Jak najít diamanty rychle a snadno v Minecraft 1.19 Aktualizace, jak najít diamanty v Minecraft 1.19 (2 metody) – Geekflare

Jak najít diamanty v Minecraft 1.19 (2 metody)

Těžba diamantu se provádí hluboko pod zemí, kde sluneční světlo nemůže snadno proniknout; Proto je důležité přinést dostatečné zdroje světla při těžbě těchto nepolapitelných zdrojů.

Jak najít diamanty rychle a snadno v Minecraft 1.19 Aktualizace

Diamanty jsou nejvíce toužebnou položkou v Minecraft 1.19 Aktualizace. Tyto drahé pozemské materiály přinášejí každému hráči radost, ať už je to nováček nebo veterán. Diamanty jsou považovány za jeden z nejsilnějších materiálů ve hře a lze je použít k vytvoření všech druhů rychlostních stupňů, jako jsou nástroje, zbraně a brnění. Diamantové vybavení má ve srovnání s železným zařízením výrazně větší trvanlivost a sílu.

Na začátku každý hráč tráví hodiny hledáním těchto drahých předmětů pod zemí. Alternativně existuje několik dalších způsobů, jak jej získat. Kvůli jejich vzácnosti může být jejich nalezení fuška, zejména pro nové hráče. Také s Minecraft 1.19 Aktualizace, diamanty jsou trochu složité hledat kvůli strašidelnému tmavému biomu generujícího podzemí.

Nejjednodušší způsob, jak najít diamanty v Minecraft 1.19 Aktualizace

Těžba na úrovni y -58

Tyto položky se přirozeně vyskytují ve formě bloků rudy. Tyto rudy jsou rozptýleny po celém světě pod určitou úrovní y. Hráči by měli vědět, že po vydání 1.Aktualizace 18 jeskyní a útesů Část 2, generace světa a rudy se úplně změnila. Vrstva podloží se posunula dolů na 64 úrovní a vytvořila obrovský podzemní prostor pro další bloky, aby se vytvořily.

Změnilo to také generaci rudy. Jejich úroveň generace a frekvence se docela drasticky změnila. Od nynějška najdou hráči nejvíce diamantů na úrovni Y -58. Přestože těžba je nejzákladnějším způsobem, jak tyto vzácné položky najít, je to také nejjednodušší.

Tyto vzácné rudy začnou generovat z Y Level 11, klesat na -63 a zvýšit frekvenci, když hráč jde dále směrem k podloží. Hráči však musí těžit několik bloků nad vrstvou podloží, aby na tyto bloky narazili.

Hráči musí používat strategii těžby poboček k vyčištění větší oblasti a zvýšit jejich šance na jejich nalezení. Navíc musí také používat kouzla štěstí při těžbě rudových bloků tak, aby upustila největší množství diamantů.

Pomocí rentgenového mod

Ačkoli těžba pro diamanty je nejjednodušší způsob, jak je najít, je to únavný úkol. Mohly by být chvíle, kdy hráči nemusí vidět žádné bloky rudy na hodinu. To je místo, kde se do hry vstupují mody. Pokud hráči chtějí tyto vzácné položky najít bez těžby celé hodiny, mohou používat rentgenové mody.

Tento mod vytvoří všechny normální bloky neviditelné a pouze ukáže hráčům různé druhy bloků rudy, které jsou k dispozici po celém světě. S tím budou hráči přesně vědět, kde se nacházejí vzácné bloky rudy a jednoduše k nim jsou moje. Nejlepší je najít tyto vzácné položky ve hře, pokud jsou hráči ochotni použít mody.

Poznámka: Použití rentgenových modů lze považovat za podvádění a není doporučeno jako první možnost.

Jak najít diamanty v Minecraft 1.19 (2 metody)

Jednoduše řečeno, nalezení diamantů v Minecraft není snadné. Ale zůstaňte naladěni na několik důležitých tipů a dovolte mi, abych vám ukázal, jak jsem dostal pár.

Nejen v reálném životě jsou diamanty také vzácné v Minecraftu. Zároveň je potřebujete k tvorbě věcí, jako je diamantové brnění, diamantové zbraně, okouzlující stůl atd.

Sečteno a podtrženo, diamanty jsou důležité.

