Hlavní hra ve společnosti Call of Duty®: Modern Warfare® II – Přehled, MW2 Hodné hry: řady, divize dovedností, výzvy a odměny

Hračka MW2 Hrad: Hodnoty, divize dovedností, výzvy a odměny

Contents

Každý začne jako bronzový hráč, což znamená. Tato jednodušší celková zkušenost vylučuje žebříky a žebříkové body, takže se můžete soustředit na vítězné zápasy a získat SR.

Hlavní hra ve společnosti Call of Duty ®: Modern Warfare ® II – Přehled

Přepracovaný systém hodnosti a divize, včetně většího důrazu na hodnocení dovedností a dalších odměn – to je to, co potřebujete vědět o nejnovějším vydání hodnocené hry, která bude vydána v sezóně 02 moderní Warfare ® II a představila Treyarch s Call of of of the Call of Duty League ™.

 • Zprávy
 • Oznámení

Hlavní hra ve společnosti Call of Duty ®: Modern Warfare ® II – Přehled

Přepracovaný systém hodnosti a divize, včetně většího důrazu na hodnocení dovedností a dalších odměn – to je to, co potřebujete vědět o nejnovějším vydání hodnocené hry, která bude vydána v sezóně 02 moderní Warfare ® II a představila Treyarch s Call of of of the Call of Duty League ™.

 • Zprávy
 • Oznámení

13. února 2023

podle CDL, Treyarch a Call of Duty Staff

 • Toto je hodnocená hra
 • Základy
 • Hodnost, sezónní výherní výzvy
 • Další nové funkce
 • Victorovi – a nejvíce oddanějšímu – jdou kořist
 • Tipy od profesionálů

Toto je hodnocená hra

Připraven stát se nejlepší na světě v Call of Duty®: Modern Warfare® II?

Prezentováno společností Treyarch ve spolupráci s Infinity Ward, s podporou Call of Duty League ™, zařazená hra bude oficiálně spuštěna na začátku sezóny 02. Po jejich základu hodnocené hry v Call of Duty®: Vanguard, Treyarch se rozhodl stavět na tomto systému a zefektivnit autentické online konkurenční zkušenosti pro hráče a zároveň nabízet více odměn nejkvalifikovanějším a oddanějším hráčům franšízy.

Tyto inovace zahrnují revizi Rank System, který přináší větší váhu a odměnu za vítězné zápasy, jakož i o tom, jak jsou zastoupeny divize hodnosti a dovedností, a zavedení funkcí, jako je hodnocení dovedností (SR) odpuštění a ochrana deníku.

Pro ty, kteří neznáte s hodnocenou hrou, podívejte se, co to nabízí:

Základy

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Video miniatura

 • Al Bagra Fortress
 • Breenbergh Hotel
 • ambasáda
 • Mercado Las Almas
 • Zarqwa Hydroelectric

Hledat a zničit

 • Al Bagra Fortress
 • Breenbergh Hotel
 • El Asilo
 • ambasáda
 • Mercado Las Almas
 • Al Bagra Fortress
 • Breenbergh Hotel
 • El Asilo

Hraní zápasů Grants Skill Hodnocení (SR), což určuje, do jaké divize dovedností z osmi patříte:

 • Bronz-0-899 SR
 • Silver-900-2 099 SR
 • Zlato-2 100-3 599 SR
 • Platina-3 600-5 399 SR
 • Diamond-5 400-7 499 SR
 • Crimson-7 500-9 999 SR
 • Iridescent – minimálně 10 000 SR
 • Top 250 – 10 000+ SR (viz níže)

Vaše hodnocení dovedností je založeno hlavně na výsledku každého zápasu, který hrajete – jednoduše dejte, vyhrajte zápas, abyste získali SR, ztratili zápas a ztratili SR. Individuální výkon a celkový výkon vašeho týmu ovlivní množství SR, které získáte nebo ztratíte každý zápas. V divizích vyšších dovedností bude kladen větší důraz na výkon týmu, aby se zajistilo, že všechny vítězné hry jsou vhodně odměněny.

