Jak chytit Pokémona v Minecraft Pixelmon Mod, jak nainstalovat Pixelmon – Pro Game Guides

Jak nainstalovat Pixelmon

Hráči budou přesměrováni na stránku, která říká, “Pixelmon zaznamenal,” v levém horním rohu. Opakujte stejný proces čekání pět sekund na červenou, “přeskočit” Tlačítko se objeví v pravém horním rohu a pokračujte ve stahování mod.

Jak chytit Pokémona v Minecraft Pixelmon Mod

Pokemon je jednou z nejpopulárnějších herních franšíz, takže samozřejmě existuje MOD Minecraft. Mod Pixelmon kombinuje dvě obrovské herní franšízy a umožňuje hráčům Minecraft chytit, vyvíjet a bitva Pokemon.

Bohužel pro hráče na podloží budou muset najít jiné způsoby, jak si hrát s Pokemonem. Pokud jde o Javu, tady je návod, jak to udělat.

Trochu zpoždění naše omluvy, ale měli bychom být v provozu s nějakým Minecraft Pixelmon v 10 minutách na CPG Twitch Twitch.TV/Checkpointgami…

11:57 AM · 27. srpna 2021

Jak chytit Pokémona v Minecraft Pixelmon

Hráči si nejprve budou muset stáhnout a nainstalovat mod pixelmon.

 • Navštivte webové stránky Mod Pixelmon Generations
 • Přejděte na stránku stahování a stáhněte si nejnovější verzi
 • Přesuňte stahování do složky MODS uvnitř herního adresáře Minecraft nebo vytvořte novou složku
 • Otevřete odpalovač Minecraft a Open Forge 1.12.2

Poté mohou hráči začít chytit všechny. Aby to bylo možné, budou muset mít hráči dostatek pokeballů. Každý hráč pokémonů ví, jak frustrující je z nich dojít. Pokemon v podstatě nahradí davy v této verzi.

Recept na jejich učinění je trochu komplikovaný a vyžaduje několik kroků.

 1. Vařte tři meruňky a vytvořte je do pěti červených pokeballových disků
 2. Klapová kamenná knoflíky, tolik, kolik je potřeba pro množství pokeballů
 3. K vytvoření kovových disků použijte tři železné ingoty nebo tři hliníkové ingoty
 4. Použijte železné ingoty k vytvoření kovadliny
 5. Použijte dřevěná prkna a tyčinky k vytvoření kladiva
 6. Umístěte disky na kovadlinu a použijte na ně kladivo
 7. Umístěte tlačítko kamene a dva disky do správného pořadí (shora dolů), abyste vytvořili Pokeball
 8. Opakujte tolikrát, kolikrát je potřeba pro více pokeballů

Pokémon se může vynořit v různých biomech a často má také časově specifické tření. Jakmile hráči našli Pokémona, které by chtěli chytit, budou muset bojovat se svým stávajícím Pokemonem. Může být zachyceno první kolo s házením, ale oslabení jim pomáhá zůstat v Pokeball.

Jak nainstalovat Pixelmon

Zde je návod, jak si stáhnout mod Pixelmon v Minecraft!

Pixelmon je mod pro Minecraft kde mohou hráči přidat komponenty Pokémon vesmír do jejich hry. To zahrnuje postavy, nové zdroje a dokonce i estetické předměty, které vzdávají hold populární hře Nintendo.

Jak nainstalovat mod Pixelmon

Instalace modů do jakékoli hry může být trochu zastrašující. Ale není třeba se bát. Postupujte podle níže uvedených snadných kroků.

Krok 1: Nechte nainstalovat nejnovější Java

V současné době je jediný způsob, jak hrát Pixelmon (nebo jakýkoli jiný mod v Minecraftmá mít Java Edition z Minecraft nainstalováno. Ujistěte se, že je vše aktuální. Také se ujistěte, že existuje alespoň 2 GB RAM Pro ukládání mod.

Krok dva: Nainstalujte Forge

Stáhněte si Nejnovější vydání z Minecraft Forge na webu. Otevřete stažený instalační program a potvrďte stahování s Nainstalovat klienta.

