovku Jade, je dostat se k nepříteli, otočit se od nich, pak použít její dovednost. Toto je nejkonzistentnější způsob, jak zajistit, aby obrazovka skutečně způsobila poškození nepřítele, i když neváhejte experimentovat s jinými metodami.

Aktivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Normální útok: Šumivý rozptyl Normální: Zastřelte poškození geo a generujte hvězdnou jade
Nabíjeno: Konzumujte stanovené množství výdrže k natáčení obrovského drahokamu, který způsobuje poškození geo. Pokud má Ningguang nějaké hvězdy Jades, vystřelí je současně a způsobí další poškození
Ponořit se: ponořit se ze vzduchu, což způsobuje poškození geo na dopad na zem
Elementární dovednost: Screen Jade Vytvořte obrazovku nefritu, která způsobuje poškození geo na tření a blokuje nepřátelské projektily. Screen Endurance Scales založené na Max HP Ningguang. Najednou může existovat pouze jedna obrazovka nefritu
Elemental Burst: Starsatter Požární hovějící střely na nedalekých nepřátel, s dalšími projektily, které také střílejí z obrazovky nefritu, pokud jsou přítomny

Pasivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Záložní plán Zatímco jsou přítomny hvězdy Jades, nabité útoky nekonzumují výdrž
Strategická rezerva Postavy, které procházejí obrazovkou Jade, získají bonus o poškození 12% po dobu deseti sekund
Trove of úžasných pokladů Zobrazuje umístění nedalekých žíly na mini-mapu

Co jsou souhvězdí Genshin Ningguang?

Pokud vytáhnete více než jednu kopii Ningguangu, můžete odemknout jednu z jejích šesti souhvězdí. Zde jsou všechny její souhvězdí a nadšenci, které poskytují.

Souhvězdí Účinek
C1: Pronikavé fragmenty Normální útoky způsobují poškození aoe
C2: Šokový efekt Když se obrazovka nefritu rozbije, její cooldown se resetuje. K tomu může dojít jednou za šest sekund
C3: Majestátností být řadou hvězd Zvyšuje úroveň hvězd o tři
C4: Vynikající být nefritem, zastíní všechny pod ní Screens Jade zvyšuje elementární odpor postav o 10%
C5: Neporazitelná být obrazovka Jade Zvyšuje úroveň obrazovky nefritu o tři
C6: Vznešená je sedm hvězd Starshatter vytváří sedm hvězdných jades

Co jsou vzestupné materiály Genshin Ningguang?

Chcete -li získat Ningguang na maximální úroveň, musíte ji použít určité materiály. Zde jsou všechny její materiály vzestupu. Najdete lily glazury kolem liyue a insignias pochází od nepřátel Fatui. Chcete -li shromáždit dostatek čedičových sloupů, musíte se v Guyun Stone Forest vzít.

Požadovaná úroveň Mora Materiály
20 20k Jeden Prithiva Topaz Sliver, tři glazura Lily, tři náborové odznaky
40 40k Tři Frithiva Topaz Fragment, dva čedičový sloup, deset glazury Lily, 15 Recruit’s Insignia
50 60k Šest fragmentu Prithiva Topaz, čtyři čedičové sloup, 20 glazura Lily, 12 Seržant’s Insignia
60 80k Three Prithiva Topaz Chunk, osm čedičových sloupů, 30 glazura Lily, 18 Seržant’s Insignia
70 100k Šest Chunk Prithiva Topaz, 12 čedičových sloupů, 45 Glaze Lily, 12 Lieutenant’s Insignia
80 120K Šest Prithiva Topaz Gemstone, 20 čedičových sloupů, 60 Glaze Lily, 24 Lieutenant’s Insignia

Genshin Impact Ningguang drží zlatou glazuru Lily

Co jsou talentové materiály Genshin Ningguang?

Každý z útoků Ningguangu můžete upgradovat na maximum úrovně deseti. Zde jsou všechny materiály, které potřebujete k získání jednoho z jejích útoků na maximální úroveň.

