Hra mládežnické skupiny na videu: The Purge – Junior High ministerstvo | Junior High Bible lekce, filmové studio za sebou a Purge bude vyrobit originální, hororové hry s tématem | PC hráč

Filmové studio za sebou a očištění bude vyrobit originální, hororové hry

Hra mládežnické skupiny na videu: The Purge

.

  • Dejte každému člověku balón.
  • Dejte 30 sekund na výrobu strategií a aliancí.
  • .
  • Bez pravidel.
  • Když se váš balón objeví, musíte spadnout.

Nick Diliberto, juniorská vysoká ministerstvo

Sdílejte toto:

5 odpovědí na „Mládežní skupina na videu: Purge“

Ed

. Asociace s filmem Purge není dobrá věc. Je znepokojivé, že si někdo myslel, že dobrý nápad byl dobrý nápad:-//

ndiliberto

. Pravděpodobně nejlepší to pojmenovat něco jiného, ​​pokud jej používáte ve své skupině mládeže. . Vlastně jsme video nevytvořili. Právě jsme to vložili na náš web. .

Vřes

Nejste si jisti, jaká je lekce hry – jako učitel, máma a křesťan jsem hluboce vyrušen myšlenkou a jménem této hry. Neměli bychom být v pobouření našich dětí, abychom dělali takovou věc.

. Nakonec se jedná o hru, která podává balón, stejně jako mnoho jiných her-žákovaných her, které se používají ve službě mládeže po celá léta. . Vypadá to však zábavně a odbytiště pro mladé lidi musí být sociální, trochu konkurenceschopné, kreativní a někdy jen hloupé.

Díky za komentář Tom ��

.

Detail Daniela Kaluuya, který se ve scéně zmizel slzy

(Obrázek kredit: Blumhouse / Universal Pictures)

Blumhouse, produkční studio za legendárními filmy jako Get Out, M3gan a zuby Fairy v hlavní roli „The Rock“ Johnson, se dostává do videoher. Nová divize společnosti, Blumhouse Games, bude „spolupracovat s nezávislými vývojáři her, aby svou kreativní vizi oživili prostřednictvím originálních her s hororovou tématem“ (přes VG247).

Divize New Games se zaměří na tituly „Indie rozpočet“, které se promítá do her s rozpočtem pod 10 milionů dolarů, v souladu s „duchem svého filmového podnikání“. .

. . . Zdá se, že Blumhouse má docela jasnou představu o tom, co chce dělat s novou divizí.

. Nakonec studio natočil ohromující počet děsivých filmů různé kvality v průběhu let. Odvažujte se doufám ve verzi videoher The Purge? Bude studio provést zřejmé slamdunk z toho, že Oculus na Oculus Rift? Z toho se John Carpenter nějak podaří otočit další výplatu? Musíme jen počkat a uvidíme.

.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jednou z prvních Joshových vzpomínek je hraní Quake 2 na rodinném počítači, když byl příliš mladý na to, aby to udělal, a od té doby je nenapravitelně mozkový hra. . Bude hrát skoro cokoli a napsal příliš mnoho na všechno od vizuálních románů po Assassin’s Creed. Jeho nejhlubší lásky jsou pro CRPG, pohlcující simuly a jakoukoli hru, jejíž ambice předčí jeho rozpočet. .

Dnešní Wordle Tip a odpověď #827: neděle 24. září