Historie výdajů na výdaje, jak zkontrolovat, kolik peněz jste utratili za Valorant | Brzká hra

Jak zkontrolovat, kolik peněz jste utratili na Valorant

Pokud jste někdy přemýšleli, kolik váhy vaší peněženky klesla s nákupy varorantu, dnes zjistíte, jak to zjistit. Jen prosím, nenávidejte nás, že vám řeknete, jak to udělat.

Jak zkontrolovat historii nákupu varorantu

Pokud se vám líbí hraní Valorant, možná budete chtít vyvolat nákupy her. Svou historii nákupu si můžete jednoduše zkontrolovat několika snadnými kroky, bez ohledu na to, zda chcete vidět, kolik jste utratili na VP, kůže, svazky nebo jiné nákupní předměty. V této příručce vám ukážeme, jak snadno zkontrolovat historii nákupu Valorant.

Shooter Valorant první osoby je bezplatný titul vytvořený společností Riot Games. Zahrnuje řadu agentů, z nichž každá má speciální dovednosti a přizpůsobitelné zbraně s různými kůže. VP (Valorant Points), prémiová měna hry, je vyžadována k nákupu kůže a dalšího kosmetického zboží ve Valorant. VP můžete buď získat prostřednictvím bitevního průsmyku nebo je koupit se skutečnými penězi.

Podívejte se na historii varorantu, abyste zjistili, kolik peněz jste za hru utratili. Kredit: Riot Games

Zkontrolujte historii varorantních kuplat a zjistěte, kolik peněz jste za hru utratili. Kredit: Riot Games

Co je historie nákupu Valorantu?

Hráči si mohou prohlížet své minulé transakce her pomocí funkce historie nákupu Valorant. Zobrazuje datum, čas, částku a položku každého nákupu skutečných peněz.

Schopnost modifikovat postavy a zbraně pomocí kůže, sprejů, kartami a tituly je jednou z funkcí, které přitahují mnoho hráčů k Valorant. Tyto kosmetické položky lze získat prostřednictvím hraní, dokončení mise, nákupem měny ve hře nebo provedením úkolů ve hře.

Jak zkontrolovat historii nákupu Valorantu: Nejjednodušší způsob

Navštivte oficiální stránku podpory nepokojů a přihlaste se s účtem nepokoje a prohlédněte si historii výdajů ve Valorant. Seznam všech vašich nákupů VP od doby, kdy jste poprvé vytvořili váš účet, se zobrazí, jakmile budete přihlášeni. Navíc uvidíte, kolik peněz jste celkově utratili ve své domácí měně. Historie nákupu však neodhaluje kůže nebo svazky a neodráží to, co jste udělali s VP. Přejděte na kartu sběr v klientovi Valorant a zobrazte zboží, které jste zakoupili nebo odemkli ve hře.

Pokud si chcete přečíst, jak zkontrolovat historii nákupu Valorant v krocích, zde je pro vás čistší průvodce:

 1. Otevři tvůj webový prohlížeč.
 2. Jít na Stránka podpory Valorantu
 3. Přihlásit se na váš účet Valorant.
 4. Klikněte na “Historie nákupů.“
 5. Klikněte na “Získejte historii nákupu.“
 6. Celková částka bude zobrazena v vaše měna.

Můžete spravovat své výdaje a sledovat své vzorce výdajů tím, že se podíváte na historii nákupu ve Valorant. Může vám také pomoci při prevenci podvodu nebo podvodných nákupů na vašem účtu. Pokud najdete nějaké chyby nebo problémy s historií nákupu, můžete požádat o podporu nepokojů.

Jak zkontrolovat, kolik peněz jste utratili na Valorant

Pokud jste někdy přemýšleli, kolik váhy vaší peněženky klesla s nákupy varorantu, dnes zjistíte, jak to zjistit. Jen prosím, nenávidejte nás, že vám řeknete, jak to udělat.

Valorantové peníze

S tím, jak často se svazky kůže přicházejí do Valorantu a jak krásné mohou být, Můžeme utratit obrovské množství peněz, aniž bychom si je všimli. Pokud utrácíte jen zdánlivě malé „1000 valorantových bodů za měsíc“, ve skutečnosti utrácíte 120 $ ročně. Nemusí to být tak moc, ale buďme upřímní – Kdo z vás odolává, když ve vašem obchodě Valorant vidíte kůži Elderflame, protokol nebo spektra? Navíc, nákup bitevního průchodu jednou za dva měsíce je nutností.

Pokud bojujete se zbraněmi, které si nakupujete závislosti.

Jak zkontrolovat, kolik peněz jste utratili na Valorant

Můžete zkontrolovat, kolik peněz jste utratili na Valorant prostřednictvím svého účtu Riot. Vše, co musíte udělat, je:

Historie peněz Valoranta

 1. Přejděte na oficiální web podpory Riot Games prostřednictvím tento odkaz.
 2. Klikněte na červené tlačítko „Přihlaste se“ a připojte si účet Riot Games.
 3. Dokončete dvoufaktorovou ověřování, pokud potřebujete.
 4. Klikněte na červené tlačítko „Získat můj nákup“.
 5. Viz výsledek!

Jaký je váš výsledek? Plánujete utratit Nové zbraně, Vědět, jak moc jste teď zmenšili peněženku? Dejte nám vědět o našich profilech sociálních médií jako Svár, Cvrlikání, a Instagram!