Jak najít Desmodus v Arch: Survival Evolved Fjordur, Desmodus – Ark: Survival Evolved Wiki

Ark Fjordur Desmodus

Létat jako motýl, bodnutí jako včela. viset jako netopýr. Zatímco lezení na povrch nahoru nebo dolů, Desmodus může být přikázáno, aby šel neviditelný, dokud by vytrvalost dovolila (nezachovávají si neviditelnost, když jsou odvařeni).

Jak najít Desmodus v Arch: Survival se vyvinul fjordur

ARK: Přežití se vyvinulo, má obrovský seznam prvotních zvířat a dinosaurů, kteří mají domestikát, včetně pálky Desmodus Draculae na mapě DLC Fjordur. Tento obrovský okřídlený savec je mnohem zastrašující než váš průměrný netopýr a zkrocení to nebude snadné.

Před Arch: Survival se vyvinul hráči zkrotit Desmodus za sebe, musí to najít v rámci fjordur. Stejně jako obyčejné netopýry, Desmodus Draculae preferuje tmavé jeskyně, kde mohou odpočívat zavěšené vzhůru nohama. Pokud se místo zdá, že by to mohlo být pěkné hnízdní místo pro netopýr, existuje šance, že hráči tam mohou být schopni najít Desmodus také.

ARK: Přežití se vyvinulo: Nejlepší místa pro nalezení Desmodus

Při hledání Desmoduse ve Fjorduru může obrovská mapa způsobit, že věci zkomplikují. Toto konkrétní stvoření však má několik oblastí pověsti, kde jej lze téměř vždy najít.

Tato místa navíc nevytvářejí žádné jiné živočišné druhy, takže hráči, kteří se téměř jistě přistupují, najdou Desmodus místo toho, aby se dostali do jiného života zvířat. Mezi primární místa k nalezení Desmodus patří vodopád, lávová jeskyně a malý izolovaný ostrov.

Souřadnice pro nalezení desmodus v archu: přežití se vyvinul fjordur

 • Vodopád – 38.2 zeměpisná šířka, 74.8 DLOUHODY
 • LAVA CAVE – 90.8 zeměpisná šířka, 77.7 DLOUHODY
 • ostrov – 49.7 zeměpisná šířka, 13.8 DLOUHODY

Zkrocení desmodus je trochu odlišný zážitek ve srovnání s jednoduše nalezením. Hráči budou pravděpodobně potřebovat dalekohled, aby zkontrolovali úrovně jednotlivých Desmodus, aby našli ten pravý, který by chtěli zkrotit. To bude pravděpodobně také vyžadovat, aby hráči vyčistili oblast jiných Desmodus, než se stanou problémem. Využití dělu a čisté zbraně harpuny jsou vynikající možnosti pro vymazání oblasti masivních netopýrů.

Jakmile hráči izolovali svůj lom, budou chtít zajistit, aby ve svém inventáři měli velkou zásobu krevních balíčků. Přesné číslo je neurčité, ale pro průměrné desmodus budou hráči chtít nést kdekoli od 200-400 krevních balíčků. Přináší se však co nejvíce, aby se zajistilo, že stvoření nečiní stávající dodávky hráčů a vyhýbejte se zkrocení.

Jak se blíží poslední Desmodus, hráči ARK: Přežití by ji měli umožnit na ně zaútočit. Místo toho, aby ztratili zdraví, by se krevní balíčky měly místo toho začít snižovat, což je přesně to, co je tato masivní pálka.

Udržování padáků po ruce je také moudrým nápadem pro zkrocení tohoto stvoření, pokud jsou hráči zvednuty do vzduchu. Po vyčerpání značného počtu krevních balíčků by se Desmodusův zkrocení mělo postupně zvyšovat. Zbývá jen přežít útoky netopýra, dokud zkrocení nedosáhne svého maxima.

ARK: Přežití vyvinuté hráči mohou také přinést s nimi krokné vysoké zdraví, pokud by chtěli tento proces urychlit. Moschops přispívá k vynikající volbě a měl by tento proces podstatně zefektivnit. Pokud Desmodus místo toho nese Moschops, měl by hráčům zabránit tomu, aby se hráči dostali mimo škodu a poskytovali maximální efektivitu zkrocení.

