Jak hrát Fortnite ve VR Tutorial 5 Alternativy, Fortnite VR na Oculus Quest 2 – je to možné?

Fortnite VR na Oculus Quest 2 – je to možné

Pokud tedy máte počítač, který je schopen špičkového PC her, neměli byste mít problém hrát Fortnite na svém úkolu 2! Pokud však nemáte slušný PC, budete se muset držet samostatných her Oculus Quest 2.

Jak hrát Fortnite ve výuce VR + 5 alternativ

Fortnite ve VR; Alternativy Fortnite VR

Pokud chceš Hrajte Fortnite ve VR, Průvodce níže vám ukáže, jak. Máme úplné výuky krok za krokem Jak hrát Fortnite na Meta Quest nebo náhlavní soupravy PC VR. Něco vám také ukážeme Alternativy Fortnite virtuální reality které jsou ještě lepší než skutečná hra.

Když Fortnite vyšel v červenci 2017, byl k dispozici na všech platformách, od mobilních telefonů po herní konzole. Vzhledem k tomu, že hra je zcela zdarma, přilákala masivní globální publikum.

Naučteme se tedy, jak hrát Fortnite ve VR a další alternativy Fortnite ve virtuální realitě.

 1. Co je Fortnite?
 2. Můžete hrát Fortnite ve virtuální realitě?
 3. A co filmová hra?
 4. Jak hrát Fortnite ve VR na Meta Quest (tutoriál)
  • Požadavky
  • Jak nainstalovat Fortnite na meta úkol
 5. Jak hrát Fortnite ve VR na náhlavním soupravě PCVR (tutoriál)
 6. Nevýhody Fortnite VR
  • Fortnite není vyvinut pro VR
  • Požadovaný ovladač Bluetooth
  • Ve VR máte nevýhodu
  • Vyrovnávací paměť a zpoždění
 7. Alternativy Fortnite VR
  • #1. Obyvatelstvo: Jeden
  • #2. VR Battlegrounds
  • #3. Vyčnívat: VR Battle Royale
  • #4. Válečný prach
  • #5. Pavlov VR

Co je Fortnite?

Fortnite ve Vr

Fortnite je nejoblíbenější hra na světě, vyvinutá společnostmi Epic Games. V tom hráči spadnou na mapu spolu s 99 dalšími hráči. Můžete hrát ve týmech po čtyřech nebo vlastních. Po přistání je vyzvednutí co nejvíce zbraní a předmětů šílená pomlčka. Při procházení mapy a skrývání se v budovách musíte odstranit ostatní hráče svými zbraněmi. Jak hra postupuje, dostupná herní mapa klesá směrem ke středu mapy. Kdokoli je posledním hráčem, který stojí, vyhraje zápas. Na rozdíl od tradičních střeleckých her pro více hráčů má Fortnite pouze jednu mapu. Masivní mapa je však dostatečně velká, aby snadno držela 99 hráčů v reálném životě. V raných bodech hry je nepravděpodobné, že se s tím mnoho hráčů setká. Jak hra postupuje, prsten se pomalu uzavírá směrem k centrálnímu bodu na mapě. To nasměruje váš pohyb a brání vám příliš dlouho na jednom místě. Pokud jste chyceni mimo prsten, vaše postava zemře. Hry VR jsou postaveny tak, aby poskytovaly pohlcující zážitky s velmi odlišnými interakcemi. Místo myši a klávesnice můžete použít své tělo k ovládání své postavy. Fortnite, hra řadiče, funguje dobře ve virtuální realitě, kde používáte své tělo? To je to, co zkontrolujeme níže!

Můžete hrát Fortnite ve virtuální realitě?

Alternativy Fortnite virtuální reality

Fortnite nemá žádnou oficiální podporu nativní virtuální reality. Generální ředitel Epic Games Tim Sweeney řekl, že podpora virtuální reality pro hru není prioritou. V současné době neexistuje žádná neoficiální podpora modu Fortnite VR. Nová iniciativa Flat2VR s názvem Modlitba však má podporu pro Fortnite. Po vydání modlesdog aktualizujeme tuto příručku pro více informací. Mezitím si můžete prohlédnout Fortnite ve VR s moddlítovým modem ve videu níže.

