Hry pro více hráčů �� – Hrajte online hry! | Poki, Multiplayer Games | Hrajte online na herních hrách

Hry pro více hráčů

Připojte čtyři čipy v řadě a vyhrajte! Procvičujte proti počítači nebo vezměte své dovednosti do velkých lig v online multiplayerových zápasech.

Hry pro více hráčů

Naše hry pro více hráčů vás spojí s ostatními hráči po celém světě, zcela zdarma. Máme široký výběr výzev pro více hráčů, z nichž všechny jsou zábavné hrát a na základě živé akce. Nedělejte si starosti s umělou inteligencí nebo nalezení partnera, se kterým hraje; Naše hry vás umístí do virtuálního světa s tunami soupeřů! Máme boje, akce a průzkumné hry založené výhradně ve virtuálních prostředích. Vyberte si svého avatara, zdokonalujte své dovednosti a soutěžíte s ostatními po celém světě!

Naše sbírka obsahuje výzvy pro všechny druhy hráčů. Užijete si karikaturní grafiku a lighthearted styl goodgame disco. V této výzvě můžete komunikovat a tančit s ostatními hráči. Pro tmavší akci zkuste jedno z našich bojových dobrodružství pro více hráčů, které vás uvede přímo do kontaktu s jinými avatary. Pomocí klávesnice a myši ovládáte svou postavu, střílíme zbraně a pohybujte se proti jiným hráčům. Akce se v našich hrách pro více hráčů neustále mění!

Hry pro více hráčů

Na výzvu? Vyzvěte přítele přes stůl nebo po celé zemi ke hře šachu nebo dámy. Nebo vyzkoušejte své rozumy proti stovkám dalších hráčů v Powerline.IO, Copter Royale a další hry pro více hráčů online.

Pirátská bitva: Lodě ahoy!

Ahoy, Matey! Můžete si udržet svou flotilu nad vozíkem?

Hexanaut.io

Aktualizace: Umístěte se a odemkněte nové kůže!

Trestní kop online

Vyhrajte trofeje v online multiplayeru!

Kámen, nůžky, papír

Nejroztomilejší rock, papír, nůžky vůbec!

8 míčových bazénů

Vezměte si své dovednosti online a ponořte 8 míčů!

Kat

Hrajte klasickou hru se svými přáteli!

Pirátská bitva: Lodě Ahoy!

Pirátská bitva: Lodě ahoy!

Ahoy, Matey! Můžete si udržet svou flotilu nad vozíkem?

Připraven vzít na moře a být nejlepším pirátem v okolí? Hrajte proti příteli nebo počítači, abyste dobyli moře!

Hexanaut.io

Hexanaut.io

Aktualizace: Umístěte se a odemkněte nové kůže!

Popadněte věže, nakrájejte své soupeře a podmažte mapu! Získejte rychlost, jak se zvětšujete a zaujmete více území. Můžete se stát hexanautem?

Trestní kop online

Trestní kop online

Vyhrajte trofeje v online multiplayeru!

Vyrovnejte a vydělávejte XP na cestě na mistrovství světa. Vyzvěte ostatní hráče online v této epické přestřelce trestu!

Kámen, nůžky, papír

Kámen, nůžky, papír

Nejroztomilejší rock, papír, nůžky vůbec!

Vyzvěte oponenty online v této ocasu zatraceně dobré hře. Chystáte se házet skály, papír nebo nůžky? Hrajte tuto pravou meow!

8 míčových bazénů

8 míčových bazénů

Vezměte si své dovednosti online a ponořte 8 míčů!

Vezměte svůj nejlepší výstřel v online multiplayerovém fondu! Potočte všechny své koule a zakončete 8 míčkem, abyste vyhráli u stolu!

Copter Royale

Copter Royale

Přežijte své soupeře v Ultimate Copter Arena.

Přežijte své soupeře v Ultimate Copter Arena. Chytit upgrady a supervelmoci, vyhnout se toxické mlze a být poslední létání!

Kat

Kat

Hrajte klasickou hru se svými přáteli!

Vydržte na svých balónech! Hádejte dopisy k vyřešení slova hádanka a zůstat naživu. Připojte se k rychlé hře pro hraní online nebo nastavte soukromou hru, která si hraje se svými přáteli.

Žolíky

Žolíky

Kolik sad můžete udělat?

Klasická karetní hra je tady! Hrát sólo, se svými přáteli nebo náhodnými hráči. Vytvořte sady odpovídajících karet pro vyprázdnění ruky a vyhrát hru.

Čtyři v řadě

Čtyři v řadě

Připojte čtyři čipy před soupeřem!

Připojte čtyři čipy v řadě a vyhrajte! Procvičujte proti počítači nebo vezměte své dovednosti do velkých lig v online multiplayerových zápasech.

Kriketový pohár online

Kriketový pohár online

Zasáhnout to ze země!

Zasáhněte míč ze země! Soutěžte s počítačem v režimu pro jednoho hráče nebo vyzkoušejte své dovednosti proti ostatním hráčům v online multiplayeru online.

Word Race

Word Race

Soutěžte s přáteli ve slovním vyhledávání arény!

Soutěžte s přáteli ve slovním vyhledávání arény! Najděte slova ve všech směrech v tomto vyhledávání slov pro více hráčů.

Kulečník

Kulečník

Popadněte narážku a udělejte si nejlepší výstřel!

Popadněte narážku a udělejte si nejlepší výstřel! Můžete si přečíst úhly a spustit stůl v této klasické hře Billiards?

Hmatat

Hmatat

Nádherně nemilosrdná hra!

Vytvořte si vlastní slova a ukradněte svým soupeřům! V této bezohledné hře anagrams nejsou bezpečná žádná slova.