Desmodus

Dossier Desmodus

Dossier Desmodus.PNG

Dossier Desmodus

Cheat Summon Admincheat Summon Desmodus_Character_BP_C
nebo
Cheat Spawdino “Blueprint ‘/Game/Fjordur/Dinos/Desmodus/Desmodus_Character_BP.Desmodus_chacter_bp ‘”500 0 0 35

1 desmodus je pasivně zkroužen

Desmodus Saddle (úroveň 74)

Tento článek se týká obsahu výhradně ve verzi ve verzi na Steam, Xbox, Playstation, Epic Games, Stadia.

Obsah

Základní informace [ ]

Dossier []

Tato část má být přesnou kopií toho, co napsal přeživší Helena Walker, autorka The Dossiers. Mezi tímto textem a tvorbou ve hře mohou být určité nesrovnalosti.

Temperament

I se všemi ostatními monstrozitami zde si tento uprchlík z tvorby dvojité funkce zaslouží nejvyšší fakturaci. Chci říct, Dracula je přímo ve svém druhu! A Desmodus má výkřik, který se vyděsí téměř cokoli z cesty. Je také dost chytrý, aby se omezil na oběti, aby se mohl odvést do noci. I když nejsem dostatečně pověrčivý, abych poradil skladování na česneku a sázkách, než se rozhodnete pro sebe vystopovat Desmodus, stále bych vám doporučil lovit tyto hrůzy ve světle a mimo jejich jeskyně – zdá se, že je jedinečně zběhlý Létání a schovávání se v těch temných úzkých prostorech.

Zkrocení jednoho z těchto beasties vám umožní přidat jeho děsivé schopnosti do vašeho arzenálu. Použijte jejich znepokojující výkřik k rozptylu svých nepřátel. Velení desmodus, aby pro vás chytil malou kořist. Nechte svou záhadnou sílu zmizet ve tmě se stane vaším osobním režimem utajení. Desmodus má ve slinách tenčí krev, která vypouští kořist více krve, než by tento upír mohl kdy strávit. Pokud dokážete žaludku přebytečnou krev a vypuštěné maso, váš upírský mazlíček zanechává, můžete být dostatečně otevřeni, abyste ocenili další z jejích bezbožných darů: „sanguine elixír“, který pomáhá opustit nejvíce tvrdohlavější zvířata.

Recenze expertů GameSpot

13. září 2017

Chování []

Hejna desmodus v malém počtu kolem 4-6 a obvykle se najdete visící ze stropů jeskyní. Když se platné cíle dostanou do řady aggro, celé hejno se vrhne do zabití. Dostatečně stvoření a hráči budou vyzvednuty a budou vypuštěny z jejich zdraví, dokud nebude desmodus nebo oběť mrtvý. Stejně jako všichni obyvatelé jeskyně ignorují další divoká stvoření a budou se rojí společně.

Vzhled []

Barevné schéma a regiony []

Regiony netopýrů:

0- Kůže 1- Tuff na hlavě 2-křídlové žíly 3- Nepoužívané 4- kožešinové 5-křídlové membrány

Tato část zobrazuje přírodní oblasti Desmodus. Pro demonstraci jsou níže uvedené oblasti zbarvené červené přes albín desmodus.

Tyto informace lze použít ke změně regionů Desmodus vstoupením do Cheat SettargetDinocolor do Cheat Console. Například cheat sesargetdinocolor 1 6 by obarvil Desmodus’s “” “” .

Region 0 se nepoužívá
Pro toto stvoření.

Region 1 se nepoužívá
Pro toto stvoření.

Region 2 se nepoužívá
Pro toto stvoření.

Region 3 se nepoužívá
Pro toto stvoření.

Region 4 se nepoužívá
Pro toto stvoření.

Region 5 se nepoužívá
Pro toto stvoření.

Kapky []

Základní statistiky a růst []

Combat []

Všeobecné [ ]

Desmodus bude viset na stropě určitých jeskyní. Zaútočí na pozůstalé a zkrocené tvory až do středně velké velikosti. Pokud je oběť dostatečně malá, Desmodus to může nést kolem.

