Hráči Bradavicům objevují památník Hagrid pro pozdní Robbie Coltrane – Dexerto, Bradavice Legacy: kde najít Hagridův památník

Bradavice Legacy: Kde najít Hagridův památník

Někteří hráči navrhli, že to může poukazovat na velikonoční vejce pro další pozdní herce, kteří oživili sérii na stříbrné obrazovce, zejména na jako Alan Rickman, i když to, zda vývojáři Portkey Games šíří tyto druhy velikonočních vajec v celé hře, zůstává nejasné, zůstává nejasné.

Hráči Bradavičích hráči objevují památník Hagrid pro pozdní Robbie Coltrane

Hagrid nebo Robbie Coltrane Memorial Grantystone v Bradavičích dědictví

Portkey Games

Hráči dědictví Bradavic věří, že našli památník pozdního Robbie Coltrane ve hře, s fanoušky Harryho Pottera s potěšením, když viděl Hagrida, jednu z nejoblíbenějších postav v knihách, malou kývnutí.

Fanoušci Harryho Pottera byli poprvé představeni Hagridu celou cestu zpět v roce 1997 jako postava v kamenné knize kouzelníka, než Robbie Coltrane přinesl milovanou polovinu obří do života na velké obrazovce ve filmové adaptaci v roce 2001.

Článek pokračuje po reklamě

Hagrid měl na sobě mnoho čepic v celé sérii jako Groundskeeper i učitel v Bradavicích, stejně jako otcovská postava a blízký přítel k hlavním postavám příběhu.

Článek pokračuje po reklamě

Jako takový se stal také důležitou postavou pro fanoušky, natolik, že když Robbie Coltrane zemřel v říjnu 2022, fanoušci série masse oslavili svůj život za jeho brilantní zobrazení Hagrid.

Hagrid Memorial in Bradarts Legacy?

Jen několik měsíců poté, co Coltrane prošel, přišel dědictví Bradavic na mnoho fanfár a nyní hráči objevili to, co považují za památník pozdního herce pro jeho práci.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Jak je znázorněno na níže uvedeném videu Tiktok, je docela snadné se dostat k památníku, jednoduše létáním jižně od Bradavic, dokud neuvidíte Hagridovu chatu, stojící venku u jezera. Mimo chaty sedí malý náhrobek, stojící sám, s hippogriftem na přední straně, který mnozí považovali za volání pro Hagrida a jeho milovaný Buckbeak.

Článek pokračuje po reklamě

Fanoušci série jsou zjevně potěšeni srdečným gestem, přičemž někteří dokonce říkají, že „to absolutně zlomilo jejich srdce.“

Článek pokračuje po reklamě

Jiní zavolali zpět k vystoupení Coltrane v The Harry Potter Reunion Show, která byla vysílána v roce 2022, ve které řekl o budoucnosti série, že „Nebudu tady, ale Hagrid bude Hagrid.“

Někteří hráči navrhli, že to může poukazovat na velikonoční vejce pro další pozdní herce, kteří oživili sérii na stříbrné obrazovce, zejména na jako Alan Rickman, i když to, zda vývojáři Portkey Games šíří tyto druhy velikonočních vajec v celé hře, zůstává nejasné, zůstává nejasné.

Bradavice Legacy: Kde najít Hagridův památník

Bradavice dědictví, kde najít Hagrid's Memorial Feature

Chcete vědět, kde najít Hagridův památník Bradavice Legacy? Bradavice Legacy je jednou z nejpopulárnějších her roku a navzdory všem vůli, kterou obdržela, nikdo ji nepřestal hrát.

Mimo magické schopnosti, dekorativní předměty a jedinečné stvoření, Bradavice Legacy je bohatá na tajemství a velikonoční vejce. Hagridův památník je jednou z nejdražších památek v celéch Bradavicích. Vzhledem k tomu, jak moc všichni milovali Hagrida a herec za mocnou postavou, je to krásná pocta. Tato příručka vám ukáže, kde najít Hagridův památník v Bradavice Legacy.

Kde najít Hargridův památník v Bradavickém dědictví

Hagridův památník se týká Robbie Coltrane, herce, který hrál postavu ve franšízových filmech Harryho Pottera. Hagridův památník se nachází za Hagrid’s Hut, s výhledem na jezero. Je to malý náhrobek s Buckbeak, ikonickou sochou hippogrif, před náhrobkem.

Chcete -li se sem dostat, musíte dorazit na Bradavice a vybrat si svůj dům. Okamžitě další den budete moci najít Hagridův památník. Vše, co musíte udělat, je rychlý cestování na Bradavice na jih v jižním křídle.

Hagrid

Jakmile se znovu ponoříte, pokračujte v jihovýchodě podél černého jezera, dokud nedosáhnete chaty Hagrid. Jděte za tím a najděte uvedený náhrobek. Tentokrát se ve Revelio nepoužívá, protože vám neukáže, kde je památník Hagridů, na rozdíl od velikonočních vajec a sběratelských předmětů.

Ačkoli časová osa je v kontrastu s časovou osou hry, mnoho fanoušků jistě ocení tento nostalgický tah vývojářů. Nemůžete být Harry Potter nebo žádná jiná postava z franšízy, ale jsme si jisti, že byste byli s Hagridem tak blízko jako Harry Potter. Pozoruhodný učitel, postava velkého otce a milující správce hradu.

