GTA Online: Jak získat bojovou brokovnici v Cayo Perico Heist – Dexerto, GTA Cayo Perico Heist zbraně – tady je místo, kde najít všechny tři zbraně | PCGamesn

GTA Cayo Perico Heist zbraně – tady je místo, kde najít všechny tři zbraně

Po nalezení klíče můžete zamířit zpět loupež a odemknout zásuvku v kanceláři El Rubio (je to velký pokoj s velkým stolem) najít pistoli. Je to místnost, kterou musíte vstoupit, než sestoupíte do podzemního trezoru. Tím se odemkne každou upgrade v Ammu-Nation.

GTA Online: Jak získat bojovou brokovnici v Cayo Perico Heist

Znak GTA s bojovou brokovnicí

Rockstar Games / Gtamen

Nový Cayo Perico Heist v GTA Online zavedl pro hráče spoustu vzrušujících zbraní, včetně bojové brokovnice. Zde je to, co to musíte najít.

Po měsících očekávání společnost Rockstar konečně zavedla masivní aktualizaci pro GTA online, představovala expanzi mapy, zbrusu novou loupež, vozidla a mnoho dalšího.

Heist Cayo Perico, která obsahuje portréty jako Dr. Dre a Scott Scorch také poskytli hráčům šanci objevit nějaké nové zbraně na ostrově El Rubio.

Článek pokračuje po reklamě

Perico pistole v GTA online

Golden Perico Pistol je také k dispozici v Cayo Perico Heist.

Spolu se zlatým jednorázovým pistolí Perico lze bojovou brokovnici také odemknout při hraní nejnovějších online loupeží GTA.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:GTA Online Lester Voice herec reaguje na returzní zvěsti o loupeži

Bojová brokovnice se objevila v předchozích titulech GANETY Theft Auto, jako je GTA IV.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Tato nová zbraň se může vynořit na náhodných místech kolem Cayo Perico, takže je docela obtížné najít, pokud nevíte, kde hledat. Zde je to, co budete muset udělat, abyste si ho získali.

Článek pokračuje po reklamě

Jak najít bojovou brokovnici v GTA online

 1. Nejprve budete muset spustit kayo Perico Heist, abyste mohli cestovat na ostrov.
 2. Poté budete muset dokončit několik prvních kroků loupeže, abyste získali šanci prozkoumat sídlo El Rubio.
 3. Před finále loupeže je bojová brokovnice nalezena opírající se o jednu ze stěn nebo povrchů ve sloučenině.
 4. Jižní oblast sloučeniny je nejběžnějším místem pro zbraň, ale možná budete muset rozhlédnout se kolem.

Bojová místa brokovnice

Umístění složených brokovnice GTA

Všechna místa pro bojovou brokovnici v sídle El Rubio.

Tato nová zbraň funguje poněkud odlišně od ostatních brokovnic ve své třídě, protože může s vysokou rychlostí střelby hodně konzistentního poškození.

 • Přečtěte si více:Kde najít hudební Locker Underground Club v GTA online

Po odemknutí bojové brokovnice v Cayo Perico Heist bude k dispozici ke koupi v kterémkoli z obchodů Ammu-Nation, za cenu 295 000 $.

GTA Cayo Perico Heist zbraně – tady je místo, kde najít všechny tři zbraně

Skupina budoucích zlodějů se všemi novými zbraněmi GTA Cayo Perico

Chcete vědět, kde najít všechny nové zbraně Cayo Perico Heist? Třetí aktualizace GTA Online v roce 2020 je pravděpodobně její největší z roku, když cestujete na nový tropický ostrov, abyste sevřeli spoustu věcí z neuvěřitelně bohatého drogového kartelu.

Tato aktualizace zahrnuje několik nových zbraní, z nichž jeden máte přístup okamžitě, ale další dva vyžadují trochu více práce, aby je mohli použít. Nejprve budete muset vědět, jak spustit GTA Cayo Perico Heist, ale jakmile to uděláte, získáte nejen přístup k jedné ze zbraní, ale také k novým vozidům, ale také k novým vozidům,!

Náš průvodce všemi novými zbraněmi Perico Perico Perico projdou upgrady dostupné pro vojenskou pušku, když můžete odemknout bojovou brokovnici a rady pro všechno, co víme o velmi dobře skryté pistoli Perico. Bude to docela hon na poklady, abychom našli tuto zlatou zbraň, takže doufáme, že jste se připravili vyděláváním peněz v GTA a ušetřením na cestu.