Každá divize dovedností pod duhou má tři úrovně, které postupují. Tyto úrovně poskytují pro každou divizi další granularitu a pomáhají hráčům cítit pocit postupu, když stoupají. Přemýšlejte o nich jako další podkategorie SR v každé divizi dovedností a rozdělujte rozsah SR v každé divizi na třetiny.

Návrat z Předvoj Systém hraní her je top 250 dovedností, která je nad duhovou. 250 nejlepších hráčů s nejvyšším SR nad 10 000 bude umístěno na nejlepších 250 žebříčku pro všechny.

V letošním roce bude top 250 aktivní na začátku každé sezóny a začne se vyplňovat, protože nejlepší hráči stoupají nad 10 000 SR a kvalifikují se. Závod na Top 250 je zapnutý – kdo bude prvním hráčem, který se kvalifikuje v sezóně 02?

V letošním roce také nové top 250, něco, co pomáhá každému sledovat své oblíbené profesionály CDL, kteří se kvalifikují na nejlepší 250 žebříčku; Každý profesionál, který dosáhne tohoto žebříčku. Bude pro dokončení sezóny 02 na místě č. 1? Nebo se místo toho dostane budoucí hráč ligy na vrchol?

v Modern Warfare II Hlavní hra Každý začne jako bronzový hráč. To znamená, že budete hrát kdykoli budete chtít bez zápasů o umístění, což vám umožní soutěžit se všemi ostatními napříč hodnocenými hraními, když se objeví druhá, že to žije. Ano, dokonce i králové a malé hrůzy museli začít někde – hrát dost dobře a vy se budete pohybovat nahoru dostupnými divizemi dovedností v několika zápasech. Toto sítě na jednodušší celkový zážitek s odstraněním žebříků a žebříkových bodů, což vám umožní soustředit.

Pokud jde o squadding Up, můžete se do zápasů dostat až tři squadmates, pokud spadají do určité prahové hodnoty dovedností, přičemž nejvyšší dovednost ve straně určuje pravidla omezení:

 • Bronz prostřednictvím platinových hráčů se může vyrovnat bez omezení.
 • Hráči diamantu mohou tvořit večírky pouze ve dvou divizích dovedností.
 • Crimson, Iridescent a Top 250 hráčů se mohou připravit pouze v rámci jedné divize dovedností.

Na konci každé hodnocené herní sezóny určuje vaše umístění nejvyšší divize dovedností pro sezónu, jaké odměny vyděláváte, a také kde začnete pro příští sezónu:

Bronze přes Crimson Players zahájí jednu dovednost divize zpět (s výjimkou bronzu, který začne bronzovou úrovní I) s ochranou demotion povoleno pro vaše první 3 zápasy (viz další nové funkce).

Iridescent a Top 250 začnou v divizi dovedností Diamond Tier I s ochranou demotion povoleno pro několik zápasů.

Hodnost, sezónní výherní výzvy

Získání zápasu s hodnoceným herním zápasem se také počítá ke dvěma dalším systémům: vaše hodnocení a sezónní odměny za vítězství.

Hodnost představuje váš kumulativní pokrok v hodnocené hře, počínaje 1. žebříčkem a prochází 50. Postupující v řadách je stejně jednoduché jako vítězné zápasy – každá hodnocená hraní vítězství oceňuje hvězdu. Vydělávejte dostatek hvězd a budete postupovat do dalšího hodnosti na své cestě do 50. pozice. Každých pět řad uděluje nový symbol, který se objevuje v barvě vaší divize dovedností, jako je například vlk pro řady 11–15 nebo Mighty Silverback Gorilla pro 31–35. Na rozdíl od divizí dovedností se řady neresetují mezi ročními obdobími.

Každá vítězství se také počítá Sezónní vítězná výzva, což nabídne nové odměny každé sezóny.

Jinými slovy, Bez ohledu na vaši divizi dovedností, stále jste odměněni a další pořadí je jen pár výher.