Pojďme tedy omezit tento úvod a skočit přímo na dva způsoby, jak je získat.

Diamanty v hlubokých jeskyních

Přímo, hluboké jeskyně jsou něco, co by každá matka Minecraft zakazovala svému dítěti. �� Jsou nebezpeční a plní davy čekající na útok, jakmile vstoupíte.

Toto je však nejrychlejší způsob, jak najít některé diamanty v Minecraftu, pokud jste již v jednom nebo v blízkosti hlubokého podzemního otvoru.

Ale před vjezdem byste si měli všimnout několik věcí.

První, Nahoď oblek. Jakékoli brnění bude fungovat, ale čím silnější, tím lepší pro vaše přežití. Poradil bych železo nebo vyšší. Můžete zkontrolovat recepty na zbrojení minecraft.

železný oblek

A i když jsem to nazval nejrychlejším žebříkem k úspěchu, velmi to závisí na štěstí. A protože velké jeskyně jsou mnohem tmavší a nevidíte každý roh (zejména pokud není láva), pochodně se hodí.

Dále potřebujete něco k jídlu doplnit zdraví po útoku davu. Protože nemůžete zapálit všechno, abyste se jim vyhnuli, a podle mých zkušeností nebyla světla pochodně skvělá štíty.

A nakonec, Iron Pickaxe (nebo lepší) do důlních bloků diamantové rudy, jinak je nedovolíte, že nic nečiníte.

K shrnutí, budete potřebovat:

Nalezení diamantů v minecraftových

 • Brnění
 • Pochodně (chytit tolik)
 • Dostatek jídla

A konečně, neexistuje žádný magický vzorec pro spatření bloků diamantové rudy ve velkých jeskyních. Než najdete jednu nebo více, může to trvat hodiny vyhledávání.

Důležité je, že se vyskytuje ve větších hloubkách. Například jsem našel ten na předchozím obrázku na y = -22.

Profesionální tip: Bylo by velmi snadné, pokud máte lektvar pro noční vidění. Tímto způsobem můžete vidět celou jeskyni bez jakýchkoli pochodní a cílové specifické bloky.

Přesto bych navrhl projít druhou metodou, protože jsem většinou našel jeden nebo dva bloky diamantové rudy v mých čtyřech úspěšných jeskynních výletech.

Chcete -li najít více z nich najednou, musíte si zašpinit ruce.

Tuneling k nalezení diamantů

To je místo, kde se kopete svisle do hloubek y = -59, bez ohledu na biom, a začnete pochodovat vodorovně v jakémkoli směru, dokud nenajdete diamanty.

Hráči to obvykle spojují s těžbou pásma nebo větví. Je to proces, kde také těžíte několik bloků do strany ve 2-3 blokových intervalech při kopání přímého tunelu.

Nejprve jsem zkusil těžbu pásů. Po několika blocích jsem však šel přímo dopředu a našel jsem to, co jsem hledal; Podívejte se na toto video:

Video YouTube

Viděl jsi to! Takže to je tunely, aby našli diamanty v Minecraft.

Proces je docela jednoduchý. Stejně jako předchozí metoda, některé zásoby, jako jsou pochodně, jídlo, železné pickaxe, a několik bloků, které se vyšplhají nahoru, pomůže.

Nalezené diamanty v Minecraft 1.19?

Pokračujte se a pamatujte, že se vynoří hluboko pod povrchem, většinou až do y = -60. Jít dále dolů nakonec zasáhne podloží, po kterém existuje zanedbatelná šance na jejich nalezení.

A konečně, šlo o získání diamantových rud, které můžete cítit s jakýmkoli palivem, abyste získali diamanty. Kromě toho můžete převést devět diamantů a vytvořit jeden diamantový blok, který lze rozebrat zpět.

PS: Minecraft noci jsou nebezpečné. Můžete však zkusit získat loajálního partnera tím, že zkrotíte lišku v Minecraftu, aby je trochu bezpečnější.