Naštěstí nebudete mít potíže s nalezením, protože to není příliš daleko od hradu Bradavic. Může to být trochu náročné, pokud nevíte, kde hledat, ale jsme tu pro vás, a doufejme, že jsme vám pomohli najít Hagridův památník v Bradavice Legacy.

Příbuzný:

Jak opustit katakomby v dědictví Bradavic

Bradavice Legacy Nyní je k dispozici pro PC, PS5 a Xbox Series X | S a bude vydán 5. května pro Xbox One a PS4 a 25. července pro Switch Nintendo.

Fanoušci Harryho Pottera najdou poctu Hagrid Actor v Bradavicích

Fanoušci Harryho Pottera narazili na dojemnou poctu pozdnímu hagridskému herci Robbie Coltrane, protože Potterheads prozkoumává svět Bradavic Legacy.

Rubeus Hagrid z Harryho Pottera a Hagrid's Hut z Bradavického dědictví

Publikováno: 17. února 2023

Svět Bradavic Legacy je plný neuvěřitelných kusů tradice Harryho Pottera. Nezáleží na tom, kde jste, ať už je to hogsemeade nebo hloubky samotných Bradavic, je za rohem nové tajemství nové tajemství. Nyní, vášniví fanoušci Harryho Pottera našli dojemnou poctu pozdnímu Robbie Coltraneovi, který vylíčil Rubeus Hagrida ve filmech Harry Potter. Pohybující se památník není daleko, pokud se chystáte najít.

Uživatel Tiktok ‘WHYSOSIRIUS‘ představí Robbie Coltrane Tribute, který je kamenem, který hodí od hradu Bradavice. Hráči budou muset cestovat pěšky nebo koštětem do chatrče, který se nachází poblíž křídla Bell Tower Wing. Pokračujte na jih směrem k útesu a Hagridova chata na vás bude čekat. Stejně jako video Tiktok, uživatel vysvětluje, že hráči Bradavic musí jít do zadní části příbytku Hagrid, kde lze pozorovat náhrobek s výhledem na Black Lake Views.

Pokud se podíváte blíže, budete moci vidět rytiny hippogriffu do náhrobku, což je odkaz na Hagrid’s Companion Buckbeak. Viděli jsme mnoho důvěryhodných zvířecích pomocníků ve franšíze Harryho Pottera, ale Buckbeakův debut na velké obrazovce v Harrym Potterovi a vězně Azkabanu zůstává vrcholem Potterheads po celém světě. Ačkoli velikonoční vajíčko Robbie Coltrane se nemusí nutně hodit s kanonem v Bradavicích, je to krásný kývnutí na milovaného herce.

Zda existují další pocty Robbie Coltrane a dalším absolventům franšízy Harryho Pottera, je třeba vidět. Bylo by skvělé objevit poctu nebo dva pro pozdní Alan Rickman, který přivedl profesora temného umění Severus Snapeové ve všech filmech. Bradavice dědictví praskne se zdánlivě nekonečným množstvím tradičních tidů, od tajemství po samotný pohár ohně.

Životním prvkem průzkumu ve hře je shromažďování všech stránek Bradavic Legacy. Nejen, že je to skvělý způsob, jak se dozvědět o světě, ale poskytuje hráčům omluvu k prozkoumání každého koutku mapy. Nezapomeňte si po cestě upgradovat své talenty Bradavic, protože budete bezpochyby čelit některým otravným nepřátelům.

Bradavice Legacy během jeho vývoje přineslo značnou kritiku, hlavně kvůli skutečnosti, že tvůrce série Harry Potter, J.K. Rowlingová, v posledních letech učinila řadu transfobických poznámek o sociálních médiích.

Zatímco lavina potvrdila, že J.K. Rowling není „přímo zapojený“ do vývoje Bradavic Legacy, pracuje s „jejím týmem“ a Portkey Games, Warner Bros. Štítek věnovaný spuštění nových zkušeností inspirovaných j.K. Rowlingovy původní příběhy. V současné době není jasné, zda z prodeje hry vydělá jakékoli licenční poplatky, ale je pravděpodobné, že je založena na jejím původním těle práce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o transgenderových právech nebo půjčit svou podporu, doporučujeme vám, abyste si prohlédli Národní středisko pro rovnost transgenderu v USA a mořských panenách ve Velké Británii.

Více z načtení

Sam Comrie Sam se připojil k načtení v roce 2022, následoval narození v NME, Inverse, Turtle Beach a Dexerto. S tituly v kreativních médiích a žurnalistice Sam přináší svou lásku k jemnějším detailům v hraní na světlo – zejména pokud se jedná o nové přírůstky na Call of Duty Zombies Lore. Pokrývá nejnovější zprávy PS5, Xbox a Nintendo Switch News a účastní se událostí, jako je Gamescom, aby se dostali do nejnovějších vydání. Kromě dychtivě čekajícího na Marvel’s Spider-Man 2 a datum vydání Skate 4 bude Sam bránit Gotham Knights v dohledné budoucnosti a navždy volat jen příčinu 2, jeho oblíbená hra byla kdy vyrobena.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.