Hvězdné války Jedi Fallen Order Trilla Boss Guide: Jak ji porazit, tipy pro poražení TRILLA v Mearogation Room: звёздные в жжедаи:

Jak porazit Trilla

Díky za všechny tipy! Jen ji porazil. Trávil jsem příliš mnoho času snahou o parry a být urážlivý. Vzal jsem si více času a čekal jsem, až se ke mně přijde, uhnul jsem vše, co jsem mohl, a zpomalil ji, abych na ni dostal rozdělený šavlový útok.

Star Wars Jedi Fallen Order Trilla: Jak ji porazit (Boss Guide)

Nelze ji porazit? Podívejte se na našeho průvodce šéfem, jak porazit Trilla v pořadí Jedi Fallen.

Podle Shubham Naposledy aktualizováno 2. ledna 2023

Jak porazit Trilla Fallen Order

Star Wars Jedi Fallen Order následuje sága Cal Kestis, když se pustí na cestu k oživení řádu Jedi. Zatímco narazíte na několik nepřátel a šéfů, Trilla Suduri je jednou silou, kterou můžete počítat. Být bývalý Jedi Padawan má k dispozici spoustu silových schopností a útoků. Možná tedy budete potřebovat několik tipů a pomoci porazit tento badass Jedi Hunter. Podívejte se na našeho průvodce šéfem, jak porazit Trilla v Jedi Fallen Order pro několik tipů a strategií.

Obsah

Jak porazit trilla v pořadí Jediho padlého

Než budete pokračovat s tímto bojem šéfa, musíte odemknout všechny Útoky světelného meče. Také nezapomeňte odemknout všechny Síly schopnosti které se také mohou uzdravit. Ve srovnání s Taron Malicos Šéfe, porážka Trilla je mnohem snazší. Poprvé se s ní setkáte Planeta Zeffo. Zatímco tento boj šéfů je docela krátký, setkáte se s ní naplno, později. Během postupu budete čelit trille Kapitola 6, pevnost Inkvisitorius.

Existují dvě fáze do boje Trilla Boss. Tady je tedy několik tipů, jak porazit Trilla ve Star Wars Jedi Fallen Order:

Fáze 1

 • Můžete použít Síla pomalu Schopnost zmrazit čas a zaútočit na ni. Alternativně můžete také použít Zpoždění Záchvat.
 • Na rozdíl od jiných šéfů je udržování vzdálenosti proti trille docela zbytečné. Je to proto, že může tuto vzdálenost uzavřít zapnutím nebo teleportováním vaší cesty.
 • Musíte si nechat své štít se Pro celý boj šéfů, jak může za okamžik zapnout vedle vás.
 • Musíte pokračovat v boji proti jejím pohybům a útokům vyčerpat její výdrž.
 • Jakmile zjistíte, že baru vytrvalosti je prázdný, zavřete vzdálenost a zaútočte na ni, aby způsobila větší poškození. Při vyčerpání její výdrže ji dává do zranitelné situace, může také některé použít odblokovatelné pohyby.
 • Se svou výdržnou nulou, vydejte se z cesty, pokud ona září červeně. Pokud nebudete čelit tomuto pohybu, může chytit Cal a hodit ho na podlahu a houpat se.
 • Toto je její útok na úkryt a Slam, který může způsobit dostatečné poškození. Nejlepší způsob, jak se vypořádat s jejími odblonatelnými útoky, je velmi se snažit.
 • Další odblokovací tah zahrnuje Útok úpadku a bodnutí. I když musíte neustále udržovat stráž, zkuste také získat nějaké hity, aby ji poškodili.
 • Po vyčerpání téměř poloviny svého zdravotního baru a Sonda droid se bude vynořit. To by mohlo být problém s Trilla Suduri stále v dohledu.

Jak porazit Trilla Fallen Order

 • Přesto můžete použít Síla tahu Vystřelit to na trilla. Doporučujeme se zaměřit pouze na trilla a odrazení nebo vyhýbání se kuličkám droidů.
 • Trilla na vás může také hodit její světelný meč, protože by to mohlo vést k příšernému útoku.
 • Musíte být trpělivější při vyhýbání se nebo vyhýbání se tomuto útoku. Počkejte, až se začne pohybovat, aby se vyhýbala útokům na světelný meč.