Další nové funkce

Konkurenti s hodnocením hraní vědí, že některé z nejvíce frustrujících časů jsou, když se náhodný spoluhráč rozhodne přestat na začátku zápasu nebo přímo uprostřed akce. I když je nemožné zabránit tomu, aby se hráči odpojili, s touto verzí hodnocené hry se představí několik nových funkcí, aby byly tyto okamžiky zvládnutelné:

Za prvé, hodnocené herní zápasy se nezačnou, pokud jsou týmy nerovnoměrné. Pokud se hráč odpojí nebo skončí před zahájením zápasu, všichni zbývající hráči se vrátí do lobby a zápas se nebude počítat.

Pak je tu odpuštění SR: Pokud se hráč odpojí nebo skončí uprostřed zápasu, všichni členové týmu Mimo stranu tohoto hráče neztratí žádnou SR. V zásadě, pokud se tento 4v4 stane 3v4 kvůli odchodu spoluhráče, může být SR stále vydělán, pokud se vám podaří překonat nevýhodu a vyhrát zápas, ale prohrávka, zatímco Shorthend neodečte žádná SR.

Stejně jako předchozí hodnocené iterace her, tresty a pozastavení mohou být podány těm, kteří přestanou, odpojí, sedí nečinnosti nebo spáchají přátelský oheň příliš často. Hráči, kteří ukazují opakované špatné chování, budou podány závažnější tresty. Systém použitý k vyhodnocení opakovaného špatného chování byl přepracován Modern Warfare II potrestat špatné herce a vyhnout se tvrdým trestům pro hráče, kteří hru neustále hrají, nebo kteří mění své způsoby po penalizaci nebo pozastavení důslednějšího.

Další novou funkcí je ochrana DeMotion, která pomůže všem hráčům vyhnout se okamžitému sestupu po postupu do nové divize dovedností. Po postupu do divize vyšších dovedností hráči neztratí žádný SR v prvních třech hrách v nové divizi. Po této počáteční ochraně, pokud hráči ztratí dostatek SR na to, aby riskovali sestupování, musí hráči ztratit dva po sobě jdoucí zápasy, aby byly degradovány z jejich dovednostní divize. Ochrana demotionské ochrany se vztahuje také na první tři zápasy každé sezóny.

Dvě další funkce poznámky jsou plameny Hot Streak, které odměňují hráče, kteří dokážou nashromáždit 3+ herní pruhy během 72hodinového období a přidání hodnocených ikon v sociálních profilech, což vám umožňuje předvést tuto divizi a hodnost dovedností a hodnost přes Modern Warfare II a Call of Duty®: Warzone2.0, Bez ohledu na to, jaký režim hrajete.

Victorovi – a nejvíce oddanějšímu – jdou kořist

Ať už jste v top 250 nebo jste se umístili jen na časy, je tu spousta, které přichází s vítězstvím v hodnocených hrách. A všechny z nich mohou být předvedeny v rámci hodnocené hry, v Modern Warfare II Multiplayer nebo dokonce v Warzone 2.0.

Za prvé, existuje několik sezónních výherních odměn za tuto první sezónu, počínaje nálepkou na 5 vítězství a profesionálního vydání SMG Blueprint, který zahrnuje přílohy, které jsou vhodné pro konkurenční hru, které se uděluje za 10 výher. Mezi další odměny do této progresivní cesty patří kouzlo, nálepka a nakládací obrazovka až do zbraně camo, kterou lze použít na jakoukoli zbraň a je uděleno po vyhrávání 100 zápasů.

