HADES Průvodce: Primordial Chaos Realm and Boons, Chaos – Hades Wiki

Chaos Hades

Zatímco ostatní bohové mohli projít za člověka, nebo alespoň jako lidské, je okamžitě jasné, že chaos není z tohoto světa, přesto mají i nějaké lidské vlastnosti. Jejich kůže je šedá vyšší na jejich těle, postupně ztmavne na tmavě žlutou a pak se stává bezvýznamnou černou a hnědou.

HADES Průvodce: Primordial Chaosova říše a požehnání

HADES PRIMORDIAL Chaos Boons Chaos Realm

Primordial Chaos je jednou z entit, se kterými se setkáte při procházení Hades‘Temné dungeony. V oblasti chaosu budete moci dávat dárky a vybrat požehnání. Dejte si však pozor, protože pohody chaosu jsou doprovázeny kletbou. Tady je náš průvodce, který vám pomůže.

Poznámka: Tato příručka je určena pro Hades ‘ fáze včasného přístupu a určitá mechanika se může v pravý čas změnit. Další informace naleznete v našem Hades Průvodce a obsahuje rozbočovač.

Hades Primordial Chaos Boons Chaos Realm 1

Hades: Vstup do říše chaosu

Realm chaosu lze zadat přes podlahový panel se symbolem oka (oko chaosu) v běžných pokojích. Nejprve vyčistěte nepřátele a budete s tím schopni komunikovat.

HDS PCH 1

Ach, ale počkejte, je tu cena v krvi. Vstup bude stát Zagreus jako kus HP. Pokud jste na to opravdu připraveni, jděte do toho.

HDS PCH 2

Při návštěvě tohoto éterického místa můžete mluvit s pravěkým chaosem. Nadávání nektaru entity vám připojí kosmické památko. Zruší to mechanik oběti HP, kdykoli se pokusíte vstoupit do oblasti chaosu, pokud jej máte vybavené.

HDS PCH 3

Jo, a je také možné lovit zde, pokud je výzva k dispozici. Nebojte se, stále dostanete pravidelné ryby místo Warhammer 40KStulosti ohledně warp-mated.

HDS PCH 4

Primordial Chaos Boons

Prvotní přínosy chaosu v Hades jsou zcela odlišné od těch, které dali olympionici. Za prvé, ve skutečnosti nezískáte různé typy dovedností nebo útoků. Za druhé, budete proklínáni, než obdržíte požehnání.

Kletby vydrží zhruba dvě až čtyři místnosti, na nichž bude kletba odstraněna a požehnání se projeví po zbytek vašeho Hades pokus o únik. Proto je lepší vstoupit do získání ideálního prvotního chaosu požehnání, zejména v Tartarus nebo Asphodel. Nejen, že je několik davů slabší, ale budete moci vytěžit maximum ze svých buffů po zbytek běhu.

Pokud jde o to, jak fungují požehnání chaosu, je založeno na kombinaci předpony a přípony. Předpona je kletba a přípona je typ útoku nebo nástroj, který získá požehnání, jakmile se kletba rozptýlí.

HADES prvotní chaos boons Chaos Realm 2

Kletba/předpona Efekt kletby Ovlivněná mechanika/přípona Požehnání
ABYSSAL Významně zvýšené poškození pasti Stávkovat Významně zvýšené poškození hlavního útoku (až 50%)
Přidáno Poškození pokaždé, když použijete svou dovednost obsazení Vzkvétat Významně zvýšené zvláštní poškození (až 70%)
Atrofická Významně snížte celkový HP Výpad Významně zvýšené poškození útoku na palubu (až 70%)
Žíravý Každý zabitý nepřítel hodí explodující bombu Výstřel Významně zvýšené poškození dovedností odlévání (až 50%)
Zakořeněno Všechny možné odměny v místnosti jsou skryty; Odměny budou mít jednoduše chaosové oční symboly Uchopit Zvýšená kapacita munice (až 3 krystaly)
Nesnesitelné Zvýšené poškození (až 50%) Laskavost Všechny výboje mohou být vyšší raritou (až 40% šance)
Flayed Poškození pokaždé, když použijete svůj speciální útok (včetně Specials Dash) Duše Zvýšený max HP (až 40 HP)
Zmrzačený Získejte poškození každého, co používáte svůj hlavní útok (včetně útoků na pomlčku) Blahobyt Zvýšené množství zlata, které najdete (až 60%)
Pauper’s Nelze vydělat zlato Zatmění Zvýšené množství tmavých krystalů, které najdete (až 80%)
Roiling Zvýšený počet nepřátel, kterým se má tváří Vzdor Přidává příplatek Death Defiance
Lenivý Významně snížená rychlost pohybu (až 60%) Přepadení Významně zvýšilo poškození backstab/útočící nepřátele zezadu
Kluzký Zpožděné sběr munice casting; Krystaly munice budou mít strašidelný obrys a nelze je vyzvednout, dokud uplyne čas Útok Bonusové poškození proti nepoškozeným nepřátelům (tj. První úder)
Zřícenina Pasti pokoje způsobují zvýšené poškození nepřátel