Nejlepší šance na hraní Fortnite ve VR je na Meta Quest. Úkol je náhlavní souprava založená na Androidu, která je zcela samostatná a nevyžaduje tethered PC. Protože Fortnite je k dispozici pro zařízení Android, měl by fungovat na Oculus Quest.

Požadavky

 1. Musíte propojit svůj účet Fortnite se svým účtem na Facebooku.
 2. Ovladač Bluetooth
 3. Instalační program Fortnite Android

Jak nainstalovat Fortnite na meta úkol

Zde je návod, jak spustit hru na úkolu:

 1. Stáhněte si apk Fortnite Instalant zde do počítače.
 2. SOUTORES SOUTY Fortnite Instalar na vašem úkolu pomocí SideQuest nebo AdBlink (tyto odkazy se otevře na nové kartě, takže se můžete sem vrátit)
 3. Naneste si svůj úkol Oculus a spusťte instalační program z televizní oblasti Oculus. Fortnite si stáhne, instaluje a ověří se, což bude chvíli trvat.
 4. Budete se muset přihlásit ke svému účtu přes Facebook, takže se ujistěte, že je to synchronizováno. Vstup virtuální klávesnice nefunguje, aby se přihlásil k vašemu účtu.
 5. Poté můžete spustit Fortnite na svém počítači a vidět ho ve své náhlavní soupravě.

Fortnite vám nedovolí hrát na meta Quest v režimu vývojáře, takže to musí být deaktivováno. Chcete -li to přepínat, spusťte aplikaci Oculus v telefonu a poté přejděte na Nastavení> Vyberte náhlavní soupravu> Další nastavení a přepínač vývojářů.

Jak hrát Fortnite ve VR na náhlavním soupravě PCVR (tutoriál)

Fortnite ve VR nevýhodách

Fortnite není nativně podporován ve virtuální realitě na náhlavních soupravách PCVR. Virtuální desktopové aplikace však dobře fungují mezi počítači se systémem Windows a náhlavními soupravami VR.

Zde je to, jak hrajete Fortnite ve VR pomocí virtuální plochy a jakékoli náhlavní soupravy virtuální reality.

 1. Nainstalujte Fortnite na svůj herní počítač Windows z oficiálního webu Fortnite zde.
 2. Stáhněte a nainstalujte virtuální verzi PC pro stolní počítače pro Steam nebo Oculus.
 3. Spusťte aplikaci Virtual Desktop na platformě VR a vložte ji do náhlavní soupravy.
 4. Ve Virtual Desktop VR spusťte Fortnite na vašem herním počítači.
 5. Ve vaší náhlavní soupravě VR zobrazí virtuální plocha Fortnite na velké 2D obrazovce.

Ujistěte se, že váš ovladač Bluetooth je mapován na virtuální stolní aplikaci vašeho počítače.

Zatímco dvě výše uvedené metody fungují pro hraní Fortnite ve VR, nejsou ideální. Níže se podíváme na některé nevýhody hraní Fortnite přímo ve 3D.

Poté vám ukážeme několik alternativ Fortnite vyvinuté pro virtuální realitu! Tyto hry využívají plné 360 stupňové 3D ponoření do vašich náhlavních souprav VR.

Nevýhody Fortnite VR

Jak hrát Fortnite ve VR

Níže jsou uvedeny některé nevýhody hraní Fortnite ve virtuální realitě:

Fortnite není vyvinut pro VR

Fortnite nebyl původně vyvinut pro VR. Když hrajete hru na náhlavní soupravě VR, nedostanete 360 ​​stupňové ponoření VR. V nejlepším případě, to, co získáte, bude vypadat, jako byste na hlavě položili obří televizní obrazovku.

Požadovaný ovladač Bluetooth

Pokud hrajete Fortnite ve VR na Oculus Quest, potřebujete ovladač Bluetooth, aby to fungovalo. Bude vám chybět zábava ovládacích prvků VR, jako je dotyk, popadnutí a gesta.

