Impact Genshin: Jak aktivovat mechanismus v podzemí propasti, dopad Genshin: Jak aktivovat mechanismus v propasti – Gamepur

Dopad Genshin: Jak aktivovat mechanismus v propasti

Chcete -li upgradovat adjuvans, promluvte si s Jinwu v základním táboře a ona vám poskytne upgrady a odměny. Můžete shromáždit několik skvělých předmětů tím, že maximalizujete lumenstone adjuvans.

Dopad Genshin: Jak aktivovat mechanismus v podzemí propasti

Svět Genshin Impact je plný hádanek k objevování a vyřešení a hádanky masivního propasti mohou být obzvláště složité. Hráči musí mnoho z nich dokončit, pokud plánují pokrok v nejnovější události hry, protože dále zkoumá tuto hlubokou jeskyni. Historie Liyue je hluboce svázána s propast a fanoušci, kteří se chtějí dozvědět více o jeho příběhu.

Hráči se mohou naučit, jak zde aktivovat důležitý mechanismus v propasti, což jim umožňuje mnohem snadněji pokročit v příběhu oblasti.

Aktivace mechanismu pomocí adjuvans Lumenstone v dopadu Genshin

Tato hádanka Genshin Impact bude vyžadovat, aby hráči využili svého adjuvanta Lumenstone, gadget, který obdrží po vstupu do oblasti podzemních dolů na propasti. Hráči musí shromažďovat trochu Lumenstone, než mohou aktivovat mechanismus, a mohou najít kroky k odemčení všech mechanismů zde:

1) Upgradujte Lumenstone Adjuvans na úroveň 2

Shromáždil všechny judční prostředky Lumenstone. Jsem unavený

Před postupem budete muset mít svůj Lumenstone adjuvans alespoň na úrovni druhé. Chcete -li dosáhnout této úrovně, budete muset sbírat 16 lumenspar a jednu lumenstone rudu. Naleznete se prozkoumání propasti a dokončením hlavních úkolů oblasti.

Chcete -li upgradovat adjuvans, promluvte si s Jinwu v základním táboře a ona vám poskytne upgrady a odměny. Můžete shromáždit několik skvělých předmětů tím, že maximalizujete lumenstone adjuvans.

2) Aktivujte mechanismus

Aktivace mechanismů vyžaduje, abyste využili rozkvetlou světla Lumenstone Adjuvans. Tato schopnost může očistit vytékající betony vybudované kolem důležitých oblastí v propasti. Tyto vytékající betony se objevují jako velké fialové kuličky, které musí být zničeny světlem adjuvans. Aktivací adjuvans poblíž kuliček budou očištěny a vynoří energii Lumenstone Energy.

Někdy zastavíte video na správném rámci a uvědomíte si.

Bílá čisticí síla Lumenstone Adjuvans dělá triquetru, když ji používáte.

Tuto energii lze přenést do nedalekých mechanismů, které se objevují jako malé totemy s krystalem. Interakcí s Totems při přepravě dostatečné energie Lumenstone bude aktivována a uvolněna plynulé světlo, které je nedílnou součástí dokončení tohoto úkolu. Jakmile je aktivován jeden mechanismus, můžete přejít k dalšímu a můžete je dokončit v libovolném pořadí.

K dokončení úkolu musíte aktivovat všechny tři mechanismy a naštěstí jsou všichni velmi blízko sebe. Všichni také sledují stejnou metodu řešení, takže jednoduše budete muset neustále vyčistit proud, sbírat energii Lumenstone a interagovat s mechanismy, aby je aktivovali a dokončili tento úkol.

Hádanky Genshin Impact nejsou příliš složité na to, aby se vyřešily, když mají hráči na mysli řešení, a aktivaci všech mechanismů lze provést rychle.

Dopad Genshin: Jak aktivovat mechanismus v propasti

Aktivujte mechanismus propasti v dopadu Genshin

Při dokončení chatry Delvers Quest in Genshin Impact se setkáte s podmnožinou zbytků nebeského kamene, ve kterém budete požádáni o aktivaci mechanismu kolem tajemného kamene. Všimnete si však, že kolem nich si všimnete, že je třeba zničit pomocí judciountu Lumenstone Adjuvans.

Někteří hráči to nejsou schopni tak učinit, a proto nejsou schopni dokončit úkol. Pokud jste jedním z nich, můžete sledovat tuto příručku k aktivaci všech tří mechanismů a dokončení zbytků nebeského kamene.

Genshin ovlivňuje propast: Aktivujte mechanismus

Aktivujte mechanismus dopad na propast

Jak již bylo zmíněno dříve, nejprve budete muset zničit vytékající betony kolem mechanismů a za to by měl být váš Lumenstone Adjuvans upgradován na alespoň úroveň 2. Za tímto účelem budete muset sbírat osm lumenspar, abyste upgradovali Lumenstone Adjuvans na úroveň 1 spolu s osmi lumensparskými a jednou lumenstone rudou, abyste ji vzali na úroveň 2.

Jak aktivovat mechanismus dopad na propast

Při zkoumání propasti můžete sbírat Lumenspar, zatímco Lumenstone Ore vám bude odměněna na The Chasm Spelunkers Quest. Jakmile shromáždíte požadované materiály, přejděte do tábora Jinwu a vylepšete svůj Lumenstone Adjuvans na úroveň 2.

Jak aktivovat mechanismus Chamma v dopadu Genshin

Poté se vydejte na mechanismy, použijte gadget k zničení vytékajících betonů a aktivujte mechanismy. Při aktivaci budete muset čelit nepřátelům, takže se ujistěte, že máte dostatek HP, abyste je porazili.

Aktivujte mechanismus dopad na propast

Poté začne cutscene a pak budete muset porazit Abyss Herald, Geo Slimes, a pak mluvit se Zhiqiongem, abyste dokončili úkol.

O autorovi

Rabia Sayal

Rabia Sayal je herní a esports novinář pracující pro více webových stránek pokrývající spoustu PC a mobilních her. Je také v matematice a udělala v ní pány. Nedávno také zahájila svou cestu jako analytik týmu (PUBG Mobile) s Aztecs ESP.