V pondělí, čtvrtek a neděli můžete získat její knihy talentů z domény Taishan Mansion domény a můžete získat insignias od FATUI SKIRMSISHERS, Cicin Mages a Pyro Agents. Duchovní medaijský medaijský medaijský medaijský medaijský medaili.

Úroveň talentu Mora Materiály
Dva 12.5k Šest náborových odznaků, tři učení prosperity
Tři 17.5k Tři seržant’s Insignia, dva průvodce prosperitou
Čtyři 25k Čtyři seržantské odznaky, čtyři průvodce prosperitou
Pět 30k Šest seržantů odznaků, šest průvodce prosperitou
Šest 37.5k Devět seržantů odznaků, devět průvodce prosperitou
Sedm 120K Odznaky čtyř poručíků, čtyři filozofie prosperity, jeden duchovní medailon
Osm 1260K Šest poručík poručíka, šest filozofií prosperity, jeden duchovní medailon
Devět 450K Insignie devíti poručíka, 12 filozofií prosperity, dva duchovní medailie
Deset 700K 12 Lieutenant’s Insignia, 16 filozofií prosperity, dva duchovní medaima bores, jedna koruna vhledu

Jaký je nejlepší genshin dopad týmu Ningguang Comps?

Pokud jde o týmové comps pro Ningguang, vystupuje nejlépe v týmu Mono-Geo nebo Mono-Geo Flex. Zatímco její sada je zaměřena na roli DPS, může působit jako baterie a sub-DPS v týmu ITTO.

Pro tým Ningguang na poli DPS se dobře synergizuje s Zhongli a Albedo ve druhém slotu Geo. Obecně platí, že třetí geo je dobrá volba, přičemž čtvrtý slot jde do vyrovnávací paměti nebo podpory mimo pole, jako je Bennett nebo Fischl.

Alternativně můžete znovu spárovat Ningguang s Zhongli nebo Albedo, spolu s Bennettem a Xianglingem nebo Yae Miko a Fischl pro silné týmy Crystalise, které nabízejí spoustu poškození.

Zde je několik příkladů našeho oblíbeného týmu Ningguang Comps. Mějte na paměti, že je docela flexibilní jednotka, a proto se může zařadit do mnoha týmů, takže neváhejte experimentovat nebo vyměnit jednotky kolem, abyste viděli, co vám nejlépe vyhovuje. Pokud chcete zobrazit individuální průvodce sestavení pro níže uvedené postavy, klikněte na jejich ikony.

První slot pro znaky Slot druhé postavy Slot třetí postavy Čtvrtý slot pro znaky
Itto Zhongli Ningguang Gorou
Ningguang Zhongli Albedo Fischl
Ningguang Albedo Bennett Fischl
Ningguang Albedo Bennett Xiangling
Ningguang Zhongli YAE MIKO Fischl

To je vše, co potřebujete vědět, abyste zvládli Ningguang Genshin Impact. Pokud se chcete pustit do dalšího dobrodružství Hoyo, přejděte na náš seznam úrovní HONKAI Star Rail, Hvězdný železniční kódy a průvodce aktualizací Honkai Star Rail Update Guides.

Více z kapesní taktiky

Ruby Spiers-Unwin Ruby je fanouškem všech věcí Final Fantasy, JRPG a Pokémon, i když je částečná pro dobrý plošinovka a možná i nějaká mistra mincí a roblox, také. Její slova naleznete také na našich sesterských stránkách načtení a pcgamesn.

Ningguang Guide – Nejlepší sestavy a tipy

Dopad Genshin

Tato stránka je součástí IGN Genshin Impact Wiki Guide a podrobnosti o všem, co potřebujete vědět o Ningguangu, který zahrnuje úplný přehled postav, jak získat Ningguang, bojové podrobnosti, talenty a priority upgradu dovedností, doporučenou postavu a mnohem více.

