Jak najít diamanty Minecraft v 1.20 | PCGamesn, nejlepší úroveň k nalezení diamantů v Minecraft 1.20 | Beebom

Nejlepší úroveň k nalezení diamantů v Minecraft 1.20

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Jak najít diamanty Minecraft v 1.20

Zde je, jak daleko budete muset kopat, abyste našli úroveň diamantu Minecraft v 1.20 Aktualizace a vše, co můžete udělat v populární tvorbě.

Minecraft Diamonds Rudy a láva

Publikováno: 6. září 2023

Jaká je nejlepší úroveň pro těžbu diamantů Minecraft v 1.20? Mezi nejvzácnějšími materiály v Minecraft budete muset kopat trochu hlouběji, abyste našli diamanty – zejména od nové změny výšky světové výšky v jeskyních a aktualizaci útesů – ale bude to stát, když se rozpínáte do bitvy, která si nasazuje svou šumivou válku oděv.

Zatímco Minecraft Netherite je nyní nejcennějším a nejodolnějším materiálem pro vytvoření vašich nástrojů a brnění, je to neuvěřitelně vzácné a musí být upgradováno z diamantové sady, což znamená. Nalezení těchto drahých modrých minerálů v Minecraftu je stále těžké a lze je najít pouze hluboko v podzemí, takže máme přesné úrovně, abychom našli diamanty Minecraft v 1.20 níže, stejně jako nejlepší úroveň pro ně.

Minecraft Diamonds Underground, poblíž lávy a Skulk

Úroveň diamantu Minecraft.20

Zatímco nejlepší úroveň k nalezení nejvíce diamantů je technicky Y -úrovně -59, doporučujeme těžbu pro diamanty Minecraft na úrovni Y -53.

Úroveň diamantu Minecraft v 1.20 je kdekoli pod vrstvou 16, takže máte šanci najít diamanty, kdykoli je to moje níže. Nicméně, Minecraft 1.18 Aktualizované distribuce rudy a diamanty byly do té doby rovnoměrně rozloženy po každé vrstvě. Nyní se diamanty stále vynoří pod vrstvou 16, ale stávají se stále běžnějšími, když se kopete směrem k podloží.

-53 je nejlepší úroveň pro diamanty v Minecraft 1.20 kvůli úrovni lávové na -54. I když stále můžete narazit na ohnivou tekutinu na jakékoli úrovni, podzemní lávová jezera se budou tvořit na -54 konkrétně, takže nejlepším způsobem, jak zůstat v bezpečí a najít diamanty, je zůstat jeden blok nad ním. Jinak můžete jít v plamenech, než budete mít šanci si nárokovat svou dobře vydělanou odměnu. Pokud se chcete obejít celý proces kopání, můžete použít nejlepší semena Minecraft k rychlému nalezení diamantů.

Diamantová ruda Minecraft nad lávovým jezerem

Minecraft Diamond Ore

Můžete těžit diamantovou rudu Minecraft pomocí železa, diamantu nebo netheritu, a po těžit se klesne jeden diamant. Pamatujte, že pokud používáte jakýkoli jiný nástroj, diamantová ruda nic nepadne, takže se ujistěte, že jste řádně vybaveni, než zamíříte dolů do dolů. Měli byste se také pokusit očarovat svůj diamantový pickax s jmění co nejdříve, abyste zvýšili počet diamantů spadnutých z přírodní rudy.

Pokud jste po samotném bloku rudy, buď z dekorativních důvodů, nebo ušetříte, dokud nebudete mít očarování štěstí, použijte pickax enchanted s hedvábným dotykem, aby se libovolný blok při těhotenství upadl. K tavení diamantové rudy můžete také použít vysokou pec s minecraftem, abyste získali diamant.

Minecraft Diamond Finder

Stejně jako diamantové rudy a aniž by se museli kopat na střední Zemi. Nezapomeňte zkontrolovat některou z následujících hrudníků na cenné předměty včetně diamantů:

 • Tručina pro lodi
 • Pevné oltářní truhly
 • Village Cheils
 • Hrudi pevnosti
 • Chrádní truhly džungle
 • Pouštní chrámové truhly
 • Truhsové truhly
 • Pohřbené truhly s pokladem
 • Koncové městské truhly

Recept na výrobu meče Menecraft Diamond Meč: Dva diamanty a jedna hůl

Menecraft Diamond Sword a další recepty

Zde je seznam všech položek, které řešíte pomocí diamantů Minecraft:

 • Blok diamantu
 • Diamantová sekera
 • Diamantové boty
 • Diamantová hrudní deska
 • Diamantová přilba
 • Diamantová motyka
 • Diamantové legíny
 • Diamond Pickaxe
 • Diamond lopata
 • diamantový meč
 • Konchantmentový stůl
 • Ohňostroj hvězda
 • Hudební automat
 • Netheritské nástroje a brnění

To je vše, co potřebujete vědět o nalezení diamantů Minecraft v jedné z nejlepších PC her desetiletí. Jakmile se vyřadíte, vřele doporučujeme vyzkoušet vaši ruku na tvorbě ohňostrojů Minecraft pro nějakou velkolepou zábavu – a zcela nový způsob cestování. Pokud dočasně poškodíte svůj oblíbený pár diamantových bot, můžete také použít kovadlinu Minecraft k opravě diamantových předmětů. Máme také specializovaného průvodce Minecraft Copper, nejnovější zdroj, který se má přidat do hry.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší úroveň k nalezení diamantů v Minecraft 1.20

Hluboká žíla diamantové rudy na úrovni y -59 v Minecraft 1.20

Diamanty byly vždy ikonickým odkazem na Minecraft. Jsou považovány za nejcennější zdroj, který můžete mít ve hře. Navíc se tyto modré lesklé materiály často používají jako měna na serverech Minecraft, takže je každý chce načíst pro nákup různých položek a bloků od ostatních kamarádů ze serveru. Nyní mají diamanty ještě větší význam v Minecraft 1.20 stezek a příběhů a my se chystáme pokrýt nejlepší možnou úroveň Y pro jejich těžbu.

Nejlepší y souřadnice pro diamanty v Minecraft 1.20

Diamantové rudy mohou být nalezeno mezi úrovněmi y -64 a 16 v Minecraft 1.20. Během generace mohou nahradit bloky jako Stone, Andesite, Diorite, Granite, Tuff a Deepslate. V případě, že nahradí tuff a hluboký Diamantová ruda hluboké.

Podle distribuce rudy v Minecraftu je frekvence diamantových rud větší, čím dále jdete do světa. Proto Nejlepší úroveň y pro těžbu diamantů je – 59, vrstva přímo nad podloží.

Hluboká žíla diamantové rudy v hladinách hlubokého rohu v Minecraft 1.20

Pokud máte zájem o variantu bloku vzácnější diamantové rudy, generuje to v hladinách kamene, takže od 0 do 16. S největší pravděpodobností to najdete ve vrstvách, kde se začne objevovat Deepslate Od úrovně 8 do 0.

Pravidelná diamantová ruda na úrovni Y 8 v Minecraft 1.20

Zkoumání jeskyní vs pásma/pobočka těžba diamantu

Ačkoli skvělou volbou pro získání diamantů je prostřednictvím generovaného kořisti ve strukturách, je pro ně spolehlivější jít pro ně těžbu. Další otázka však zní – pokud prozkoumáte jeskyně nebo důl pro pás/větev? Diskutujeme o obou metodách, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Zkoumání jeskyní

Zkoumání jeskyní na nižších úrovních je docela spolehlivý a rychlý způsob nalezení diamantů v Minecraft 1.20. Obvykle je v jeskyních na úrovni hlubinného na úrovni hlubinných nebo dvou žíly a čím větší je jeskynní systém, tím je pravděpodobnější, že narazíte na více diamantových žíly.

Nicméně generování diamantové rudy je sníženo, pokud je vystavena vzduchu. To znamená, že v jeskyních vystavených vzduchovým blokům přirozeně najdete méně diamantových žíly než podzemí (zcela obklopené pevnými bloky). Také žíly, které najdete v jeskyních, pravděpodobně budou obsahovat od jednoho do čtyř diamantových rud.

Zkoumání jeskyní na úrovni hlubokého nalezení k nalezení diamantů v Minecraft 1.20

Kromě toho jsou jeskyně velké otevřené tmavé prostory a představují perfektní podmínku pro nepřátelské tření davů. Vaše jeskynní expedice proto nebude snadná. Pokud chcete diamanty rychle, podívejte se, jak se připravit na těžbu níže. Je tu také jeden Typ jeskyně to je nejlepší pro nalezení diamantů A ty jsou Podvodní jeskyně. Vodní bloky se nepočítají jako vzduchové bloky, takže generace diamantových rud se nesníží, pokud je vystavena vodě. S největší pravděpodobností spatříte diamantové rudy a všechny ostatní rudy v těchto jeskyních.