Jak odemknout každou zbraň v Cayo Perico Heist

Celkem jsou tři zbraně Cayo Perico Heist Celkem, a zatímco vojenská puška je velmi snadná, další dva budou mít nějakou práci navíc.

Zde jsou zbraně GTA Cayo Perico Heist:

 • The Vojenská puška Po založení kayo perico loučí se automaticky odemkne. Můžete si jej koupit v jakémkoli obchodě Ammu-Nation za 397 500 $.
 • The Bojová brokovnice je odemčen během finále loupeže. Existuje více míst, kde může být brokovnice, ale opírá se o něco (zeď nebo lavička), někde v oblasti sídla (na zdraví uživatelům Reddit včas-řečník-8590 a Skarlax675). Poté, co to najdete, budete moci najít v jakémkoli obchodě Ammu-Nation za 295 000 $.

Thumbnail YouTube

Perico Pistol Umístění

Najít Perico pistole, Nejprve budete muset načíst malý klíč z jednoho ze strážců spících venku a nočních klubů v Los Santos. Lze je najít na jakémkoli typu relace a jsou označeny modrou tečkou. Doporučujeme, abyste zamířili na jedno z těchto osmi míst a přepnuli mezi lobby, dokud se nevytvořili:

 • Pláž del Perro/Red Desert Avenue
 • Del Perro/Del Perro Fairway
 • Rancho/Capital Boulevard
 • Řádek mise
 • Downtown Vinewood (poblíž bytu)
 • Hroznové semínko
 • North Chumash
 • Paleto Bay

Po nalezení klíče můžete zamířit zpět loupež a odemknout zásuvku v kanceláři El Rubio (je to velký pokoj s velkým stolem) najít pistoli. Je to místnost, kterou musíte vstoupit, než sestoupíte do podzemního trezoru. Tím se odemkne každou upgrade v Ammu-Nation.

Upgrady vojenské pušky

Vzhledem k tomu, že si můžete koupit vojenskou pušku hned na začátku DLC, je uvedeno úplný seznam upgradů níže:

Zbraň/upgrade Cena
Vojenská puška 397 500 $
Kola X60 108 $
Výchozí klip Volný, uvolnit
Rozšířený klip 57 500 $
Železné památky Volný, uvolnit
Svítilna 13 750 $
Supresor 52 500 $
Černý odstín Volný, uvolnit
Armádní odstín 5 000 $
Zelený odstín 5 250 $
Oranžový odstín 5 500 $
LSPD odstín 5 750 $
Růžový odstín 7 500 $
Zlatý odstín 10 000 $
Platinum odstín 12 500 $

Bojové upgrady brokovnice

Po nalezení bojové brokovnice na sloučenině se vydejte na Ammu-Nation, abyste našli upgrady:

Zbraň/upgrade Cena
Bojová brokovnice 295 000 $
Kazety x12 $ 20 (nepotvrzeno)
Svítilna 12 500 $
Supresor 47 500 $
Černý odstín Volný, uvolnit
Armádní odstín 5 000 $
Zelený odstín 5 250 $
Oranžový odstín 5 500 $
LSPD odstín 5 750 $
Růžový odstín 7 500 $
Zlatý odstín 10 000 $
Platinum odstín 12 500 $

Upgrady perico pistole

Po nalezení perico pistole budete moci zpětně odkoupit a zásobit munici na Ammu-Nation:

Zbraň/upgrade Cena
Perico pistole Volný, uvolnit
Kola x2 5 $

To je všechno, co víme o zbraních Cayo Perico pro GTA. To nemusí být nejlepší dostupné zbraně, ale nové hračky jsou v těchto expanzích vždy vítány. Když už mluvíme o nových hračkách, měli byste pravděpodobně zkontrolovat podrobnosti o výplatě Cayo Perico Heist, abyste si mohli dovolit všechny tyto nové věci!

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

CAYO Perico Shotgun

V GTA Online jsou přidány dvě zbrusu nové, exkluzivní zbraně v rámci aktualizace Cayo Perico Heist. Tyto zbraně vyžadují trochu práce, než na ně dostanete ruce. Příroda aktualizace Cayo Perico RNG (generátor náhodného čísla) přesahuje jen rozsah z ostrova. Nalezení těchto zbraní je také závislé na RNG.

