Hrajte Hearthstone se skutečnými kartami v tomto knockoffu – Polygon, tato reálný hearthstone karetní hra z Číny ukazuje, proč Blizzard si vybral digitální | VentureBeat

Tato karetní hra Hearthstone z Číny ukazuje, proč si Blizzard vybral digitální

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit návrat Gamesbeat Next, pořádané v San Franciscu letos v říjnu, kde prozkoumáme téma „Hraje hraní.. Na akci také oznámíme 25 nejlepších herních startupů jako měničů her 2024. !

Fyzická verze Hearthstone .

Fyzické vydání, které je k dispozici na čínském webu Taobao za zhruba 50 $, stále obsahuje vše z digitální verze před vydáním Prokletí naxxramů . To zahrnuje stavové efekty, jako je Taunt, herní kousky, které umožňují až sedm přisluhovačů v ruce najednou, a mechanik pro kreslení náhodných karet potřebných pro vidění kněze.

Zatímco Blizzard ještě musí přivést své digitální vydání do skutečného světa, ředitel produkce Jason Hayes nám loni řekl, že společnost zvažuje přinášení Hearthstone na Svět války.. .

Vedoucí návrhář Eric Dodds v té době potvrdil, že neexistují žádné plány na fyzické vydání hry.

. „Proměnit to na hru fyzické karty, již existuje skvělá fyzická karetní hra: Páni: TCG.

Tato karetní hra Hearthstone z Číny ukazuje, proč si Blizzard vybral digitální

Karetní hra Hearthstone

.. Na akci také oznámíme 25 nejlepších herních startupů jako měničů her 2024. !

Hearthstone je skvělá digitální karetní hra a nyní je to také méně než skvělá hra v reálném životě v Číně.

. Sísto 300 čínských juanů (kolem 50 $), sada nemá nic společného s Blizzardem a ukazuje, že zatímco čínský herní trh je potenciálně lukrativní – v loňském roce to mělo hodnotu kolem 14 miliard dolarů – stále je to velmi podobné divoké západ.

.

Sada skutečného života zahrnuje „čtyři kopie každé normální a legendární karty a další pro ty, kteří se mohou vynořit ve větším počtu,“ podle Price.

událost

. .

Když je porovnáte s jejich předchůdci stolních, digitálních karetních her jsou téměř neuvěřitelně složité. Statistiky RNG a neustále se měnící k her jako Hearthstone a artefakt znamená, že vytvoření fyzického zážitku, který je věrný digitální verzi, je téměř nemožné.

. .

Sbírka trvala osm měsíců, než se dala dohromady, a stále je dvě expanze za digitální verzí hry – ale funguje to. Správné fungování hry vyžaduje zahrnutí desítek žetonů – karty nejsou zahrnuty jako součást oficiálního sady Hearthstone, ale které jsou povolány přímo do hry efekty z jiných karet. .

Říkají, že „většina věcí v Hearthstone lze znovu vytvořit, s trochou představivosti.„Objevte například efekty, které byly znovu představeny, aby si půjčily karty z vašeho balíčku. .

Budování sbírky se však ukázalo jako výzva. Albinosape21 odhaduje, že utratili více než 1 000 USD v kartových zásobách, inkoustu tiskárny a chrániči a trvalo měsíce, než se celý projekt spojil.

. Na otázku, co je motivovalo k vytvoření sbírky, Albinosape21 řekl, že „je to vášnivý projekt. Pro mě jsou projekty můj způsob, jak zůstat motivovaný. A když smíchám ve hře, kterou miluji, a že bych rád hrál tváří v tvář, s pocitem všech mých karet v ruce. ? Proto jsem to udělal.

Ali Jones bývalý náměstek redaktora Ali hraje hodně Fortnite a zná jeho ligu legend. Zajímalo by nás, jestli někdy dokončil čaroděj 3.