Hitesh pracuje jako senior spisovatel v Geekflare a Dabbles v kybernetické bezpečnosti, produktivitě, hrách a marketingu. Kromě toho drží Master’s v dopravním inženýrství. Jeho volný čas je většinou o hraní s jeho synem, čtení nebo lhaní … Přečíst více

Jak najít diamanty v Minecraft 1.19

Nalezení diamantů v Minecraft 1.19⁠ – nejnovější aktualizace Minecraft⁠ – je stejně vzácná a nepolapitelná jako v minulosti.

Nejnovější aktualizace Minecraft Caves & Cliffs Part 2 však zavedla spoustu úprav hry. Jednou z těchto pozoruhodných změn je posun v souřadnicích při těžbě pro diamantovou rudu.

Před aktualizací byl Y -souřadnice pro diamanty na Y: -12.

Nyní v Minecraft 1.19, úroveň Y pro diamanty se zvýšila variabilita mezi souřadnicemi Y: 15 až Y: -63.

Ale existuje ještě lepší souřadnice, kterou můžete použít k snadno získání nejlepší šance na těžbu diamantů v Minecraft.

Bez dalšího povyku, tady je to, co potřebujete vědět o nalezení diamantů v Minecraft 1.19.

Jaké souřadnice jsou diamanty v Minecraft 1.19?

13-Diamond-Vein

Nejlepší souřadnice Y pro diamanty v Minecraft 1.19 je mezi Y: -58 a Y: -59. Toto je ekvivalent těžby na Y: -58 při vstávání, protože budete muset těžit spodní i horní blok, abyste se pohybovali v horizontální linii.

V zásadě vám těžební těžba dává stejně dobrou šanci najít diamanty a zároveň je efektivnější. Diamantové rudy můžete stále najít v jiných souřadnicích, ale koncentrace je mnohem vyšší ve výše uvedených souřadnicích.

Na rozdíl od předchozích záplat však aktualizace Wilds přinesla zbrusu nový biom, který se může vynořit na stejných souřadnicích nazývaných hluboký tmavý biom. V tomto biome můžete narazit na nepřátelské stvoření známé jako Warden. Strážce je nepřátelský dav, který je schopen zabít vaši postavu jen v několika houpačkách.

Pokud váš meč, brnění a lektvar nejsou alespoň na úrovni diamantu, je nejlepší se vyhnout konfrontaci s dozorcem, protože může být velmi nebezpečné přistupovat. Pokud nechcete riskovat, že ztratíte svůj pokrok vůbec, můžete se pokusit vyhnout se minecraft 1.19 Diamantová úroveň zcela a jen zvažte alternativní způsoby, jak najít diamanty.

Jak těžit diamanty v Minecraft 1.19?

Stejně jako při těžbě diamantů v Minecraft 1.18, čím hlubší sestoupíte v Minecraftu, čím vyšší je vaše šance na nalezení vzácnějších rud. Když narazíte na vzácnější rudy, brzy si uvědomíte, že váš kamenný pickax nebude stačit k tomu, aby z nich těžila drtivou většinu.

To platí zejména pro diamantovou rudu, protože ji můžete jen těžit pouze pomocí železa nebo diamantového pickaxu. Jakýkoli jiný nástroj je buď příliš slabý, nebo nepadne drahocennou diamantovou rudu, takže je neúčinná.

Nalezení diamantů v Minecraft 1.19 bez těžby

Pokud jste trpěliví, je tu malá šance, že najdete diamanty, když se hrajím přes generovanou vesnickou truhlu s pokladem.

Možná budete také schopni získat diamanty z opuštěných minovin a pouštních chrámů rozptýlených po celém procedurálně generovaném světě.

Dalším zábavným způsobem, jak se dostat ruce na nějaké diamanty, je použití mapy průzkumníka, kterou lze zakoupit od vesničanů Cartographer nebo vytvořených.

Mapa vás může vést k několika vzácným, generovaným strukturám. Pokud chcete najít diamanty, mapa Průzkumníka vás může vést na místo s pohřbeným pokladem, což je jedno z nejlepších míst k nalezení diamantů (je jich 46.9% šance, že hrudník bude obsahovat diamanty v režimu Minecraft Java).

Tyto mapy vás také mohou vést k opuštěným ztroskotání, které mohou být plné cenného kořisti.

Nejlépe generovaná struktura pro nalezení diamantů v Minecraft 1.19 Java režim

Jaké souřadnice jsou diamanty v Minecraft 1.19?