Strategie [ ]

Zbraň na dálku lze použít k poškození škod pronásledování desmodus. Zbraň melee je také povinna osvobodit se od Grapple Desmodus.

Zbraně []

Přineste brokovnici/pumpující zbraň a síťovou zbraň.

Nebezpečí []

Snažit se zkrotit desmodus bez krevních balíčků rychle vypustí vaše zdraví. Navíc, zatímco zkrotíte desmodus v těsné uzavřené oblasti (jako jeskyně), mohou vás přimět projít sítí, a pokud vás to zabije, může vést k tomu, že ztratíte všechny své položky.

Slabost []

Stegosaurus může zabránit demontáži a účinně chránit přeživšího navíc. Alternativně jim sedlo „tank“ na Andrewovi zabrání v tom, aby vás také popadli.

Zkrocení []

Desmodus je pasivně zkroužen. Když je Desmodus aggro’d, popadne nedaleký krotký nebo hráč (dokonce i mimo záda hory) a vezme je kolem, zatímco z nich vyčerpá krev. Krevní balíčky by měly být použity ke zmírnění zdravotního odtoku, protože přednostně odebírají krev z balení místo toho, co to nese. Když Desmodus konzumuje 10 krevních balíčků, spadne vás.

Přineste výstřel, síťovou zbraň, padáky a nejméně 200 – 400 krevních balíčků. Za 100% efektivitu zkrocení, přineste s sebou vysokou chorobu (například Moschops).

Lákat desmodus, kterého si přejete zkrotit, střílíte jej z dálky, to upozorní všechny ty blízké. Pomocí své síťové zbraně zachytíte všechny a zabijte ty, které nechcete zkrotit.

Rychle zkrotit jednoho, nechte vás Desmodus nosit. Mít krevní balíčky ve vašem inventáři zabrání Desmodusovi v vyčerpání vašeho zdraví při přenášení.

Pro 100% efektivitu zkrocení nechte Desmodus nést moschopy (s některými krevními balíčky v jeho inventáři), to zvýší účinnost. Jakmile je účinnost na 100% procent, ujistěte se, že máte ve svém inventáři krevní balíčky a nechte si být přeneseni Desmodusem, abyste ji zkrotili.

Utility []

Role []