Fáze 2

Jakmile vyčerpáte polovinu svého zdravotního baru, vstoupíte do druhé fáze boje Trilla Boss. Většina jejích útoků je odblokovatelná a může způsobit vysoké poškození, pokud se z cesty nevyhýbáte.

 • Pro takové útoky byste se měli neustále vyhýbat jejím útokům Parrying a uhýbání. Když jsme dosáhli závěrečné fáze, zkuste použít Stimulace moudřeji.
 • Během této fáze může házet Kombinace světelného meče na vás při řetězení těchto útoků.
 • Na jasnější straně můžete odklonit tyto útoky. Ale to, co je nepředvídatelné, je kolikrát to může hodit. Takže, buďte unavení a opatrní, když hodí světelný meč.
 • Další z jejích antiků světelného meče zahrnuje házení světelného meče oběžné dráhy. I když je to docela skvělý tah, doporučujeme zavřít vzdálenost a zaútočit na ni vpředu.

Jak porazit Trilla Fallen Order

 • Také uvolní Attack pozemní zabouchnutí což se zabývá Poškození AOE. Jakmile se rázová vlna šíří, můžete přes to přeskočit, abyste čelili.
 • Udržujte svou stráž, pokud zaútočí na útoky z blízkého dosahu. Chcete -li čelit tomuto útoku, můžete proti ní udržovat vzdálenost.
 • Ale jak to děláte, může vás s ní poškodit Flash granáty. Protože vás to může na okamžik oslepit, zkuste se hodit do boje do protiútoku.
 • Podobně jako první fáze může také zapnout dálku, aby uzavřela vzdálenost. Pokračujte tedy používat tah síly a síly.

Jakmile budete vyčerpat její zdraví, bude spuštěn cutscén. Co se stane dál? To vám necháváme, abyste zjistili pro sebe (Darth Vader se zintenzivňuje).

To je všechno, jak porazit Trilla v pořadí Jedi Fallen. Pokud se vám tento průvodce líbil, podívejte se na náš průvodce dál Jak dvojitý skok a více Hvězdné války Jedi Fallen Order Guides Na naší vyhrazené sekci právě zde na vylepšení hráčů.

Jak porazit Trilla

28 мая. 2020 – 17:02

Автор соообщения: Taichiyagami123456789

Jen to dnes porazil na Jedi Grandmasterovi. Omfg to bylo otravné.

Rozhodněte, který formulář světelného meče chcete použít. Přepínání středního boje způsobuje, že je to volné imo. Já osobně preferuji jednorázový světelný meč.

Ujistěte se, že máte 10 stimů. Maximální dovednosti, všechny zdraví a síly.

Díky síle přátelství vaše síla doplňuje každé použité stimulaci.

Využijte pomalu. Pokud chcete způsobit velké škody, použijte útok Split Lightsař. Držte blok a stiskněte útok.

Použijte cílení a tlak k tomu, abyste sundali droidy. Rychle je sundejte.

Přeskočit její sílu tlačit aoe.

Někteří lidé jsou skvělí při parryingu a protiútoku a načasování a rozdělení útoků, ale nejsem tak dobře zběhlý. Nejsem hráč typu Dark Souls.

Zejména proto, že doba parry je pro Jedi Grandmaster tak malá, vyhýbám se uprostřed jejích útoků, zpomalím ji a zaútočím. Někdy si uvízne její šavle a vy můžete dostat 3 zásahy, nebo pokud se vyhýbáte odblokování, můžete dostat dobrou kombo.

Dont muty rut nebo panic.

Někteří lidé jde na přestupek, zejména s dvojitým čepelí Sabre, ale je pro mě těžší navigovat, protože systém cílení je meh a ona se zrychluje kolem.

O jo, cíl na ni, umožní vám to soustředit se na útok a uhýbání.

Kolem nízkého zdraví získáte výzvy k tlačítku.

Také to šetří hned poté, takže to je dobré.

Doufám, že to pomůže.

Ale pokud ne, mohou na YouTube Vids pomoci.

Díky za všechny tipy! Jen ji porazil. Trávil jsem příliš mnoho času snahou o parry a být urážlivý. Vzal jsem si více času a čekal jsem, až se ke mně přijde, uhnul jsem vše, co jsem mohl, a zpomalil ji, abych na ni dostal rozdělený šavlový útok.

Hrál jsem také s pouze 3 stimuly, takže jsem se vrátil a dostal jsem 2 další, abych s ní bojoval s celkem 5. Také jsem přešel z dvojitého čepelu na jediný čepel.