Harmonogram | Final Fantasy XIV Fan Festival 2023 v Las Vegas, oznamující fanoušek festivalu 2023 v Las Vegas Ticket Details | Final Fantasy XIV Fan Festival 2023 v Las Vegas

Fan Festival 2023 v Las Vegas Ticket Details

Mezitím budou během obecného prodejního období prodány jakékoli neprovedené vstupenky na hráče, což umožní jakémukoli členovi veřejnosti navštěvovat. Obecné prodejní období je stanoveno na 15. března 2023 v 9:00 PT/12:00 ET. Square Enix varoval, že je možné, aby se všechny vstupenky prodaly během období exkluzivního hráče.

PLÁN

Bezpečnostní kontrola a vstup do fronty začnou v 7:00. Účastníci budou vedeni z fronty do hlavní haly v 9:00, aby se usadili v hlavní přednášce. Pro urychlení procesu kontroly bezpečnosti existují omezení velikosti tašek, které mohou účastníci přinést, takže doporučujeme nechat vaše tašky doma nebo hotel. Úplné podrobnosti naleznete v oznámení o registraci a bezpečnosti.

Registrace

Účastníci musí navštívit registrační místnost umístěnou ve 2. patře, aby jejich vstupenky byly naskenovány a identifikace ověřena. Jakmile je účastníci zabaveni. Úplné podrobnosti naleznete v oznámení o registraci a bezpečnosti.

Aktivity události

Účastníkům budou k dispozici různé zábavné aktivity na akci. Aktivity začnou, jakmile se hlavní poznámka uzavře a jakmile se začnou připravit na koncert, zavře se na den.

Obchod zboží

Účastníci si budou moci zakoupit různé FFXIV zboží z obchodu se zbožím. Událost je bezhotovostní, takže prosím přineste kreditní karty nebo digitální formy platby (Apple Pay, Google Pay atd.). Obchod se otevře, jakmile se hlavní poznámka uzavře, a bude uzavřen na den, jakmile se začne přípravy na klavírní koncert.

Jevištní události

10:00 dopoledne 11:00 12:00 1:00 PM 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 PM 20:00 PM

Naoki Yoshida na jevišti

Klíčová detekce

28. července, 10:00 – 11:30 PDT

Moderátor:

Jazyky:

Připojte se k producentovi a režisérovi Naoki Yoshidě, když se vydá na pódium, aby oznámil nejnovější aktualizace přicházející na Final Fantasy XIV.

Zahajovací ceremonie

28. července, 11:30 – 12:00 PDT

Moderátor:

Jazyky:

Ošetřující hosty z vývoje a provozních týmů Final Fantasy XIV přicházejí, aby pozdravili účastníky a zahájili show.

Dvě ilustrované Carictures of Community Team Flank Realm Revisited in Text

Revidovaná říše

28. července, 13:00 – 14:00 PDT

Přednášející:

Aya Montoya, Danielle Grafft

Jazyk:

Na oslavu nadcházejícího 10. výročí se tým severoamerických komunit ohlédne zpět na působivé aktualizace provedené na Final Fantasy XIV v průběhu let. Od grandiózních okamžiků po komunitní memy si užijte tuto procházku po paměti s námi.

Natsuko Ishikawa seděl a usmíval se do kamery s postavami Ardberta a G

Začátek od konce: anotovaný endwalker

28. července, 14:00 – 16:00 PDT

Přednášející:

Naoki Yoshida, Natsuko Ishikawa

Jazyky:

Připojte se k členům vývojového týmu, když se ohlédnou zpět na vytvoření Endwalker.

Devět účastníků kostýmů oblečených v postavě Final Fantasy 14 stojí společně v řadě na jevišti

Glamored to Life – Cosplay Walk

28. července, 17:00 – 18:00 PDT

Přednášející:

Aya Montoya, Danielle Grafft

Jazyk:

Pozvali jsme cosplayery všech úrovní dovedností, aby natáčeli své věci na pódiu, aby všichni viděli! Přijďte si užít na displeji průvod a odhodlání!

Keiko hraje na klavír

Výkon klavíru

28. července, 19:00 – 20:00 PDT

Přednášející:

Masayoshi Soken, Matt Hilton

Jazyky:

Vzpomeňte si na minulá dobrodružství a užijte si fascinující melodie FFXIV na tomto klavírním koncertu, který hrál Keiko. Aby se zajistilo, že si mohou všichni účastníci užít koncert bez rozptýlení, nahrávání videa nebo zvuku během představení, je přísně zakázáno.