Krok tři: Přidejte Forge pro spuštění možností

Po stažení a instalaci Forge Otevřete Minecraft. Jít do Spuštění možností, vybrat Pokročilé nastavení, pak Přidat nový. Pod Karta verze, Vyberte Forge. Uložte své možnosti a zavřete Minecraft.

Krok čtyři: Stáhněte si Pixelmon

Najděte nejnovější verzi Pixelmon Na webu MOD si jej stáhněte.

Krok pět: Přidejte Pixelmon do hry pro herní adresář a restartování

Přejděte do herního adresáře Minecraft v počítačových souborech, ze kterých lze najít složku s názvem MODS. Přetáhněte Pixelmon Soubor na mody. Odtud jste připraveni hrát! Startup Minecraft Znovu a užívejte si.

Chcete si přečíst více o Pixelmon? Podívejte se, jak získat Poké Balls v Pixelmon na Pro Game Guides.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Bethany je spisovatelkou v Pro Game Guides více než dva roky, ale ona byla v hraní a psaní po nespočet let. Když nepíšete užitečné průvodce pro kolegy hráče, najdete ji na svém počítači nebo přepínají, psají povídky a sledují hororové filmy.

Jak si stáhnout mod Pixelmon ve Windows pro Minecraft Java Edition v roce 2021

Pixelmon se stal jedním z nejvíce zbožňovaných modů na otevřeném světě pro Minecraft. Fanoušci obou Pokemon a Minecraft si mohou tento mod zdarma užít jednoduchým stahováním.

„Pixelmon,“ je mod založený na populární franšíze Pokemon. Pixelmon Mod začal vývoj v roce 2013. Od té doby mod obdržel v průběhu let několik aktualizací na své modely Sprite, funkce, kompatibilitu pro více hráčů a další.

Mod je však exkluzivní pro Minecraft 1.12.2. Toto zastavení vývoje verzí je s největší pravděpodobností způsobeno problémy s autorskými právy, kterým Mod čelí. Není známo, zda bude mod někdy hrát na nejnovější verzi Minecraft.

Nalezení a stahování modů, které se cítí 100% bezpečné pro vaše zařízení, může být složité, tento článek projde čtenáři každým krokem, který přichází se stažením nejnovější verze modu Pixelmon Mod.

Krok 1: Nainstalujte Java

Za účelem spuštění instalátoru Minecraft Forge, což je a .Soubor JAR, hráči musí nainstalovat nejnovější verzi Java.

Jakmile na stránce stahování, hráči by měli kliknout na červené tlačítko, které říká, „Souhlasím a začněte ke stažení zdarma.” Postupujte podle pokynů po zahájení instalace, a pokud je výzva, umožňují programu přístup k počítačovým souborům.

Nejnovější verzi Java si můžete stáhnout odtud.

Volitelný krok: Stáhněte si JARFIX

Někdy sdružení souborů, které se otevírá a běží .Soubory JAR jsou nastaveny nesprávně. Existuje nástroj nazvaný „Jarfix“, který může tento problém automaticky vyřešit.

Pokud se pokusíte stahovat mody na Windows 10, je pravděpodobné, že hráči budou čelit tomuto problému sdružení souborů. Naštěstí je JARFIX zcela zdarma, bezpečný a snadno se stáhnout.

V prvních několika odstavcích na webových stránkách by měl existovat odkaz na JARFIX.EXE Program, klikněte na odkaz, který říká; „Jarfix.exe “ a nainstalovat program.

Alternativně lze odtud stáhnout JARFIX.

Krok 2: Nainstalujte Minecraft Forge 1.12.2

Jak bylo uvedeno, model Pixelmon běží pouze na Minecraft 1.12.2. K tomu si hráči musí stáhnout Minecraft Forge 1.12.2 místo nejnovější verze Minecraft Forge.

Hráči by měli navštívit oficiální web Minecraft Forge a podívat se na rozbalovací nabídku vlevo. K dispozici budou uvedeny všechny verze Minecraft, které Forge podporuje. Klikněte na ten, který říká; „1.12.”