HADES prvotní chaos boons Chaos Realm 3

Mějte na paměti, že můžete získat různé kombinace předpon a přípon, a někdy opravdu učiní vaše pokusy o útěk hračkou. Zde jsou nějaké příklady:

  • Pokud jste silně zaměřeni na útoky na pomlčku, zatímco ignorujete své zvláštní, měli byste mít štěstí, že byste si mohli všimnout Flayed Lunge – při používání speciálních útoků pro příštích několik setkání způsobíte poškození, pak zvýšíte poškození útoků na pomlčku.
  • Pokud již máte dovednosti, které chcete, pak získáte Pauperovu + jakákoli přípona velmi užitečná, protože už neplánujete nákup požehnání.
  • Slippery bude užitečné, pokud nepoužíváte projektilní dovednosti, které často.
  • Enshrouded je bezpečný výběr, protože to nebude příliš škodlivé pro váš přehrávání. Stále dostanete odměny, prostě nevíte, že budou pro příštích pár pokojů.
  • Když už mluvíme o odměnách, přípona laskavosti je jednou z nejlepších, pokud ji můžete naskládat spolu s dalšími výhodami, které zvyšují výnosnou raritu – tj. Příze Ariadne, Eurydice’s Buffy nebo určité duo požehnání.
  • Pokud plánujete zemědělství pro tmavé krystaly (pro zrcadlo nočních upgradů), pak si ujistěte, že jste vyzvedli jakoukoli požehnání s příponou zatmění. Hades Hráč Slamduncerino se dokonce podařilo naskládat buff na +960%, aby vydělal více než 2 600 krystalů temnoty od finálního šéfa.

HADES prvotní chaos boons Chaos Realm 4

Za předpokladu, že máte skvělé obsazení dovedností, jako je Slicing Shot (Ares) nebo Ice Wine (Dionysus + Demeter Duo Skill), plus větší stažení (Hermes), pak si dávejte pozor na výstřel nebo uchopení přípon, abyste dále zvýšili své projektily. Níže můžete vidět obrázek, kde jsem měl 5 odlévací munice a krystaly se ke mně automaticky vracely. Škoda, že jsem neměl své ideální castingové dovednosti.

Naopak, pokud jste stále v Tartaru a vy si vyberete zmrzačené + jakoukoli příponu, pravděpodobně jste zašroubovaní. Pokud jste nezískali žádnou užitečnou dovednost, speciální nebo odlitý projektil, pak je váš hlavní útok vaše jediná možnost … a zmrzačená předpona poškodí Zagreuse, kdykoli se použije. Pokud nemáte jinou možnost a používáte zbraně s extrémně vysokou rychlostí útoku, je to v podstatě sebevražedné.

Hades Primordial Chaos Boons Chaos Realm 5

Hades je k dispozici prostřednictvím programu Early Access. Další informace naleznete v našich průvodcích a funkcích Hub.

  • označen s
  • Hades
  • Supergiant hry

Chaos

Chaos je ztělesnění prvotní prázdnoty, ze které vznikl Nyx a Titani. Nabízejí pohody Zagreusovi, které na rozdíl od okamžitých posílení nabízených olympijskými bohy obchodují za určitý počet setkání výměnou za větší moc dále v řadě.