Jako dobrodruh geo má smysl, aby Ningguang vedl komoru Jade, která se nachází daleko nad mraky liyue – i když její povinnosti se rozprostírají ještě dále po celé zemi, jako člen vládního qixingu v regionu.

Chcete přeskočit do konkrétní sekce? Klikněte na jeden z těchto odkazů!

 • Přehled znaků Ningguang
 • Jak získat Ningguang
 • Bojové podrobnosti
 • Priority Ningguangu a dovedností
 • Konstelace Ningguangu
 • Nejlepší staví postavy Ningguang
 • Nejlepší zbraně pro Ningguang
 • Nejlepší artefakty pro Ningguang

Chcete vidět, jak se Ningguang porovná s jinými postavami v dopadu Genshin? Podívejte se na náš kompletní Seznam genshin dopadové úrovně který řadí každou postavu od nejlepších po nejhorší.

Přehled znaků Ningguang

Řekl, aby předsedala práva, pořadí, vtipu a štěstí, její mnoho rolí by obvykle požadovalo, aby udržovala nízký profil. Ačkoliv téměř kdokoli bude mít jiný popis jejího chování a osobnosti, není to pravidlo, které přísně dodržuje. Lidé z Liyue s ní natolik interagují, aby si vyměnili nespočet příběhů o jejím talentku za nápadní obchody, starali se o místní děti a byli životem jeho událostí vyšší třídy.

Jak získat Ningguang

Ningguang je čtyřhvězdičková postava dostupná na banneru postavy. Pro vyšší šance na její získání, počkejte na její sazbu.

Bojové podrobnosti

Ningguang.jpg

Pokud byste náhodou stáhli Ningguang od jejích povinností prostřednictvím přání, budete mít na rukou všestranného geo -vysílaného uživatele katalyzátoru – první a jediná taková kombinace ve hře právě teď. Stejně jako v případě většiny Geo Adventurers je místo Ningguangu na bojišti považováno. Alespoň brzy. Jak se její talenty a souhvězdí zlepšují, získává schopnost využít své obranné elementární dovednosti k posílení své ofenzivní síly; ačkoli dlouhověkost její hlavní dovednosti ji vyžaduje, aby se stahovala Max HP.

Ningguang těží z jedinečného katalyzátoru normálního/nabitého útoku, který zvyšuje výstup poškození jeho. Každý normální útok generuje „hvězdnou nefritu“, který se poté utratí za to, že s jejím nabitým útokem doručí další zásahy.

Priority Ningguangu a dovedností

Ningguang má schopnost způsobit zmatek se svými hvězdami Jades, zejména když je nastavení perfektní. Jako hlavní uživatel DPS GEO však nemá přístup k elementárním reakcím, které mohou usnadnit poškození a místo toho může být docela ohromující. Kromě toho je Ningguang opravdu zábavným uživatelem katalyzátoru s jiným mechanikem, který ji odlišuje od parta.

Priority dovedností by byly:

 • Elemental Burst
 • Elementární dovednost
 • Normální útok
Typ název Účinek
Normální útok Šumivý rozptyl Klepněte: Ranged Geo DMG Attack – Každý hit Grants 1 Star Jade

Držet: Jediný zásah Geo DMG s jedním dalším zásahem na hvězdu Jade na Ningguangu, když je použit

Ponořit se: Aoe geo dmg

 • Blokuje nepřátelské projektily.
 • Vytrvalostní stupnice založené na Max HP Ningguang.

Screen Jade je považována za geo konstrukt a lze jej použít k blokování určitých útoků, ale nelze ji vyšplhat. Najednou může existovat pouze jedna obrazovka nefritu.

Konstelace Ningguangu

Čím vyšší konstelace Ningguangu se dostanou, tím lepší se její výstup poškození stává. C1 je místo, kde začíná s normálními útoky aeoe. Ale na C6? Stává se powerhouse, která může roztrhnout šéfy.