Ve VR máte nevýhodu

Protože hrajete Fortnite proti všem ostatním hráčům počítačů a konzoly, budete jedinou osobou ve VR. Toto uspořádání nebude příliš zábavné, zvláště když hrajete s přáteli.

Vyrovnávací paměť a zpoždění

Pokud nemáte perfektní nastavení, Fortnite Will Buffer a zaostávat na virtuální ploše. Důvodem je bezdrátová latence z počítače do náhlavní soupravy. Protože Fortnite je živá online hra, nízká latence je pro hraní nesmírně důležitá.

Alternativy Fortnite VR

Na rozdíl od Fortnite jsou vyvíjeny další hry Battle Royale a vyrobeny speciálně pro VR. Tyto hry nabízejí podobný online multiplayerový zážitek společnosti Fortnite.

Ještě lépe, můžete použít své ovladače VR, přesunout své tělo a hrát si s ostatními v plné virtuální realitě. Jedinou nevýhodou je, že žádná hra na Zemi není stejně populární jako Fortnite, takže méně hráčů hraje níže uvedené alternativy.

Podívejte se na tyto alternativy Fortnite VR ještě dnes.

#1. Obyvatelstvo: Jeden

Populace jedna alternativa Fortnite VR

Populace: Jeden je hra virtuální reality, která umožňuje hráčům stoupat, létat a stavět. Hráči, kteří chtějí Fortnite ve VR, tuto hru už nějakou dobu našli. Obyvatelstvo: Jeden lze hrát v jednom hráči proti robotům nebo multiplayeru v týmech.

Cíl hry je podobný Fortnite v tom, že musíte eliminovat hráče ostatních týmů pomocí různých zbraní. Bezpečná oblast se neustále zmenšuje, jak hra pokračuje, dokud není vítěz. Populace: Jeden má podobný mechanik budovy jako Fortnite. Můžete postavit stěny kdekoli, pak stoupat, projít nebo se schovávat za kryt.

Každý zápas začíná s vámi skákat do „únikového pods“, který vás přenáší přes bojiště. Pak jste aidropped do bezpečné zóny, což vám umožní začít hledat potravy na zbraně a munici.

Hra je k dispozici pro Meta Quest, HTC Vive, Index Valve, Oculus Rift S nebo Windows Mixed Reality.

Koupit populace: Jeden:

#2. VR Battlegrounds

VR Battlegrounds Fortnite Alternative

VR Battlegrounds je další vzrušující Fortnite alternativa ve VR, kterou je třeba zvážit. Tato hra nabízí zážitek z vojenského simulátoru nastaveného na promyšleném ostrově. Ve VR Battlegrounds existuje spousta různých akcí k provedení:

 • zasuňte do krytu
 • linka zipu přes mapu
 • Slepý oheň kolem rohů
 • Dual Wield zbraně
 • zapojit se do boje na melee
 • Vyšplhat se na cokoli

Při startu podporuje Virtual Battlegrounds dva herní režimy Battle Royale: Squad a Solo. Hráči mohou hlasovat o tom, který herní režim by chtěli hrát prostřednictvím velkého monitoru dotykové obrazovky ve středu lobby. Hráči mohou také hlasovat o několika dalších rozhodnutích, například o tom, zda čekat na více hráčů před zahájením hry.

VR Battleground je kompatibilní s náhlavními soupravami SteamVR: Oculus Rift, HTC Vive, Index Valve a Windows Mixed Reality. Navíc si můžete prohlédnout tuto alternativu Fortnite VR na Oculus Quest s kabelem propojení.

#3. Vyčnívat: VR Battle Royale

vyčnívat VR Battle Royale Game

Vyčnívat: VR Battle Royale je střelec včasného přístupu na Steam. Za posledních několik měsíců získala velkou popularitu. Koncept je jednoduchý: Nabídněte bojové kosti Battle Royale zážitek s 20-30 hráči na neustále ztřesené mapě. Zkušenost se cítí hodně podobná PUBG nebo Fortnite, ale ve VR. I když je to neleštěné, je to dosud výbuch.

