HONKAI STAR Rail Next Banner a 1.2 bannery | PCGamesn, Honkai Star Rail: Jaký je aktuální banner a kdo bude příští? Dexerto

HONKAI STAR RAIL: Jaký je aktuální banner a kdo bude příští

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

HONKAI STAR Rail Next Banner a 1.2 bannery

Náš aktuální rozvrh banneru zahrnuje všechny dostupné postavy, které mají vytáhnout z aktuálního a dalšího banneru v Honkai Star Rail, stejně jako 1.2 bannery.

Honkai Star Rail Next Banner: Blade se ušklíbne na diváka, jeho tmavé vlasy padají přes jeho obličej a částečně zakrývají svého Vsona, když kolem něj tančí lehké motes

Publikováno: 21. července 2023

Co je aktuální a další banner HONKAI Star Rail? Pokud chcete získat nejlepší pětihvězdičkové postavy pro svůj tým, pak si přeje bannery je vaše nejlepší sázka. Bannery se pravidelně otáčí, takže může být obtížné rozhodnout se, zda se vydat na aktuální banner nebo počkat na další. Náš plán banneru zahrnuje spekulace postav pro 1.2 Aktualizace a zajistí, že žádný hvězdný nefri.

Systém banneru HONKAI Star Rail Banner se téměř zcela spoléhá na štěstí losování, kde můžete obchodovat s těžce vydělanými průkazy Star Rail za příležitost vykoupit nejlepší postavy Honkai Star Rail a Light Cones. Pokud jste nováčkem v hoyoverseových volných PC hrách na Gacha, náš Crash Course to Honkai Star Rail Warps je neocenitelný pro pochopení bannerů a toho, jak fungují, včetně systému lítosti. Nyní, když vás dostaneme na rychlost, je zde níže uvedený a další banner v Honkai Star Rail.

Příští banner Hvězdné železnice HONKAI

Další banner HONKAI Star Rail nabízí pětihvězdičkový charakter Kafka a je splatný ve středu 9. srpna 2023.

Nadcházející bannery Honkai Star Rail

Zde jsou všechny postavy, které se očekávají v nadcházejících bannerech Honkai Star Rail:

 • Blade (pětihvězdičková ničení větru)
 • Kafka (pětihvězdičková nihilita)
 • Luka (čtyřhvězdičková fyzická nihilita)
 • Imbibitor Lunae (pětihvězdičková imaginární ničení)
 • Fu Xuan (pětihvězdičková kvantová ochrana)
 • Lynx (čtyřhvězdičková kvantová hojnost)
 • Jingliu (zničení ledu)

Honkai Star Rail 1,2 Fáze druhé fáze

Hvězda honkai 1.2 bannery

Hvězdná železnice HONKAI 1.2 bannery jsou vybaveny pětihvězdičkovými znaky Blade a Kafka pro první a druhou fázi aktualizace.

Blade se v současné době objevuje na první fázi banneru „Ztracená duše“. Měl být nahrazen Kafkou ve druhé fázi Banner „Nessun Dorma“, který se objevuje spolu s novou čtyřhvězdičkou výtržník Luka, stejně jako Sampo a Serval.

Blade a Kafka jsou prominentními favority fanoušků v příběhu hry RPG, takže by nemělo být žádným překvapením, že budou k dispozici, aby vytáhli z bannerů dříve než později. Měli jsme silné podezření, že by tomu tak bylo po měsících odkapávacího marketingu z Hoyoverse, ale jejich vzhled v Honkai Star Rail 1.2 Livestream to potvrdil.

HONKAI Star Rail Next Banner: Aktuální prapor Splash Art představující čepel a čtyřhvězdičkové útěchy Sushang, Arlan a Natasha

Aktuální banner událostí Honkai Star Rail

Současný banner HONKAI Star Rail je „Lost Soul“, který obsahuje pětihvězdičkovou čepel a běží až do středy 9. srpna 2023.

Blade’s Banner debutoval ve stejný den jako HONKAI STAR RAIL 1.2 Datum vydání a zahrnuje zvýšené míry poklesu pro čtyřhvězdičkové znaky Arlan, Sushang a Natasha.

Obecně platí, že dva bannery s omezeným časem běží v průběhu jediné fáze současně, představující omezenou pětihvězdičkovou postavu a jejich světelný kužel podpisu. Vedle nich se objevují tři další čtyřhvězdičkové postavy a světelné kužely a všechny mají zvýšenou míru poklesu-efektivně, pokud byste měli na některém z těchto bannerů vytáhnout pětihvězdičkový nebo čtyřhvězdičkový, je tu šance 50/50, že to „Být jednou z postav nebo světelných kuželů, které se objevují na samotném banneru.