Název souhvězdí Popis ve hře
Pronikavé fragmenty (C1) Normální útoky nyní jedná aoe dmg
Effekt šoku (C2) Když se rozbije obrazovka nefritu, CD dovedností se resetuje.
Majestátností být řadou hvězd (C3) Zvyšuje úroveň hvězd o 3.
Vynikající být Jade, zastíní všechny pod (C4) Spojenci do 10 metrů od obrazovky Jade berou 10% sníženou elementární DMG.
Invincible BE the Jade Screen (C5) Zvyšuje úroveň obrazovky Jade o 3.
Vznešená být sedm hvězdiček (C6) Ningguang získává 7 hvězdných jades, když je použit Sharshatter.

Nejlepší staví postavy Ningguang

Ningguang se odlišuje jako jediný uživatel geo katalyzátoru. I když nespustí elementární reakce, které způsobují další poškození, jako je odpařování nebo roztavení, nadměrně ji kompenzuje množství poškození, které může způsobit.

Nejlepší zbraně pro Ningguang

Protože Ningguang by dělal docela dost normálních útoků, zbraně jako Solar Pearl a Dodoco Tales jsou pro ni opravdu dobré. Vzpomínka na prach a ztracená modlitba s posvátnými větry bude vaším nejlepším ve slotech, protože tyto poskytují mnohem více než jen bonus za útok na poškození.

Jméno zbraně Popis ve hře
Paměť prachu Zvyšuje sílu štítu o 20%. Bodování hitů na soupeře zvyšuje ATK o 4% pro 8s. Max 5 hromádek. Může dojít pouze jednou každý 0.3s. Přestože je chráněn štítem, tento účinek zvýšení ATK se zvýší o 100%.
Ztracená modlitba s posvátným větrem Zvyšuje pohyb SPD o 10%. Když v bitvě získejte bonus 8% elementárního DMG každé 4s. Max 4 hromádky. Trvá, dokud postava nespadne nebo neopustí boj.
Solar Pearl Normální zásahy do útoku zvyšují elementární dovednosti a elementární prasknutí DMG o 20% pro 6s. Stejně tak elementární dovednosti nebo elementární prasknutí zvyšují normální útok DMG o 20% pro 6s.
Dodoco Tales Normální zásahy útoku na soupeře zvyšují nabitý útok DMG o 16% pro 6s.

Nabité útoky na soupeře zvyšují ATK o 8% za 6s.

Nejlepší artefakty pro Ningguang

Existují dvě kombinace sad Ningguangu. Mohou to být buď 2 kus Archaic Petra a 2 -dílem Noblesse COMBE, nebo 2 kus Archaic Petra a 2 kus Gladiátor finále. Pokud chcete, aby váš elementární výbuch způsobil větší poškození, jděte na 2 -kus. Generál by měl jít s finále 2 kusů Gladiator.

Hlavní statistiky, na které je třeba dávat pozor, jsou ATK Sands, Geo DMG% pohár, kritická sazba/kritická poškození Circlet v závislosti na vaší kritické sazbě.

 • Efekt 2-části: Bonus GEO DMG +15%
 • Efekt 4-dílny: Po získání elementárního střepu vytvořeného krystalizovou reakcí získají všichni členové strany 35% bonus DMG pro tento konkrétní prvek pro 10s. Tímto způsobem lze získat pouze jednu formu bonusu DMG Elemental.
 • Efekt 2-dílny: Elemental Burst DMG +20%
 • Efekt 4-části: Použití elementárního výbuchu zvyšuje ATK všech členů strany o 20% pro 12s. Tento efekt nemůže stock.
 • Efekt 2-dílny: ATK +18%.
 • Efekt 4-dílny: Pokud Wielder této sady artefaktů používá meč, Claymore nebo Polearm, zvyšuje jejich normální útok DMG o 35%.

Nezapomeňte se podívat na naši stránku našich postav, kde najdete úplný seznam všech postav v dopadu Genshin, spolu s podrobnostmi o jejich bojových statistikách, doporučených sestavách a ještě více.