Chaos sídlí v chaosových brankách, které se někdy nacházejí v komorách.

Obsah

Charakteristiky a osobnost [| ]

Chaos, možná první existence, je antropomorfní zosobnění primitivního stavu. Chaos sídlí v prostoru mezi světy a podsvětím, kde jsou stěny reality tenké a lze je nalézt u bran chaosu. Nabízejí svou vlastní sadu požehnání společnosti Zagreus pro své nevyzpytatelné účely.

Tento prvotní divák je strážcem tajemství. Mluví monotónní a bez emocí, a přesto se zdá, že jejich hlas obsahuje množství samostatných hlasů různých pohlaví, všechny mluví unisono. Navzdory své věčné zvědavosti o existenci mají nechuť k „malému rozhovoru“ a jsou neprůchodní, spokojený, aby jen sledoval Zagreuse, když se bojoval z podsvětí, nikdy se ho nesnažil zastavit ho. Zdá se, že chaos z toho odvodí pobavení, snad z nudy nebo naprosté zvědavosti. Označují Dionysus jako „opilý“ pro jeho nepředvídatelnost, a tak pro ně působí jako zdroj pobavení. Chaos bude mít citlivé a kritické komentáře k lidem, s nimiž se Zagreus setkává, někdy znalosti o tajemstvích, která je známá jen velmi málo kvůli svým věčným hlídkám nad realitou. Zdá se, že pohrdají olympioniky a pomáhají Zagreusovi čistě z vlastního zájmu, než loajalitu. Složeno, jejich rozhodnutí jsou záhadná a chaos o tom neradi mluví. Když jsou zapojeni do dialogu s jiným, často Zagreusem, vyvolá jednotlivce přímo na konci svého prohlášení slovy „Odpověď.„Chaos však oznámí, že nebo nenutí jednotlivci, aby odpověděl, protože to je jejich vlastní volba.

Chaos nelze měřit ani kvantifikovat žádným smysluplným způsobem. Kromě toho by opuštění jejich říše potenciálně destabilizovalo veškerý řády a existenci, takže se prostě rozhodnou sledovat. Byli vzdáleni ve své roli rodičů NYX, hodně k jejímu zděšení, a po dlouhém odrazu během událostí hry později odhalili Zagreusovi své výčitky svědomí.

Chaos naznačuje, že by také chyběli Zagreuse, byly jeho návštěvy jejich říše, kdy přestali, ale také se zdá, že je spokojený pouze jako pozorovatel reality, šťastně hledí věčně existovat z dálky a samostatně.

Milují svou dceru NYX a litují, že po většinu svého života chybí. Také hráli na skrýt a hledali, když byli stále spolu.

Navzdory tomu, že chaos říká, že jsou spokojeni, aby přemýšleli o možnostech světa, který vytvořili, je Chaos vděčný za to, že ho viděl pohledy, když Zagreus nosí chaosový aspekt Aegis.

Chaos se nestará o materiální dary a zdá se, že je šťastný, že je po většinu času sám, ale dává Zagreusovi zčásti kosmické vejce, protože chtějí, aby navštívil více. V kombinaci s chaosem tajně chybí NYX (a možná i další děti chaosu).

Recenze expertů GameSpot

17. září 2020

Fyzický popis [| ]

Zatímco ostatní bohové mohli projít za člověka, nebo alespoň jako lidské, je okamžitě jasné, že chaos není z tohoto světa, přesto mají i nějaké lidské vlastnosti. Jejich kůže je šedá vyšší na jejich těle, postupně ztmavne na tmavě žlutou a pak se stává bezvýznamnou černou a hnědou.

Nejbližší chaos musí „normální“ ve svém vzhledu je jejich lidská hlava a trup. Křídla podobná netopýrům jsou tam, kde by měly být uši, a uprostřed jejich hrudníku je červený kámen nebo oko. Na čele je další velké oko a na samotném oku lze vidět dvě menší oči.

