Hráči Escape: Herní zprávy, recenze, wiki a podcasty, pět největších změn Stormblood přináší Final Fantasy XIV | PCGamesn

Pět největších změn Stormblood přináší Final Fantasy XIV

Úpravy akce

Gamerescape

Během dnešního dopisu od producenta Live pokrýval Naoki Yoshida všechny změny přicházející do bitevního systému pro Final Fantasy XIV: Stormblood. Máme podrobnosti a screenshoty předvádějící akce rolí a některé z nových úloh HUD v podrobnostech níže!

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_001

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_002

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_003

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_004

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_005

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_006

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_007

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_008

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_009

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_010

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_011

Ffxiv_40_mediakit_20170523_012

Ffxiv_40_mediakit_20170523_013

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_014

FFXIV_40_MEDIAKIT_20170523_015

Aktuální problémy

 • Příliš složité
 • Příliš m jakékoli akce, nedostatek prostoru hotbar
 • Nadměrné zdůraznění na správě stavových ikon
 • Core vs neformální disparita hráče
 • Nedostatek synergie mezi prací

1

2

Další akce

 • Zrušení dalších akcí
 • Nahrazení jejich rolí
  Tank/Healer/Melee DPS/Ranged DPS/Caster

Některé akce mohou být na začátku 4 odstraněny z konkrétních úloh.0. Tyto akce se objeví šedivé na vašich horkých tyčích.

Yoshida-san pak předvedl roli akce pro různé skupiny:

Caster

dpsrole

HealiRrole

RanGeddps

Randoleactions

Poškození způsobené léčiteli se nyní vypočítá MND místo int. Z tohoto důvodu již postoj Clerics již nebude vyměňovat, ale místo toho zvýší škody po krátkou dobu. Tato schopnost je nyní součástí akcí léčitele.

Mířice práce (Job HUD)

 • Nové grafické displeje
  • Specializované pro jedinečné akce každé práce
  • Zvýšená viditelnost ohledně současného postoje
  • Důraz spíše na vizuální než na numerické narážky

  Jobgauges1

  Jobgauges2

  Navíc se v současné době vyvíjejí zjednodušené měřiče práce.

  Úpravy akce

  • Odstranění nevyužitých/nedostatečně použitých akcí
   • Sloučení/vytváření nových akcí rolí
   • Automatická výměna upgradovaných kouzel
    • Příklad kámen> Stone II> Stone III> Stone IV
     • Pouze jeden akční slot potřebný k jejich obsazení všech!

     Další poznámky (misc)

     • Parry je odstraněn z zařízení. Na svém místě bude houževnatost. Zvyšuje to poškození, které jste vyčistili, a přijatá škoda bude snížena. Ter.
     • Přesnost je odstraněna a nahrazena „přímým zásahem“. Zasážení nepřítele zepředu bude mít 100% úspěšnost. Bití ze stran nebo za sebou přinese ještě vysokou rychlost. Debuffs, jako je slepá vůle (samozřejmě) to ovlivňuje. Přímý zásah může také proc spolu s kritickým zásahem. Můžete zjistit, kdy se to stane, protože vykřičníky se objeví vedle poškození.
     • Zbožnost je nyní sub-atributem. Bude k dispozici pouze na zařízení pro léčitele.
     • Časovače castingu jsou nyní pryč od Bard a Machinist
     • Sprint již nekonzumuje TP

     Pět největších změn Stormblood přináší Final Fantasy XIV

     Final Fantasy XIV Stormblood

     S první expanzí Final Fantasy XIV, Square Enix Herensward, dal MMORPG výstřel v paži a oživil svou nastávající hráčskou základnu. Ujistilo se to budoucnost hry se sebevědomým pokračováním monumentální zotavení Job Square Enix začala s Realm Reborn.

     Potřebovat více? Podívejte se na náš seznam nejlepších MMORPGS na PC.

     Nyní, stále vedená s aplombem u hlavní ruky herního režiséra a producenta, Naoki Yoshida, je druhou expanzí šancí udržet tuto dynamiku v chodu. Stormblood dorazí 20. června a poskytne další epickou cestu do nových zemí, s novými pracovními místy a zdlouhavým seznamem upřesnění a vylepšení.

