? | Howlongtobeat, jak dlouho je toulavé? | Gamesradar

Vydavatel:

Délka toulavé hry

. .

?
, v délce. .

Platforma S:
PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Žánr S:


Bluetwelve Studio

EU:
19. července 2022


19. července 2022

Aktualizováno:

?

Jak dlouho je toulavé?

. Pokud nemáte mnoho hodin zdarma, může být těžké se zavázat k novému dobrodružství, zejména pokud si nejste jisti, zda jej budete moci dokončit v přiměřeném časovém rámci. . Ať už je váš přístup jakýkoli, jsem tu, abych odpověděl na důležitou otázku: jak dlouho je toulavé?

Jak dlouho trvá zbloudnutí?

. . Udělejte si další čas a promluvte si se všemi podivnými a nádhernými postavami, s nimiž se setkáte při práci s několika dalšími vedlejšími úkoly, a bude to více jako 6 nebo 7 hodin, až dojde k závěru.

. Je to proto, že budete muset prohledat hlavní cestu, abyste našli některé skryté bludné vzpomínky pro B-12 a místa, která by poškrábala v každé kapitole Stray, a také vydělat toulavé odznaky dokončením vedlejších úkolů, jako je návštěva všech Stray Energy Drink Locations a Stray Noble Místo ve slumech.

Tento proces můžete urychlit odkazem na naše průvodce pro umístění těchto sběratelských předmětů a také skákat přímo do bludného bezpečného kódu, aniž byste procházeli kroky, abyste jej objevili, a rychle nalezení všech toulavých notebooků pro Momo, abyste se mohli přesunout do další kapitoly nebo řešení hádanky zbloudilé atomové baterie, aniž byste to museli považovat za naše pro sebe. S těmito asistencemi nebo bez nich byste měli být schopni dokončit blud v přiměřeném čase a přitom si užívat svých kočičích dobrodružství.

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

.