Jak dlouho je Star Wars Jedi: Fallen Order? | Howlongtobeat, jak dlouho trvá, než porazíte Star Wars Jedi Fallen? | Gamesradar

Jak dlouho trvá porazit pořadí Star Wars Jedi

Aktualizováno:
Před 52 minutami

Jak dlouho trvá pořadí Jedi

V Star Wars Jedi: Fallen Order, titul Action-Adventure Action-Adventure od Respawn Entertainment čeká na Galaxy-Spanning Adventure. Opuštěný Padawan musí dokončit svůj trénink, vyvinout nové silné silové schopnosti a ovládat umění světelného meče – to vše, zatímco zůstane o krok napřed před říší.

Jak dlouho je Star Wars Jedi: Fallen Order ?
Při zaměření na hlavní cíle, Star Wars Jedi: Fallen Order je asi 17 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 31 hodin K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
Google Stadia, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Žánr S:
Třetí osoba, akce, dobrodružství, platforma

Vývojář :
Respawn Entertainment

Vydavatel:
Elektronické umění

NA:
15. listopadu 2019

EU:
15. listopadu 2019

Aktualizováno:
Před 52 minutami

Jak dlouho trvá porazit pořadí Star Wars Jedi?

Jak dlouho trvá příběh pro padlé objednávky a jak dlouho po 100% dokončení?

Jak dlouho trvá porazit Star Wars Jedi: Fallen Order?

Jak dlouho trvá pořadí Star Wars Jedi? První hra v příběhu Cal Kestis má hodně volitelného obsahu a délka příběhu se bude výrazně lišit v závislosti na tom, kolik chcete najít, vidět a dělat nad rámec toho, co je nezbytné. Hra Metroidvania znamená, že při návratu do oblastí, které jste předtím byli, je toho hodně, ale není to nezbytné najít většinu toho, co Star Wars Jedi: Fallen Order skryl. Pro ty, kteří chtějí vědět, jak dlouho jim bude trvat dokončení příběhu, nebo jak dlouho bude trvat, než se dokončí 100%, rozložíme pro vás po celé délce Star Wars Jedi Fallen.

Jak dlouho trvá dokončení Star Wars Jedi: Fallen Order?

Moje počáteční přehrávání vyšla kolem 22 hodin, což zahrnovalo spravedlivé kousky sběratelského lovu napříč hlavními planetami hry, když jsem hru dokončil s 93% mírou dokončení. Pokud jste chtěli sledovat pouze hlavní příběhovou cestu, díváte se na zhruba 14-18 hodin Chcete -li dosáhnout konce Cal’s Journey.

Také jsem odemkl Platinum Trophy pro Star Wars Jedi: Fallen Order, který přidal dalších 12 hodin na můj čas, celkem celkem 34 hodin Získat všechny trofeje hry. Varování zde však. Poslední trofej, kterou jsem potřeboval odemknout, byla „Zelený palec“, kde máte plně dospělý terárium. Trvalo to zhruba 2-3 hodiny na poslední semena, o kterých jsem zjistil, že kvetou, takže pokud se snažíte získat odměnu Platinum/1000G, udělejte z těchto semen získání priority. Jinak očekávejte, že se na chvilku rozsvítíte palce.

Připravuji se na dobrodružství v galaxii daleko, daleko? Nezapomeňte se podívat na naše Star Wars Jedi: Fallen Order Tipy Abychom vám pomohli rychle začít na vaší cestě.