     “Přestože byla Final Fantasy XV propuštěna minulý rok, mysleli jsme si, že tato expanze přepíše číslování – takže si myslíme, že Stormblood je nejnovějším číslem v položce Final Fantasy,” vtipy Yoshida. S některými velkými změnami přicházejícími s Stormbloodem to nemusí být tak hloupé, jak to zní.

     Nová práce: Red Mage a Samurai

     Nové třídy jsou par pro kurz s jakoukoli expanzí MMO a Stormblood se drží formy zavedením dvou nových pracovních míst do Final Fantasy XIV.

     Červený mág

     Prvním z nich je Red Mage, suave duelista, který používá útoky magického i melee v bleskových kombacích. Je to výbuch hraní, když společně řetězujete působivé a honosné magické útoky, než se vrhnete do dosahu melee, aby se doručila návaz mečových lomítků. Koupová grace je také bez námahy v pohodě, protože se nedbale odrazíte od nebezpečí, abyste uvolnili jeden konečný, ničivý, devastující, výbuch černé nebo bílé magie na obrazovku. Senzační.

     Druhá nová práce, Samuraj, není tak divadelní jako jeho protějšek z kouzla. Místo toho stojí Katana-Wielder pevně na první linii a provádí různé kombinace zbraní, aby vytvořil „Sen“-zdroj, který lze poté vynaložit za účelem provedení řady různých cílových pohybů. Každá série dovedností, které dokončíte zbraně.

     Final Fantasy XIV Stormblood Samurai

     V závislosti na typu SEN, který vyloučíte v této konečné dokončovací ráně, můžete použít buď účinky poškození, širší poškození účinku nebo jediné silné lomítko. Samuraj není tak okamžitě okouzlující jako akrobatický červené mág, ale stále přináší svůj vlastní jedinečný styl roli DPS.

     Zdokonalení akce

     Vzhledem k tomu, že se hranice úrovně hry v průběhu let zvýšila a každá práce získala nové schopnosti, bylo jasně jasné, že Final Fantasy XIV trpí mnoha nadýmáním v bojovém oddělení. Prakticky každá práce má hrst dovedností, které se nikdy nepoužívají nebo zbytečně přehnají, co musíte udělat, abyste mohli úspěšně hrát každou práci. K vyřešení toho bylo mnoho z těchto dovedností očištěno nebo přepracováno s Stormblood – velmi vítaná změna.

     Jinde byl systém dovedností napříč třídou zcela přepracován. Nyní je více odpouštějící a méně závislé na úrovni broušení na jiných pracovních místech pro požadované dovednosti. Dříve, abyste se mohli naučit Provoke – vitální tankovací dovednost, která vám umožní posmívat se nepřítele – museli byste dosáhnout úrovně 22 jako gladiátor. Nyní je to součást sady akcí specifických pro roli, které se můžete dozvědět bez ohledu na to, jakou práci hrajete.

     Z tohoto sdíleného fondu si můžete vybrat až pět schopností najednou a změnit načítání mimo boj, abyste se přizpůsobili jakékoli situaci, které se chystáte čelit. Například jako práce DPS směřující proti šéfovi náletu, možná budete chtít využít schopnost GOAD poskytnout jednomu z členů vaší strany nějakou další regeneraci TP pro rozšířený boj. Je to chytrá změna a tyto přidané svobody vám poskytují smysluplnější rozhodnutí při řešení různých výzev hry.

     Změny bitevního systému

     S upřesněním stávajících pracovních akcí byla vytvořena místnost pro zavedení řady nových schopností na cestě k dosažení úrovně 70. Snad největším novým přírůstkem je však to, že každá práce byla nyní předložena s vlastním „pracovním měřením“ jako způsob, jak snadněji zobrazit a sledovat mechaniku jedinečnou pro každou z nich.