Generované struktury jsou procedurálně generované, umělé nebo přírodní struktury, které jsou přítomny v mnoha biomesech a alternativní rozměry v minecraft. Často nosí velmi cenné kořist, což z nich činí skvělé místo pro skauta pro zdroje.

Pokud hrajete režim Java, jedná se o pět nejlépe generovaných struktur pro nalezení diamantů v Minecraft:

 1. Zakopaný poklad (46.9% šance na obsah 1 diamant)
 2. End City (21.2% šance na obsah 2 až 7 diamantů)
 3. Nether pevnost (19.9% šance na obsah 1 až 3 diamantů)
 4. Vesnice (16.2% šance na obsah 1 až 3 diamantů)
 5. Zbytek bastion (15.8% šance na obsah 2 až 6 diamantů)

Nejlépe generovaná struktura pro nalezení diamantů v režimu podloží

Pro hráče na podloží jsou šance mírně odlišné. Chcete -li získat nejvyšší šanci nalezení diamantů, aniž byste šli na souřadnici Y: -58, zkuste najít generované struktury níže.

 1. Zakopaný poklad (59.9% šance na obsah 1 až 2 diamantů)
 2. End City (21.2% šance na obsah 2 až 7 diamantů)
 3. Nether pevnost (19% šance na obsah 1 až 3 diamantů)
 4. Vesnice (16.2% šance na obsah 1 až 3 diamantů)
 5. Vrak (14.1% šance na obsah 1 diamant)

Pamatujte, že umění nalezení diamantů je o tom být trpělivý a vytrvalý. Čím více půdy pokryjete, tím vyšší je vaše šance na nalezení diamantů, které si přejete.

Co můžete udělat s diamanty?

Velký prototyp meče diamantového meče vyrobený v kreativním režimu

Diamanty přicházejí desetník tucet, takže se chcete ujistit. Zde je několik báječných předmětů, které můžete vyrobit s nově lemovanými diamanty v Minecraft.

Okouzlující stůl

Okouzlující stůl je nutností pro každého hráče Minecraft, který chce dát svým nástrojům a zbraním silný sekundární účinek.

Okouzlující zbraně a nástroje jsou umožněny okouzlujícím stolem, díky čemuž je tato položka neocenitelným zdrojem pro hráče, kteří chtějí zvýšit nadřazenost své zbraně.

Například nerozbitné okouzlení může čtyřnásobné odolnosti většiny nástrojů čtyřnásobné, zatímco opravování opravy může obnovit trvanlivost nástroje, když hráč shromažďuje zkušenosti.

Chcete -li vytvořit okouzlující stůl, budete potřebovat následující:

 • 2 diamanty
 • 4 obsidiánské bloky
 • 1 kniha

Pokud chcete okouzlit předměty, aniž byste se spoléhali na okouzlující stůl, můžete také vytvořit kovadlinu.

Diamantové brnění

Diamond Armor patří mezi nejsilnější a nejodolnější brnění v Minecraftu, sekunda pouze k extrémně vzácnému zbroji.

Diamond Armor bije kůži, zlato, železo, zlaté a zbrojné zvětšení z hlediska trvanlivosti i ochrany, což z něj činí nejlepší výběr brnění proti nejtěžších davům v Minecraftu.

Diamond Armor je kolektivní termín, který se týká čtyř nositelných kusů: náprsní deska, přilba, kalhoty a boty. K dokončení celé sady diamantových brnění budete potřebovat 25 kusů diamantu, ale jakmile je všechny budete mít, byli byste prakticky neporazitelný.

Diamantový meč

Diamond Sword má základní sílu 7, což z něj činí jednu z nejsilnějších zbraní na melee ve hře.

Kromě řešení masivních úderů na objemné nepřátele Minecraft lze také použít k proříznutí bambusu a pavučiny. Samozřejmě bychom přirozeně očekávali více akcí s bývalým!

Chcete-li vytvořit diamantový meč, vše, co musíte udělat. Ve spodním středu položte hůl. Brzy poté si užijete trvanlivost a sílu diamantového meče!

Diamantové nástroje

Diamantové nástroje vám pomáhají těžit zdroje rychleji než jiné nástroje. Kromě toho mají bezkonkurenční odolnost, což vám poskytuje více bloků těžených na nástroj než jakákoli jiná sada nástrojů bez otherite.