Dvě zbraně jsou nová pistole Perico a bojová brokovnice. Tyto zbraně najdete během finále Cayo Perico Heist. Jakmile je najdete ve finále loupeže, budete mít perico pistoli zdarma, ale budete si muset koupit bojovou brokovnici od Ammu-Nation.

Video Guide

Perico pistole

Pro pistoli Perico musíte získat „malý klíč“, který lze získat pouze prostřednictvím náhodné události, která spouští pouze na určitých místech. V této příručce ukážeme všechna možná umístění událostí. V této náhodné události narazíte na rozdávací stráž. Můžete s ním komunikovat a hledat ho „malý klíč.’

Klíč se používá v kanceláři El Rubio během finále Cayo Perico Heist k získání pistole. Jakmile jednou získáte zbraň.

Umístění náhodných událostí

Na níže uvedených místech se objeví modrá tečka, která ukazuje náhodnou událost, stejně jako jakákoli jiná náhodná událost v GTA online.

Náhodné umístění události 1

Náhodné umístění události 2

Náhodné umístění události 3

Náhodné umístění události 4

Náhodné umístění události 5

Náhodné umístění události 6

Náhodné umístění události 7

Náhodné umístění události 8

Získání perico pistole

Až budete mít malý klíč z vymaleného strážce, budete ho muset během finále Cayo Perico Heist používat na uzamčené zásuvce v kanceláři El Rubio.

Otevřete jej pomocí malého klíče a získáte pistoli zlaté perico.

Muniční munici si později můžete zakoupit na pistoli Perico z kterékoli z nejbližších příjmů AMMU. Pistole zůstává s vámi, jakmile ji získáte z kanceláře.

Bojová brokovnice

Bojová brokovnice je silná brokovnice, kterou najdete na náhodném místě uvnitř sloučeniny El Rubio během finále Cayo Perico Heist. Existuje pevný počet míst, ale brokovnice se může na jednom místě náhodně vynořit.

Bojová místa brokovnice

Pro tuto brokovnici neexistují žádné hlavní požadavky. Musíte jít na konkrétní místa, která jsme pokryli níže. A měli byste najít bojovou brokovnici na jednom z uvedených míst.

Nezapomeňte, že brokovnice se vždy opírá o předmět, jako je stůl, židle, fontána, květináč, strom, zábradlí, dřevěný sloup, atd.

Umístění 1 bojové brokovnice 1

Brokovnice se opírá o zábradlí.

Umístění bojové brokovnice 2

Brokovnice se opírá o fontánu.

Umístění bojové brokovnice 3

Brokovnice se opírá o zábradlí s výhledem na moře.

Umístění bojové brokovnice 4

Bude se opírat o fontánu.

Umístění bojové brokovnice 5

Brokovnice se opírá o velký centrální květináč.

Umístění bojové brokovnice 6

Brokovnice se opírá o dřevěný stůl s některými květináči.

Umístění bojové brokovnice 7

Totéž platí pro toto místo. Brokovnice se opírá o jeden ze stolů v této místnosti.

Umístění bojové brokovnice 8

Najdete brokovnici opírající se o centrální strom v bludišti nacházejícím se v pravém horním rohu.

Umístění bojové brokovnice 9

Brokovnice bude odpočívat dřevěným sloupem odůvodného bazénu v hlavní oblasti bazénu u klidových židlí.

Získání bojové brokovnice

Jakmile jste našli brokovnici, vyzvedněte ji a bude k dispozici ke koupi v Ammu-Nation.

Bojová brokovnice nebude ve vašem inventáři zdarma, jako je perico pistole. Budete muset jít do Ammu-Nation a zakoupit jej za 295 000 $.

Obecné tipy

Zde je několik tipů, které vám pomohou rychle získat tyto zbraně.

 • Přejděte na některou z náhodných událostí pro tření pistole Perico a nastavte toto umístění jako svůj bod Spawn. Toho lze provést přechodem do nabídky interakce a nastavením umístění Spawn jako „Poslední umístění.„Nyní měníte sezení, dokud na své mini-mapě neobdržíte modrou tečku, představující rozdávací stráž.
 • Pokud nemáte štěstí, že najdete bojovou brokovnici na některém z míst, zkuste to udělat loupež v noci (pokud jste se samozřejmě pokusili hledat během denní loupeže). Z nějakého důvodu je míra rozmnožování pro bojovou brokovnici vyšší v noci. Dokonce jsme našli bojovou brokovnici během noci po několika pokusech během denního loupeže.