Mechanicky je to podobné mnoha dalším moderním střelcům VR jako ONWERS a Pavlov. Musíte manipulovat se zbraní a znovu načíst časopisy ručně. Hra je však pěkná a rychlá se všemi typickými funkcemi Battle Royale.

Nedávné funkce přidané do Battle VR Battle Royale zahrnují plnou budovu (jako Fortnite) a vozidla s jízdou. I když název je včasný přístup, stále stojí za to se podívat.

Vyčnívat: Battle Royale podporuje HTC Vive a Oculus Rift s.

#4. Válečný prach

Alternativa válečného prachu Fortnite VR

War Dust je týmový střelec, který staví hráče do 32 vs 32 bitev. Je to podobné nadměrné velikosti povinnosti ve virtuální realitě. Je to jako intenzivní akční film naplněný střely a exploze! Hrajte roli v realistické bitvě, kde vy a vaši spoluhráči musíte k vítězství používat týmovou práci, manévrování a koordinaci.

Ve válečném prachu, více bojitelů plné terénu a struktur diktuje taktiku, kterou musíte použít. Řídit širokou škálu vozidel do boje, vše v plném VR.

Hra se silně spoléhá na týmovou práci. Strategicky komunikujte a komunikujte se svými spoluhráči, aby rozdrtili své soupeře a vyhrát. Pokud jste fanouškem VR Games a Team Shooters, War Dust je perfektní alternativou Fortnite, na kterou jste čekali.

War Dust podporuje Oculus Rift, HTC Vive, Index Valve a Windows Mixed Reality.

#5. Pavlov VR

Pavlov VR Fortnite Alternative

Pavlov VR je další skvělá alternativa Fortnite. Tato hra VR je velmi snadné vyzvednout a hrát a je jednou z příjemnějších her pro více hráčů pro VR. Existuje více zbraní, nožů, granátů a brnění, které můžete v každé hře vybavit a najít. Hraje jako extrémně realistický vojenský střelec.

Pavlov VR používá lokomoce trackpadu, takže musíte mít docela dobrý žaludek VR. Jednou rukou můžete držet pušku, ale váš cíl bude hrozný. Držte to dvěma rukama a bude to fungovat mnohem lépe. Posuňte své ovladače nahoru a dolů unisono, abyste zarovnali pušku a zamířili dolů památky.

Tato hra má křivku učení, která porozumí ovládacím prvkům. Jakmile budete pohodlní, tato hra opravdu zabere vlastní život. Pavlov je trochu jiný než Fortnite v tom, že to není hra Battle Royale. Je to však opravdu dobrý vývoj plný mnoha dobrých funkcí.

Navíc existuje také verze meta quest s názvem Pavlov Shack. Toto je navíc k původní verzi dostupné na Steam pro jakoukoli náhlavní soupravu VR.

Úspěšně jste byli schopni hrát Fortnite ve VR?

Máte oblíbenou alternativu virtuální reality?

Komentujte níže a pomozte ostatním hráčům!

O Ryanovi Williamovi

Ryan je zapojen do rozšířené reality a virtuální reality více než 7 let, budování partnerství značek s Meta, HTC a dalšími společnostmi. Napsal více než 2 000 blogových příspěvků a rozsáhle pokrýval průmysl AR/VR. Jeho oblíbenou náhlavní soupravou VR je Meta Quest 2 a hrál každou náhlavní soupravu VR a většina her kdy byla vydána.

Zanechat komentář Zrušit odpověď

Zveřejnění: Některé z odkazů v tomto článku mohou být přidružené odkazy, které vám mohou poskytnout kompenzaci na naše stránky bez nákladů, pokud provedete nákup. Účelem tohoto webu není poskytovat finanční poradenství a je pouze pro zábavu. Zde si můžete přečíst naše přidružené zveřejnění.