* Plán jeviště a obsah se může změnit.

* Obrázky pocházejí z předchozích živých událostí.

PlayStation, Logo „PS“ Family Logo “, PS5″ a “PS4” jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.
Ikona ESRB a hodnocení ESRB jsou registrovanými ochrannými známkami Asociace softwaru pro zábavu.
Mac je ochranná známka společnosti Apple Inc., Registrováno v U.S. a další země.
© 2023 Valve Corporation. Logo Steam a Steam jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky společnosti Valve Corporation v U.S. a/nebo jiné země.

© Square Enix
Ilustrace loga: © 2010, 2014, 2016, 2018, 2021 Yoshitaka Amano

© Square Enix Všechna práva vyhrazena.

PlayStation, Logo „PS“ Family Logo “, PS5″ a “PS4” jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.
Ikona ESRB a hodnocení ESRB jsou registrovanými ochrannými známkami Asociace softwaru pro zábavu.
Mac je ochranná známka společnosti Apple Inc., Registrováno v U.S. a další země.
© 2023 Valve Corporation. Logo Steam a Steam jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky společnosti Valve Corporation v U.S. a/nebo jiné země.

Ilustrace loga: © 2010, 2014, 2016, 2018, 2021 Yoshitaka Amano jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky Square Enix Co., Ltd. Final Fantasy, Final Fantasy XIV, FFXIV, Square Enix a logo Square Enix jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky Square Enix Holdings Co., Ltd.
Ilustrace loga: © 2010, 2014, 2016, 2018, 2021 Yoshitaka Amano

Fan Festival 2023 v Las Vegas Ticket Details

Fan Festival 2023 v Las Vegas Logo s

Dnes bychom se chtěli podělit o festival fanoušků 2023 v podrobnostech o lístku v Las Vegas, včetně informací o tom, jak hráči s aktivním předplatným budou mít prioritu nákupu před obecným prodejem. Jsme nadšeni, že se můžeme vrátit k hostování osobních akcí a pozvat naše válečníky světla, aby s námi oslavili v Las Vegas letos v červenci!

Podrobnosti o lístku
Vstupenky budou stát $ 199.99 USD za lístek (plus daně a poplatky). Veškerý prodej vstupenek je konečný a bude vyžadováno, aby se na akci vyzvedla lístky.

Držitelé vstupenek získají přístup na dvoudenní osobní akci, která má každý večer exkluzivní koncertní představení, které nebude streamováno. Účastníkům akce bude také poskytnuta fyzická taška s dobrým dobrým taškou s položkou s tématem událostí (obsah, který má být odhalen).

Nákup vstupenek exkluzivního hráče
Abychom zajistili, že sloužíme stále rostoucí komunitě, jsme pracovali na vytvoření našeho největšího festivalu fanoušků v Severní Americe. Zaměřujeme se na přizpůsobení a hodně Větší publikum tentokrát vedlo k touze přepracovat proces nákupu vstupenek.

Abychom se vyhnuli spěchu a dlouhým frontám, které očekáváme během prodeje online vstupenek, rozhodli jsme se, že zkušenost zjednoduší tím, že nejprve požádáme o zainteresované hráče, aby naznačili jejich touhu koupit vstupenky tím, že se rozhodli do náhodného kresby. Během tohoto období hráči s aktivní předplatné kteří mají North American Square Enix účet Jednoduše musíte zaregistrovat svou touhu koupit prostřednictvím našeho formuláře žádosti, když je k dispozici.

Období žádosti
17. února 2023 až sobota 25. února 2023 v 11:59.m. (PST)

Zaregistrování vaší touhy nákupu vstupenek nezaručuje, že budete vybráni pro přijetí přístupového kódu. Vybrané pro přijetí přístupového kódu nevyžaduje, abyste provedli nákup vstupenek. Žádáme však, abyste zaregistrovali svůj zájem, pouze pokud plánujete provést nákup.

Po uzavření formuláře žádosti se bude konat kresba a vybrání hráči, kteří jsou vybráni Pátek 3. března 2023 prostřednictvím e -mailové adresy registrované na účtu Square Enix použité v procesu podávání žádostí. Oznámení bude také zveřejněno na Angličtina Final Fantasy XIV Twitter účet Jakmile byly všechny e -maily oznámení o výběru odeslány vybraným hráčům.

E -maily přístupového kódu budou doručeny z [email protected] e -mailová adresa, takže si vyhledejte e -maily z této adresy. Doporučujeme také, aby hráči zkontrolovali jakékoli poštovní schránky spamu, nevyžádané nebo propagace po oznámení o dokončení odeslání.

