Ice Shards čarodějnice Endgame Guide – D4,

Kouzelník ledu není příliš závislý na žádném konkrétním legendárním aspektech . Kodex power verze prodigy a propíchnutí chladu je více než dost, aby stavění fungovalo. Za Frost Nova je však spousta síly Buildu zamčena . Stavba se může cítit poněkud pomalá, dokud nedostanete dostatek redukce cooldown a řadí se v Frost Nova, aby byla spamová.

Ice Shards čarodějník Endgame Guide

Vítejte v The Ice Shards Shords Shorcerer Endgame Build Guide. Tato sestavení transformuje vašeho čaroděje na ledový kulomet, který střílí ledové střepy v asi 1000 kolech za minutu. Díky svému velkému cílovému DPS a relativně dlouhému doletu může tato sestavení jít docela daleko v nočních můrách Dungeons. Poškození AOE může být trochu chybějící, ale my jsme se rozbili společně s tahem z raimentu nekonečného, ​​abychom se o to postarali.

Tato sestava lze technicky hrát na dosah, ale všechny opravdu dobré věci, které mají čarodějové (Frost Nova a Raiment of the Infinite), se odehrávají v melee, takže každá stavba musí být do určité míry melee. Během bojů šéfa však obě tyto věci nefungují, takže můžete volně běžet až do Narnie a odtud zastřelit šéfa.

Kouzelník ledu není příliš závislý na žádném konkrétním legendárním aspektech . Kodex power verze prodigy a propíchnutí chladu je více než dost, aby stavění fungovalo. Za Frost Nova je však spousta síly Buildu zamčena . Stavba se může cítit poněkud pomalá, dokud nedostanete dostatek redukce cooldown a řadí se v Frost Nova, aby byla spamová.

V této příručce vás naučíme vše, co potřebujete vědět, abyste změnili svého čaroděje v doslovný kulomet a měli to výbuch. Pojďme se do toho ponořit!

❌ Squishy
❌ může být mana hladovějící
❌ Ne tak působivé vizuálně
❌ Cooldown závislý aoe čistý

Sezóna 1 – maligní

Hráči na Věčná říše by měl tuto část průvodce ignorovat. Tato sestava je navržena tak, aby fungovala bez srdcí v kleci, i když ji mohou vylepšit.

Sezóna 1 Diablo 4 představuje nový questline pro lov maligních monster napříč Sanctuary. Porážka je kapky klecových srdcí, které jsou umístěny do šperků zamořených zásuvek, aby získaly budovy měnící síly. Podívejte se na celou sezónu 1 maligní průvodce od Chewingnom a dozvíte se více!

 • K dispozici je 32 v klecových srdcích rozděleno na 4 různé barvy, 1 barva pro každý typ:
  • Vzájemný: Oranžová, ofenzivní síla
  • Brutální: modrá, obranná síla
  • Devaious: Pink, užitný výkon
  • Hněv: černá, super

  S ohledem na to se podívejme na to nejlepší 3 nejlepší klecové srdce (a alternativy) pro tuto sestavu:

  Nejlepší v klecovém srdci

  1. Kleaged srdce holičství vše jednorázové a produkuje legrační poškození. Pokud nashromáždíte dostatek poškození, abyste zabili cíl, okamžitě exploduje bez čekání na plný časovač. Díky tomu je vyšší role na tomto srdci vždy lepší, protože to způsobuje větší poškození a nemá žádnou nevýhodu.
  2. Kleaged Heart of Tal’rasha poskytuje bonus za 48% multiplikativní poškození díky dalšímu zásobníku ze stínového poškození holičství.
  3. Srdce pomsty v klešti poskytuje 20% bezpodmínečné snížení poškození.

  Alternativní srdce v kleci

  • Kleaged Srdce lákavého osudu je dalším dobrým útočným srdcem, které funguje mimořádně dobře s naší téměř 100% kritický úder. Použijte jej namísto pomsty, pokud chcete větší škody za cenu přežití.

  Strom dovedností

  Aktivní dovednosti

  • Ice Shards je naše hlavní dovednost. Znamená to velmi vysoké poškození jediného cíle a může dokonce udržet jednoho nepřítele trvale zranitelný s destruktivními ledovými střepy . S ricochets z vylepšených ledních střepů, aspekt pronikavé chlad a jeho vlastní okouzlení je také pro Aoe docela slušné.
  • Fire Bolt je zde jen vložení do únikové slot.
  • Vložili jsme 1 bod do Frost Bolt, protože někdy používáme jeho okouzlení.
  • Teleport je naše hlavní dovednost mobility, která také slouží jako přestávka CC.
  • Frost Nova je jak defenzivní, tak urážlivá dovednost. Udržuje nás v bezpečí zmrazením všech nepřátel na místě a také dramaticky zvyšuje náš škodní výstup tím, že je způsobí zranitelnými, nemluvě o tom, že aktivuje naše kouzla ledových střepů, což je naším hlavním zdrojem poškození AOE.
  • Ice Armor nám dává obrovskou bariéru a trochu many regen.
  • Flame Shield poskytuje ještě více obrany a také určité uzdravení.
  • Deep Freeze je naše poslední aktivní dovednost; Používá se k resetování našich dalších cooldownů a někdy k tomu, aby se zabránilo nebezpečným útokům.

  Hlad po více průvodcích?

  Průvodci čarodějovými

  • Kompletní přehled kouzelníků
  • Průvodce vyrovnáváním bojoráře Firewall
  • Blizzardsorcerer Endgame Guide
  • Průvodce endgame řasy oblouku

  Obecné průvodce