Honkai Star Rail Standard Banner

Standardní banner Honkai Star Rail se nazývá „Stellar Warp“ a je to trvalé příslušenství, které nabízí šanci vytáhnout ze standardního fondu znaků a lehkých kuželů.

Na rozdíl od banneru události vyžaduje standardní banner Honkai Star Rail pouze pravidelné průchody železnic, které jsou mnohem běžnější než jejich zvláštní protějšky. I když z tohoto banneru nemůžete vytáhnout omezené postavy, jako je Seele nebo Jing Yuan, stále existuje celá řada vysoce vyhledávaných pětihvězdičkových postav, ve kterých máte šanci vyhrát-nezapomeňte se podívat na naši úroveň HONKAI Star Rail Tier Seznam pro objevování toho nejlepšího z parta.

Nyní, když znáte aktuální a další banner v HONKAI Star Rail, neměli byste mít žádné potíže, které by se rozvinuly své nejcennější měny, aby se vaše oblíbené postavy nehodily. Pokud chcete doplnit svou měnu v rekordním čase, nezapomeňte uplatnit nejnovější kódy HONKAI Star Rail a vytřete se na našem průvodci honíkem Hvězdným železnicí. Použili jsme také své vlastní zkušenosti v Anime Game k navrhování nejlepších sestav pro výjimečné postavy, které můžete vytáhnout, včetně Bronya, Yanqing, Clara a Bailu. Nakonec naše Honkai Star Rail Review vrhá nějaké světlo na to, jak jsme se dostali s Interstellar Adventure Hoyoverse.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

HONKAI STAR RAIL: Jaký je aktuální banner a kdo bude příští?

Oficiální obraz uměleckých děl Honkai Star Rail

Hoyoverse

V Honkai Star Rail hráči mohou dostat ruce na různé exkluzivní postavy prostřednictvím bannerů hry. Každý nový banner (jinak známý jako Warp ve hře) poskytuje příležitost přidat do vašeho arzenálu silné nové postavy a světelné kužely. Tady jsou tedy všechny aktuální bannery HONKAI Star Rail pro 1.3 Aktualizace.

Stejně jako Genshin Impact, Honkai Star Rail využívá systém Banner Gacha, který umožňuje hráčům získat nejsilnější postavy hry a nejvzácnější zbraně. Po vydání 1 však po vydání 1.3 Aktualizace, dorazila nová sada bannerů.

Článek pokračuje po reklamě

Takže ať už máte zájem o novou podobu Dan Heng, Imbibitor Lunae, nebo prostě zvědavé vědět o nadcházejících jednotkách v Honkai Star Rail, máme vše, co potřebujete vědět. Takže, bez dalšího povyku, zde jsou všechny současné a nadcházející postavy ve hře 1.3 bannery.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Aktuální banner HONKAI Star Rail
 • Kdy končí aktuální banner?
 • Jaký je další banner HONKAI Star Rail
 • Banner HONKAI Star Rail Weapon

Jaký je aktuální banner HONKAI Star Rail?

Obrázek současného banneru HONKAI Star Rail

Současný banner HONKAI Star Rail má novou formu Dan Heng.

Aktuální banner je „epochální spektrum“, které obsahuje debut Imbibitor Lunae Form of Den Heng, 5hvězdičkové imaginární postavy.

Následující čtyřhvězdičkové znaky jsou k dispozici také na banneru Imbibitor Lunae:

Článek pokračuje po reklamě

 • Yukong (imaginární)
 • Asta (oheň)
 • 7. března (led)

Kdy končí aktuální banner?

Aktuální banner bude Běh od 30. srpna 2023, a skončí dál 20. září 2023. To znamená, že Trailblazers budou mít spoustu času na to, aby zachránili svůj hvězdné nefrity, aby použili na exkluzivním banneru Blades.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Příští banner Honkai Star Rail

Během oficiálního 1.3 Livestream, Hoyoverse oznámil, že během fáze 2 aktualizace bude pětihvězdičkový kvantový uživatel Fu Xuan debutovat spolu s následujícími pětihvězdičkovými bojovníky:

Zbraňový banner

Obrázek aktuálního banneru zbraně

Brilantní fixační banner byl aktualizován.

Hra je ekvivalentem banneru zbraně je světelný kuželový událost Warp, která obsahuje lehké kužely – vybavené předměty, které mohou poskytnout statistiku postavám. Warp události světelného kužele k dispozici v 1.3 Aktualizace je Brilantní fixace Warp, která obsahuje následující světelné kužely:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

5 hvězd

 • Jasnější než slunce (zničení)

4-Star

 • Tanec! Tanec! Tanec! (Harmonie)
 • Planetární setkání (harmonie)
 • Landau’s Choice (The Treservation)

To je všechno, co víme o současných a nadcházejících bannerech Honkai Star Rail. Nezapomeňte se podívat na zbytek naší stránky Star Rail a obsah níže: