Hooked on You: A Dead by Daylight Dating SIM recenze-sluncem nasáklý, sebevědomá hloupost-Dexerto, Hooked on You: A Dead by Daylight Dating SIM ™ ™ Steam

Купить Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim

Na konci dne také mluví segmenty hlavy. Zde si čtyři potenciální milostné zápasy vzpomínají na svůj den a jejich vnímání vás, a zároveň slyší od podobných jako Trickster, vypravěč a dokonce i samotný oceán.

Hooked on You: A Dead by Daylight Dating SIM recenze-sluncem nasáklý, sebevědomá hloupost

Závislý na vás, mrtvý podle Daylight Dating Simulator Art

Interaktivní

Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim je zcela nadřazený zážitek, který se nakloní k tomu, jak absurdní v absolutním nejlepším způsobu může být, umožňuje fanouškům vidět příliš přehnanou a odlišnou stránku některých svých oblíbených postav.

Vyvinul Psyop – studio, které vám přineslo Miluji tě, plukovník Sanders! Prst Lickin ‘Good Dating Simulator – Zveřejněno chování interaktivní Závislý na vás Whips You off to, co se zdá být obrázek dokonalý ráj.

Článek pokračuje po reklamě

Představovat řadu známých tváří z Mrtvý za denního světla, včetně Trapper a Dwight Fairfield, Závislý na vás je všechno, o čem jsem nikdy nevěděl, že potřebuji, a to vše, zatímco ukazuje jiný, naprosto bizarní aspekt pro tyto postavy fanoušci tak dobře vědí.

Článek pokračuje po reklamě

Hooked On You: A Deads by Daylight Dating Sim Klíčové podrobnosti

Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim Trailer

Killers Wraith, The Duch, The Trapper a Huntress From Dead za denního světla na vás

Na ostrově vraha si vyberte jeden ze čtyř potenciálních zájmů lásky.

To však není všechno, protože během svého času na ostrově narazíte na známější tváře a zároveň se setkáte s postavami z pozadí vraha-něco, co pomáhá přidat více vrstev k těmto chladnokrevným, plavkovým oblečením, uh, Hotties?

Je tu Trickster, který sportuje pár osmibalovacích abs a občas se pohybuje na obrazovce, když se vrací z mýtického „IP ostrova“ (kde žijí všechny celebrity), i Claudette a Dwight, dva známé Survive-Uh, zaměstnanci na ostrově. A co víc, existuje dokonce i několik dalších překvapivých vystoupení.

Článek pokračuje po reklamě

S příliš veselou dispozicí a rozvrhovým rozvrhem zabalenými knihami Claudette a Dwight-kteří mi poskytli některé z největších smíchů během mých her-se v celém vizuálním románu stále více a více sdíleli a sdíleli některé z jejich vlastního vhledu se mnou Poté, co byl jediným člověkem, který jim kdy poděkoval za jejich tvrdou práci, když mě spěšně zamíchali ze scény na scénu.

Článek pokračuje po reklamě

Claudette a Dwight, dva přeživší z DBD ve vás

Claudette a Dwight slouží jako hodně komické reliéfu hry.

Když hrajete děj, přijdete vidět, že věci nejsou tak tak, jak se zdá, – na něco, co Claudette a Dwight také přišli (zejména proto, že jsou vzkříšeni po jakékoli smrti, která je postihuje).

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Skvěle směšné Bakalář-styl hraní

Když navigujete z jedné scény na druhou, která zahrnuje místo volejbalu na pláži, kabinu Huntress ‘nebo bazén pro relaxaci, dostanete různé příležitosti, abyste se seznámili s ideálním zápasem lásky jako jako zamíříte na více dat.

Pro svůj vlastní hraní si vybírám toužebného Philipa Ojoma, známého také jako Wraith, jehož plachá a omezená osobnost pomalu odlupuje, aby odhalila své skutečné záměry po celý váš společný čas.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Mrtvý za denního světla

Švefernější povaha Wraitha je ostrým kontrastem k některým ostatním zabijákům na ostrově vraha.

Aniž by se příliš rozdával, Wraith si je zcela vědom toho, že na ostrově vražedného se děje něco, co se děje na ostrově vraha a má v úmyslu dostat se na jeho dno – něco, co se zdá být přímým kontrastem s ostatními zabijáky, kteří jsou na tomto místě více v míru než on.

Bez ohledu na to, koho se rozhodnete sledovat, budete často uvítáni mini-hrami, z nichž všechny-poněkud chytře, bych se mohl přidat-vazba do formátu kontrol dovedností v samotném DBD, když se snažíte přistát s rotujícím ukazatelem konkrétní ikona v kruhu.

Článek pokračuje po reklamě

V jednom okamžiku se Wraith nabídl hrát si se mnou Cornhole, přičemž ikona mini-hra vezme podobu lebky, která má být hozena do díry. Je to takový druh hlouposti, který na vás pokračuje po celou dobu, a přestože je naprosto směšné, že s nimi zabije zabijáka a hraje si s nimi kukuřičný dír, je to skvělá jízda, když se k tomu vzdáte.

Článek pokračuje po reklamě

Postavy s vámi budou také sdílet položky v průběhu vašeho průzkumu, od mincí, které lze použít k obchodu, až po otvíráky na láhve ve tvaru žraloků, rytířský šachový kus (Maurice?!) a Wraithův vlastní zvon, který používá k „bing-bongu“.

Článek pokračuje po reklamě

Obraz rytířského šachu ve tvaru koně s pozadím tropických listů

Jemné přikývnutí a velikonoční vejce, která budou mít za milování, jsou na vás pepřeny.

Když se jednoho dne blížil ke konci, hraní ve stylu reality-show Závislý na vás Opravdu přišel do plné síly. Zde se dokážete rozhodnout, kdo chcete z konkurence odstranit, něco, co bere typický trop zabijáků, kteří zasahují přeživší, a otočí ho na hlavu, když jednu z nich zavedete z běhu.

Článek pokračuje po reklamě

Na konci dne také mluví segmenty hlavy. Zde si čtyři potenciální milostné zápasy vzpomínají na svůj den a jejich vnímání vás, a zároveň slyší od podobných jako Trickster, vypravěč a dokonce i samotný oceán.

Článek pokračuje po reklamě

Den Hromnice

Zabijáci na vás

Vyberte si, který vrah byste chtěli vzít na rande nebo eliminovat v určitých bodech spiknutí.

Není to celá dovolená romantika a toulavá, touha se dívá na váš vražedný milostný zájem (stále nemůžu uvěřit, že to píšu, přesto jsme tady). Zatlačte trochu příliš daleko, nebo si vyberte nesprávnou možnost, a s jedním spuštěním budete uvítáni hrou přes obrazovku, kde se můžete rozhodnout vzdát se nebo zkusit znovu a vrátit se zpět na dřívější místo v této scéně.

Článek pokračuje po reklamě

Například v jednom okamžiku jsem se rozhodl vzít trapper na nabídku rande a strávit s ním nějaký čas ve své jeskyni. Bohužel, po souboru událostí, o kterých se zde nebudu hodně podrobně zabývat. překvapivá postava z minulosti lovců.

Článek pokračuje po reklamě

Je zde také spousta hodnoty přehrávání. Během mého času jsem úspěšně řídil Wraith i Huntress, které obě se vydávají různé cesty a umožňují vám odhalit další ostrov s každým novým přehráváním, které děláte. Fanoušci úspěchů také najdou spoustu, do kterých se můžete kopat, protože odemknete různé v závislosti na akcích, které podniknete.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco každá přehrávání sleduje stejnou cestu příběhu, různé prezentované možnosti umístí události, které se rozvíjejí do vašich rukou, což znamená, že čím více her hrajete, můžete si vybrat různé možnosti, jak vás to vezme. Jediným negativním je potřeba kliknout na stejný textový a mini-hru znovu a znovu s každým novým přehráváním (což se může ve skutečnosti stát docela mřížkou). Kromě toho je to však čisté Den Hromnice setkání DBD, A funguje to skvěle.

Článek pokračuje po reklamě

Verdikt: 8.5/10

Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim je něco, co jako dlouhodobé Mrtvý za denního světla fanoušek, nikdy jsem nevěděl, že dosud potřebuji. Tato alternativní vesmírná verze těchto zabijáků a pozůstalých otočí to, co o nich víme na jeho hlavě, zatímco se snažíme zůstat naživu, odhalit tajemství ostrova vraha a sekeru jakékoli nepříznivé možné romány z úhledného, ​​sebevědomí a úplně Přes nejlepší hraní stylu reality-show.

Купить Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim

Ы просыпаетес. Память отшибло, карманах пусто, ряд ни одной живой. Разве что четверка похотливых убе пока что мирést.

