HONKAI Star Rail Natasha Build | Kapesní taktika, Natasha – Nejlepší sestavy a týmy | Honkai: Star Rail | Game8

Natasha – nejlepší sestavy a týmy

Contents

Anglický hlasový herec Honkai Star Rail Natasha je Elizabeth Maxwell a její japonský hlasový herec je Uchiyama Yumi. Je to čtyřhvězdičková postava, která způsobuje fyzickou škodu se svou zbraní, a její cesta je „hojnost“.

Honkai Star Rail Natasha Build

Natasha Honkai Star Rail říká, že je čas na váš lék! Zjistěte vše o jejím nejlepším sestavení, lehkých kuželech, relikviích, hlasovém herci a dalších v našem průvodci.

Hvězda Hvězdná železnice Natasha: Natasha na sobě bílou obličejovou masku vypadala slzné oči a její modré vlasy padaly před její červené oči

Publikováno: 4. září 2023

Mezi úžasné obsazení postav Hvězdná železnice HONKAI, Natasha je skutečným přínosem pro něčí kruh přátelství – a samozřejmě tým. Tato super-inteligentní dáma je doktorka z města Underworld v Belobogu, která čelí několika útrapám, aby zajistila, že její pacienti dostanou co nejlepší péči, a nyní je zde, aby udržovala váš tým ve špičce.

Pokud se chcete dozvědět více o svém čase na Astral Express, podívejte se na náš seznam úrovní HONKAI Star Rail, průvodce Hankai Star Rail Codes a Honkai Star Rail Next Banner Guide. Více o dalších konkrétních postavách se také můžete dozvědět více, jako je Yukong Honkai Star Rail, Topaz Honkai Star Rail a Clara Star Rail Honkai, přímo zde na kapesní taktice.

Správně, čas na to všechno promluvit Natasha Honkai Star Rail.

Thumbnail YouTube

Jaká je nejlepší stavebnice Honkai Star Rail Natasha?

Natasha Honkai Star Rail je podpůrná postava schopná uzdravit její spojence s její dovedností a Ultimate, a míra jejího odchozího uzdravení je jeho pasivní. Proto, zatímco ona může způsobit nějaké škody se svým základním útokem, její hlavní úlohou je podporovat vaši stranu a ujistit se, že můžete přežít tvrdými bitvami.

Její léčivé měřítka s jejím maximálním HP, takže při výběru zařízení pro Natashu byste se měli soustředit na zvýšení jejího HP a odchozího uzdravení. Zvýšení míry obnovy energie samozřejmě také znamená více uzdravení s rychlejším cooldownem.

Jaké jsou nejlepší světelné kužely pro Natasha Honkai Star Rail?

Čtyřhvězdičkový světelný kužel po operaci se provádí speciálně pro Natashu, Vřele doporučujeme jej použít, pokud to máte. Čtyřhvězdičkové světelné kužely se však těžko dostanou, takže pokud to nedokážete získat, vybavte ji lehkým kuželem, který je v souladu s její cestou, „hojnost“, aby umožnil jeho dovednosti.

Lehký kužel Účinek Jak získat
Post-op konverzace (čtyřhvězdičková) Zvyšuje míru regenerace energie Natasha o 8% a zvyšuje její odchozí uzdravení, když používá své konečné o 12% Gacha
Sdílený pocit (čtyřhvězdičkový) Zvyšuje odchozí uzdravení Natashy o 10%. Když používá své dovednosti, regeneruje dvě energie pro všechny spojence Gacha
Cornucopia (tříhvězdičková) Když Natasha používá své dovednosti nebo konečné, její odchozí uzdravení se zvýší o 12% Gacha

Jaké jsou nejlepší relikvie pro Natasha Honkai Star Rail?

Níže jsou uvedeny naše návrhy na relikvie Natasha. Doporučujeme se zaměřit na její maximální HP a odchozí uzdravení, stejně jako u jejího dalšího vybavení, takže trik by měli udělat čtyři kusy kolemjdoucího. Musketeer divoké pšenice je dobrá náhrada za to.

Pokud jde o její rovinné ozdoby, flotila nestárnou je perfektní volbou protože to buffuje jak její max HP, tak i její spojenci. Je to perfektní sada podpory!