 • Meta Quest 2
 • Nejlepší meta Quest 2 hry
 • Zdarma meta hledání her
 • Sidequest VR hry
 • Meta Quest 2 příslušenství
 • Sidequest VR
 • Meta Quest 2 Nastavení
 • Nastavení odkazu Oculus
 • Nejlepší náhlavní souprava VR
 • PC VR hry
 • Hry PlayStation VR
 • PS5 VR
 • Je váš PC VR připraven?
 • Nejlepší AR inteligentní brýle
 • Nové hry AR

Jak hrát Fortnite ve výuce VR + 5 alternativ

Domov

Nejlepší náhlavní souprava VR dnes

Kontakt

O nás

Zásady ochrany osobních údajů

Podmínky použití

Affiliate odpovědnosti

Zřeknutí se odpovědnosti

Sitemap

Jako spolupracovník Amazonu vyděláváme z kvalifikačních nákupů. Rovněž získáváme affiliate příjmy prostřednictvím jiných odkazů na webu bez přidaných nákladů na naše následovníky.

Fortnite VR na Oculus Quest 2 – je to možné?

Napsáno

Pokud právě máte novou náhlavní soupravu Quest 2, můžete na něm snadno přehrát Fortnite VR. Je však úlovek!

Publikováno dne 5. září 2023

Fortnite VR na Oculus Quest 2 - je to možné?

Mohu hrát Fortnite VR na náhlavní soupravě Oculus Quest 2?

Fortnite můžete hrát na náhlavní soupravě Fortnite. The Quest 2 je platforma VR all-in-one, která obvykle nevyžaduje PC herní pomoc pro většinu her Quest 2.

Bohužel, pokud jde o hraní Fortnite, K přehrávání Fortnite VR na náhlavní soupravu budete potřebovat nějakou pomoc při hraní PC Fortnite PC.

Pokud tedy máte počítač, který je schopen špičkového PC her, neměli byste mít problém hrát Fortnite na svém úkolu 2! Pokud však nemáte slušný PC, budete se muset držet samostatných her Oculus Quest 2.

Než naskočíte do hraní virtuální reality, měli byste se ujistit, že máte všechny znalosti, které můžete hrát na nejvyšší úrovni Fortnite ve virtuální realitě. Doporučujeme sázky zbraně ve Fortnite a nejlepší způsoby, jak vyhrát jako váš studijní materiál.

Co potřebuji hrát Fortnite VR na Oculus Quest 2

Existuje několik věcí, které budete muset hrát Fortnite na vašem Oculus Quest 2. Bohužel není snadný úkol hrát na úkolu Fortnite, takže existuje několik různých kusů hardwaru a softwaru, které jsou potřebné k tomu, aby bylo možné pracovat na vašem zařízení.

Zde je vše, co potřebujete hrát Fortnite VR na vašem Oculus Quest 2:

 • PC, který může spustit Fortnite
 • Náhlavní souprava Oculus Quest 2
 • Virtuální desktopová aplikace
 • Bluetooth ovladač nebo myši a klávesnice

Pokud máte PC s výše uvedenými specifikacemi a využijete nejlepší nastavení FPS a nejlepší nastavení NVIDIA, neměli byste mít problém spuštěním Fortnite VR.

Jak hrát Fortnite ve virtuální realitě na The Oculus Quest 2

Protože Oculus nativně nepodporuje PC hry, budete muset nainstalovat jinou aplikaci pro přehrávání Fortnite VR. Způsob, jak přimět Oculus na podporu PC Gaming, je nainstalovat aplikaci Virtual Desktop.

Zde je návod, jak hrát Fortnite na Oculus Quest 2:

 1. Nainstalujte virtuální stolní aplikace na váš Oculus Quest 2 a Gaming PC.
 2. Propojte náhlavní soupravu VR s PC.
 3. Začněte streamovat z počítače do náhlavní soupravy.
 4. Spusťte Fortnite na vašem PC.

Jakmile jste začali streamovat a spustili Fortnite, nyní uvidíte hru Fortnite PC ve své headsetu Oculus Quest 2!