 • Sanguine Elixir: Desmodus může řešit „sanguine elixir“ za cenu 200 krevních balíčků, což pomůže zkrotit i ty nejtěžší stvoření k krotkému. Chcete -li použít sanguine elixír, vybavte jej do svého horkého vozu a projděte se k nevědomému stvoření, které chcete krotké. Při pohledu na stvoření jednoduše „použijte“ elixír. Jakmile stvoření spotřebuje elixír, získá okamžité 30% na své krotké procento. (Nezapomeňte mít zkrocení jídla ve svém inventáři!). Chcete -li používat elixír na pasivně zkroceném stvoření, jednoduše jej nakrm. Jakmile bylo nakrmeno svému zkrocení jídla, jednoduše použijte elixír jako byste na bezvědomí stvoření. Stejně jako tradiční knockout Tames to konzumuje elixír a udělí stvoření okamžité 30% posílení jeho krotkého procenta. Všechna stvoření mohou být krmena pouze jediným elixírem. Elixer můžete použít jednou za krotké a můžete jej také použít k přidání třiceti procent otisků. Elixír nelze umístit do chladničky a je to časovač kořisti, když v konzervačním koši.
 • Detektor: Držení levého kliknutí použije echolokace. Desmodus bude pingové nepřátele v určitém poloměru s červeným kruhem. Oběti budou také mít další 20% poškození, pokud budou ovlivněny během noci. Tato schopnost je trochu jemná, protože někdy stvoření nebudou pingovaní, i když v dohledu.
 • Neviditelnost: Držení pravého kliknutí to otočí neviditelným, ale pouze v noci nebo když je zadržen na povrch, jako je zeď nebo strop.
 • Noční vidění: Držte R a ukázat možnost přepínat ji. Bydlí živá stvoření. Při létání kolem hluboké vody buďte opatrní, protože je těžké vidět povrch a můžete se dostat příliš blízko a spadnout.
 • Harvester Blood Packs: Desmodus může sklízet krevní balíček při útoku na stvoření, mrtvý nebo živý. Desmodus Gathers 1 Blood Pack za každých 50 poškození, které způsobuje. To je efektivnější než odečtení krve od samotných pozůstalých, což usnadňuje zkrocení budoucího desmodusu a krve. Mějte na paměti, že nemůžete zaútočit, zatímco držíte pochodně nebo mapu nebo jakýkoli jiný nástroj. Držte R a ukázat možnost přepínat ji.
 • Zkažený hřívý balíček: Sklizeň mrtvoly s Desmodusem vám poskytne rozmazlené maso, syrové maso a krevní balení. Dokonce i pro stvoření, která by normálně poskytla jiné zdroje, jako jsou TEK stvoření, získáte pouze tyto tři.
 • Transport stvoření: Desmodus může chytit malé stvoření na kliknutí pravým tlačítkem. Ujistěte se, že odtok života je před přepravou přátelských kroků zakázán, protože je poškodí.
 • Agile Fighter: Můžete létat jakýmkoli směrem, stejně jako páska. Zdá se však, že tento klouzání může také klouzat. Jakmile se vyrovnáte, aby se vyrovnal, je další rychlost z ponoru zanedbatelná k neexistenci.
 • Jeskyně Mount/Realm Flyer: Desmodus je jediný skutečně jemný leták, který může létat v jeskyních/jiných říších na Fjorduru. Může také zaútočit při pohybu dozadu a zlepšit jeho účinnost proti Onyc.
 • Airstrike: Desmodus umožňuje jezdci zbraně, což umožňuje jezdci vystřelit jejich zbraň uprostřed vzduchu. To lze použít při zkrocení a PVP Airstrike.
 • Titan Slayer: 1 Desmodus může zabít jakýkoli Titan a nepotřebuje pro poušť mnoho dovedností. Ice a lesní titáni však vyžadují velmi dobré dovednosti létání. I když se více doporučuje bojovat s pouštním Titanem na fjell kvůli závadě, led a les se doporučují více na ext

Když je blízko střechy nebo zeď, můžete na ni zachytit stisknutím tlačítka skoku

Spotlight []

Poznámky/trivia []

 • Informace týkající se konkrétně reálného světa desmodus naleznete v příslušném článku Wikipedia.
 • Některá místa na mapě fjordur dává červenému nočnímu vidění zamlžený a tlumený efekt, jako je Western Swamp Island. Genesis Bog Biome také dává účinek
 • Velikost ARK Demodus je velmi přehnaná, skutečný život Desmodus Draculae je opravdu malý, ale stále je to největší druh rodu Desmodus, který má rozpětí 50 cm, i když v reálném životě je obří netopýr, zvaný velká létající liška, je to pravděpodobně největší, je to pravděpodobně největší, je to pravděpodobně největší, je to největší největší, je to největší netopýr na světě, ale stále menší a mnohem lehčí než Ark’s Desmodus.
 • Lidé to rádi nazývají Morbius kvůli filmu upírů Morbius.

Desmodus

Dossier empty.pngDossier desmodus.png

Epic Games.SVG

Desmodus Saddle (úroveň ?)

Ano

Ano

Celková doba zrání

Fjordur map.jpg

Obyčejné vzácné
Nepodobitelná jeskyně

Obsah

Základní informace

Dokumentace

Tato část má být přesnou kopií toho, co napsal přeživší Helena Walker, autorka The Dossiers. Mezi tímto textem a tvorbou ve hře mohou být určité nesrovnalosti.

Temperament

I se všemi ostatními monstrozitami zde si tento uprchlík z tvorby dvojité funkce zaslouží nejvyšší fakturaci. Chci říct, Dracula je přímo ve svém druhu! A Desmodus má výkřik, který se vyděsí téměř cokoli z cesty. Je také dost chytrý, aby se omezil na oběti, aby se mohl odvést do noci. I když nejsem dostatečně pověrčivý, abych poradil skladování na česneku a sázkách, než se rozhodnete pro sebe vystopovat Desmodus, stále bych vám doporučil lovit tyto hrůzy ve světle a mimo jejich jeskyně – zdá se, že je jedinečně zběhlý Létání a schovávání se v těch temných úzkých prostorech.