Tam, kde by byl břicho a nižší trup Chaose a kroužila po jejich hrudi a za hlavou, je spletena červenookých, roztavených lidských hlav, včetně takové, které chybí jeho horní polovina nad nosem. Smíšené s touto hmotou jsou několik kostí, malé rostliny (některé s červenými listy, něco stejné barvy chaosovy kůže) a lidský plod, nakonec se vlečené do tmavého, nezřetelného tvaru. Na pravé straně těla je okraj toho, co se zdá být roucho, které se mísí zpět do mishmash masa a tváří.

Za chaosem je vidět hvězdné pozadí a za jejich hlavou jsou dva tvary připomínající lidské oko, jeden má mnoho barev a druhého zlata, všechny symbolizují svou existenci mimo realitu, když ji známe při sledování naší reality od sebe. V pravé ruce Chaose, mezi jejich ukazováčkem a palcem a velikostí velkého mramoru ve srovnání s jejich rukou, je planeta Země.

Historie [| ]

Před Hadesem [| ]

Hades [| ]

Epilog [| ]

Afinita [| ]

Pokud je dán nektar, chaos vám dá kosmické vejce.

Jakmile dáte nektar Chaos 6, nebudete moci dávat více darů, dokud jim nedokončíte laskavost.

Po dokončení laskavosti mohou být nadané ambrosii, i když na oplátku nedávají společníkovi.

Rozchod Chaosu afinity je maximální na 8 srdcích, což vyžaduje darování 6 nektaru a 2 ambrosia celkem.

Laskavost [| ]

Laskavost chaosu je součástí stejné události jako laskavost NYX, což vyžaduje, abyste se znovu spojili, abyste splnili jeden z osudových seznamů menších proroctví. Chaos v určitém okamžiku odhalí, že se pokusili oslovit NYX na radu Zagreuse. Později vám NYX nařídí, abyste upgradovali nejstarší Sigil ve správní komoře, abyste sloužili jako most k chaosu, který vás bude stát 3142 u dodavatele domu. Po zakoupení upgradu najdete NYX v doméně Chaosu a Chaos poznamenává, že jsou potěšeni, že se mohou znovu spojit se svou dcerou. Od té doby můžete dát ambrosii chaosu.

Záznam kodex [| ]

. Dokonce i NYX, naše matka noc, pochází odněkud; Dokonce i olympionici výše a samotný pán. Věčné i když jsou, přišli k tomuto světu poté, co oni nebo jejich předci vyšli z temnoty chaosu. Tady, v podsvětí, jsme blíže k chaosu než smrtelníci a bohové výše. Bližší k tomu prvnímu, dlouho zapomenutému prvotnímu vědomí, často zapomenuté nebo věřilo mrtvé a pryč. Přesto, protože všichni z nás, kteří žijeme v této říši, jsou dobře vědomi, mrtví přežívají věčně, a proto jsou blíže bohům. Možná tedy všichni existují a rozhodujeme přesně, jak si chaos představil ve starověkých aeonů minulosti.

Odemčení úplné položky Codex vyžaduje prohloubení vztahu Zagreus s chaosem.

Zdá se, že NYX si to určitě myslí, z toho, co řekla o svém rodiči. Zdá se, že se oba zlomili vazby v určitém okamžiku; Ne pro žádnou konkrétní krutost, ale protože vlčí mládě opouští její smečku a hledá vlastní cestu. Tak se rozrostly, jejich spojení oslabilo a selhalo. Vše, co nyní sdílejí, je osamělý osud.

Citáty [| ]

Citáty a dialog týkající se chaosu naleznete na chaosu/citátech.

Boons [| ]

Povýšení Chaosu fungují odlišně od požehnání olympijských bohů. Přicházejí ve dvou polovinách: kletba a požehnání, které jsou náhodně vybrány. Prokletí negativně ovlivňuje Zagreus pro daný počet setkání, poté se trvale promění v požehnání po zbytek běhu. Rarita celkového požehnání ovlivňuje požehnání pouze.

Jméno požehnání závisí na tom, které účinky byly náhodně vybrány, přičemž první polovinou byla kletba a druhá polovina požehnání (e.G. Pauperova laskavost, Abyssal Gransp).

Na rozdíl od jiných výnosů můžete získat stejné požehnání více než jednou v běhu a efekty zásobník aditivně. Jejich výhody nelze upgradovat s pom mocí nebo prodáno.