Fortnite Oculus Quest

Než si vyberete režim Battle Royale Games, měli bychom vás varovat, že existuje křivka učení pro Steam VR nebo Playstation VR Games. Proto byste měli naskočit do Fortnite Creative a hrát si nějaké praktické kurzy nebo mapy Fortnite Aim, abyste si zvykli na svůj nový styl her virtuální reality.

Fortnite VR: Je Fortnite k dispozici ve VR na Oculus Quest?

Kvakát Dreamer - Fortnite VR

Víme, že Fortnite je nesmírně populární hra, ale je Fortnite VR dostupný? V zásadě to určitě zní skvěle, myšlenka hrát Fortnite co nejvíce pohlcujícím způsobem.

Dnes prozkoumáme, zda je možné hrát Fortnite ve VR. A pokud ano, přesně jak byste to šli.

Je Fortnite k dispozici ve VR?
Jak hrát Fortnite ve VR na Quest 2

Spoiler: Je to možné, i když s některými námitkami.

Je Fortnite k dispozici ve VR?

V době psaní není Fortnite nativně k dispozici ve VR. Podíváme -li se do obchodu Quest Games, jako nejoblíbenější náhlavní soupravu VR, Fortnite není nikde nalezen.

I když je k dispozici na PC prostřednictvím společnosti Epic Games Launcher.

Ale příběh tam nutně nekončí. Existuje způsob, jak hrát Fortnite na vašem PC, a poté jej převést na svůj úkol 2. Vysvětlíme.

 • Přečtěte si více:Podporuje Oculus Quest 2 8k?

Jak hrát Fortnite ve VR na Quest 2

I když to nebude úplně stejné jako hraní skutečné VR verze Fortnite, je stále možné hrát Fortnite při nošení náhlavní soupravy Quest 2. Ale vyžaduje to trochu úsilí.

Pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je použití aplikace s názvem Virtual Desktop. To vám umožní bezdrátově připojit náhlavní soupravu Quest 2 k počítači a poté efektivně zrcadlit obrazovku PC na náhlavní soupravě.

Jakmile nainstalujete virtuální plochu, připojte svůj Quest 2 s počítačem. Poté, co budete mít obrazovku počítače na svém úkolu 2, můžete otevřít Fortnite a uvidíte ji na velké obrazovce v náhlavní soupravě.

Jak jsme již řekli, není to stejné jako nativní verze hry VR. Ale dokud nebude vydána doba, jako je skutečná verze Fortnite VR, je to asi tak dobré, jak se to dostane.

Záblesk naděje?

I když může být zklamáním zjistit, že Fortnite není na VR nativně k dispozici, existují určité tantalizující návrhy, že se to může změnit.

Nedávná aktualizace (21.50) byl prozkoumán Fortnite Leaker @HyPex na Twitteru:

Teď nám to oficiálně neříká nic. Ale pokud je to přesné, pak je to známka, že podpora VR může být na obzoru.

To by mělo nějaký smysl, vzhledem k tomu, že epické hry jsou jen jednou z mnoha společností, které vylévají peníze do metaverse. A s popularitou Fortnite by pro ně mělo smysl učinit z toho klíčovou součást jejich metaverzní strategie. Což by vyžadovalo VR verzi hry.

Existují také spekulace, že Fortnite pracuje na režimu první osoby pro hru. To by také usnadnilo přechod na VR.

A s nadcházejícím spuštěním PSVR 2 a potenciálním novým náhlavním soupravou Meta Quest Pro v potrubí je možné, že budou existovat možnosti VR, které se mohou vyrovnat s požadavky hry, jako je Fortnite.

 • Přečtěte si více:Je roblox na Oculus Quest 2: Jak hrát Roblox ve VR na Oculus Quest 2

Jako vždy musíme počkat, až uvidíme, jak se všechno otřese. Pokud opravdu chcete hrát Fortnite při nošení náhlavní soupravy VR, pak je vaše nejjednodušší možnost Virtual Desktop. Alternativně počkejte a uvidíte, zda zvěsti nesou nějaké ovoce nebo ne.

Pro více podobných článků se podívejte na naše stránky her, VR a Fortnite.

Volitelné utajení je podporováno jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.