Zkrocení jednoho z těchto beasties vám umožní přidat jeho děsivé schopnosti do vašeho arzenálu. Použijte jejich znepokojující výkřik k rozptylu svých nepřátel. Velení desmodus, aby pro vás chytil malou kořist. Nechte svou záhadnou sílu zmizet ve tmě se stane vaším osobním režimem utajení. Desmodus má ve slinách tenčí krev, která vypouští kořist více krve, než by tento upír mohl kdy strávit. Pokud dokážete žaludku přebytečnou krev a vypuštěné maso, váš upírský mazlíček zanechává, můžete být dostatečně otevřeni, abyste ocenili další z jejích bezbožných darů: „sanguine elixír“, který pomáhá opustit nejvíce tvrdohlavější zvířata.

Chování

Desmodus lze běžně vidět na stropě v jeskyních. Budou oddělit a zaútočit na hráče, pokud se k nim dostanou příliš blízko.

Vzhled

Středně velký létající savec s noční můrou podobný zarostlému onyc. I když to může vypadat jako onyc z dálky, lze je odlišit mnoha rysy, jako jsou jeho lemované rty, krve červené oči a velké uši, nejsnadnější je rozlišit, když vidíte, jak visí vzhůru nohama, což je chování, které není přítomno v Onyc.

Barevné schéma a regiony

Tato část zobrazuje přírodní barvy a regiony Desmodus. Pro demonstraci jsou níže uvedené oblasti zbarvené červené přes albín desmodus. Barevné čtverce zobrazené pod popisem každé oblasti jsou barvy, s nimiž se Desmodus náhodně vynoří, aby poskytl celkový rozsah svého přirozeného barevného schématu. Umístěte svůj kurzor přes barvu a zobrazí se jeho název a ID.

Tyto informace lze použít ke změně regionů Desmodus vstoupením do Cheat SettargetDinocolor do Cheat Console. Například, Cheat SettargetDinocolor 0 6 by obarvil Desmodusův „základní“ purpuk .

Desmodus PaintRegion0.png

Desmodus PaintRegion1.png

Desmodus PaintRegion2.png

Region 2:
Křídlové žíly

Region 3:
Neznámý

Desmodus PaintRegion4.png

Desmodus PaintRegion5.png

Kapky

Chov

Po období těhotenství se dítě narodí. Děti mohou být napájeny krevními baleními nebo syrovým masem, posledně jmenované budou fungovat lépe s maewings kvůli chlazení krevních balíčků, ale bude se krmit o 5krát méně, než by to bylo na obyčejném masožravci (takže to bude trvat 5krát více syrových maso než krevní balíčky ve stejném čase).

Základní statistiky a růst

Atribut Základní hodnota Zvýšení úrovně Zkrocení bonusu
Divoký Zkrocený Přísada Multiplikativní
Zdraví 325 +55.25 +5.4% 0.07
Výdrž 500 +25 +6%
Kyslík 150 +15 +10%
Jídlo 1600 +160 +10% 15%
Hmotnost 350 +7 +4%
Poškození melee 40 +2 +1.7% 7% 17.6%
Rychlost pohybu 100% N/a ? 36.5%
Apatie 450 +27 N/a 0.5
Hnutí
[nás]
Rychlost základní Rychlost sprintingu Výdrž
Divoký Zkroucený 1 Zkroucený 2 Divoký Zkroucený 1 Zkroucený 2
Chůze 245 245 334.425 529.2 441 601.965 6
Plavání 300 300 409.5 N/a N/a N/a 0.325
Letící 850 850 1160.25 1836 1530 2088.45 0.325
 • Porovnání statistik všech tvorů viz Statistika základní stvoření.
 • Vysvětlení přesně toho, jak funguje výpočet úrovně, viz výpočet statistik stvoření.
 • 1 Jedná se o základní rychlosti stvoření při 100% rychlosti pohybu.
 • 2 Toto jsou rychlosti zkroceného a nezdokonaleného.
 • Porovnání rychlostí všech tvorů naleznete na základním stvoření.