Relic Sada Účinek Jak získat
Kolemjdoucí putujícího cloudu Dva kusy vybavené: zvyšuje odchozí hojení o 10%
Vybaveno čtyři kusy: Okamžitě obnovte jeden bod dovedností na začátku bitvy
Jeskyně koroze: Cesta unášení v Jarilo-vi’s Corridor of Fading Echoes
Musketeer divoké pšenice Dva kusy vybavené: zvyšuje útok o 12%
Vybaveno čtyři kusy:
zvyšuje rychlost Natasha o 6% a její základní poškození útoku o 10%
Jeskyně koroze: Cesta unášení v Jarilo-vi’s Corridor of Fading Echoes

Planární ozdoby

Relic Sada Účinky Jak získat
Flotila nestárnoucí Dva kusy vybavené: Zvyšuje Max HP Natasha o 12%. Když její rychlost dosáhne 120 nebo vyšší, útok všech spojenců se zvýší o 8% Ponoření odměňující zařízení do světa 3 simulovaného vesmíru

Relic Stat doporučení

Hlavní statistiky:

Sub-staty:

Co jsou schopnosti Natashy společnosti Honkai Star Rail?

Natasha má docela slušný základní útok, ale upřednostňování využití její dovednosti a konečného uzdravení týmu je rozhodně nejlepší plán. Nezapomeňte však načasovat své uzdravení správně, zejména pokud váš tým zahrnuje také Arlan Honkai Star Rail.

Aktivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Základní útok: Za laskavostí (Single Attack) Vytvořte 50% útoku Natashy jako fyzické poškození cílového nepřítele
Dovednost: Láska, uzdravení a vyberte (obnovení) Zvolte cílovým spojencem pro 9% Max HP Natasha plus 60. Také uzdravuje spojence za dalších 6% Max HP Natashy Plus 40 na začátku příštích dvou zatáček
Ultimate: Gift of Rebirth (Restore) Zvolte všechny spojence pro 11% Natasha Max HP plus 74

Talent:

Dovednost Účinek
Inervace Zvyšuje odchozí uzdravení Natashy na spojence s HP na 30% nebo nižší o 25%

Technika:

Technika Účinek
Hypnóza výzkum Okamžitě útočí na nepřítele. Po vstupu do bitvy způsobí Natasha fyzické poškození rovnající se 80% jejího útoku na náhodného nepřítele, se 100% základní šancí oslabit všechny nepřátele. Nepřátelé, kteří jsou oslabeni, o 30% menší poškození spojenců na jeden tah

Stopy:

Stopa Účinek
Uklidnit Dovednost Natashy odstraní debuff od spojence
Léčitel Zvyšuje odchozí uzdravení Natashy o 10%
Zotavení Zvyšuje dobu trvání nepřetržitého uzdravovacího efektu Natashovy dovednosti

HONKAI STAR Rail Natasha

Co jsou Eidolons Honkai Star Rail Natasha?

Podobně jako Genshin Impact Constellations, když získáte více než jednu kopii postavy, získáte speciální materiál, který vám umožní odemknout jeden z eidolonů této postavy, z nichž každá nabízí jedinečný buff. Tady jsou Eidolons Honkai Star Rail Natasha.

Představa Účinek
Jeden – farmakologická odbornost Pokud je současná HP Natasha na 30% jejího maximálního HP nebo nižšího poté, co byla napadena, se jednou uzdraví, aby obnovila HP rovnou 15% jejího maximálního HP plus 400. Tento efekt může spustit pouze jednou za bitvu
Dva – klinický výzkum Když používáte Ultimate Natasha, uděluje spojencům nepřetržité uzdravení s 30% nebo nižší HP na jeden tah. Na začátku na řadě je jejich HP obnoven o 6% Max HP Natasha Plus 160
Tři – správný lék Zvyšuje úroveň dovedností Natashy o dva na maximum úrovně 15 a úroveň jejího základního útoku o jeden na maximum úroveň deset
Čtyři – zázračný lék Natasha navíc regeneruje pět energie poté, co byla napadena
Pět – preventivní léčba Zvyšuje úroveň Ultimate na Natasha o dva na maximálně 15 a úroveň jejího talentu o dva na maximální úroveň deseti
Šest – lékařská milost Základní útok Natashy způsobuje další fyzické poškození rovnající se 40% jejího maximálního HP

Co jsou materiály vzestupu Honkai Star Rail Natasha?