Кто ыы? Как ы ююда попали? Почему с вами разговаривает океан? Раскройте вс тйны и yзнайте историю каждого персонажа. Фdelиртуйте, шутите и ищите путь к с сбб в ээ м н н н už н už н už н už нй н н. Только ведите себе осторожнее: убийцы соблазнительны, ном rážб ю ю ю ю ю ю— маром.

Ве ключено

Симулятор свиданий с ыыыо деййтй. Убийцы здесь умеют любить, вс т т т т чем кажется, а фантази по миру Mrtvý za denního světla могут. Закажите себе тропический коктейль и утолите терзающую.

Солнце и тень

Ынали, что you с užности? Вряд zem. Осмотрите весь остров на краю вности, жуткий. Заведите отношения с разными персонажами, чтобы увидеть вз к н и и в в з н н и н н н н и н н н н н н н н н н н н н и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и „.

Дни бед и наслаждений

Фdelиртуйте с четырьмя Mrtvý za denního světla. Ыыыирайте правильные слова, чтобы помоч им преодолеть в н н н н р р р н н р р р р н р р р р р н н р р р р р р р р н р н р н н н н н р н н н н н н н. Дойдите до нескольких уникальных концовок для каждого з н д ю ю д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д сти. Прямо как жизни!

Ловкость рук

Покажите своей любви, на что способны, пройй целую с п п п с с с с с с с с п п п п п п п п п п п п п юж с п. Отвечайте на вопросы викторины, ищите сокровища, раззелыыышйхши и и п п пешхии и и и и и и п п п и и и и и и и п и и и и и и п зшшиш и и и и и и и и и и и з з и и и и и и и з р ршшш и з рзшшш и и з р р р и и.

Очаровательные вещицы

КупитеHooked on You: A Dead by Daylight Dating SIM ™ и получите два эксклюзивных предмета в Mrtvý za denního světla, в už и пожеванный аклой набор одежды ыжившего серфера д už жжейка парка.

Внимание: фоточчвствительность / приступы эпилепсии – обз

У очень неболшшого процента людей возможны эпиепптические припа všichni световых впышек. Такие люди, в том числе те, у кого никогда ранее не было припадков или эпилепсии, могут испытать эпилептические симптомы или припадок во время видеоигры. Если у вас или у кого-либ з рпо ров случались эпилепоwnо .. с ю юооооkdo ю ю ю ьооокоkdo с с ьоото р с ьоото р с ~ ьоото р с ~ ьоото р с ~ ьоото .. ю ~ ьооо .. руйтесь с врачом, прежде чем и люб jehoю.

Немеdli užнно прекратите игру и обратитесь к врачу, если ыы с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с г с с г г г г г г г г г г. овокружение, изменение зрения, подергивание глаз или мышц, неппроизии с п п п потерент п по’лио’еи по4 п п п п п по’ниии п по’ниии п п п п п п п п п п п п п п п д п д п д п д п д д д д д д д п п п д п д п д п д д д д д д д д д д д д д д д д д д д. ги. Родители обззаны набulюдать за своими детьи и спрашивать их о в в в в в в в в в в в в в в с симп životní.

Ыы сете снизить риск светочувствительных эпилептических п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п. т экрана, исползуйте экран меншего размера, иорошо хом ы н у н е е н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н ать.

Описание контента для ззрослых

Разработчики описывают контент та: Hra obsahuje násilný jazyk (jen v textu, žádné vizuální zobrazení násilí), hrubý humor, sexuální humor, násilí proti nehumánům (nikdy zobrazované, vzácné), přísahu a krvavé snímky (vzácné / ve statických obrázcích)

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows 10
  • Процессор: Intel Core 2 Duo E6550, 2.33 GHz nebo AMD Athlon 64 X2 6400+
  • Оперативная память: 4 GB озу
  • Видеокарта: Nvidia Geforce 9800 GT, 1 GB nebo AMD Radeon HD 6670, 1 GB
  • Место на диске: 2 GB
  • Дополнительно: 1080p @ 30 fps
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: Windows 10
   • Процессор: Intel Core i3-2100, 3.1 GHz nebo AMD jev II x4 965, 3.2 GHz
   • Оперативная память: 4 GB озу
   • Видеокарта: Nvidia Geforce GTX 750, 2 GB nebo AMD Radeon R7 360, 2 GB
   • Место на диске: 2 GB
   • Дополнительно: 1080p @ 60 fps

   © 2023 a chování, mrtvé za denního světla, závislý na vás: mrtvý podle Daylight Dating Sim a další související ochranné známky a loga patří k chování Interactive Inc. Všechna práva vyhrazena.