Na úroveň divokých statistik

Zadejte hodnoty a divoký stvoření vidět, na kterých statistikách je zdůrazněno. Zelené hodnoty na stvoření na vysoké úrovni jsou velmi dobré pro chov. Pokud jste již zkroutili své stvoření, můžete se pokusit obnovit statistiky šlechtění pomocí externího nástroje. [1]

Calculator Stat-Calculator nefunguje v mobilním zobrazení, viz alternativy zde: Aplikace

Všimněte si, že po zkroucení stvoření získá bonusy na některých statistikách v závislosti na efektivitě zkrocení. To ztěžuje načtení úrovní na zkrocené stvoření, takže Tento nástroj je pouze pro divoké, ale vyvolává první dojem, jak dobře jsou statistiky distribuovány.

Klonování

Desmodus může být klonován klonovací komorou.

Klonování výpočtů pro Desmodus
Hodnoty základních nákladů
Střepy prvků 1675 + 55 na úroveň
Čas 11725s + 385s na úroveň

Schopnosti

Aktivní

 • Desmodus vystřelí výkřik, děsí nepřátele pryč.
 • Navíc působí jako metoda echolokace, způsobuje okolní stvoření a hráči, aby kolem nich vyzařovali červené vlny odhaluje jejich pozice.
 • Poškození se zvyšuje o 20% odhalit cíle v noci.
 • Desmodus ‘Popadne menší stvoření s nohama.
 • Zatímco drží oběť, může být její zdraví pomalu ukradeno, aby uzdravilo netopýr přes nabídku kruhu.
 • Desmodus zmizí do tenkého vzduchu zatímco jezdil, zabránil detekci všech tvorů (vedle těch, kteří to již vycítili). K dispozici pouze v noci nebo při západce na povrchu.
 • Desmodus Západky na povrch a pozastavení se na něm vzhůru nohama.
 • Pokud se Desmodus může zachytit na povrch, objeví se nad hotbar text „dostupný západka“.
 • Demontáž ano ne Zrušit západku. Tlačítko musí být znovu stisknuto, když je namontováno.

Pasivní

Blood Pack a Sanguine Elixir Production

Desmodus produkuje krevní balíčky ve svém inventáři, když je způsobeno více než 50 poškození. Při nošení jeho sedla může produkovat Sanguine Elixir od 200 × Blood Pack.

Noční vidění

Noční vidění lze zapnout a vypnout prostřednictvím nabídky kruhu. Když je možnost zapnuta, jezdec Desmodus to bude moci vidět v noci, i když s těžkým červeným odstínem. Na rozdíl od brýlí nočního vidění se obrazovka nerozzáří, protože úroveň světla se zvyšuje.

Boj

Tato část popisuje, jak bojovat proti Desmodus.

Všeobecné

Strategie

Zůstaňte daleko od Desmodus a používali se na rozsah, těžkých poškození zbraní, aby to vytáhli, protože se uzdraví, když útočí (nejste si jisti, zda se to týká divokých)

Zbraně

Vyměněná odstřelovací puška je vynikající volbou, stejně jako puška Longneck. Oba mají schopnost zabít Desmoduse z dosahu, než se k vám dostane.

Nebezpečí

Desmodus může zvednout hráče a odnést je, hodně podobný stalkeru krve. Hráč musí zaútočit na Desmodus a zdá se, že hity musí zasáhnout Desmodus, jinak se zdá, že to nefunguje (netestováno, zda se zbraně uvolňují rychleji než pěsti). Desmodus má schopnost také vyzvednout stvoření. Desmodus má také schopnost odtoku života, takže se uzdraví, když zaútočí na stvoření a shromažďuje malé množství krevních balíčků.

Slabost

Zkrocení

Desmodus lze zkroutit pouze nenásilně než prostřednictvím vyřazovacích metod. Stvoření jen chce Blood Pack podobně jako Bloodstalker. Vzhledem k zdlouhavému procesu získání krevních balíčků ve výchozím nastavení (buď náhodným Dodat bednu nebo skrz Syringe na extrakci krve), doporučuje se získat jakýkoli desmodus, než se pokusíte zkrotit lepší úrovně z nich, protože úroveň neovlivňuje množství sklizeného krve (1 krevní balíček/zásah na 50 poškození).