Pokud chcete vyrovnat Natashu až do 80 let, budete potřebovat trochu víc než jen znaky exp materiály. Potřebuje nějaké další speciální materiály v určitých bodech cesty, aby ji tam dostala celou cestu.

Můžete chopit starověkých částí, vřeten a motorů z automamů ve velkém dole nebo v osídlení robotů a simulovaný vesmír nepřátel. Můžete je také získat z odměn za úkol, výměnu uhlíků a omni-syntetizátoru. Chcete -li získat zlomené zuby železa vlků.

Požadovaná úroveň Kredity Materiály
20 3.2K Čtyři starověká část
30 6.4K Osm starověké části
40 12.8k Dva zlomené zuby železa a pět starověkých vřeten
50 32K Pět zlomených zubů železa a osmi starověkých vřeten
60 64K 15 zlomených zubů železa a pět starověkých motorů
70 128K 28 zlomených zubů železa a sedm starověkých motorů

Kdo je Natasha Honkai Star Rail?

Natasha Honkai Star Rail je lékař, který pochází z města Underworld v Belobogu. Je náročná, vždy sportuje zvědavý úsměv a je oblíbená u jejích pacientů – dokonce i drsná a živá holčička, Honkai Star Rail’s Hook ji zdvořile oslovuje jako „teta Natasha“. Lékařské zdroje jsou v podsvětí jen málo a daleko, ale vzhledem k znalosti a vynalézavosti Natashy převezme roli jednoho z mála lékařů, na který se její lidé mohou obrátit.

Anglický hlasový herec Honkai Star Rail Natasha je Elizabeth Maxwell a její japonský hlasový herec je Uchiyama Yumi. Je to čtyřhvězdičková postava, která způsobuje fyzickou škodu se svou zbraní, a její cesta je „hojnost“.

To je vše, co potřebujete vědět o Natasha Honkai Star Rail. Pokud se chcete dozvědět více o jiném titulu Hoyoverse, podívejte se na náš seznam úrovně dopadu Genshin Impact a Genshin Impact Codes. Máme také budování průvodců, jako je tento pro postavy, jako je Genshin Impact’s Zhongli, Genshin Impact’s Xiao a Genshin Impact’s Yun Jin.

Více z kapesní taktiky

Tilly Lawton Tilly má titul v oblasti anglické literatury a zkušeností s prací v nakladatelství a jako spisovatel na volné noze. V roce 2021 se připojila k kapesním taktice jako spisovatelka štábu a v roce 2023 získala odznak lesklých průvodců editorem. Tráví svůj volný čas zkoumáním Genshin Impact a Honkai Star Rail, Fawning nad nezávislými hrami nebo teoreticí o hororových hrách, jako je FNAF, Resident Evil a Poppy Playtime. Je to hrdá maminka pro kočku pojmenovanou po Xiao Genshin Impact, myslí si, že Axel Kingdom Hearts je nejlepší fiktivní charakter všech dob a ví více o Robloxu, než si ráda přiznává.

Natasha – nejlepší sestavy a týmy

Natasha je 4hvězdičkový fyzický prvek hratelný postava Honkai: Star Rail vyjádřená Elizabeth Maxwell. Podívejte se na jejich nejlepší sestavy, relikvie, lehké kužely, týmy, stopy, eidolony a jak je získat!

Seznam obsahu

Informace o charakteru Natasha

Základní informace a hodnocení Natasha

Celkově

Podpěra, podpora

Hodnocení jsou založeny na E0.

Jak hodnotíte Natashu?

Základní statistiky Natasha

HP ATK Def Spd
Lvl. 1 158 64 69 98
Lvl. 80 1164 476 507 98

Jak získat Natashu

Vytáhněte z jakéhokoli banneru

Všechny omezené a trvalé bannery
HONKAI Star Rail - Forseen, předvídaná, předvídanáPřehled, předpovídat, předvídat HONKAI STAR Rail - Brilantní fixaceBrilantní fixace
HONKAI STAR Rail - Stellar WarpStellar Warp HONKAI STAR Rail - odjezd WarpOdjezd Warp

Natashu můžete získat tažením z jakéhokoli warp banneru
Všechny bannery Gacha (Warp)

Nejlepší sestavy pro Natashu

Stavba léčitele

Nejlepší týmy pro Natashu

Jakýkoli tým

Složení týmu
Natasha Léčitel Sub-DPS
Posun
Sub-DPS
Posun
Hlavní DPS

Kromě toho, že je jediným léčitelem svobodného při startu, jsou Natasha Heals docela dobré a mohou dokonce očistit debuffy od postižených členů strany.

Alternativní znaky

Charakter Zásluhy
Clara Vzhledem k tomu, že Clara bude s vysokou aggro hodně poškodit, Natasha ji může pomoci udržet naživu.
Dan Heng Natashova dovednost i Ultimate mohou spustit pasivní Dana Henga, což ho obléká tím.
Trailblazer (oheň) Trailblazer rozhodně nestačí na to, aby byl sólovou podporou týmu. Natasha je dobrá volba, jak je udržet naživu, zatímco aplikují posměch na nepřátele.

Natasha nejlepší světelné kužely

Podpora lehkých kuželů by měla být použita na základě toho, co potřebujete pro svůj tým.

Nejlepší relikvie pro Natashu

Nejlepší volby relikvie pro Natashu

Relic Sada Zásluhy
Projíždějící hackerspace posel x4 ★★★★★ – Nejlepší ・ Celkově nejlepší sada relikvie 4pc pro Natashu, protože posílají hackerspace posíla.
Possenger Traversing Hackerspace X2 Passerby z putování cloud x2 ★★★★ ☆ -2 a nejlepší ・ Skvělý 2pc. Relikvie pro Natashu, protože zvyšuje její rychlost, což jí umožňuje podniknout více kroků, a také zvyšuje Bailuho léčivý výstup.
LONGEVOUS PISCIPLE X2 Messenger Traversing Hackerspace X2 ★★★ ☆☆ -3RD Nejlepší ・ Ačkoli HP% jen mírně zvyšuje Natashovo léčení, tato relikvie vám umožní být efektivnější s vaší silou Trailblaze, protože byste museli farmovat pouze jednu jeskyni.
Sada ornamentu Zásluhy
Flotila nestárnoucí ★★★★★ – Nejlepší ・ Granty navíc HP pro větší přežití a uzdravení.
・ Poskytuje podporu ATK% pro večírek, pokud má Natasha 120 rychlostí, na které lze snadno dosáhnout pomocí SPD Boots.
Zlomený kýl ★★★★★ – Nejlepší ・ poskytuje nejvyšší poškození buff pro večírek.
・ Vyžaduje submats odolnosti vůči efektu, aby se odemkl efekt buffů.
・ Mějte na paměti, že znaky Dot DPS nemohou využít výhod kritického DMG Buff.
Sprightly vonwacq ★★★ ☆ – 2. nejlepší ・ Natasha je konečný po pouze 3 základních útocích, když jsou spárovány s S5 Post-op Light Cone a když je vybaven Energetický regenerní lano.
・ Tento ornament však na Natashu není potřebný, pokud nemá post-op s5 s energetickým regentem lanem.

Jak hrát Natasha – Hraní tipy

Natashova stopová priorita

Stopa Priorita a vysvětlení
Základní útok ★★ ☆☆☆ – nižší priorita používaná pouze pro regeneraci SP. Vysoké poškození není nutné, protože poškození není její hlavní roli.
Dovednost ★★★★★ – Nejvyšší priorita upřednostňuje její dovednosti, protože zlepšuje její uzdravení s jedním cílem. Se používá v mimořádných událostech nebo pro očištění.
Ultimátni ★★★★★ – Nejvyšší úroveň priority zvýší její konečnou schopnost uzdravení celého týmu.
Talent ★★★★ ☆ – Vysoká priorita dále zlepšuje uzdravení od dovedností i konečných.

Natashovy doporučené eidolony

Proč to doporučujeme
E1 ★★★ ☆☆ – slušné nouzové léčení pro Natasha. Ušetřete jediný SP, který by byl na sobě použit.
E2 ★★★ ☆☆ – Slušná dále zlepšuje její uzdravení ve scénářích s nízkým zdraví.
E4 ★★★★ ☆ – Good jí umožňuje rychleji budovat svůj konečný poplatek

Uzdravit a zachranit spojence

HONKAI STAR Rail - Natasha Close -Up

Natasha je léčitel v nejčistším smyslu slova. Má jako ona poměrně přímočará sada Dovednosti uzdraví jediného spojence, zatímco ona Ultimate uzdraví celou stranu.

Uzdravit spojence s dovedností

HONKAI STAR Rail - dovednost Natasha

Natashova dovednost Láska, uzdravení a vyberte si obnovuje zdraví jediného spojence a aplikuje malé uzdravit v průběhu času na další dvě zatáčky.

Uzdravit všechny spojence s Ultimate

HONKAI STAR Rail - Natasha Ultimate

Natasha je konečný Dárek znovuzrození Obnovuje zdraví všech spojenců pro obrovský kus Na základě jejího HP. Nejlépe se používá v reakci na ničivý útok na stranu a udržuje jejich zdraví završené.

Natasha Traces – dovednosti a pasivní

Technika

Základní ATK

Dovednost

Ultimátni

Talent

Bonusová schopnost

Léčitel Natashovo odchozí uzdravení se zvyšuje o 10%.
Bonusové uzly statistiky
HP Boost Max HP +6.0%
Efekt res Boost Efekt res +6.0%
HP Boost Max HP +6.0%

Bonusová schopnost

Uklidnit Dovednost Natashy odstraní 1 debuff od spojence.
Bonusové uzly statistiky
Efekt res Boost Efekt res +4.0%
HP Boost Max HP +4.0%
Def Boost DEF +5.0%

Bonusová schopnost

Natasha Eidolons

Úrovně rezonance eidolonu

E1 Farmakologie odborné znalosti Po napadení, pokud je současné procento HP 30% nebo nižší, uzdraví se Self po dobu 1 času, aby obnovilo HP o částku rovnající se 15% maximálního HP plus 400. Tento efekt může být spuštěn pouze 1krát za bitvu.
E2 Klinický výzkum Když Natasha použije své konečné, udělte nepřetržité uzdravení pro 1 tahy k spojencem, jejichž HP je 30% nebo nižší. A na začátku svého kola je jejich HP obnoven o částku rovnající se 6% Max HP Natasha Plus 160.
E3 Správný lék Dovednost lv. +2, až do maxima LV. 15. Základní ATK LV. +1, až do maxima LV. 10.
E4 Zázračný lék Poté, co byl napaden, regeneruje 5 navíc energie.
E5 Preventivní léčba Ultimate LV. +2, až do maxima LV. 15. Talent LV. +2, až do maxima LV. 15.
E6 Doktorova milost Základní ATK Natasha nabízí další fyzické DMG rovné 40% jejího maximálního HP.

Natasha vzestup a stopové materiály

Celkové materiály vzestupu

Materiály na úroveň vzestupu

Kredit x3 200

Kredit x6 400

Kredit x12 800

Kredit x32 000

Kredit x64 000

Kredit x128 000

Celkové stopové materiály

Materiály na úroveň stopy

Lvl Základní materiály ATK Ascension
2 x2 x4 x4000
3 x2 x2 x8000
4 x4 x3 x16000
5 x2 x2 x36000
6 x6 x3 x128000
Lvl Dovednosti, talent a ult vzestupné materiály
2 x2 x2000
3 x2 x4 x4000
4 x2 x2 x8000
5 x4 x3 x16000
6 x6 x5 x24000
7 x2 x2 x36000
8 x1 x4 x3 x64000
9 x1 x6 x128000
10 x1 x1 x11 x240000
Uzly Bonusové statistiky a schopnosti materiály
Schopnost 1 x2 x4 x4000
Schopnost 2 x4 x1 x1 x16000
Schopnost 3 x6 x1 x1 x128000
STAT 1 x2 x2000
Stat 2 x2 x4 x4000
STAT 3 x2 x2 x8000
STAT 4 x2 x2 x8000
STAT 5 x4 x3 x16000
STAT 6 x2 x2 x36000
STAT 7 x2 x2 x36000
Stat 8 x6 x6 x128000
STAT 9 x6 x6 x128000
STAT 10 x6 x6 x128000

Honkai: Průvodci související s hvězdou

Banner postavy Hvězdy HONKAI Star

Znaky od vzácnosti

Znaky po cestě

Znaky podle prvku

Všechny fyzické znaky

Fyzické znaky
Clara Natasha Sushang Trailblazer
Luka