Strip/větve těžba

Tato metoda je pro vás perfektní, pokud nemáte zájem bojovat proti davům. Těžba proužků nebo větví znamená, že jdete na nejlepší úroveň pro těžbu určitého materiálu, jako jsou diamanty, a vykopávání tunelů v Minecraft 1.20. Jak je uvedeno výše, žíly diamantové rudy s větší pravděpodobností generují, pokud jsou zcela obklopeny pevnými bloky.

Proto, pokud začnete kopat 1-blok široký 2-blokové vysoké tunely dva bloky od sebe na úrovni y -59, budete Maximalizujte své šance najít hluboké diamantové rudy.

Strip nebo větve těžba na úrovni y -59, abyste našli diamanty v Minecraft 1.20

Těžba proužků nebo větví je také bezpečným způsobem, jak získat diamanty, protože vytváříte všechna tato možná plodná místa, ujistěte se, že úroveň světla nikdy neklesne pod 1.

Připravte se na těžbu diamantů v Minecraft 1.20

Ať už zkoumáte jeskyně nebo těžbu/pobočka, budete se muset nejprve připravit. Mějte na paměti, že minimální úroveň, kterou můžete použít pro rozbití diamantové rudy, je železo. Navíc, když najdete žílu diamantové rudy a již máte diamantovou pickaxe a okouzlující stůl, dosud nevodí bloky. Nejprve zkuste získat Fortune Enchantment na vašem pickaxe. To výrazně zvýší šanci, že získáte více diamantů na blok diamantové rudy.

Taky, Přineste spoustu pochodní s tebou. Je zásadní, abyste své doly udržovali přiměřeně osvětleny. Dále jsou pochodně skvělým způsobem, jak se orientovat v jeskyních. Můžete je umístit na zem nebo zdi a označit způsob, jakým jste přišli do jeskyně. Proto budete vědět, jak se dostat ven pro případ, že vás pronásledují nepřátelské davy v Minecraft. Pokud jste byli u pevnosti na Nether, můžete začít vyrábět lektvary v Minecraft. Noční vidění lektvar bude užitečný pro lokalizaci hluboké diamantové rudy.

Vše, co byste mohli potřebovat pro nalezení a těžbu diamantů v Minecraft 1.20

Navíc a kbelík na vodu Pomůže vám zbavit se běžných lávových bazénů tím, že je změníte na obsidián. Nezapomeňte si s sebou také přinést slušné množství jídla, protože boj proti davům a lámání bloků vypustí váš hladový bar. Je to skvělý nápad přinést hrudi Na vaše místo pro těžbu pásů/větví. Tímto způsobem budete moci uložit stavební bloky a vzít s sebou pouze cennosti na povrch. Nejlépe okouzlen brnění a zbraň Pomůže vám mimo lepivé situace s nepřátelskými davy.

Proč jsou diamanty tak důležité v Minecraft 1.20?

Diamanty byly vždy užitečné pro tvorbu a opravu diamantových nástrojů, zbraní a brnění. Alternativní způsob, jak je získat, je však jednoduše prostřednictvím obchodování vesničanů. Minecraft 1.20 představilo nové cenné recepty související s diamanty. Vytváření brnění a nástrojů v Netherite bylo drasticky komplikované přidáním netherite upgrade v Minecraft.

Tato šablona kováření je docela vzácná a těžko se vše o sobě dostat, ale lze ji duplikovat pomocí diamantů. Tento recept usnadňuje získání upgradu netherite a poté upgradujte svůj výstroj na netherite.

Nové přidané použití diamantů pro recepty šablony kovářů a přizpůsobení brnění v Minecraft 1.20

Navíc, podobně jako šablona Smithingové šablony netheritu, všechny ostatní šablony kovářů z brnění lze duplikovat stejným způsobem. Tyto úžasné recepty způsobují, že vzácné brnění obnovuje obnovitelné, pokud ji již máte. Také, pokud máte připravené oříznutí brnění, můžete si upravit brnění v Minecraft pomocí diamantových barev. Mít diamanty ve hře tedy není jen pro ohýbání. Mají velmi implementovaný účel a jsou důležitější než kdy jindy v Minecraft 1.20.

Jak najít diamanty v Minecraft: Úroveň diamantu v Minecraft 1.19

Snímek Minecraft přehrávače oblečeného v plném okouzleném diamantovém brnění, obklopeném diamantovými rudami a diamantovými bloky

Chcete vědět, jak snadno najít diamanty v Minecraft? Nalezení diamantů vždy zvykly zahrnovat to samé bez ohledu na to, na které verzi Minecraft jste hráli. Od té doby však došlo k některým aktualizacím, které drasticky mění, jak World Generation (a Diamond Spawning) funguje v jakémkoli světě Minecraft.

