Jak dlouho je halo nekonečné? | Howlongtobeat, halo nekonečná délka a jak dlouho trvá porazit kampaň | Gamesradar

Halo nekonečná délka a jak dlouho trvá porazit kampaň

Aktualizováno:
před 3 hodinami

Jak dlouho trvá kampaň Halo Infinite

Halo Infinite Box Art

  • 149 hraní
  • 3K backlogs
  • 64 opakování
  • 7.3 % v důchodu
  • 77% hodnocení
  • 2.6k Beat

Halo Infinite Box Art

Předložit svůj čas

Hlavní příběh

11 hodin

Hlavní + strany

19 hodin

Dokončení

27½ hodiny

Všechny styly

17½ hodiny

Když je veškerá naděje a osud lidstva visí v rovnováze, hlavní šéf je připraven konfrontovat nejkrásnějšího nepřítele, kterému kdy čelil. Legendární série Halo se dosud vrací s nejrozsáhlejším hlavním hlavním příběhem.

Jak dlouho je halo nekonečné ?
Při zaměření na hlavní cíle, Halo nekonečný je asi 11 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 27½ hodiny K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
PC, Xbox One, Xbox Series X/S

Žánr S:
První osoba, otevřený svět, střelec

Vývojář :
343 průmyslových odvětví

Vydavatel:
Xbox Game Studios

NA:
8. prosince 2021

EU:
8. prosince 2021

Aktualizováno:
před 3 hodinami

Halo nekonečná délka a jak dlouho trvá porazit kampaň

Halo nekonečný

Pokud chcete vědět, jak dlouho je Halo Infinite, délka kampaně a jaké časy bude trvat porazit, máme vše, co potřebujete vědět těsně níže. Struktura otevřeného světa, kterou Halo Infinite objala, je trochu odlišná od zbytku franšízy a znamená, že pokrok může být o něco těžší předvídat, když hráči mohou jít. kdekoli na Zeta Halo a Playstyles natahuje čísla ještě dále. Ať už chcete být Zeta Halo Explorer nebo hlavním příběhem, tady je to, co potřebujete vědět o délce nekonečné kampaně Halo a jak dlouho trvá porážku.

Jak dlouho trvá dokončení halo nekonečné?

Přestože Halo Infinite má otevřený svět a spoustu vedlejších aktivit, mohou hráči stále nabíjet hlavní mise, aby se prošli příběhovou kampaní relativně rychle. Je však pravděpodobné, že vás dohnáte trochu průzkumu volného roviny, pokud jste jako my jako my. Kampaň se nám podařilo dokončit za 18 hodin, takže se domníváme, že pravidelný přehrávání bude trvat kdekoli od 16 do 20 hodin, přičemž dokončení trvá několik hodin déle.

Pokud máte zájem o kritickou cestu a dokončení hlavních misí co nejrychleji. Také se nám podařilo získat čas hraní 11 hodin s poměrně minimálním průzkumem. Bez ohledu na váš styl herního stylu byste si určitě měli vyčlenit nějaký čas na zachycení několika nekonečných halo nekonečných fólů kolem mapy Zeta Halo, protože můžete rychle cestovat mezi nimi a zkrátit dobu cestování mezi misemi. Máme spoustu dalších halo nekonečných tipů, které vám také pomohou bojovat proti vyloučeným.

Nekonečná kampaň Halo není strukturována docela jako staré lineární kampaně, kde máte seznam asi 10 misí, které můžete dokončit, abyste prošli celou kampaní. Místo toho dokončíte směs příběhových cílů na otevřeném světě a tradiční lineární úroveň. V po celé rozbité části Zeta Halo je rozloženo 16 misí rozložených na sedmi kapitolách příběhů, které se konají. Mimo hlavní příběh a FOBS musíte zničit základny, cíle, abyste mohli sundat, zvukové protokoly, které shromažďují a další. Můžete také ponořit čas do Halo Infinite Multiplayer kdykoli, pokud kampaň není pro vás.