     FFXIV Stormblood MIAGUS

     Měřiče nezmění zásadně způsob, jakým každá práce hraje, ale společně s řadou zdokonalení dovedností zvyšují odpuštění rotací schopností a zajišťují celkově uspokojivější zážitek. Vezměte Dragoons, kteří už už nemusí posedlá sledovat malý časovač buff pomalu zatrhněte místo obřího šéfa, který se je snaží ošetřit. Nebo astrologové, kteří mohou jasněji identifikovat kartu v ruce a jakékoli účinky se na ni aplikují s rychlým pohledem.

     Je to všechno součástí řady prvků kvality života, díky nimž jsou chyby méně potrestány a bojují s více příjemnými. Přicházení s těmito novými změnami je něco, na co by se dlouhodobé hráči měli těšit v Stormbloodu, protože se budou muset znovu naučit, jak se opět stát odborníky ve své práci.

     Nové zóny a dungeony

     Je nepopiratelné, že Final Fantasy XIV je jedním z nejkrásnějších mmorpgs. Jen velmi málo z jeho vrstevníků dokáže odpovídat pocitu rozsahu a diví se, že mnoho z jeho prostředí vystavuje. Ať už stoupáš mořem mraků nebo procházíte křišťálovou věží, vždycky je něco fascinujícího. Očekávejte, že v Stormbloodu uvidíte slavnější lokalita.

     FFXIV Stormblood

     I když jsme byli omezeni v oblastech Stormbloodu, které jsme dosud mohli vidět, je jasné, že z těch, které jsme viděli. Ať už je to spálená Země a impozantní hory vrcholů v Gyr Abania, nebo obrovská modrá oceánu posypaná pozemními masami v rubínovém moři Otharda, tato místa se prosí o prozkoumání.

     Je to ještě více vzrušující, když si vzpomenete na dobrodružství, která čekají pod vodou díky nové mechanice plavání a potápění. Otevírá to všechny nové fascinující možnosti pro svět, včetně umístění jednoho z nových dungeonů hry: Shisui of the Violet Tides. Blueprint bude obeznámen každému veteránskému hráči Final Fantasy XIV-stále budete postupovat stejným rytmem šéfů trestů s koše-trest-trest-ale budete to dělat na více mystifikačních místech, jako je tato pulzující podvodní bublina.

     FFXIV Stormblood

     Vylepšení PVP

     Yoshida-san neučinil žádné tajemství, že je masivním fanouškem PVP. To není snad žádným překvapením, když zjistíte, kolik času investoval do temného věku Camelot a vlivu, který musel mít na vývoj Final Fantasy XIV. Navzdory svému nadšení pro konkurenční režimy se obsah PVP ve Final Fantasy XIV vždy snažil rezonovat s širší komunitou. Někteří jsou však zasvěceni menším potyčkám svátku 4v4, zatímco jiné se dabily ve střetech mezi několika velkými silami v frontě během vázaných kampaní.

     Nesmí být odrazeno, bude PVP dále zdokonalen v Stormblood v podobném žíle jako mění se bitevní systém – to znamená méně nepořádku, lepší rovnováhu a plynulejší zážitek. Úlohy budou nyní mít zcela odlišné profily pro PVP, včetně specifických momentů, univerzálních statistik v závislosti na roli a hrstka přizpůsobitelných podpůrných schopností. Yoshida-san také naznačil nový režim PVP, který bude zpřístupněn nějakou dobu po spuštění Stormblood, s bitvami mezi dvěma velkými armádami hráčů. Měl by být připraven na záplatu 4.1.

     FFXIV Stormblood

     Final Fantasy XIV: Stormblood je naplánován na vydání 20. června, zatímco zákazníci předobjednávky obdrží včasný přístup 16. června. Samostatná kopie expanze je cena 39 $.99. Kompletní balíček vydání obsahující základní hru a obě expanze je cena 59 $.99.

     James Pickard James Pickard je editorem obchodů v Techradar a napsal pro PCGamesn o Final Fantasy XIV, Divinity: Original Sin 2 a Life Is Strange. Více jejich práce najdete na Red Bull, Fandom a další.