Všimněte si, že hráči, kteří nejsou vybráni, budou nelze kontaktovat.

Web nákupu vstupenek
Fan Festival 2023 v lístcích v Las Vegas bude prodán prostřednictvím Webové stránky události Showclix Podle metod a plánů uvedených níže.

Všimněte si, že web může být nedostupný až do blíže k časovému rámci nákupu.

Přístupové kódy nákupu vstupenek exkluzivních hráčů
Hráči, kteří byli vybráni, obdrží jednorázový přístupový kód, který udělí schopnost zakoupit až dvě vstupenky během okna exkluzivního lístku pro hráče. Hráči, kteří mají jedinečný přístupový kód, se nebudou muset spěchat, aby si vstupenky nakupovali bezprostředně po zahájení prodeje, protože okno nákupu exkluzivního hráče bude trvat několik dní a budou v prodeji dostatečné vstupenky, aby se zajistilo Každý hráč s kódem si může zakoupit až dvě vstupenky. Vstupenky lze opět zakoupit kdykoli během týdenního období, pokud hráč má požadovaný kód.

Období nákupu vstupenek exkluzivního hráče (s kódem)
Pondělí 6. března 2023 v 9:00 a.m. (PST) do pondělí 13. března 2023 v 9:00 a.m. (PDT)

Obecný prodej
Veškeré neprodané vstupenky po skončení doby nákupu vstupenek pro hráče budou prodány během obecného prodejního období. Toto obecné prodejní období nebude vyžadovat jedinečný přístupový kód a vstupenky budou prodány na základě prvního řízení, do prvořadého servisu, dokud nebude vyprodáno.

Vstupenky nebudou k dispozici ke koupi na místě na samotné akci.

Obecné období prodeje
Středa 15. března 2023 v 9:00 a.m. (PDT)

Je možné, že celá akcie vstupenek mohou být prodána během nákupního období exkluzivního hráče a žádné vstupenky nezůstají po dobu obecného prodeje. Doporučujeme se přihlásit během období nákupu vstupenek exkluzivní.

Limity nákupu vstupenek
Během nákupního období exkluzivního přehrávače lze přístupový kód použít jednou k nákupu maximálně dvou vstupenek.

Během potenciálního obecného prodejního období lze za objednávku zakoupit maximálně 2 vstupenky.

Aplikace nákupu vstupenek exkluzivního hráče
Jakmile si přečtete výše uvedené a jste připraveni požádat o nákup vstupenek na exkluzivní hráče, prosím Navštivte formulář žádosti.

2023 Vstupenky FFXIV Fan Fest se prodávají

Vstupenky FFXIV Fan Fest

Pokud jdete na 2023 Festival Final Fantasy XIV V Las Vegas je nyní čas na zabezpečení vaší účasti. Od 6. března 2023 v 9:00 PT/12:00 ET, Ffxiv Vstupenky Fan Fest jsou v prodeji. Square Enix otevřel speciální nákupní web pro vstupenky a také zveřejnil podrobnosti o svém blogu.

I když 2023 Ffxiv Vstupenky Fan Fest jsou v prodeji, nejsou zcela otevřeny každému veřejnosti. Období nákupu 6.-13. března 2023 je exkluzivní pro hráče Final Fantasy XIV kteří mají speciální přístupový kód. Bez kódu si hráč nebude moci koupit lístek. Ti, kteří obdrželi kód prostřednictvím svého e -mailu, budou mít nárok na nákup až dvou vstupenek. Podle tweetu od Square Enix byly všechny e -maily oznámení, které obsahují přístupové kódy, zaslány způsobilým hráčům.

Mezitím budou během obecného prodejního období prodány jakékoli neprovedené vstupenky na hráče, což umožní jakémukoli členovi veřejnosti navštěvovat. Obecné prodejní období je stanoveno na 15. března 2023 v 9:00 PT/12:00 ET. Square Enix varoval, že je možné, aby se všechny vstupenky prodaly během období exkluzivního hráče.

2023 Ffxiv Vstupenky Fan Fest stojí $ 199.99 každý. Poskytují přístup na celou dvoudenní akci v Las Vegas v Nevadě. Ticketholders se každý večer zúčastní exkluzivního koncertu, který nebude streamován na veřejnost. Dostanou také bagrnu s exkluzivními předměty.

Final Fantasy XIV je k dispozici na PS4, PS5 a PC. 2023 Ffxiv Festival fanoušků se bude konat 28.-29. Července 2023 v Las Vegas v Nevadě.