Hry vaření ��‍�� – Hrajte online hry! | Poki, экономьте 80% при покупке Overwarked в Steam

Купить převařené

Hrajte sólo nebo se zapojte do klasického, chaotického gauče pro až čtyři hráče v režimech kooperativní i konkurenční výzvy. Budete muset vařit řadu různých jídel a spolupracovat, abyste se stali nejúčinnějším a nejkontizačním týmem!

Hry vaření

Všechny naše hry na vaření se snadno naučí a zdarma hrají. Pokud se chcete bavit v barevné, fantasy kuchyni a pečení barevného zboží, zkuste jednu z našich výzev. Ve vás rádi sledujete recepty a vyrábějte realisticky vypadající jídla, máme pro vás několik problémů s vařením. Náš výběr pokrývá širokou škálu žánrů, od akce po hádanku po trivia! Pracujte v továrně na cukroví, pečte pizzy v obchodě s pizzou, nebo se jen bavte zdobení zmrzliny. V několika našich výzvách k pečení můžete dokonce převzít kontrolu nad virtuální restaurací a chovat se jako šéfkuchař hlavy!

Pečení lahodného jablečného koláče nebo pečení perfektního kuře je stejně jednoduché jako kliknutí na myš. Všechny naše hry pro vaření mají jednoduché ovládací prvky, které jsou ideální pro každého, kdo miluje přípravu jídla. Můžete ovládat válcovací kolík, šířit nůž, měřící pohár a další, pouhým pohybem a kliknutím na myš. Popadněte ingredience v našich úrovních vaření kliknutím na ně a vytáhněte je z virtuální spíži nebo zásob police. Slice a kočky aromatické ingredience, jako je česnek s několika kliknutími myši, a budete na cestě k tomu, abyste se stali šéfkuchařem v žádném okamžiku!

Jaké jsou nejlepší hry na vaření zdarma?

 1. Vortelli’s Pizza
 2. Vaření korejské lekce
 3. Rychle vaření
 4. Báječný košíček
 5. Burger Bounty
 6. Papa’s Burgeria
 7. Yummy Taco
 8. Báječná super pizza
 9. Kate’s Cooking Party
 10. Báječný toast

Jaké jsou nejoblíbenější hry na vaření pro mobilní telefon nebo tablet?

 1. Vortelli’s Pizza
 2. Vaření korejské lekce
 3. Rychle vaření
 4. Báječný košíček
 5. Burger Bounty

Купить Cozy Couch Co-Op Bundle набор (?)

Контент для (1)

Открыть центр сообщества

Představujte: Epic Chef

Epic Chef je příběhově řízená dobrodružná hra ochucená zemědělstvím v Life-SIM a prvky řemeslného se smíchaného do jednoho lahodného pokrmu prostřednictvím interaktivního zážitku z vaření-vše se podává se stranou humoru a komplikovaného obsazení postav.

Převařené! 2

Převařené! 2 nyní k dispozici

Об эой игре

Vařel je chaotická gaučová hra pro vaření pro jednoho až čtyři hráče. Pracujete jako tým, vy a vaši kolegové kuchaři musíte připravit, vařit a servírovat různé chutné objednávky, než zákazníci zálivu zaútočí na huff. Vyostřete nože a prach z bílých kuchaře, neexistuje houba pro chyby a steaky jsou v těchto bláznivých kuchyních vysoké!

V nebezpečí je cibulové království a může jej zachránit pouze to nejlepší vaření! U převařených hráčů musí projít různými krutými a neobvyklými kuchyními na jejich snaze stát se mistrovskými kuchaři schopnými dobýt starověké jedlé zlo, které trápí zemi.

Hrajte sólo nebo se zapojte do klasického, chaotického gauče pro až čtyři hráče v režimech kooperativní i konkurenční výzvy. Budete muset vařit řadu různých jídel a spolupracovat, abyste se stali nejúčinnějším a nejkontizačním týmem!

Kulinářský úkol

Království cibule je bohatý svět plný krutých a neobvyklých kuchyní, které můžete dobýt. Zúčastněte se epické cesty a zabývejte se stále náročnějším a bizarním rukavicí kuchyní, která posouvá vaše dovednosti spolupráce a koordinace na samotné limity. Každá úroveň přináší pro vás a váš tým novou výzvu, která má být překonána, ať už se to posouvá na pirátské lodi, pohybuje se mezi překročení rychlostních vozidel, vaření na ledové floi nebo podávání jídla ve střevech ohnivého podsvětí, každá úroveň testuje mettle i těch nejvýznamnějších kuchařů.

Jednoduché ovládací prvky/hluboká výzva

Převařené je tak snadné vyzvednout, že se může k zábavě zapojit kdo na vrchu!

Různé způsoby hraní

Ať už se oddává smaženého místního kooperačního nebo restovaného jediného hráče, při hraní hry odemknete nové úrovně, nové postavy šéfkuchaře a dokonce i konkurenční úroveň výzvy, které umožňují týmům dvou, aby se zapojily do tvrdé vařené hlavy k hlavičce v kuchyni.

Chcete však hrát, pokud si myslíte, že můžete vydržet teplo, připravte se na vstup do kuchyně!

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • О: Windows 7 (32bitový)
  • Процессор: Duální jádro 2.4GHz
  • Оперативная память: 2 GB озу
  • Видеокарта: Geforce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 nebo vyšší
  • DirectX: Версии 11
  • Место на диске: 750 MB
  • Ззковая карта: Zvuková karta kompatibilní s DirectX
  • Дополнительно: Doporučené gamepads

  Nadměrně vařené, jeho logo a všechna související loga a slogany jsou Copyright Ghost Town Games Ltd.
  Všechna loga jsou autorskými právy svých příslušných majitelů. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. Převařené. Vyvinul společnost Ghost Town Games Ltd. © 2015. Nadměrné a městské hry Ghost jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Ghost Town Games Ltd. Převařené publikované týmem17. © 2015. Team17 je registrovaná ochranná známka společnosti Team17 Digital Limited. Všechny ostatní ochranné známky, autorská práva a loga jsou majetkem jejich příslušných majitelů.