Grand Theft Auto Trilogy Onlologie Doba – časy uvolnění ve vašem regionu, GTA: Trilogy Osplánění potvrzeno | PCGamesn

GTA: Doba uvolnění trilogie potvrzena

PlayStation 2 Grand Theft Auto Trilogy . Rockstar nám konečně dal plné remastery tří klasiky PS2 GTA , GTA Vice City . . Pokud chcete hrát . GTA trilogie .

GTA trilogie odemknout časy v každé oblasti

Níže se rozpadneme, až bude . . .

  • PST: 7:00
  • EST: 10:00
  • GMT: 15:00
  • CET: 16:00
  • JST: 12:00 Nov.
  • . 12
  • . 12

Je možné, že fyzické kopie budou k dispozici před digitálními verzemi v Japonsku, Austrálii a na Novém Zélandu, takže to stojí za zvážení. Jinak, z informací, které máme díky Rockstar, se zdá, že bude spuštěna globálně 11. listopadu ve 15:00 GMT.

Napsal Dave Aubrey jménem GLHF.

5 nových videoher pro více hráčů, které se hrají letos v létě

Rockstar Games potvrdil, kdy přesně budete moci hrát Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition. Vývojář aktualizoval podporu podpory na svých webových stránkách, aby se vyznačoval, když budou remasterované verze Grand Theft Auto III, Vice City a San Andreas žít ve vašem časovém pásmu.

Jak jsme již dříve oznámili, na YouTube a Reddit se objevily trilogické záběry GTA před správným časem odemknutí. Pokud jste to zvládli tak daleko, aniž byste viděli spoilery, nemáte dlouho.

Zatímco GTA: Trilogy Preloads již jsou živé pro ty, kteří si zakoupili v obchodě Xbox, Nintendo Eshop nebo Playstation Store, PC hráči budou muset chvíli počkat déle. . Pokud však hru předobjedstíte přes The Rockstar Launcher, dostanete 10 $ z jakéhokoli produktu za 15 $ nebo více. .

The GTA: Trilogy doba uvolnění je 7:00 PST / 10AM EST / 3pm GMT . .

. .

Thumbnail YouTube

. . .

Pokud hledáte více her na otevřeném světě, můžete sledovat tento odkaz.

Iain Harris Náš bývalý zástupce zpravodajského editora nyní píše pro Gamesradar. .

. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. .