Pokud jde o odměny za pořadí, existuje několik klíčových položek mimo novou volací kartu každých pět řad a některé další konkurenční kosmetiky zaměřené na konkurenceschopnost:

 • Pořadí 5: Skin balíček operátorů „Randed Competitor“, jedna „domácí“ verze a jedna „pryč“ verze udělená pro operátory mužů i žen CDL
 • Pořadí 15: Propust Producte Sidearm Blueprint, který má podobné připoutanosti jako to, co se používá na nejvyšší úrovni konkurenční hry.
 • Pořadí 30: Nová obrazovka zbraně, která stopy vyhrávají hraní.
 • Rank 40: Problém pro boj s bojovým nožem, což je další populární konkurenční sekundární zbraň.
 • Pořadí 50: Operátor „hodnoceného veterána“ Skins (Home and Away) udělené operátorům mužů a žen, důkaz o vašem závazku k hodnocení hry bez ohledu na vaši divizi dovedností

Pokud jde o odměny za dovednost, nejde o to, kde sezónu dokončíte, ale spíše se během toho dosáhla nejvyšší divize dovedností.

Dosažení bronzových a stříbrných řad uděluje nový znak a zároveň dosáhne jakékoli jiné divize dovedností – včetně top 250 – poskytuje dvě nové kůže speciálního operátora, animovaný znak a kouzlo zbraně. V následujících sezónách můžete získat odměnu za další odměny za dovednost dokončením na vyšší (nebo nižší) divizi.

Iridescent a Top 250 členů také získají animovanou volací kartu, zatímco hráč na hodnocení č. 1 obdrží speciální, jedinečný exkluzivní animovanou volací kartu a emblem, který lze považovat za konečná vychvalovací práva z hodnocené hry.

Se všemi těmito odměnami, které nabízejí od sezóny 02, raději spusťte několik nových hlasových kanálů a začněte snižovat pro hodnocenou hru – konec konců je to váš rok.

Tipy od profesionálů

Mimo hraní hry a učení ze zkušeností, jak jinak se můžete připravit na začátek hodnocené hry?

Na major II pořádaném Bostonem Breach, kde Atlanta Faze vzala domů 200 000 $ a 65 bodů CDL, jsme požádali přehrávače Call of Duty League pro nějakou radu ohledně zvládnutí konkurenčních režimů hry.

Cameron “Cammy” McKilligan z Minnesoty Røkkr, All-Star Call of Duty League z roku 2020 a jeden z největších pro hráčů Skotska, rozebral, co je potřeba k získání hledání a zničení:

„Hledat a zničit je velmi situační. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je hrát to co nejvíce a seznámit se s mapami, najít úhly, aby sledovali trasy, které vaši soupeři vybírají, aby získali informace a zabíjeli. Čím více hrajete, tím více si vyzvednete malé věci, které jsou důležité pro vyhledávání a zničení. Získáte více zkušeností ve všech těchto situacích, jako je 1 V 1s, 1 V 2s, 2 V 2s, a naučte se s nimi.“

Amer “Pred” Zulbeari z Seattle Surge, loňský Call of Duty League Rookie roku, to musel říci o Hardpoint:

“Každý kopec na hard bodě je 60 sekund, ale měli byste se začít otáčet na další kopec, až se časovač dostane na 30 sekund.”. Budete chtít udržet lidi na kopci nasáknou dobu, ale kdokoli, kdo se bude otáčet otáčet. První člověk, který jede na nový kopec, by měl vydat nejdelší cestu.“

A konečně neexistuje lepší způsob, jak studovat na konkurenční hře než sledováním Call of Duty League v akci.

Kvalifikace pro Optic Texas ‘Major III začínají 17. února, přičemž všechny hry budou streamovány na oficiálním kanálu Call of Duty League. Nalaďte se a sledujte Cammy, Pred a zbytek těchto neuvěřitelných profesionálních hráčů, kteří bojují o umístění, když dosáhneme poloviční cesty pravidelné sezóny 2023.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty League, Call of Duty Vanguard, Call of Duty Warzone a Modern Warfare jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou krmením jejich příslušných majitelů.

Pro více informací navštivte www.volání povinnosti.com a www.Youtube.com/callOfDuty, a následovat @Activision a @Volání povinnosti Na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

Forge Your Path v sezóně 02 Call of Duty®: Modern Warfare® II a Call of Duty® Warzone ™ 2.0, spuštění 15. února

Nový rychle se rozvíjející Warzone 2.0 Mapa na ostrově Ashika, zahájení hraní multiplayeru v moderním Warfare® II a návrat moderního samuraje zvýrazní rychlé oživení přicházející v sezóně 02.

Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 Sezóna 02 TAKTICKÝ PŘEHLED – Ashika Island, DMZ a další

Nová mapa Ashika Island debutuje v Battle Royale Resurgence a DMZ, 1v1 Gulag se vrací a další výzvy a odměny na vás čekají v sezóně 02. Získejte taktickou přilnavost toho, co přichází na Warzonetm 2.0 Když se sezóna spustí 15. února.

Call of Duty®: Modern Warfare® II Season 02 – Dome Map Intel

Mise: Podrobnosti o mapě, taktice a tipech pro mapu multiplayeru 6v6 nastavené v rámci bojové mapy Observatory Zaya a Mapu Al Mazrah, což je dosud i kultovní prostředí Call of Duty®.

Hračka MW2 Hrad: Hodnoty, divize dovedností, výzvy a odměny

Hračka MW2 Hrad: Hodnoty, divize dovedností, výzvy a odměny

Hlavní hra je MW2 Konkurenční seznam skladeb pro více hráčů. Hlavní hra používá oficiální pravidla a předpisy z Volání povinnosti liga.

Chcete -li se účastnit hodnotící hry, musíte být Alespoň úroveň 16. Všimněte si však, že zatímco v hodnocené hře budete mít přístup ke všem zbraním, přílohám, vybavení a výhodám, bez ohledu na vaši úroveň.

 • Dominovaná hra na hodnocení s nejlepšími hracími herními třídami MW2.

Hračka MW2: Mapy a režimy

Propagační obrázek hry MW2

Hlavní hrací prvky Hlavní hry Následující mapy a režimy:

Hračka MW2: Divize dovedností

Obrázek divizí dovedností v MW2 Hlavní hra

Vaše divize dovedností MW2 je Na základě hodnocení dovedností (Sr) v hodnocené hře. Níže je uvedeno osm divizí dovedností:

Když vyhrajete zápas, získáte SR. Když ztratíte zápas, ztratíte SR. Množství SR, které získáte nebo prohrajete, je určeno jak váš individuální výkon, tak celkový výkon vašeho týmu.

Když vyšplháte na hodnocené divize dovedností, Výkon týmu má přednost před individuálním výkonem Pokud jde o divizi SR.

 • Pokrýváme také, jak odemknout zásah FJX Imperium v ​​MW2 & Warzone 2, což je mocný nový ostřelovač v sezóně 3.

Hračka MW2: Hodnoty a výzvy

Obrázek řad v MW2 Hodnotené hry

Když vyhrajete zápas MW2 Hlavní hra, nedostanete jen SR. Budete také rozvíjet své hodnocení a sezónní výhru.

Rank představuje váš kumulativní pokrok v hodnocené hře. Rank nikdy resetuje – Je to trvalý ukazatel toho, kolik zkušeností máte v hodnocené hře.

Získáte Hvězda pro každé vítězství v hodnocené hře. A pokud získáte dostatek hvězd, zlepšíte se do další pozice. Každých pět řad uděluje nový symbol, který se zobrazí v barvě vaší divize dovedností. Maximální hodnost je 50.

V neposlední řadě se každá vítězství v hodnocené hře hromadí směrem k sezónní výherní výzvě. Každá sezóna zařazená, můžete získat nové odměny za účast v Sezónní vítězné výzvě.

Hračka MW2 Hlavní hra: Odměny

MW2-Ranked-Play-Rewards

MW2 Hlavní hra je naložena na okraj s exkluzivními odměnami, přičemž každá sezóna nabízí hráčům nové odměny. Každých pět vítězství V hodnocené hře, až 100 výher, budete čisté odměny, jako jsou nálepky, plány, kouzla, nálepky, nakládací obrazovky a dokonce i zbraň camo.

Pokud jde o Rank odměny, hráči se mohou těšit na následující dobroty, když stoupají na řady:

 • Pořadí 5: Skřízněný kožní balíček konkurentů konkurentů
 • Hodnocení 10: Stiskněte znak
 • Pořadí 15: Pro vydání Blueprint
 • Pořadí 20: Kouzlo zbraně Ace
 • Pořadí 25: Otočte to znak
 • Pořadí 30: Obrazovka zbraně, která sleduje hodnocené hraní výhry
 • Pořadí 35: Jsem prasklý velký nálepka z zbraně
 • Pořadí 40: Pro vydání Blueprint
 • Pořadí 45: Sweep Weapon Charm
 • Pořadí 50: Skins zařazené veteránské operátor

A to není všechno! Chcete -li skutečně předvést své úspěchy, funkce hraných her Odměny za dovednosti také!

Získáte nový znak k dosažení řad bronzových a stříbrných. Všechny ostatní dovednostní divize, včetně Top 250, získají dvě speciální kůže operátora, animovaný znak a kouzlo zbraně. Tyto odměny nejsou exkluzivní pro první sezónu – což znamená, že je můžete vydělat dokončením vyšší nebo nižší v následujících obdobích.

Hráči dostatečně talentovaní, aby dosáhli divize Iridescent Skill a top 250 získají také animovanou volací kartu. A hráč hraného hráče č. 1 obdrží jedinečnou animovanou volací kartu a znak jako pomník jako nejlepší z nejlepších z nejlepších v hodnocené hře.

 • Vyrovnání hlasitosti je nutností mít v hodnocené hře. Objevte, jak povolit vyrovnání hlasitosti v MW2.

Hračka MW2 Hlavní hra: Bonusové funkce

MW2-Ranked-Play-Features

Treyarch implementoval do hodnocené hry nejrůznější funkce, aby byl zážitek co nejhladší. Když je SR na lince, věci mohou být intenzivní – a frustrující. Zmírnit to, MW2 Hlavní hra zahrnuje několik bezpečnostních opatření:

 • Hlavní herní zápasy budou nezačněte, pokud jsou týmy nerovnoměrné.
 • SR odpuštění. Pokud se spoluhráč odpojí nebo ukončí v polovině zápasu, všichni členové týmu mimo tuto stranu této hráče neztratí žádnou SR.
 • Sankce a pozastavení pro hráče, které přestaly, Odpojte, jděte afk nebo se zavěsujte příliš často oheň.
 • Ochrana demotion. Po postupu do divize vyšších dovedností neztratíte žádné SR pro další tři zápasy v nové divizi dovedností. Navíc, jakmile vyprší ochrana demotion, musíte stále prohrát dvě hry v řadě, abyste byli degradováni z vaší divize dovedností. Ochrana demotion je automaticky povolena pro první tři zápasy každé sezóny.
 • Hot pruhové plameny. Hráči, kteří dosáhnou alespoň tříhry vítězství v průběhu 72 hodin, získají plameny kolem jejich pozice. Barva plamenů je určena délkou pruhu výhry.

To shrnuje vše, o čem potřebujete vědět MW2 Hlavní hra. Tak na co čekáš? Skočit do hodnocené hry MW2 Nyní a zjistěte, jestli máte, co to znamená.

Ujistěte se, že se také naučíte seznam moderních map Warfare 2, takže jste připraveni na cokoli, co přijde v hodnocené hře.

Skvělý! Máte prioritní přístup

Zašlete lístek do možností podpory a naši odborníci na podporu budou váš případ upřednostňovat.

Ve frontě máte otevřenou chatskou relaci

Zjistili jsme, že jste v současné době na chatovací relaci. Pokud si přejete pokračovat, musíte před otevřít nový případ zavřít relaci chatu. Poznámka: Pokud uzavřete chat, počkejte prosím nejméně pět minut, než se naše systémy aktualizují, a umožní vám otevřít nový případ. Zavřít

Máte probíhající relaci chatu

Zjistili jsme, že jste v současné době na chatovací relaci. Pokud si přejete pokračovat, budete muset zavřít svou aktuální chatovací relaci a poté jít do mých případů a zavřít svůj případ před zahájením nové chatské relace. Poznámka: Pokud uzavřete chat, počkejte prosím nejméně pět minut, než se naše systémy aktualizují, a umožní vám otevřít nový případ.