Poškození způsobené zmrzačenými, flayed a přidanými kletbami nemůže snížit Zagreus pod 1 . Animace, zvuk a hlasová linka pro poškození bude stále hrát, ale jeho zdraví ve skutečnosti nebude klesat.

Jak najít chaos požehnání

Hades je hlavně o tom, jak se stane silnějším, když bojujete s cestou mimo podsvětí, a existuje mnoho způsobů, jak Zagreus dostává pomoc k dosažení takového úkolu. Boons, všemohoucí schopnosti nadané samotnými bohy, jsou jedním z hlavních nástrojů používaných při pokusech o útěk.

Postvence přicházejí v různých raritách a v závislosti na památkách, které používáte, a také na svém zrcadle nočních upgradů, budete mít více šancí vidět lepší během vašich běhů dříve než později. Zejména pohody z chaosu jsou jedny z nejunikátnějších a nečekanějších parta.

Jak fungují chaosové brány

20201020163130 1.jpg

Místo toho, aby narazili na chaos během vašich běhů, jak byste normálně dělali s bohy a speciálními postavami, žijí na jiné říši. Abyste se tam dostali, budete muset dávat pozor na brány chaosu, „pasti“ ve tvaru kruhu na podlaze, které se otevře, jakmile vyčistíte místnost. Vstup má však poplatek, který je placen se zdravím, proto mějte na paměti, že pokud jste nízko na HP.

Jakmile je uvnitř, chaos se objeví jako další požehnání (vždy jim poskytnete nektar nebo ambrosii, pokud máte nějaké náhradní lahve) a budete si moci vybrat jednu z nich.

20201006004028 1.jpg

Nyní mějte na paměti, že existují další náklady – všechny vás proklíná za pár pokojů (vždy uvedené v popisu) a stanou se k dispozici pouze poté, co kletba zvedne. Ty mohou drasticky změnit vaši zkušenost, takže stojí za to je popadnout – jen vědět, že mohou změnit „perfektní“ běhy, pokud si nejste opatrní.

A konečně, pokud chcete tento proces urychlit, nezapomeňte vybavit památku chaosu, kosmické vejce, které je uděleno poté, co jste jim dali nektar. To nejen zvyšuje šance na vidění více bran chaosu, ale také eliminuje náklady na zdraví pro úplné zadání.

Seznam chaosu požehnání HADES

20201008193758 1.jpg

Dobrodiní Typ Účinek
Blahobyt Dobrodiní Jakékoli oboly, které najdete, stojí za to
Přepadení Dobrodiní Zezadu způsobujete více škod
Útok Dobrodiní Způsobujete více škod, které zasáhnete nepoškozené nepřátele
Vzdor Dobrodiní Získejte +1 Death Defiance
Zatmění Dobrodiní Jakákoli temnota a drahokamy, které najdete, stojí za to více
Laskavost Dobrodiní Ponožky mají více šancí být vzácné nebo lepší
Vzkvétat Dobrodiní Vaše speciální způsobuje větší poškození
Uchopit Dobrodiní Získejte více obsazení munice
Výpad Dobrodiní Váš útok na pomlčku způsobí větší poškození
Výstřel Dobrodiní Vaše obsazení způsobí větší poškození
Duše Dobrodiní Získat více zdraví
Stávkovat Dobrodiní Váš útok způsobí větší poškození
ABYSSAL Kletba Z pasti způsobujete více poškození
Přidáno Kletba Pokaždé, když se obsadí, zasáhnete
Atrofická Kletba Váš celkový život je snížen
Žíravý Kletba Zabití nepřátelé na vás hodí pekelnou bombu
Zakořeněno Kletba Náhledy odměny komory jsou skryty
Nesnesitelné Kletba Užíváte více škod
Flayed Kletba Pokaždé, když budete zvláštní, zasáhněte
Zastavení Kletba Vaše pomlčka má snížený rozsah
Zmrzačený Kletba Pokaždé, když zaútočíte, zasáhněte
Pauper’s Kletba Nemůžete získat Obols
Roiling Kletba Čelíš více nepřátelům
Kluzký Kletba Nemůžete sbírat obsazenou munici na x sekundy
Lenivý Kletba Máte menší rychlost pohybu