Lopata, pickaxe, motyka a sekera jsou čtyři řemeslné diamantové nástroje v Minecraft. Všechny tyto nástroje jsou vytvořeny ve stejném vzoru a pořadí jako jiné nástroje ze sad kamene, zlata a železa.

Diamantové bloky

Pokud vás rádi zanecháte dojem bohatství a bohatství, pak zdobení vašeho domova diamantovými bloky je skvělý způsob, jak toho dosáhnout.

To znamená, že tento blok neslouží žádnému jinému účelu než jako hezká dekorace. Ale pokud hledáte způsob, jak předvést své obrovské diamantové rezervy, konstrukce stěn a sloupů z diamantových bloků je vždy zábavná možnost.

5 snadných tipů pro nalezení diamantů v Minecraft 1.19

Diamanty v podzemí

Diamanty umožňují hráčům vyrábět lepší nástroje, zbraně a střeky, které otevírají způsoby, jak se stát produktivnějším a efektivnějším v Minecraft.

Pokud máte potíže s nalezením diamantů nebo chcete výrazně urychlit proces, zvažte následující tipy pro přístup k těmto nepolapitelným zdrojům.

Nikdy nekopejte přímo dolů

Nemůžeme to dostatečně zdůraznit, lidi: nikdy, nikdy neuvažujte o těžbě rovně dolů.

Kopat přímo dolů může být lákavý způsob, jak se dostat na nejlepší úroveň pro těžbu diamantů. Ale také přichází s přidaným rizikem, že upadnete do lávové jámy nebo davového doupěte.

Místo svisle těžby zvažte těžbu pomocí metody schodiště, jak se pohybovat nahoru a dolů. To vám umožní pokrýt více oblasti a vystavit diamanty a zároveň vám dá čas, abyste mohli náležitě jednat.

Scour Exponované jeskyně

Jeskyně jsou skvělým místem k nalezení diamantů i dalších minerálů a zdrojů, protože okamžitě vystavuje hráče velkému počtu bloků. To zkracuje čas potřebný k mému, protože nemusíte prorazit tuny bloků, abyste našli diamanty.

To znamená, že to není každý den, kdy se narazíte na jeskyni na nízké úrovni v Minecraft. Ale pokud náhodou slyšíte zasténající davy během jedné z vašich umělých tunelových eskapád, zvažte dodržování zvuku. Můžete narazit na místo, které stojí za prozkoumání.

Použijte své nejlepší nástroje

Těžba diamantu může být únavná a opakující se, takže je důležité použít nejlepší možné nástroje, aby byl tento proces co nejúčinnější.

To znamená, že proveďte své nástroje pro železné a kamenné nástroje pro nástroje. Gold, Diamond a Netherite jsou vynikající možnosti. Tyto nástroje nejen rozbijí bloky rychleji, ale kvůli jejich zvýšené trvanlivosti vám také umožňují nést více těžených zdrojů ve vaší tašce.

Přineste dostatek světelných zdrojů

Těžba diamantu se provádí hluboko pod zemí, kde sluneční světlo nemůže snadno proniknout; Proto je důležité přinést dostatečné zdroje světla při těžbě těchto nepolapitelných zdrojů.

Nemusíte s tím být fantazie. Pochodně jsou skvělým způsobem, jak rozsvítit oblast a lze je umístit, kdykoli se oblast začne šířit. Dalším přínosem je, že na této úrovni stále najdete uhlí, což vám usnadní doplnění vašich světelných zdrojů, pokud jste krátce.

Větte své cesty

Při kopání rovné vodorovné čáry při těžbě diamantů na y = 59 zvažte těžbu sítě větvících cest, které se také otokují na stranu.

Tato metoda pomáhá zajistit, abyste si neunikli diamantové klastry kolem oblasti. Pokud jde o těžbu diamantu, chcete být důkladně důkladně, abyste se ujistili, že vám neuniknete klastry diamantů. Vytváření rozvětvených cest vám umožňuje zastavit a obnovit vaše těžební činnosti, aniž byste museli vytvářet zbrusu nový tunel.

Hodně štěstí s výpravou lovu diamantů!