Máte otevřený případ.

V současné době máte s námi otevřený případ a můžete mít otevřený pouze jeden případ podpory. Pokud otevřete nový případ, váš otevřený případ bude uzavřen a budete umístěni na konci fronty. Doporučujeme čekat na vyřešení vašeho aktuálního případu Pokračujte v mých případech

Jste si jisti, že chcete uzavřít svůj případ?

Zahájení nové relace uzavře vaše otevřené pouzdro a umístěte vás do zadní části fronty. Vždy můžete čekat, až bude vyřešena aktuální lístek. Začněte novou relaci moje případy

Vaše lístek byl uzavřen.

Níže zadejte své telefonní číslo a agent se vám brzy vrátí prostřednictvím textové zprávy.

Mám to!

Získáte od nás text krátce nastíní další kroky.

Jejda

Naše špatné. Na našem konci jsme narazili na problém. Prosím zkuste to znovu později.
Sdělte nám níže uvedený problém a my se k vám vrátíme e -mailem co nejdříve.

Dostali jsme váš e -mail!

Jeden z našich agentů zkontroluje vaši zprávu a vrátí se k vám prostřednictvím e -mailu.

Váš případ # je

Jejda

Naše špatné. Na našem konci jsme narazili na problém. Prosím zkuste to znovu později.

Článek užitečný?

Článek užitečný?

Vyberte prosím důvod, proč

DĚKUJEME ZA VAŠI ODEZVU

Hlavní hra v Call of Duty: Modern Warfare II

Přehled o tom, jak fungují hodnocená hrací období a jak získat hodnocené hraní odměn

5. dubna 2023 do 5. dubna 2023

S přepracovaným systémem pozice a divize, větší důraz na hodnocení dovedností a dalšími odměnami, nejnovějším vydáním hodnocené hry pro hraní Call of Duty®: Modern Warfare® II nabízí efektivní online konkurenční zkušenosti pro nejkvalifikovanější a nejdanější hráče. Klíčem k tomuto vylepšenému systému Rank je vítězné zápasy, které nabízejí více odměn a příležitostí k hodnocení pro vítězství. Kromě toho také zavádí Rank System Hodnocení dovedností (SR), Sr Odpuštěnís, a Ochrana demotion.

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Video miniatura

1. Jak funguje hraná hra?

 • Al Bagra Fortress
 • Breenbergh Hotel
 • ambasáda
 • Mercado Las Almas
 • Zarqwa Hydroelectric

CDL Search & Destroy

 • Al Bagra Fortress
 • Breenbergh Hotel
 • El Asilo
 • ambasáda
 • Mercado Las Almas

Řízení CDL

 • Breenbergh Hotel
 • El Asilo
 • Himmelmatt Expo

2. Co je hodnocení dovedností (SR)?

Přehrávání Grants Hodnocení dovedností (SR), který se používá k určení, kde hráči padají v jednom z osmi Divize dovedností:

 • Bronz: 0-899 sr
 • Stříbrný: 900-2 099 sr
 • Zlato: 2 100-3,599 sr
 • Platina: 3 600-5 399 sr
 • Diamant: 5 400-7 499 sr
 • Karmínový: 7 500-9 999 sr
 • Iridescent: Minimum 10 000 SR
 • Top 250: 10 000+ sr

Top 250

250 nejlepších hráčů s nejvyšší SR nad 10 000 se umístí na 250 žebříčku. Top 250 bude aktivní na začátku každé sezóny a začne se plnit, protože nejlepší hráči stoupají nad 10 000 SR a kvalifikují se pro rozpoznávání žebříčku.

Abychom pomohli sledovat vaše oblíbené profesionály CDL, kteří se kvalifikují na top 250 žebříčku, bude mít každý profesionál, který dosáhne top 250 žebříčku.