Nechte ho chytit při přepravě hojného množství krevního balení. Položka bude vypuštěna, dokud nedojde, nebo její zkrocená.

Ve výchozím nastavení začíná efektivita zkrocení nižší, než bylo zamýšleno. Mít to neustále popadl a upustil od stvoření s vysokým zdravotnictvím (i.E Moschops s vysokým obsahem HP), který nese velké množství krve.

Nástroj

Schopnosti

Každý útok provedený zkrocený Desmodus má za následek výrobu Blood Pack ve svém inventáři a využívat Sjezdovka extrakce krve redundantní.

Zatímco nosí své sedlo, s 200 krevními balíčky, může produkovat sanguine elixír, podivnou krevní směs, která buď dává 30% zkrocení postupu nedalekému nevědomému a pasivnímu krotkému stvoření nebo 30% potisku dítěte, které není plně potištěno. (Oba lze provést pouze jednou). Desmodus je proto pro kohokoli neocenitelný zkrocení.

Držení levého tlačítka vystřelí výkřik, což způsobí, že hlasitý výkřik vyděsí nepřátele pryč. Vytváří také formu echolokačního pulsu a zdůrazňuje blízké živé jednotlivce. Nejenže může použít echolokaci k nalezení nedalekých nepřátel, ale může také způsobit 20% zvýšení poškození jakémukoli stvoření v noci, včetně Brontos a Gigas.

Desmodus může chytit menší stvoření nohama pomocí pravého tlačítka. Zatímco držíte, můžete aktivovat jeho schopnost krádeže života prostřednictvím Circle Menu, která vyčerpává zdraví z toho, co je popadnuto, dokud není vyčerpáno veškerého zdraví.

V noci má také jiné schopnosti:

 • Desmodus může zmizet v tenkém vzduchu, zatímco jezdí, a zabránit detekci ze všech kromě nejtrvalejších tvorů, kteří to již vycítili.
 • Může používat noční vidění ve formě červeného odstínu.

Role

“Mosquito”/Vampire Leech: Jak je uvedeno výše, všechny útoky, které Desmodus zaznamenal, vytvoří krevní balíček. S Konzervace sůl ve svém inventáři, to dělá skvělý krevní kombajn pro určité věci, jako je zkroucení jiných desmodus nebo zvednutí dítěte desmodus nebo Bloodstalker. Zatímco nic nezvyšuje krevní balíček, roste Zdraví zajistí přežití.

Radar echolocator: Použití schopnosti „Screech“ umožňuje vrcholy okolních živých bytostí před místem, kde se to zakřičelo, ať už je to na zemi nebo ve vzduchu. Vzrůstající Výdrž Umožňuje další použití mezi cooldowns.

Létat jako motýl, bodnutí jako včela. viset jako netopýr. Zatímco lezení na povrch nahoru nebo dolů, Desmodus může být přikázáno, aby šel neviditelný, dokud by vytrvalost dovolila (nezachovávají si neviditelnost, když jsou odvařeni).

Bojový specialista: Desmodus je nejvíce manévrovatelný z jakéhokoli letáku. Může se pohybovat ve všech směrech stejnou rychlostí a zároveň se potápět přímo dolů do sklouznutí. Tato vysoká manévrovatelnost spárovaná s dobrým rozsahem kousnutí způsobuje, že létání nad jakýmkoli stvořením Groud a zaútočením z dosahu nebo slepého místa, zatímco se nezasahuje velmi snadné. Desmodus může snadno zabít podobné Gigas jednoduše kousnutím do záda a Wyverns je pronásledováním v jejich špatném tuningovém kruhu. Ostatní letáky to mohou také udělat, ale manévrovatelnost Desmodus usnadňuje použití těchto strategií s minimálním rizikem.

Jeskynní leták: Jeskyně ve výchozím nastavení nepovolují namontované letáky. Desmodus je jedinou jedinou výjimkou z tohoto omezení.

Night-time vajíčko: Desmodusova neviditelnost během noci umožňuje hráčům létat na vejce, a to i v jeskyních, kontrolovat úrovně, aniž by si to všiml, a po krádeži vejce rychle utéct. Dejte si pozor: Otočení neviditelné po krádeži vejce nezlomí aggro!