Kliknutím na to rozbalí nabídku sestávající ze tří verzí. Klikněte na, „1.12.2 “ protože to je verze, s Pixelmon je kompatibilní.

Klikněte na tlačítko „Instalační program“, přesměrujte přehrávač na stránku reklamy. Počkejte pět sekund na červené tlačítko „přeskočit“ v pravém horním rohu stránky.

Jednou The Minecraft Forge 1.12.2 soubor je dokončen stahování, hráč může vidět varování, které je vyzývá, aby soubor zlikvidovali, protože by to mohlo poškodit jejich počítač. Toto varování budete muset ignorovat a stisknout “držet.” Minecraft Forge je nástroj, který používají miliony uživatelů ke stažení modů, je dokonale bezpečný a neublíží vašemu počítači.

Instalace by mohla trvat kdekoli od několika sekund do několika minut.

Hráči mohou nainstalovat Minecraft Forge 1.12.2 odtud.

Krok 3: Vytvořte složku mod

Po Minecraft Forge 1.12.2 bylo dokončeno nainstalováno, hráči by měli najít nabídku vyhledávání v levém dolním rohu hlavního panelu. Hráči by měli do vyhledávací nabídky zadat „%appData%“ a stiskněte klávesu Enter. Tím se přesměruje hráče na jejich soubory.

Klikněte na ten, který říká, “.Minecraft,” a klikněte pravým tlačítkem na řadu složek. Vytvořte novou složku s názvem, “Mods,” Ve všech místech to je místo, kde hráč umístí mod pro Pixelmon.

Krok 4: Stáhněte si mod

Nakonec je čas stáhnout Pixelmon! Přejděte na oficiální web pro mod pro Pixelmon a klikněte na černou „Stahování“ Karta v horní části webu.

Hráči by měli vidět označenou krabici, „Stahování jádra Pixelmon“. Klikněte na, “stažení” tlačítko na krajní pravici, kde se říká; “Pixelmon Mod”. Hráči budou chtít nainstalovat mod, ne soundtrack, který je pod ním.

Přesměruje hráče na jinou stránku, tentokrát klikněte na zelenou, “stažení” tlačítko přímo nad slovy, “Verze 1.12.2-8.2.0 Forge 2854.”

Hráči budou přesměrováni na stránku, která říká, “Pixelmon zaznamenal,” v levém horním rohu. Opakujte stejný proces čekání pět sekund na červenou, “přeskočit” Tlačítko se objeví v pravém horním rohu a pokračujte ve stahování mod.

Nezapomeňte přemístit mod do nově vyrobeného, “Mods” Složka po stažení.

Hráči si mohou stáhnout model Pixelmon zde.

Krok 5: Otevřete odpalovač Minecraft a užijte si to!

Otevřete odpalovač Minecraft a podívejte se vlevo od zelené, “hrát si” knoflík. Měla by existovat rozbalovací nabídka, která uvádí aktuální verzi Minecraft, kterou hráč používá. Pokud je to uvedeno jako, „1.12.2-Forge-14.23.5.2855 “ Je připraven k použití.

Pokud ne, hráči by měli jít do nabídky v horní části obrazovky spouštěče a kliknout na, „Instalace“. Pokud Minecraft Forge 1.12.2 odtud již není volitelná možnost, klikněte, „Nová instalace“.

Odtud klikněte na rozbalovací nabídku pod tím, kde se říká, “verze.”

Vybrat, „Vydání 1.12.2-Forge-14.23.5.2855.”

Alternativně mohou hráči pojmenovat instalaci něco jako, „Pixelmon.”

Klikněte na zelenou, “vytvořit” tlačítko a Minecraft Forge 1.12.2 by se nyní mělo objevit na seznamu instalací.

Klikněte na zelenou, “hrát si” tlačítko, které se objeví na pravém pravém. Mohlo by to varovat hráče, že mod není aktuální s nejnovějšími bezpečnostními funkcemi hráče, hráči to mohou ignorovat.

Pro zábavný obsah Minecraft se přihlaste k odběru našeho nově spuštěného kanálu Minecraft YouTube!