3. Jak získáte hodnocení dovedností (SR), abyste vyšplhali na divize dovedností?

Hodnocení dovedností hráče (SR) je založeno hlavně na výsledku každého přehrávaného zápasu: Vyhrajte zápas, abyste získali SR, nebo prohrajte zápas a prohrajte SR. Individuální výkon a celkový výkon vašeho týmu ovlivní množství získaných nebo ztracených SR každý zápas. Větší důraz bude kladen na výkon týmu v divizích vyšších dovedností, aby se zajistilo, že všechny vítězné hry jsou vhodně odměněny.

Každá divize dovedností nižší než iridescent má tři úrovně, které postupují, což hráčům dává více milníků k dosažení, jak postupují každou divizí.

Každý začne jako bronzový hráč, což znamená. Tato jednodušší celková zkušenost vylučuje žebříky a žebříkové body, takže se můžete soustředit na vítězné zápasy a získat SR.

4. Mohu se připravit s týmem pro hraní zápasů s hodnocením her?

Pokud spadají do určité prahové hodnoty divize dovedností, můžete přivést až tři squadmates do zápasů, přičemž nejvyšší divize dovedností ve straně určuje pravidla omezení:

 • Iridescent (včetně Top 250) & Crimson: Může párty s hráči v rámci 1 dovednostní divize
 • Diamant: Může večírek do 2 divizí dovedností
 • Bronz přes platinu: Může strana bez jakýchkoli omezení

5. Jak fungují řady?

Hodnost představuje váš kumulativní pokrok v hodnocené hře, počínaje 1. žebříčkem a prochází 50. Získáte hvězdu za každé vítězství zápasu. Neustále vydělávejte hvězdy, abyste postupovali do dalšího hodnosti na vaší cestě do 50 let.

Každých pět řad uděluje nový symbol, který se objevuje v barvě vaší divize dovedností, jako je vlk pro řady 11–15 nebo Gorila Silverback pro 31–35. Na rozdíl od divizí dovedností se řady neresetují mezi ročními obdobími.

Každá vítězství se také počítá Sezónní vítězná výzva, což nabídne nové odměny každé sezóny.

6. Jak fungují divize dovedností od sezóny?

Vaše nejvyšší umístění dovedností pro sezónu určuje, kde začnete pro příští sezónu:

 • Bronz začne bronzovou úrovní I.
 • Stříbro přes Crimson Hráči zahájí jednu divizi dovedností zpět s povolenou ochranou demotion pro jejich první tři zápasy.
 • Iridescent a Top 250 Hráči začnou v divizi dovedností Diamond Tier I s ochranou demotion povoleno pro několik zápasů.

7. Co je odpuštění SR?

Abychom pomohli zvládat problémy s hodnocením, které mohou vzniknout z odpojení hráčů, hraná hra nyní zahrnuje odpuštění SR.

Zpočátku se shazený zápas s hodnocením nezačne, pokud se hráč v hale odpojí nebo ukončí, nebo pokud jsou týmy nerovnoměrné.

Pokud se hráč během zápasu odpojí nebo ukončí, členové týmu mimo party hráče neztratí hodnocení dovedností (SR). Například, pokud se tento 4v4 stane 3v4 kvůli odpojení nebo ukončení spoluhráče, můžete SR vydělat, pokud překonáte nevýhodu a vyhrajete zápas, ale neztratíte SR za ztrátu zápasu.

Stejně jako předchozí hodnocené iterace her, tresty a pozastavení mohou být podány těm, kteří přestanou, odpojí, sedí nečinnosti nebo spáchají přátelský oheň příliš často. Hráči, kteří ukazují opakované špatné chování, budou podány závažnější tresty. Systém použitý k vyhodnocení opakovaného špatného chování byl přepracován Modern Warfare II potrestat špatné herce a vyhnout se tvrdým trestům pro hráče, kteří hru neustále hrají, nebo kteří mění své způsoby po penalizaci nebo pozastavení důslednějšího.