Čtěte dále a zjistěte, jak najít diamanty v Minecraft 1.19, a jak najít diamanty v dřívějších verzích Minecraft. Projdeme také nejlepší metody pro těžbu a chov diamantů, abyste se mohli co nejrychleji vydat do nejsvětějších zbraní a brnění ve hře.

Graf představující různé distribuce typů rud v Minecraft 1.18 ve srovnání s Minecraft 1.17 a dříve

 • Jak najít diamanty v Minecraft 1.19
 • Jak najít diamanty v Minecraft 1.17 a dříve
 • Nejlepší metoda těžby diamantů v Minecraft

Diamant začíná generovat na y = 15 a lineárně se zvyšuje ve frekvenci, čím dále jdete. Chcete-li vědět, na jaké úrovni Y jste, stiskněte F3 a vyveďte displej souřadnic. Druhým číslem vedle „XYZ“ je aktuální úroveň spodní poloviny vašeho těla.

Pokud se však má během generace světové generace umístit diamant, má šanci, že se nesplní. Díky tomu je obtížnější najít diamanty v jeskyních, takže budete muset strávit nějaký čas kopáním tunelů skrz hlubinné, pokud chcete maximalizovat své šance na nalezení diamantů.

Stručně řečeno: Chcete-li rychle najít diamanty, zamířte tak daleko, jak můžete jít, dokud nezasáhnete podloží, a pak začněte těžbu pásů!

Snímek obrazovky Minecraft ukazuje, kde je v překrytí ladění zobrazena vaše aktuální souřadnice na úrovni Y

Jak najít diamanty v Minecraft 1.17 a dříve

Pokud stále hrajete na Minecraft 1.17 nebo dříve, pak najdete diamantovou rudu v každém biomu Overworld mezi úrovněmi Y 1-15. Nejčastěji se vynoří na úrovni 5-12, Pokud tedy chcete maximalizovat své šance na nalezení diamantů, zůstaňte mezi těmito dvěma úrovními.

Bez ohledu na to, na které verzi Minecraftu hrajete, diamanty se plodí v malých žilách až 9 bloků najednou, i když velmi příležitostně najdete větší žíly, které se tvoří několik žil, které se navzájem dotýkají. Takže i na správné úrovni jsou diamanty docela vzácné.

Nejlepší metoda těžby diamantů v Minecraft

Diamantová ruda může být těžena pouze železnou pickaxe nebo lépe. Od 1.18, diamanty jsou mnohem méně běžné v otevřených prostorech, jako jsou jeskyně, což znamená maximalizovat vaše šance na nalezení diamantů v Minecraftu.

Nejlepší metoda těžby diamantů v Minecraft 1.19 je kopat na úroveň -57 a kopat dlouhý 2-blokový tunel v jakémkoli směru. Pak začněte vytěžit na obou stranách ve více tunelech 2×1, a ponechejte mezi každým novým tunelem mezeru pro 2 blok.

Jakmile jste spokojeni, že jste na této úrovni přejeli všechny diamanty, opakujte celý proces na úrovni -53. Pokud se tímto způsobem vykopáváte na obou úrovních -57 a -53, pak budete moci vidět všechny diamanty, které se vytvářejí mezi úrovněmi -58 a -51. To vám dává nejvyšší koncentraci diamantů, aniž byste občas narazili do bloků podloží, které by jinak mohly bránit vašemu postupu do těžby pásů.

Pokud hrajete na Minecraft 1.17 nebo dříve můžete použít tuto přesně stejnou metodu, ale pomocí úrovní 6 a 10.

2D maketa minecraft, která ukazuje, že dva tunely 2x1 těžené na úrovni 6 a úrovně 10 vystaví všechny bloky mezi úrovněmi 5-12

Zatímco těžba je dobré udržovat s sebou vodní kbelík, protože kapsy lávy jsou na těchto úrovních poměrně běžné. Nezapomeňte také přinést spoustu pochodní, aby se zapálila a zabránila davům v tření ve vašich tunelech. Alternativně byste se mohli rozsvítit pomocí lektvarů pro noční vidění – i když to nezabrání davům v tření.

Pokud se snažíte najít diamanty v Minecraftu i po přečtení této příručky, možná budete chtít prohlédnout náš nejlepší seznam texturních balíčků Minecraft, protože některé z těchto balíčků mohou pomoci s viditelností. Můžete si také prohlédnout náš seznam nejlepších semen Minecraft pro určité světové tření, které mají snadný přístup k diamantům. Jinde je tu náš nejlepší seznam shaderů Minecraft, který pomáhá zlepšit osvětlení vašich světů.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Minecraft následovat
 • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.