Jak dlouho trvá Call of Duty: Black Ops studená válka? | Howlongtobeat, Call of Duty: studená válka | Seznam příběhů a návod všech kampaní | Black Ops studená válka – Gamewith

Černá ops studená válka | Call of Duty: Studená válka All Campaign Missions Seznam příběhů a návod

EU:
13. listopadu 2020

Call of Duty studená válka délka kampaně

Black Ops studená válka spadne fanoušky do hloubky těkavé geopolitické bitvy studené války na počátku 80. let. Nic není nikdy, jak se zdá v kampani pro jednoho hráče, kde hráči přijdou tváří v tvář s historickými postavami a tvrdými pravdami, když bojují po celém světě prostřednictvím ikonických míst, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko, . Přečtěte si více sovětských ústředí KGB a další. Jako elitní dělníci budete sledovat stopu temné postavy jménem Perseus, která je na misi destabilizovat globální rovnováhu moci a změnit průběh historie. Sjeďte do temného centra tohoto globálního spiknutí spolu s ikonickými postavami Woods, Mason a Hudson a nové obsazení dělníků, kteří se pokoušejí zastavit desetiletí spiknutí.

Jak dlouho trvá Call of Duty: Black Ops studená válka ?
Při zaměření na hlavní cíle, Call of Duty: Black Ops studená válka je asi 5½ hodiny v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 10 hodin K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Žánr S:
První osoba, střelec

Vývojář :
Treyarch

Vydavatel:
Aktivita

NA:
13. listopadu 2020

EU:
13. listopadu 2020

Aktualizováno:
před 5 hodinami

Call of Duty studená válka délka kampaně

Call of Duty: studená válka | Seznam příběhů a návod všech kampaní | Black Ops studená válka - Gamewith

Černá ops studená válka | Call of Duty: studená válka
Seznam příběhů a návod všech kampaní

Poslední aktualizace: 2022/8/21 22:33

Dozvíte se o všech příbězích a průvodci Call of Duty Black Ops studená válka (studená válka tresky). Zahrnuje délku kampaně pro jednoho hráče, průchody příběhů, kapitoly, kódy a tipy.

Obsah

  • Všechny mise a délka kampaně
  • Kódy a hesla kampaně
  • O kampani Black Ops studené války

Všechny mise a délka kampaně CODBO CODBO CODBO

Všechny mise kampaně ve studené válce Codbo

Všechny mise kampaně ve studené válce Codbo

Seznam misí kampaně
1. Nikde nezůstalo běžet 2. Zlomenina čelist
3. Cihla ve zdi 4. Redlight, Greenlight
5. Ozvěny studené války 6. Zoufalá opatření
7. Konec řádku 8. Proraďte se
9. Krize identity 10a. Poslední odpočítávání 10b. Popel k popelu

Volitelné boční mise

Délka kampaně pro jednoho hráče

Délka hry se velmi liší v závislosti na dovednosti hráče a obtížnosti. V průměru může být kampaň Call of Duty Black Ops studená válka dokončena do 5-7 hodin. Tentokrát lze zmenšit, pokud přeskočíte cutscenes a máte rychlejší načítání.

Kódy, klíče a hesla kampaně

Otevřená tajemství

Otevřená tajemství

V kampani se můžete setkat s několika hádankami a zamčenými dveřmi, které musíte odemknout pomocí kódů. Níže jsou články, které vám mohou pomoci otevřít je, abyste získali jejich odměny.

O kampani pro jednoho hráče Black Ops studené války

Nastaví se v éře studené války Ronalda Reagana

Nastaví se v éře studené války Ronalda Reagana

Call of Duty: Kampaň pro jednoho hráče studené války se staví v éře studené války Ronalda Reagana, kde je demokratický západ v konfliktu s komunistickým sovětským blokem. Napětí je vysoké, protože 2 supervelmoci střet pro zdroje a vliv v regionálních bitvách, jako je Vietnam & East Berlin.

Sledujte tajemného ruského agenta Perseuse

Sledujte tajemného ruského agenta Perseuse

Primárním cílem týmu Elite Black Ops je mazaný a efektivní kód ruského mole agenta s názvem Perseus, který někteří považují za mýtus. Říká se, že tato mocná postava je schopna změnit rovnováhu studené války, takže elitní skupina operátorů je zaslána se souhlasem amerického prezidenta, aby za nimi šli.

Perseus Briefing Trailer

Bitva po celém světě

Bitva po celém světě

V lovu, aby se svlékl Perseus, budete bojovat v konfliktních zónách po celém světě . Místa zahrnují Vietnam, východní Berlín a další západní města s Perseusem.

Odhalte přívěs

Vazby na Warzone Universe

Oznámení studené války Black Ops je součástí vesmíru Warzone, což znamená, že tradice a historie v tomto titulu budou považovány za kánon ve vesmíru Warzone . Vzhledem k tomu, že moderní válka je také součástí vesmíru, může být s událostmi v kampani Modern Warfare spojena studená válka Black Ops.