Mini Golf Battle Royale

Mini Golf Battle Royale

50 hráčů začíná. pouze jeden může vyhrát!
50 hráčů začíná. pouze jeden může vyhrát! Máte to, co to znamená, aby byl poslední golfista stát?

Powerline.io

Elektrické vedení.io

Vydělejte XP a úspěchy v multiplayerovém hadu!

Epická verze multiplayeru hada! Zvyšte svou rychlost, chomp neonové bity a překonávají další hráče. Máte, co je potřeba k získání koruny?

Crazy Eights

Crazy Eights

Hrajte klasickou hru se svými přáteli!

Nyní můžete hrát klasickou hru se svými přáteli! Hrajte s osmisů Wild, nebo přidejte akční karty jako Reverse, Skip and Nakreslete dva.

Defly.io

Defly.io

Hotovost ve vašich mincích za všechny nové kůže!

Naskočte do svého vrtulníku a připojte se k této strategické hře pro více hráčů. Specializujte své kapitána, postavte základnu a podmaní mapu!

Šipky

Šipky

Vyzkoušejte svůj cíl v online multiplayeru!

Vyzkoušejte svůj cíl v online multiplayeru! Závodit svého soupeře, aby se nejprve dostal na nulu. Budete muset vypočítat své vlastní skóre.

Šachy

Šachy

Hrajte šachy proti počítači nebo vašim přátelům!

Šach mat! Hrát klasickou hru strategie. Můžete zpochybnit počítač, přítele nebo se připojit k zápasu proti jinému online hráči.

dáma

dáma

Vyzvěte počítač nebo vyzkoušejte online dohodu!
Hrajte vs. počítač nebo připojte se k zápasu proti jinému online hráči!

Související kategorie

 • Dovednostní hry
 • Platformer Games
 • Hard Control Games
 • Zaměření her
 • Načasovací hry
 • Nekonečné běžecké hry
 • Hry s jedním tlačítkem
 • Šílené tvrdé hry
 • Míčové hry
 • Robotické hry
 • 3D hry
 • Obranné hry věže

Multiplayer Games FAQs

Na výzvu? Vyzvěte přítele přes stůl nebo zemi ke hře šachu nebo dámy. Nebo vyzkoušejte své rozumy proti stovkám dalších hráčů v Powerline.io nebo kapitán Royale. To patří mezi některé z nejkonkurenceschopnějších her na hrách Coolmath a my si myslíme, že si je budete opravdu bavit, pokud jste na nějakou konkurenci. Přijďte se podívat, jak se porovnáváte s našimi dalšími účastníky ve hrách Coolmath.

Hry pro více hráčů jsou skvělým způsobem, jak zlepšit své dovednosti ve hře, protože hrajete neuvěřitelně dobrou konkurenci. Nejlepší a nejrychlejší způsob, jak se zlepšit ve hře, je hrát lidi, kteří jsou lepší než vy a hry, kde hrajete proti skutečným lidem, jsou skvělé v tom, že to dělají jen to. Například, robot ve hře čtyři v řadě může být po chvíli být snadný, zejména pokud jste si přečetli naše tipy a triky v našem čtyřem v řadě zde, ale pokud hrajete proti skutečným lidem, pak uvidíte vše druhy nových a chytrých strategií, o kterých se můžete dozvědět. Tato expozice různým strategiím vás přinutí být lepším hráčem.

Co jsou hry pro více hráčů?

Aby byla hra pro více hráčů, musí mít alespoň dva hráče, aby ji mohli hrát. Hrát hry pro více hráčů na našem webu, hry CoolMath spojují hráče pomocí internetu. Zatímco většina her pro více hráčů je 1 na 1 hrách, jako jsou šachy a dáma, někteří jiní mají několik různých hráčů po celém světě, kteří hrají současně.

Co takhle .IO hry?

Na našem seznamu her pro více hráčů máme několik her, které vyžadují, aby byly hrany spoustu hráčů. Některé dobré příklady jsou koppar Royale a Powerline.io. Zatímco tyto hry mají většinou skutečné lidi, přidáváme některé velmi živé roboty, pokud lobby nejsou dostatečně plné. To zajišťuje, že hru najdete vždy rychle, i když hrajete v době, kdy je téměř někdo online a hraje tyto hry.

Jaké jsou nejoblíbenější hry pro více hráčů?

Mnoho z nejpopulárnějších her na našem webu jsou hry pro více hráčů. Pravděpodobně nejvíce hraje multiplayerová hra byla v poslední době Hexanaut.io. Tato hra kombinuje dovednost a strategii ve snaze ovládnout celou mapu a stát se vládcem vaší nadvlády. Zničte ostatní hráče, převzít jejich půdu a získat různé dovednosti posílení dovedností kolem mapy, aby se stal hexanaut.

Pokud dobytí mapy není vaše věc, další populární hra pro více hráčů je Billiards. Toto je klasická hra, kde hráči musí před soupeřem potopit všechny své očíslované koule. Nakonec zasáhněte 8 míče, abyste vyhráli hru. Můžete hrát kulečníky buď online proti příteli nebo v režimu pro jednoho hráče.

Co je dobrá hra pro více hráčů pro začátečníky?

Pokud se právě dostáváte do her pro více hráčů, doporučujeme, abyste začali hrou, kterou dobře znáte. Například rock, papír, nůžky jsou populární jen proto, že téměř každý hrál v jednom nebo druhém bodě.

Darts je další zábavná pro hráče, kteří chtějí sportovní hru, která není příliš obtížná. Nejen, že hodíte šipky na desku, ale také můžete zaostřit své matematické dovednosti současně.